Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Wyjazd na Burgmanię 2009


Więcek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Worlan

    14

  • Wrzonio

    13

  • Więcek

    11

  • Marynarz

    11

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Juz na godzinę 5:00 mamy aktualizacje ( ł?cznie 7osób )

:D 650ccm !OKK 600ccm !scooter 500ccm i !scooter katamaran

zapraszam kolejne nocne zmorki cierpi?ce na bezsenno?ć !scooter !scooter

propozycja bagażnika dalej aktualna (czyt. parę postów wcze?niej).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety nie mogę być dzisiaj w R66 bo jestem za daleko. Nadal proponuję wyjazd w czwartek po 10:00 i jazdę przez Ożarów, Błonie, Sochaczew, Łowicz, Stryków, A2 do Wrze?ni, a potem przez Swarzędz, Poznań do RogoĽna Tylko jedna bramka na A2 (11zł). Dajcie jako? znać, kto się pisze na takie rozwi?zanie. Spotkanie wyjazdowe proponuję na stacji Statoil na Połczyńskiej przy Powstańców |l?skich o 10:00.

(0-602137655, wiesiek@sejw.neostrada.pl)

Pozdrawiam

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Nadal proponuję wyjazd w czwartek po 10:00 i jazdę przez Ożarów, Błonie, Sochaczew, Łowicz, Stryków, A2 do Wrze?ni, a potem przez Swarzędz, Poznań do RogoĽna Tylko jedna bramka na A2 (11zł). Dajcie jako? znać, kto się pisze na takie rozwi?zanie.

możemy się gdzie? koło emilii sp?chn?ć. godzinę jako? zgramy

Odnośnik do komentarza

Ja jak zwykle nie mogę dotrzeć na czwartkowe spotkanie !w00t więc nie podyskutuję z Wami o wyjeĽdzie.

Czy możemy napisać wady i zalety jechania w grupie i jechania indywidualnie?

W grupie lepiej, bo:

- fajniej,

- bezpieczniej (w razie problemów, jest kto?, kto doradzi, pomoże),

- troszkę lepiej się poznajemy.

Samemu lepiej, bo:

- jadę swoim tempem,

- nie muszę sie zatrzymywać wtedy i tam, gdzie kto? inny potrzebuje,

- jadę tak drog?, jaka mi się podoba.

Co o tym uważacie?

Odnośnik do komentarza

No dobra u?ci?lijmy co i jak bo po dzisiejszym spocie w R66 z tego co wiem zrobiły nam się 3 grupy wyjazdowe :

1. 5.00 - to dla tych co spać nie mog?

2. 9.00 - dla wyspanych...

3. 10.00 - dla tych co to "jeszcze 15 minutek Mamo :)"

Więc może opcje 2 i 3 poł?czymy w jedno.

Mi jest wsierawno czy to 9 czy 10 będzie, jak już mówiłem dla mnie czas dotarcia na miejsce nie ma znaczenia. Ważne aby dojechać !scooter cało i zdrowo !scooter

Ja się nadal piszę do grupy nr.2 :( ale jak większo?ć będzie za opcj? 3ci? to i ja się dostosuję. Ustalmy jakie? konkrety !scooter bo się zrobił mały bałaganik :D

ps. kmodzele dawaj do grupy i nie wydziwiaj :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też jestem za opcj? nr.2 ale oczywiscie się dostosuje.Trochę bez sensu żeby jedni jechali o 9 a inni o 10, razniej będzie jak pojedziemy wszyscy razem ekip?.

Wrzonio traska któr? zproponowałe? moim zdaniem ok. !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
1. 5.00 - to dla tych co spać nie mog?

2. 9.00 - dla wyspanych...

3. 10.00 - dla tych co to "jeszcze 15 minutek Mamo !scooter"

1. godzina 5 rano na wyjazd to jest zboczenie i ostre problemy ze snem - ale spoko to sie leczy i efekty naprawde moga byc widoczne dosyc szybko

2. jesli godzina 9 to jest godzina dla wyspanych to chyba ja zyje w innej strefie czasowej bo o tej godzinie to w weekend nawet okiem nie lypne

3. 10 godzina to rowniez godzina bardzo wczesno poranna gdzie ewentualnie o tej porze mozna naciagnac bardziej koldre na siebie.

