Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanię 2009


Więcek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Zdecydowanie wyjeżdżam po 10 w czwartek i jadę tras? przez Babice, Leszno, Sochaczew, Łowicz, Stryków, A2 do Wrze?ni, a potem przez Swarzędz, Poznań do RogoĽna Tylko jedna bramka na A2 (11zł). Kto jest chętny na takie rozwi?zanie zapraszam na spotkanie na parkingu przy Media Markt na Górczewskiej około 10. Ruszam 10:30.

P.S. Koledzy z grupy o 9:00 może bym się zdecydował na jazdę z Wami, ale trasa, któr? wybrali?cie to pomyłka na jazdę grup?, w?sko i masa miejscowo?ci po drodze, może załapiecie się na jak?? procesję . Do zobaczenia na miejscu.

P.S 2 Roni. Czy Emilia to jeden z parkingów na A2?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    14

  • Wrzonio

    13

  • Więcek

    11

  • Marynarz

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy
Arecki, ćwiartka uber alles :ph34r:

Bardzo lubię moj? "ćwiartkę", niestety stoi w piwnicy rozbebeszona i czeka na czę?ci więc chyba w tym roku nie uda się jej wzi?ć udziału w zlocie ;) . Na szcę?cie Krzytro zaproponował, że skoro on nie może to przynajmniej Jego skuter weĽmie udział w zlocie !YES .

Jeżeli chodzi o trasę przejazdu to mi się podoba, procesji bym się tak bardzo nie obawiał, zwykle omijaj? główne drogi a nawet jeżeli tworz? się korki przy okazji blokowania dróg to !scooter i tak to bardzo nie przeszkadza !YES .

Odnośnik do komentarza

Wrzonio, to może skoro Ty deklarujesz "na pewno po 10ej", a jest kilka osób na 12? (Artix, Polacco i ja), to może zrobimy kompromis na 11?? !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Wrzonio, to może skoro Ty deklarujesz "na pewno po 10ej", a jest kilka osób na 12? (Artix, Polacco i ja), to może zrobimy kompromis na 11?? !scooter

Jestem za. Pół godziny w t? czy w t? nie ma sprawy. Czy moja trasa i miejsce spotkania wam pasuje?

Odnośnik do komentarza

Je?li chodzi o mnie, to mi rybka, mam tylko obawy co do pojemno?ci - będę 400tk? !scooter z pasażerk?, a Wy tu widzę w przedziale 600-650 !YES

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też ;);) .

Wła?nie dostałem info od naszego kolegi z Gostynina, że będzie na nas czekał w G?binie i ?mignie z nami na swoim t-maxie do Kowala omijaj?c przebudowy. :ph34r:

Szkoda, że nie jedzie z nami do RogoĽna ;) . W miejscowo?ci Kowal, może zrobimy krótk? przerwę na tankowanie, to chwilę pogadamy. Jak oczywi?cie kierownik grupy się zgodzi. :lol:

Bogdan201, do zobaczenia w G?binie.

Odnośnik do komentarza
Szkoda, że nie jedzie z nami do RogoĽna :ph34r: . W miejscowo?ci Kowal, może zrobimy krótk? przerwę na tankowanie, to chwilę pogadamy. Jak oczywi?cie kierownik grupy się zgodzi. !tut

Bogdan201, do zobaczenia w G?binie.

Tylko kogo mianujemy na kierownika wycieczki i decydenta naszych postojów !OK

a postój na pogaduchy zawsze mile widziany z koleg? z Gostynina :lol:

Odnośnik do komentarza

Będę na Was czekał i z wielk? przyjemno?ci? ?migne :ph34r: z Wami do Kowala.

Ps. Worlan w Kowalu licznik dzienny pokaże Ci około 160km od Warszawy i chciał nie chciał musisz tankować, więc szansa na pogaduchy jest spora. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jeżeli Marynarz pisze "grupa Więckowa", to chyba jasnym jest kto jest kierownikiem grupy. !tut :ph34r:

bogdan, mój t-mcio po doci?żeniu rolek robi na zbiorniku 220-240 km. !OK !piwko

(jak spokojnie jadę) :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Założenie Artixa, to 3 godziny do RogoĽna. Przygotujcie się na najgorsze  !OK  :lol:  !YES. Ja co? o tym wiem.  ;)

