Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bieszczady


Gość SZPAK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Jaaaaaaaa...

No niewydalam :sad::( ...

Co post piszę, że jadę na 100%, zaznaczam a tu mnie na li?cie nie ma?? Hmmm :( ...

Trzeba co? z tym zrobić... Je?li nawet(tfutfu) będzie prało z nieba, to przyjade puszk? i wale system...

Jestem prze c_h_uj nindża i będę napewno... Burga dowycieram już w tym tyg.(400km zostało), więc będzie gotowy jak najbardziej...

Co do miejsca to mi to lekko zwisa :( ... Ważne, żeby dopisała ludno?ć, oraz aby?my nie byli spięci np. siedz?c w hotelu, gdzie pić nie wypada ;) ...

A więc oczekuję na moje pojawienie się na li?cie...

A co do pieczeni, to Hmmm dzik-baranina czy też j?dra byka, wszystko da się zje?ć :P !winkiss ...

Pozdrówka, Kuba :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    24

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    20

  • Artix

    18

  • Pleban

    18

Jestem jak najbardziej za baranina...

Kto zajmie sie koordynowaniem zamowien? Probowalem sie dodzwonic do tego schroniska, ale tel staly cos nie funkcjonuje !winkiss . Jutro sprobuje na GSM.

Dzwoniłem na 503137279. Powiedz że dzwoniłem żeby nie pomy?lała że dwie imprezy się robi?.

Odnośnik do komentarza

Witam

Przepraszam za mał? nieobecno?ć , ale cieszę się , że nie próżnujecie :P

Rozumiem , że baza noclegowa w Przemy?lu odpada , więc co do Cisnej wła?nie próbuję się skontaktować z Plebanem co już jest ustalone na miejscu , a jutro wieczorem ( wtorek ) powinienem dać jeszcze przynajmniej dwie propozycje co do miejsca imprezy . Jeżeli zostanie Cisna to jeszcze w tym tygodniu lecę tam zaklepuje i zdaje relacje na gor?co .

Wiem , że czasu jest mało , ale na swoje usprawiedliwienie podam przykład przygotowań do MaxiWyprawy tego lata – kiedy temat został rozpoczęty , a jakie były zmiany .

Co do jedzonka to też wydaje mi się , że na dzika to może być za mało ludzi i jak pytałem to wszyscy polecali baraninkę .

Żeby nie dublować listy obecno?ci to po 1. Bigu dziękuję za organizację , a po 2. proszę mnie wpisać na listę oczywi?cie .

Wstępnie przyjmuje ok.25 osób , jednak przy rezerwacji zakładam +-5 osób . Proszę tylko o ustalenie jak chcecie przyjechać , tzn. gdzie spotykamy się wszyscy , albo którędy będziecie jechać żebym mógł na Was czekać .

I na koniec wybaczcie mi błędy ( czy niedoci?gnięcia ) organizacyjne , ale nie mam w tym wprawy i nie ukrywam , że liczę na Wasz? pomoc i wyrozumiało?ć !winkiss :P

W razie jakichkolwiek w?tpliwo?ci lub pytań proszę o kontakt najlepiej tel. 0-607-922-002 .

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza

Dobra, to pieczony baranek lub baranina jest koniecznoscia, jak juz mam przejechac cala Polske i to jeszcze po przekatnej :P .

Co do trasy, spojrzalem na mape i tak dla Wawy: Wawa - Radom - Ostrowiec Swietokrzyski -> tu dwie opcje -> jedna: na Rzeszow - Sanok - Cisna -> druga, troche dluzsza: Sandomierz - Przemysl - Sanok - Cisna.

Czy moze wogole: Wawa - Lublin - Rzeszow(Przemysl) - Sanok ???

Moze wypowie sie ktos, kto tam czesciej jezdzi, bo ja w Przemyslu bylem jakies 20 lat temu :P . Ktora droga jest lepsza ? Bo bede jechal na 12" koleczkach -> ech przypominaja sie czasy Hexagona :P .

PS. Dzwonilem, w Ustrzykach bylo dzisiaj w nocy 1°C !winkiss .

NO KURCZE, CO JEST Z RESZTA BURGMANII ??? WSZYSCY JUZ MAJA PODSTEMPLOWANE 28 WYJAZDOW !!!???

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

NO KURCZE, CO JEST Z RESZTA BURGMANII ??? WSZYSCY JUZ MAJA PODSTEMPLOWANE 28 WYJAZDOW !!!???