Brakuje mi pory dla normalnych ludzi ktorzy nie maja problemow ze snem, pobudke funduje im bijacy dzwon koscielny o 12, a cali zwarci i gotowi moga wyjechac z domu o 13 z dobrym humorem bo sa wyspani !scooter

W grupie lepiej, bo:

- fajniej,

- bezpieczniej (w razie problemów, jest kto?, kto doradzi, pomoże),

- troszkę lepiej się poznajemy.

ja bym dodal jeszcze dwa punkty

- bo jest kto podjechac po benzyne jak ci zabraknie

- bo w grupie sila i latwiej dac w dziub co bardziej krewkiemu kierowcy :D !scooter

Odnośnik do komentarza

Ufff Artix - dzięki, że to gło?no powiedziałe? !scooter

Też uważam, że 12-13 to pierwsza sensowna godzina. Piszę Antka 400 z plecaczkiem, gotowy stawić się w dowolnym miejscu, ale nie o takich niezdrowych godzinach. :D

Odnośnik do komentarza

Marynarz, masz rację zrobił się mały bałagan !scooter ten chce o 5.00 ten o 9.00 itd itd.

Jest ustalona trasa i ja ni? będę jechał

Warszawa - Leszno - Sochaczew - G?bin - Gostynin - Radziejów - Gniezno - postój za Gnieznem na posiłek - W?growiec - RogoĽno.

Będziemy o godzinie 9.00 na rogu Lazurowej i Górczewskiej w McDonald's , o 9.15 wyjazd.

Chętnych zapraszam na spóĽnialskich nie czekamy.

Odnośnik do komentarza

Będziemy o godzinie 9.00 na rogu Lazurowej i Górczewskiej w McDonald's , o 9.15 wyjazd.

Chętnych zapraszam na spóĽnialskich nie czekamy.

a to tam jest MC ?? kojarze pętla autobusowa i dziadowska lazurow? , no ale może jest ....

Będę

Odnośnik do komentarza

Będziemy o godzinie 9.00 na rogu Lazurowej i Górczewskiej w McDonald's , o 9.15 wyjazd.

Chętnych zapraszam na spóĽnialskich nie czekamy.

a to tam jest MC ?? kojarze pętla autobusowa i dziadowska lazurow? , no ale może jest ....

Będę

Jest, jest :lol:

jak jedziesz Górczewsk?, to przed Lazurow? po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Artix no widzisz juz masz grupę na 13:00 Pollacco i Klaud doł?cz? do Ciebie a może kto? jeszcze będzie chciał jechac po południu

nie chodzi o to czy się gło?no co? powie czy nie. Kazdy jedzie o tej godzinie o której chce - to nie jest przymuszenie inne osoby mog? doł?czyć albo nie i to tyle w temacie.

Więcek wg mnie nie ma bałaganu.

mała grupka jedzie o 5:00 ze mn? (do przyjazdu wszystkich już będziemy rozpakowani i czekali z innymi na przyjazd reszty)

druga grupa większa jedzie o 9:15

pewnie stworzy się jaka? grupa około godziny 10 (ci którzy nie wyrobi? sie do 9:15)

no i grupa Artixa wstaj?ca z dzwonamiko?cielnymi o 12 dla normalnych ludzi :lol::D:D

Artix to nie zboczenie :( też lubie pospać do dzwonów ko?cielnych i jak mi pies pozwoli na to i nie zaliże mnie prosz?c o wyj?cie za potrzeb? :D:)

Odnośnik do komentarza

A dodam, że będziemy jechać generalnie na zachód. Jeszcze DO 13:00, to jest spoko, ale potem słońce będzie lampić w gały i 350 km w tych warunkach to nie jest przyjemno?ć. To głos dla tych, którzy preferuj? MAX 10:00.