Artix co? się nie wypowiada, i nie wiadomo czy zamówił dzwony na 10 ;) , jak mamy ruszyć o 11.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Założenie Artixa, to 3 godziny do RogoĽna. Przygotujcie się na najgorsze  !tut  !tut  :(. Ja co? o tym wiem.  :(

Artix co? się nie wypowiada, i nie wiadomo czy zamówił dzwony na 10 :lol: , jak mamy ruszyć o 11.

tu małe sprostowanie o wyjeĽdzie Artix'a

wiadomo?c z czwartkowego spotkania w R66

Artix wyjeżdza z pi?tkowymi dzwonami koło południa

inaczej godzina mi nie znana ale na bank w Pi?tek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Juz na godzinę 5:00 mamy aktualizacje ( ł?cznie 7osób )

propozycja bagażnika dalej aktualna (czyt. parę postów wcze?niej).

Ostatnia szansa zgłoszenia i ewentualne fanty do bagażnika po umowie na PM lub telefonicznie przyjmuje do ?rody do 20:00

przypominam o po?cie str. 4

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Je?li kto? nie może doczekać się już zlotu, proponuję wyjazd w ?rodę.

Expres do Poznania startuje ze stacji Statoil, Powstańców |l?skich/Połczyńska pod Donaldem, muszę być w Poznaniu do 13:30 więc raczej ON-OFF !tut , zapraszam :lol::(

PS. Jordan, łóżko weszło do smarta więc nie będę Ci zawracał 4 liter, nawet wielki biały wibrator Artixa się zmie?cił :( ,oj będzie się działo !tut

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dziekuje Jordan ze to uwypukliles :lol: dokladnie wyjezdzam w PIATEK jak w dobrym westernie w samo pd, przynajmniej mam taki plan.

Odnośnik do komentarza
Gość deleted1

Witam,

mam małe pytanko, czy mogłabym się do Was doł?czyć w czwartek na A2 na wysoko?ci Zgierza? Nie mam z kim jechać, a to i tak po drodze... Jeżeli tak to mniej więcej o której by?cie tam byli?

Niech się ktokolwiek do mnie odezwie, proszę... !OKK

Pozdrawiam

!OK :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja sie do Ciebie odwezwe !OK

Z tego co wiem to my (grupa Więckowa) nie jedzie A2 ale po nas jedzie Wrzonio i on chyba ?miga autostrad? więc napisz do niego-powinni?cie się jako? zlapac

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam,

mam małe pytanko, czy mogłabym się do Was doł?czyć w czwartek na A2 na wysoko?ci Zgierza? Nie mam z kim jechać, a to i tak po drodze... Jeżeli tak to mniej więcej o której by?cie tam byli?

Niech się ktokolwiek do mnie odezwie, proszę...  !OKK

Pozdrawiam

!OK  :P

Witam

Ruszamy ok 11:00 z Wawy planuję zatankować na stacji przy rondzie do wjazdu na A2 koło Strykowa, to jest chyba jakie? dziesięć km od wjazdu ze Zgierza, więc możemy się spotkać albo na stacji, albo na pierwszym parkingu za wlotem ze Zgierza w kierunku Poznania. Tak realnie my?lę że to będzie ok 13. Je?li Ci pasuje zapraszam. Namiary na PM.

PS Roni też miał ochotę się doł?czyć po drodze, ale co? zamilkł.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Expres do Poznania startuje ze stacji Statoil, Powstańców |l?skich/Połczyńska pod Donaldem, muszę być w Poznaniu do 13:30 więc raczej ON-OFF whist , zapraszam ;)  ;)

Yeep! Pierwsza ekipa wyjeżdża juz za kilka godzin :)

Zapowiada się, że ta "jazda" może odbywać się w strugach deszczu. Peanut> zamiast stringów założ barchany oldscholowe... bo może pociekać ;)

Do zo... w RogoĽnie ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i zaczęło się ;) "Poszły pierwsze konie po betonie". Grupa "0" wyruszyła punktualnie o wyznaczonej porze. <_<;)

Nie mogłem, no naprawdę nie mogłem się powstrzymać. Nie mógłbym dzisiaj zasn?ć, jakbym nie zobaczył czym pojechał nasz "Ojciec" :lol: .

Chcecie wiedzieć ? :)whist

No dobra, może mnie nie opie.... ;);)

wyjazd.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...