Ja troszkę stempelków już mam ale do tych 28 jeszcze daleko(nie będę się tłumaczył że troszkę w sezonie pauzowałem z wiadomych przyczyn) , niestety jak zwykle u mnie bywa dopiero będę wiedział na krótko przed wyjazdem czy dojdzie do skutku. Niestety im bliżej końca roku mam troszke bardziej skomplikowan? sytuację zawodow? i trudo cokolwiek zaplanować z większym wyprzedzeniem. Ale jestem jak najbardziej za i zrobię dużo żeby pojechać na ten kraniec polski w którym notabene jeszcze moja stopa nie postała :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam,

Ja mam wyznaczone 2 trasy podróżne, z których wybierzemy ze Scottim(bo jedziemy napewno we 2, może kto? jeszcze doł?czy??) jedn?...

Pierwsza trasa ma ok. 363km i wiedzie przez:

Trzebinia-Kraków-Wieliczka-Bochnia-Brzesko-Tarnów-Pilzno-Dębica-Ropczyce-Sędziszów Małopolski-Strzyżów-Krosno-Rymanów-Sanok-Zagórz-Lesko-Cisna

Druga trasa jest krótsza, bo ma dł. 308km i wiedzie przez:

Trzebinia-Skawina-Myslenice-Mszana Dolna-Limanowa-Nowy S?cz-Grybów-Gorlice-Dukla-i póĽniej drog? 897 do Cisnej...

NIe wiem która trasę wybierzemy... Jednak pewne jest, iż wyjedziemy w pi?tek koło godziny 16-17, gdyż wtedy będe wolny po pracy...

Czy kto? będzie w których? okolicach z której? z tras w godzinach, na które by?my zd?rzyli??

Je?li tak, to byłby to jaki? argument, do wybrania danej trasy...

Pozdrówka, Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza

Troszke puĽno ale wcze?niej wstrzymywałem się z odpowiedzi? Mariusz,

awięc jadę,

spodnie na skuterek zakupione,

tak więc cztery litery nie zmarzn?.

Bigu dopisz mnie do listy wyjazdowej, dzięki.

Odnośnik do komentarza

Witam

Co do trasy grupy wawa – krócej będzie przez Rzeszów , ale przyjemniej przez Przemy?l . Po drodze mamy kilka ładnych i krętych serpentyn , ale to zależy od czasu kiedy będziecie przejeżdżać bo je?li to będzie wieczorem to szkoda czasu i można gonić najkrótsz? drog? .

Proszę ew. ustalić jak z wyjazdem i wtedy się umówimy gdzie się spotykamy .

Kubo je?li chodzi o Wasze wyliczenia to je?li chcecie jechać główna drog? to lepiej będzie skręcić już w PilĽnie w prawo , ale zdecydowanie polecam opcje nr 2 . Droga jest bardzo fajna i na pewno przyjemniejsza – polecam .

Je?li chodzi o Cisn? – rezerwacja wstępna jest na Szpak , a w pi?tek będę tam na miejscu i omówię szczegóły imprezy . Proszę o inf. na temat pokoi – jakie wolicie czy więcej mniejszych , czy lepiej trzy duże .

A teraz jeszcze co do soboty – mam propozycje na przejazd kolejk? w?skotorow? , obowi?zkowe odwiedziny zapory solińskiej , po drodze galeria rzeĽby ( może jakie? pami?tki ) , no i chciałbym nas umówić na obiad w Wilczej Jamie w miejscowo?ci Muczne ( wszyscy zachwalaj? ale niestety jeszcze sam nie próbowałem – podobno warto ) . Reszta wyjdzie w praniu , a z tych rzeczy to wszystko sprawdzę w pi?tek i potwierdzę , oczywi?cie je?li nie będzie sprzeciwów . W moim przekonaniu już sam przejazd po bieszczadzkich pętlach jest atrakcj? , zwłaszcza dla jedno?ladów o ile oczywi?cie dopisze nam pogoda .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wydaje mi się, że więcej mniejszych pokoików bardziej spełni swoj? rolę, gdyż kto będzie chciał, pójdzie spać, bez problemów, a kto będzie chciał biesiadować do rana zrobi to także... A w przypadku paru wielkich pokoi to wiecie jakby to było... Szkoda gadać :ph34r: !bicz ...

Tak więc napiszcie jakie s? możliwo?ci pokojowe, ilu osobowe występuj? i się dobierzemy jako?...