PS.Ja mam "ciut" nie po drodze przez Wolę, więc polecę indywidualnie. Dzięki temu, ruszę jak mi popadnie. Może się napotoczymy wzajemnie. Biały X-Max i dwa białe kaski to ja.

PS 2 jeszcze powydziwiam. Jechałem RAZ (wci?ż mam małe do?wiadczenie) w grupie z Wami. Jechałem raczej na końcu, bo nie lubię narzucać swojego stylu innym. A pod koniec peletonu baardzo odczuwa się zmienno?ć prędko?ci. Je?li chce się w miare trzymać z peletonem, to co chwilę trzeba zwalniać, a co chwilę przyspieszać. Nijak się to ma do relaksuj?cej i ekonomicznej jazdy. Choć, co dziwne, wówczas miałem najniższe zużycie paliwa w historii :D Jechałem też RAZ do Częstochowy, nie z Wami. Tam kumple ustalili, ze jad? za mn? :lol: , więc żeby nie robic wstydu skuterom, ci?łem ostro. Co prawda jechałem w swoim tempie, ale chyba trochę "za szybkim swoim tempie". Też to z ekonomika nie miało nic wspólnego :D Dlatego my?lę, że jak będe jechał zupełnei sam, nie będ poganiany emocjami itp

Odnośnik do komentarza
Biały X-Max i dwa białe kaski to ja.

Czyli - kmodzele -samotny biały jeżdziec o dwóch głowach :D - BAJKA ! :lol:

My ruszamy z zespołem w czwartek po dobranocce :D Dojedziemy jak dojedziemy - ale pewnie w pi?tek nad ranem.

Dojedziemy - piwko wypijemy i padniemy ( aby na wieczór znowu powstac )

Odnośnik do komentarza
Marynarz, masz rację zrobił się mały bałagan :D ten chce o 5.00 ten o 9.00 itd itd.

Jest ustalona trasa i ja ni? będę jechał

Warszawa - Leszno - Sochaczew - G?bin - Gostynin - Radziejów - Gniezno - postój za Gnieznem na posiłek - W?growiec - RogoĽno.

Będziemy o godzinie 9.00 na rogu Lazurowej i Górczewskiej w McDonald's , o 9.15 wyjazd.

Chętnych zapraszam na spóĽnialskich nie czekamy.

Melduję się razem z Maćkiem przed 9.00 :lol:

Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
....

W grupie lepiej, bo:

- fajniej,

- bezpieczniej (w razie problemów, jest kto?, kto doradzi, pomoże),

- troszkę lepiej się poznajemy.

....

Zawsze kto? pomoże w razie potrzeby, a to jak paliwa zabraknie :lol:, a to jak koło odpadnie :D:D:D

P.S.

Również stawiamy się o 9-tej.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Więcek, wreszcie stanowcza decyzja :(:D

Melduję się o 9-tej zatankowany pod korek :D . Może na 160 km wystarczy :D:D

Do zobaczyska.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
PS 2 jeszcze powydziwiam. Jechałem RAZ (wci?ż mam małe do?wiadczenie) w grupie z Wami. Jechałem raczej na końcu, bo nie lubię narzucać swojego stylu innym. A pod koniec peletonu baardzo odczuwa się zmienno?ć prędko?ci. Je?li chce się w miare trzymać z peletonem, to co chwilę trzeba zwalniać, a co chwilę przyspieszać.

Masz rację, że pod koniec grupy bardziej odczuwa się zmienno?ć prędko?ci, dlatego na końcu powinni jeĽdzić ci, którzy maj? najmocniejsze sprzęty i większe do?wiadczenie. Jeżeli chcesz poczuć frajdę z jazdy w grupie to powiniene? trzymać się zaraz za prowadz?cym, zwłaszcza gdy jedziesz np. 250-k? w grupie z 400-kami i więcej.

Jeżeli chodzi o wyjazd to i ja piszę się na godzinę 9-t?, maj?c nadzieję że Krzytro się nie rozmy?li w temacie :D !TOMCAT .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...