Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bieszczady


Gość SZPAK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam wszystkich chętnych na mały ( może nie taki mały ) wyjazd w Bieszczady . jako że mam tu w miare blisko to postanowiłem co? w tym temacie zrobić . Co do wyjazdu to rozmawiałem od pewnego czasu z kilkoma osobami i w zasadzie wszyscy byli chętni tylko był problem z ustalenie szczegółów ( szczególnie je?li chodzi o termin ) . My?lałem , że najlepiej będzie jak umówię się powiedzmy z 2 czy 3 chętnymi , a wtedy będzie można zapraszać do przył?czenia się innych , ale faktycznie chyba będzie lepiej skorzystac z propozycji Majona aby zacz?ć na forum - co też czynię .

Mam jaki? ogólny zarys imprezy , mam przygotowane miejsce noclegowe i kilka pomysłów na wyjazdy . Oczywi?cie szczegóły można dograć na miejscu , ew. je?li kto? ma jakie? propozycje to bardzo proszę .

Zaznaczam , że baza noclegowa jest w Przemy?lu , z parkingiem strzeżonym i zadaszona altank? do grillowania .

Je?li mieliby?cie ochotę pokręcić sie po bieszczadzkich serpentynach to jeszcze raz gor?co zapraszam .

Co do terminu to prosze składac propozycję ja jestem otwarty , wstępnie proponuje następny wolny weekend .

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    24

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    20

  • Artix

    18

  • Pleban

    18

  • Administrator

Pomysl swietny, tym bardziej ze wlasnie planujemy wypad w Bieszczady dla twardzieli w terminie koniec pazdziernika lub polowa listopada. Takie male zakonczenie sezonu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja Banana ÓW wymieniony termin(następny weekend) mi jak najbardziej NIE odpowiada...

Jak już pisałem Irkowi i Majonowi wcze?niej, jestem zaproszony wtedy na 18'stkę do kolegi, wiec muszę i?ć... Niemniej jednak weekend za 2tyg. my?lę, ze byłby IDEALNY... 1-2 paĽdziertnik znów kolejna 18'stka, a potem już wolne...

Niemniej jednak s?dzę, iż weekend 24-25(może nawet 23??...) byłby SUPER, bo jeszcze pogoda powinna być ładna, a temperaturki w miarę wporz?dku...

PISZĘ się na wyjazd w 100%, s?dzę iż nie mam szans na przyjazd skuterkiem, gdyż pewno do tego czasu go nie zrobi?, ale tak samo chętnie wpadnę Wojtku samochodem(je?li mnie wpó?cicie :rolleyes: )...

Pozdrawiam gor?co i DZIĘKI wielkie za wypełnienie Nam kolejnego weekendu...Kubo ;)

Odnośnik do komentarza
Zobaczysz, ktory jest lepszy na sniegu ;) ... Wydaje mi sie, ze juz wiem :o .

Napisałem, że będzie większy bo liczę na więcej niż 3 maszyny jak to było w zeszłym roku. Na przykład dzi? dostałem w ramach skutera na czas naprawy taboret z kierownic? i 125 centymetrami pod siedzeniem marki honda. My?lę, że to by był doskonały pojazd na tak? wyprawę. Przesiadka z An650 na takie w?ciekłe krzesełko to tak jak by nagle spadł ?nieg i ...

widziałem orła cień...

:rolleyes: nie Rav??

pozdrawiam

ultras

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Co do terminu to prosze składac propozycję ja jestem otwarty , wstępnie proponuje następny wolny weekend .

Witam Wojtku ;)

Spotkanie w Bieszczadach ma moje jak największe poparcie a sam postaram się na "ów" :rolleyes: spotkanie przyjechać. Je?li idzie o termin to trzeba się nad tym głębiej zastanowić bo np. ekipa warszawska we wrze?niu ma zajęte wszystkie weekendy. W ostatni weekend wrze?nia jest jeden ciekawy wyjazd ale nie o tym chciałem...

Je?li mogę co? zasugerować to jestem za paĽdziernikiem i to raczej za drug? połow?.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jestem za paĽdziernikiem:

15-16 lub 22-23 lub 29-30

Pogrubiłem ten w którym będzie super pogoda

20-21-22-23 PA?DZIERNIK 2005 roku komu odpowiada ?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dobra Dobra... Termin podany przez Qwakiego nie koliduje z Moimi planami(mówię o weekendzie, bo 20-21 odpada bo to dzień pracuj?cy przecierz....), lecz jest jedno ALE...

CZy Wy my?licie, ze 21-23 PaĽdziernik pozwoli Nam dojechać na miejsce skuterami?? WeĽcie pod uwage, że nawet jesli w Warszawce-Lublinie-Krakowie nie będzie ?niegu, to tam s? już rejony GÓRSKIE i ciężko o drogi bez ?niegu, czy też samej "szklanki", wiec radzę się głęboko zastanowić, bo wtenczas większosć (je?li kto? by przyjechał) przyjechałaby samochodami(ja napewno)...

Mam nadzieję, ze szybko ustalicie termin, zapowiada się SUPER meeting...

Czekam na dalsze informacje i pozdrawiam, Kuba(potwierdzam swoje uczestnictwo na 100%) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Jestem jak najbardziej za, to moja odpowiedĽ na pytanie Qwakiego: "20-21-22-23 PA?DZIERNIK 2005 roku komu odpowiada ?".

A dlaczego? Otóż Bieszczady s? najpiękniejsze jesieni?, kiedy li?cie zmieniaj? kolory, a tam s? lasy li?ciaste. Jest jeszcze sto innych powodów (może trochę przesadziłem?), ale my?lę, że już ten jeden jest wystarczaj?co dobry.