Ja od pi?tku do poniedziałku mogę być niedostępny, bo nmie nie bedzie w domu, ale postaram się na ulubione forum wej?ć i może co? napisać, je?li napiszecie jakie? Info...

Pozdro, Kuba :lol:

Odnośnik do komentarza

Wszystko ok Szpaku, slyszalem ze mamy wyjezdzac z Wawy ok 14:30. Sam chcialem w sobote objechac Park Narodowy i zapore w Solinie skuterem. Obiad w Mucznem moze byc, tylko czy zdazymy pojechac kolejka -> tez bym za tym byl, bo w koncu nieczesto jestem w Bieszczadach, wiec warto cos poogladac, czytaj nature, bo zabytkow tam na szczescie nie ma :ph34r: !bicz .

Co z pieczeniem barana? Wszyscy byli chetni polozyc pare zeta za ta atrakcje!

Odnośnik do komentarza
Proszę o inf. na temat pokoi – jakie wolicie czy więcej mniejszych , czy lepiej trzy duże .

Je?li chodzi o mnie- zdecydowanie lepsz? opcj? jest większa ilo?ć małych pokoi.

Szpak`u dowiedĽ się na miejscu jaki byłby koszt takiego jagnięcia, ale my?lę że jeste?my w stanie zrzucić się na niego. Wszak jest to atrakcja i nie robimy tego często.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Wszystko ok Szpaku, slyszalem ze mamy wyjezdzac z Wawy ok 14:30.

Osobi?cie będę naciskał za wcze?niejszym wyjazdem z Wawy.

Pamiętajcie, że temperatury mog? być niskie a różnica między godzin? 12 a 18 jest kolosalna... Wczoraj o 12- stej było 19 stopni a wieczorem poniżej 10 st !bicz .

Zalecałbym start przed południem bo ruszaj?c o 14 stej musimy się liczyć, że dojedziemy na miejsce (realnie) ok. 21 ej.

Co do noclegu to jestem za większ? ilo?ci? małych pokoi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Osobi?cie będę naciskał za wcze?niejszym wyjazdem z Wawy.

Pamiętajcie, że temperatury mog? być niskie a różnica między godzin? 12 a 18 jest kolosalna... Wczoraj o 12- stej było 19 stopni a wieczorem poniżej 10 st !bicz .

Zalecałbym start przed południem bo ruszaj?c o 14 stej musimy się liczyć, że dojedziemy na miejsce (realnie) ok. 21 ej.

Jakby co to mogę obudzić o 4.00 i wtedy ruszymy skoro ?wit tak jak najbardziej lubię :lol: . A na poważnie jeżeli pojadę to będę już wolny od 9.00 :ph34r:

Odnośnik do komentarza

jeżeli mogę co? doradzić to faktycznie lepiej jest wyjechać o godz 9-10 bo wtedy juz nie jest tak zimno ( przecież temp spada do 1-2 st. przy gruncie) - niż tracić póżniej czas na rozgrzewanie się herbatkami po drodze. Poza tym pamiętajcie że miejscami pojawiaj? się oszronienia jezdni i leż? już na drogach li?cie i kasztany. Jak to może być ?liskie w poł?czeniu z poranna ros? nie muszę chyba mówić.

o tych kasztanach wpominam bo sam ostatnio zarobiłem takowym po drodze z Poznania. Przy 100km/h przyjemne to nie było.

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja też jestem za wyjazdem o godzinie 10 rano :lol: nie widzę nic przyjemnego w pędzeniu po zmroku w lekko dodatniej temperaturce ;) i dygotanie z zimna.

Taki wyjazd ma być dla nas przyjemno?ci? a nie kar? !pomidor

Biorę na ten dzień urlopik w firmie i mam nadzieje , ze uda mi sie jeszcze kupic gdzies wkładki do rękawiczek - bo obawiam sie troszke, ze w czasie drogi mog? mi zmarznac moje bardzo wrażliwe paluszki :ph34r:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Biorę na ten dzień urlopik w firmie i mam nadzieje , ze uda mi sie jeszcze kupic gdzies wkładki do rękawiczek - bo obawiam sie troszke, ze w czasie drogi mog? mi zmarznac moje bardzo wrażliwe paluszki !pomidor

proponuję polarowe cienkie rękawiczki o ile wejd? do ?rodka Twoich skuterkowych

Odnośnik do komentarza
Je?li chodzi o Cisn? – rezerwacja wstępna jest na Szpak , a w pi?tek będę tam na miejscu i omówię szczegóły imprezy .

