Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanię 2009


Więcek

Rekomendowane odpowiedzi

Czasu zostało już nie wiele !w00t

więc warto zebrać tych którzy z Warszawy stworz? ekipę i pojadę do RogoĽna ;)

My z Worlanem planujemy wyjazd w czwartek rano, rano 9.00 :( najpóĽniej, miejscem spotkania może by? stacja benzynowa na Połczyńskiej, róg Szeligowskiej LUKOIL ;)

Jeżeli kto? chętny to zapraszamy, a po drodze oczywi?cie maruderów z innych regionów Polski możemy przygarn?ć.

Jedziemy na pewno A1.

EDIT Pomyłko A2 no co zdarza się

Lista

Więcek + Młody Więcek

Worlan

Aecki- jak pompę naprawi

Ciochiny - jak nie za?pi?

Marynarz - został przekonany ;)

Vex

grzegorz76

Wrzonio - jak się wy?pi

Klaud

Macek + Ysabel

Jordan 5.00 AM :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    14

  • Wrzonio

    13

  • Więcek

    11

  • Marynarz

    11

Top użytkownicy w tym temacie

A1 ? hm... a co to, Burgmanię na północ przenie?li :(

Może i do was bym doł?czył ale nie jestem pewien czy moj? ćwiartk? ;) dam radę za wami nad?rzyć :(

Ja planuję "przelotówkę" 100, MAX 110 km/h (więcej nie dam rady !w00t )

Odnośnik do komentarza
Jedziemy na pewno A1.

Jarek. Przypominam, że w tym roku Burgmania nie odbywa się w Sycowej Hucie, a w RogoĽnie. To jest Wielkopolska! ;)

Odnośnik do komentarza

My również wybieramy się w czwartek pewno jako? z rana jak nie za?pimy !w00t ... więc chętnie doł?czymy .... jak to mówi? muchy w kupie raĽniej ;):(

Pozdrawiam

ciochin i Kasieńka

Odnośnik do komentarza
Jedziemy na pewno A1.

Jarek. Przypominam, że w tym roku Burgmania nie odbywa się w Sycowej Hucie, a w RogoĽnie. To jest Wielkopolska! :(

O kurcze A1 nie doprowadzi nas do RogoĽna ;)

no dobra A2 jedziemy !w00t

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Może i do was bym doł?czył ale nie jestem pewien czy moj? ćwiartk? ;) dam radę za wami nad?rzyć !w00t

Ja planuję "przelotówkę" 100, MAX 110 km/h (więcej nie dam rady :( )

Ja ze swoj? ćwiartk? też nie planuję większej prędko?ci, zreszt? Więcek jad?cy z "młodzież?" obiecał spowalniać grupę tak żeby?my dali radę nad?żyć :( .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja planuję ruszać w ?rodę rano, mam do załatwienia parę spraw w Poznaniu. Jak kto? ma ochotę to zapraszam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
.....zreszt? Więcek jad?cy z "młodzież?" obiecał spowalniać grupę tak żeby?my dali radę nad?żyć ;) .

:lol: Czyli taka prędko?ć, z jak? jechali?my do Sycowej...Spalanie t-maxa na poziomie 4l !w00t . Już wiadomo czemu Orzech jedzie w ?rodę whist

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Towarzystwo mi nie pasuje !scooter  !scooter

A jak "towarzystwu" się co? odmieni ? !scooter I też wyjedzie w ?rodę ? !scooter !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Towarzystwo mi nie pasuje !scooter  !scooter

A jak "towarzystwu" się co? odmieni ? !scooter I też wyjedzie w ?rodę ? !OK !scooter

Pech to pech !scooter

Dobra, koniec tego swawolenia, jeszcze kto? się obrazi :D

Wszyscy s? oczywi?cie mile widziani w ?rodę, przypominam tylko, że muszę na godzinkę wst?pić do Poznania.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
!scooter Czyli taka prędko?ć, z jak? jechali?my do Sycowej...Spalanie t-maxa na poziomie 4l  !scooter .

Grzesiek, nie przejmuj się, najwyżej po drodze będziesz kilka razy robił nam fotki !scooter !scooter .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też jadę z żon?. Chętnie bym pomykał z wami, ale dlaczego tak rano? !scooter My?lałem ruszyć o 10.

Odnośnik do komentarza
Też jadę z żon?. Chętnie bym pomykał z wami, ale dlaczego tak rano? !scooter My?lałem ruszyć o 10.

Chłopie 10.00 to już południe !scooter , im wcze?niej tym lepiej i na miejscu zameldujemy się szybciej ( przynajmniej na pierwszy prysznic wody nie zabraknie !scooter )

Jak to przysłowie mówi

Kto rano wstaje temu Pan Bóg ........ nie dokończę, do zakończeń jest wiele !scooter

Odnośnik do komentarza

No to już całkiem spora grupka się uzbierała...

!scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !OK :P:D ...

i czekamy na więcej :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Grzesiek, nie przejmuj się, najwyżej po drodze będziesz kilka razy robił nam fotki :D  !OKK .

To nie jest takie proste. W drodze do Ustrzyk z Krakowa (Bieszczady 2008) jak wypaliłem z grupy, żeby nakręcić filmik, to po zatrzymaniu okazało się, że nie jestem sam. !OKK Peleton został rozbity. :D:P A zamieszania było że ach. !OK

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wiecek, kto rano wstaje ten jest nie wyspany !OKK

A jak by ktos wybieral sie w pt to ja wlasnie tego dnia startuje, godzina cos kolo 12 chyba ze o 12 otworze oko a tez jest mozliwe. Planuje na miejsce dojechac w 3h lub mniej wiec nie bede pisal tu o predkosciach przelotowych. Strategia opracowana na 1 tankowanie !OKK

Odnośnik do komentarza
..... Strategia opracowana na 1 tankowanie !OKK

No jasne !OKK

Znaj?c Twoje sposoby tankowania, to trzeba jeszcze doliczyć czas na doj?cie (pieszo :D ) do stacji i oczywi?cie (także pieszo) powrót do skutera !OK . Prawda?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...