Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bieszczady


Gość SZPAK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
W każdym b?dĽ razie rezerwacje mam zrobion? na spanko , a z jedzeniem w Bieszczadach jeszcze poczekam na bardziej

Czy to już ostateczna rezerwacja czy można jeszcze cos odmienić??

W tym rejonie oferta jest dosyć bogata a czasu pozostało sporo i jeszcze można poszukać - proponuję zwrócić uwagę na okolicę "wielkich jezior" lub jeszcze inn?.

A oto link do duuuużej ilo?ci noclegów http://www.bieszczady.pl/?catID=597

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    24

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    20

  • Artix

    18

  • Pleban

    18

Witam

Oczywi?cie wszystko jeszcze można zmienić , chciałem Was ulokować w Przemy?lu i st?d planować wyjazd w Bieszczady .

Niestety nie mam sprawdzonej oferty noclegów , kiedy? jeĽdziłem pod namioty na Chrewt ( raczej odpada ) , a ostatnio spałem w o?rodku w Smerku i tylko o tym mogę cos powiedzieć . Je?li kto? ma cos sprawdzonego to oczywi?cie możemy pokombinować – czekam na propozycję .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Niestety nic sprawdzonego nie mam (może być to mój dziewiczy wyjazd w te strony) ale zawsze można sprawdzić w praniu. Osobi?cie znaj?c towarzystwo Burgmanii nie za bardzo widzę integrację między nami i % w takim hotelu. My?lę raczej o jakim? bardziej kameralnym miejscu (Mariusz jeżeli będziesz pokaz mrożonek chyba mamy jak w banku -_-:):) ) z możliwo?ci? posiedzenia przy ognisku lub we wspólnej izbie przy jadle i sowitym napitku %. Podejrzewam że w hotelu będzie to raczej niemożliwe. Jak widzę Szary jeste? z Przemy?la więc weekendowy wyskok do jakiego? z tych miejsc nie powinien stanowić problemu dla Ciebie tym bardziej że temperatury i pogodę mamy sprzyjaj?ce takim wypad?.

Odnośnik do komentarza

nazwe to po imieniu wcale nie staraj?c sie być delikatnym i daj?cym do zrozumienia. 40 zl za nocleg to strasznie drogo.

Jutro podzwonie po bieszczadzkich znajomych i popytam sie o miejsca - ale z tego co pomiętam to agroturystykjest cała masa za 18-25 zl w okolicach Soliny.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Moim zdaniem miejsce do spania w hotelu Gromada za 40 PLN nie jest kwot? wysok? jednak osobi?cie miałbym zastrzeżenia co do samego miejsca... Nie to, że złe tylko poprostu nie pod nas. Jako? hotel nie specjalnie kojarzy mi się z takim wypadem i nocnymi baletami jakie zwykły bywać tam gdzie się pojawiamy :)

Oczywi?cie je?li nie będzie innej opcji piszę się i na hotel ale je?li wyczaicie jakie? fajne domki w podobnych kosztach to jestem "ZA" -_-

Odnośnik do komentarza

Ermi 40 zł to drogo ? w hotelu o całkiem dobrym standardzie ,Ty chyba zapomniałe? ile sie płaciło w Stegnie. Przede wszystkim trzeba znaleĽć miejsce gdzie bedzie mozna wzi??c normalny prysznic i bedzie ciepło w nocy.

Odnośnik do komentarza
Ale po małych negocjacjach hotel ugo?ci nas w swoich pokojach za 40 zł od osoby

Gratuluje zdolno?ci negocjacyjnych :( z cennika na stronie www wynika, że 40 złotych od osoby to jest ponad 100 złotych taniej ;)

Ja jednak jestem za tym ( tak jak większo?c ) aby to jednak była jaka? chata w której będziemy mogli swobodnie wypić razem troszke % :D i nie martwić się, że wpadniemy na obsługę hotelow? lub innych go?ci hotelowych .

Odnośnik do komentarza

Witam

Już ?pieszę z odpowiedzi? .