Zatem jak jest?

Czy mam np. jutro dzwonić do schroniska w Cisnej (bo rozumiem że tam jedziemy tak?) i mówić ..."dzień dobry jestem od Szpaka i poproszę zarezerwować mi pokój".. , czy też wsiadam spokojnie w przyszły pi?tek w samochód ...niestety... (my?lę tu o samochodzie, bo na spotkanie z Wami doczekać się już nie mogę) zjawiam się wieczorkiem w Cisnej a tam przemiła pani wita mnie i mówi .." a ty jeste? od Szpaka. Czekamy, czekamy. Tu jest twój pokój"...??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wła?nie przed paroma chwilami rozmawiałem ze Szpakiem, który był w Bacówce w Cisnej i mam kikla newsów odno?nie wyjazdu do przekazania.

Niestety bacówka jest daleka od ideału i warto jednak przemy?leć czy napewno chcemy wła?nie tam jechać.

- Pokoje dwójki s? bardzo małe... na tyle małe, że jak zwalimy tam nasze graty to miejsca na obrócenie się wokół własnej osi będzie troche za mało :D .

- O łazience w pokojach można zapomnieć a WC jest jeden zbiorowy na dole.

- W pokojach nie ma konktaktów 220V :ph34r: ... możemy więc zapomnieć o farelkach czy ładowaniu telefonów !OKK . Kontakty s? tylko na korytarzach.

- Miejsce na ognisko jest tylko dĽwięcznym okre?leniem... tak naprawde jest to mały skrawek między drzewami bez ławek czy czego? w podobie.

- Droga dojazdowa do bacówki nie jest specjalnie dedykowana dla skuterów. Oczywi?cie da się po niej podjechać ale przez kilometr trzeba jechać po kamieniach a podjazd jest do?ć stromy.

Dwa ostatnie minusy można przeżyć ale jak dla mnie warunki bytowe s? nie bardzo.

Wiem, że Wojtek szuka wła?nie czego? zastępczego i wieczorem ma dopisać jakie mamy inne opcje bazowo- noclegowe.

Padł też pomysł aby pierwsz? noc spędzić w tym hotelu Gromada (40 zł za osobę--- super warunki) w Przemy?lu (do Przemy?la z Wawy jest 350 km. Z Przemy?la do Cisnej mamy jeszcze ok. 120 km) a rano w sobotę pojechać np. do Cisnej i zostać na kolejn? noc w bacówce lub w innym wyszukanym miejscu.

Nie wiem co o tym wszystkim my?licie ale chciałbym aby każdy (każda) z Was wypowiedział się.

Osobi?cie francuskim pieskiem nie jestem ale brak kontaktów 220V w małym pokoju 3X 3 m to troche lipa !NOT

Poza tym gor?cy prysznic w łazience po takiej trasie jest dla mnie spraw? konieczn?.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pokoik wielkosci budki dla psa jeszcze bym przezyl jakos, ale brak goracego przysznica o tej porze roku jest porazka. Podzielenie tego wyjazdu na 2 etapy jest jak najbardziej wskazane. Jestem ZA.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Prysznic to podstawa podejrzewam dla większo?ci podróżników droga dojazdowa stroma mogła by oblecieć ale przy sporej wilgoci w powietrzu może się okazać mało wygodna do podróżowania skutem, zreszt? nie każdy jest tak wytrawnym jeĽdĽcem jak Mariusz !OKK . W każdym razie mamy nauczkę że zdjęcia swoje a life nie koniecznie pokrywa się z nimi. Jeżeli Szpak znajdzie co? bardziej odpowiedniego dla nas to możemy na nim polegać. Co do noclegu w Przemy?lu chyba będzie to rozs?dne wyj?cie gdyż niektórzy nie mog? wyrwać się w pi?tek z rana i przejechanie do Cisnej tych ponad 400 km może okazać dużym wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza

Mał? klitkę przeżyje ale brak gniazdek??? A co z tymi co planuje floty, sondy itp. puszczać. :D:ph34r::D

Może uda się co? innego znaleĽć a jak nie to jestem za podzieleniem wyjazdu na dwa etapy. Tylko czy po pi?tkowej nocy będziemy w stanie wstać z łóżka i jechać dalej?? !OKK !NOT

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...