Pozdrawiam wszystkich, ?wieżo pod wrażeniem zlotu w Pińsku, z którego przed chwil? fortunnie (mam nadzieję, że pozostali też) wróciłem. Fotki i impresje niebawem, jak trochę odsapnę. Jedno pytanie mnie dręczy: dlaczego nie wzięli?my udziału w paradzie, chociaż przejechali?my w tym celu 400 km???

Odnośnik do komentarza

Witam

Cieszę się , ze jest jakies zainteresowanie .

termin w zasadzie to mi pasuje każdy , a jak grupa warszawska ma zajęty wrzesien to my?lę , że warto poczekac , zawsze to będzie nas więcej .

Faktycznie w Bieszczadach trzeba wzi??ć pod uwage to , że ?niegi bywj? tam troche wcze?niej ( nie bez powodu zwrócił na to uwagę go?ć który ma blisko góry ) . Ale może uda nam się załapać na Prawdziw? Złota Polsk? Jesień .

Co do terminu proponowanego przez Qwakiego to chyba nie pozostaje nam nic innego jak go zaakceptowac - każdy chyba wie , że Qwaki ma układy i potrafi załatwić pogodę .

Czyli wstępnie ustalamy termin 20-23 pażdziernika ( nie wiem czy tylko weekend czy tez i wcze?niej ) .

Co do innych spraw to czekam na propozycję , jak nie to dopasujemy mój plan na żywo .

Pozdraiwam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka, Szpaku domy?lam się, ze TEN GO|Ć to ja ;) no i w sumie racja, choć tylko czę?ciowo :) .

Co do terminu 20-23 to wszystko pięknie ładnie, mi tam obojętne, bo i tak w 99% przyjadę samochodem(skuter czort wie kiedy bedzie zrobiony)...

Jedyne co, to ja potwierdzam swoj? obecno?ć JEDYNIE w weekend(czyt. 22-23) najwyżej moge się też pokazać już w pi?tek pod wieczór, ale nie wcze?niej, bo po 1,5 miesi?ca pracy raczej ciężko o urlopy :) .

Niemniej jednak Mi KAŻDY weekend w paĽdzierniku pasuje i się dostosuję jak bedzie trzeba...

Co do planu, to s?dzę, ze nie ma aż tak co wymy?lać PLANU DNIA, gd7yż będzie nas taka grupka, że na "gor?co" dogramy gdzie chcemy pojechać i co robić...

SUPER inicjatywa i oczywi?cie jak pisałem wyżej STAWIAM SIĘ...

Pozdrówka, Kubo :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wstepnie termin 23-25 pasuje mi jak najbardziej. Zobaczymy jednak co jak wyjdzie. Jak na razie jestem pozytywnie nastawiony. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Arti, chyba Ci się co? pomieszało ;) .

Qwaki zaproponował za termin 20-23 PA?DZIERNIKA(czwartek-niedziela), Ja przyjadę NAPEWNO w pi?tek(21 PaĽdziernika) pod wieczór zaraz po robocie...

A Ty Art o ile się nie mylę piszesz o wrze?niu jeszcze...

Termin na paĽdziernik juz ustalony i nie podlega zmianie...

Przy okazji informuję, ze 25 Wrze?nia stawiam się w Warszawce na ul. Nowy |wiat na imprezce |wiata motocykli...

Pozdrowionka, Kubo ;)

P.S. Biały, na t? chwilę mogę od Ciebie wziać YP'kę je?li chcesz B) pojadę w bieszczady, wrócę i j? oddam B) ...(joke B) ).

Odnośnik do komentarza

Może,może - w tym paĽdziernikowym terminie też się wybiore :P w Bieszczady B) o ile oczywi?cie bede już tolerowała swobodnie, panuj?ce w Polsce temperaturki po powrocie z wakacji ;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heja banana... Chciałbym troszkę od?wieżyć temacik, gdyż widzę, że się z deka postarzał...

Termin teoretycznie został ustalony, ale czy nic wiecej nie trzeba dodać?? Nic się od ostatnich postów nie zmieniło??

Moja postawa dalej taka sama... Przyjadę choćby nawet Seicentem, choć istnieje szansa, ze już Burgiem(w końcu zamknę sezon :( ).

Pozdrówka i czekam na info?? :( Kuba :(

Odnośnik do komentarza

Witam

Cóż w temacie co najważniejsze zostało powiedziane , teraz wszyscy czekaj? na pogodę . Przy tym terminie to może być faktycznie nieciekawie pogodowo , ale zobaczę co się da zrobić .

W każdym b?dĽ razie rezerwacje mam zrobion? na spanko , a z jedzeniem w Bieszczadach jeszcze poczekam na bardziej pewne informacje co do spotkania .

Je?li chodzi o samo spanie to s? małe zmiany względem tego co planowałem – okazało się , że kilkupokojowy domek przy hotelu gromada jest domkiem sezonowym i praktycznie od paĽdziernika jest nieczynny . Ale po małych negocjacjach hotel ugo?ci nas w swoich pokojach za 40 zł od osoby . Może nie jest to mało ale porównuj?c spanie w domku za 25 zł , to pokój hotelowy jest o niebo lepszy . Dodatkowo oczywi?cie jest zadaszona altanka na grill/ognisko i oczywi?cie parking strzeżony .

Dla zainteresowanych podaje stronę http://www.hotele.gromada.pl/hotele.php?id_hotel=13&a=0

My?lę , że s? to naprawdę komfortowe warunki w tych pieni?dzach .

Je?li kto? ma jakie? zastrzeżenia lub propozycje to proszę o info .

Pozdrawiam i czekam .

Wojtek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...