Pisz?c o dobrej cenie miałem na my?li warunki hotelowe , oczywi?cie w Bieszczadach jest cała masa możliwo?ci noclegowych , ale tak jak pisałem nie mam nic sprawdzonego.

A wracaj?c do Gromady – na terenie hotelu jest domek w którym jest kilka pokoi ( w sumie ok. 25 miejsc ) przy którym to jest miejsce na grill ( duża zadaszona altanka ) , nie jestem tylko pewien co do ogniska czy można . Pierwsze my?lałem wła?nie o tym domku , ale nie ma w nich ogrzewania ( jest to typowa sezonówka ).

W s?siedztwie hotelu jest camping ale tamte domki sa nieciekawe i raczej ich nie polecam .

Generalnie ma to być przyjemne spotkanie więc niczego nie narzucam – dałem tylko propozycję .

Jest jeszcze kilka dni więc czekam na Wasze opinie/propozycje .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
A wracaj?c do Gromady – na terenie hotelu jest domek w którym jest kilka pokoi ( w sumie ok. 25 miejsc ) przy którym to jest miejsce na grill ( duża zadaszona altanka ) , nie jestem tylko pewien co do ogniska czy można . Pierwsze my?lałem wła?nie o tym domku , ale nie ma w nich ogrzewania ( jest to typowa sezonówka ).

Wojtku... moim zdaniem 25 osób może nie stykn?ć.

Podejrzewam, że przyjedzie więcej maxi- maniaków. Chodz? już nawet pogłoski, że przyjedzie kto? z 3M :rolleyes:

Je?li idzie o brak ogrzewania to może to być małym problemem o tej porze roku ale ja tam i tak pewnie zabiorę ze sob? farelkę więc przeżyje.

Je?li mieliby?my tam spać to proszę o wstępn? rezerwacje jednego pokoju.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
a kto z 3 miasta jedzie :rolleyes: to zapraszam do wspólnej jazdy.

Wymy?liłem nawet sobie że wyjadę chyba z 1 dzień szybciej i przenocuje się w kazimierzu - dawno tam nie byłem.

Tylko różowego namiociku nie zapomnij bo w Kazimierzu mog? być drogie noclegi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Witam....

Tak sobie ?ledzę posty w tym temacie i coraz bardziej Wam zazdroszczę tego bieszczadzkiego wypadu.

Nawet wczoraj z żonk? dyskutowałem że fajnie byłoby pojechać i poznać Was wreszcie osobi?cie. Co prawda dopiero co nabyt? Ypk? się nie wybiorę bo za mało j? znam i na traskę ok 600 km nie jestem chyba jeszcze gotowy, ale katamarankiem może by?my się z moj? Natk? wybrali.

Tylko czy nas nie zdyskwalifikujecie :rolleyes::rolleyes: za taki ?rodek transportu???

Pozdrawiam - Pawko

Odnośnik do komentarza

Maximus daj że spokoj. Zaczynam po twoim po?cie rozumiec dla czego czę?ć ludzi traktuje tematy dyplomatycznie. (choć rozumiem, że raczej nalezy to co napisałe? czytać w tonie u?miechu na twarzy) Zawsze wydawało mi się, że można tutaj powiedzieć co się my?li raczej bez ogródek. Dalej uważam ze 40 zł za nocleg to drogo bo znam noclegi o wiele tańsze. Również, jako? tak się składa że nigdy z powodu cen nie marudziłem i nie jezdziłem szukać czego? tańszego ( wygospodarowan? kasę wolę przeznaczyć na wudziunie i piwunio)

A co do samego hotelu to faktycznie mistrzostwo w targowaniu się o cenę. brawo

Nie zapominajmy również, że okres naszego zlotu to martwa cisza w większo?ci hoteli - przed szkoleniami i zimowymi urlopami więc wła?ciciele skłonni s? do upustów.

A w Kazimierzu mam mete za 25 zł 50m od rynku i bynajmniej nie muszę spać ani w namiocie ani na sienniku z kurami.

Poza tym coraz bardziej wydaje mi sie, że jednak proponowany termin będę miał zajęty --ale walki trwaj?!!!

Odnośnik do komentarza

Witam Wszystkich!

No więc wtr?cę so? od siebie. "Rękawica została rzucona" i próbujemy j? podj?c. Prawd? jest że staramy się bardzo co? zrobić aby przyjechać ale s? trudno?ci. Nic to... musi się udać i tyle.

Ponieważ s? to rejony w których nie często bywamy choćby z powodu odległo?ci, wolałbym pojechać w klimaty bardziej bieszczadzkie niż Przemy?l. Tym bardziej że staram się, aby wyjazd ten był wyjazdem 4-5 dniowym, tak aby przy okazji zobaczyć okolicę.

My?lałem np. o czym? takim http://www.podhonem.home.pl/index.html . Jest tam to, co byłoby nam potrzebne- sala, ognisko, ogrzewanie a co najważniejsze.. klimat. Co Wy na to?

P.S. Narty bierzemy? Jest wyci?g :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

A czy kto? może udzieli mi instrukcji - jak fachowo zamontować narty do skutera ? :rolleyes:

Ale uwaga - mam tylko narty biegowe więc sprawa ułatwiona , s? odrobinke mniejsze od zjazdowych :rolleyes:

Propozycja mi się bardzo podoba , klimatem przypomina chatke z jednego z naszych zimowych wyjzdow do Agrobobrów ;)

ehhh ... czy pamiętacie jeszcze Agrobobry??? :D (tak mi sie na wspominki zebrało ;) )

PS- i maja SAUNE - WOW, WOW , WOW ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My?lałem np. o czym? takim http://www.podhonem.home.pl/index.html . Jest tam to, co byłoby nam potrzebne- sala, ognisko, ogrzewanie a co najważniejsze.. klimat. Co Wy na to?

Już mnie sie podoba

Pokój Cena za osobę

2 osobowy 22 zł

3 osobowy 21 zł

4 osobowy 20 zł

8 osobowy 19 zł

nocleg zastępczy 13 zł

a i cennik zachęcaj?cy a nawet powiem więcej dosyć intryguj?cy szczególnie ostatnia pozycja. Może być ciekawie na noclegu zastępczym :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Witam...

Kwaterka rewelacja, komentarze w księdze go?ci też wszystkie mega pozytywne, więc musi tam być ok...

Mamy z Natk? coraz większ? ochotę na ten wypad, wieczorek zapoznawczy i integrację z Wami... Może co? z tego wyjdzie, je?li tylko pozwolicie na przyjazd katamarankiem i jesli znajdziemy sposób na przechowanie gdzie? przez weekend naszych pociech ( Zuza i Martyna ).

Pozdrawiam - Pawko :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz musze niestety napisac ze w Bieszczady nie jade, bo nie mam czym a to za sprawa jednego taxiarza ktory postanowil wymusic pierwszenstwo, a zanim przejde cala procedure odszkodowania i naprawy moze za 2 mc uda mi myslec o jakim wyjezdzie. Na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze sezon zakonczylem przedwczesnie. :D

Odnośnik do komentarza
No coz musze niestety napisac ze w Bieszczady nie jade, bo nie mam czym a to za sprawa jednego taxiarza ktory postanowil wymusic pierwszenstwo, a zanim przejde cala procedure odszkodowania i naprawy moze za 2 mc uda mi myslec o jakim wyjezdzie. Na dzien dzisiejszy moge powiedziec ze sezon zakonczylem przedwczesnie. :D

Przepraszam za OT, jak spore straty ??

Paweł

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja, ja dalej POZYTYWNIE zakręcony...

Skuter jest w trakcie docierania, a znajduje się już na półmetku(500km !USA ), wiec do 21 to juz będzie dawno dotarty...

Artix, a Ty nie gadaj bzdur... To że skuter stoi to co za różnica?? My?my się tyle twojego Burga naogl?dali, że wolimy zobaczyć Ciebie, niż burgera...

Wpadaj z Gosi?(Pozdro !OK ) samochodem i nie gadaj...

Pozdrawiam i do zobaczenia już za 2 tyg...Kuba :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...