Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bieszczady


Gość SZPAK

Rekomendowane odpowiedzi

Hm, to jak z tymi noclegami w Bieszczadach :( ? Jak z programem kulturalnym :( ? Ja tu juz bilety mam w kieszeni(no prawie :( ) a tu widze nawet nie wiemy dokad jedziemy :( . Wiem, ze trudno spor rozwiklac... ale moze sie w koncu zdecydujemy na "luksusy", czy jednak moze na "wigwamy" ???

Ja jednak bardziej mam ochote na ta Cisna a nie na Przemysl, chociaz na pewno byloby tez fajnie, ale to jakies 150 km od Bieszczad :sad: . Co Wy na to?

Acha, jakby co, to ja poprosze pokoik 2-osobowy, a nie nocleg zastepczy.

Bo zaraz zaloze ankieto- sonde... :(;):P !!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    24

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    20

  • Artix

    18

  • Pleban

    18

Fakt - robi się blisko - bardzo blisko wyjazdu a tu nie ma ani wstepnej listy chętnych , ani miejsca , ani .... tak naprawde jest tylko data :( uff ... jak dobrze , że wiemy kiedy jedziemy :(

My?lę , że kolega Szpak jako organizator powinien się odrobine zainteresować i zacz?ć organizować spotkanie ( zestaw osobowy , miejsce noclegowe , program rozrywkowy ;):P:(

Poczekajmy więc jeszcze troche , może - może zaraz się wszystko wyja?ni :sad:

Odnośnik do komentarza
Wywieram wielk? presje na Plebanie aby doprowadził fure do porz?dku, je?li Mu się uda bedziemy na 99%(Plebany,Jaccu? i ja z Mirk?) ale też bysmy chcieli wiedzieć gdzie jechać .

Upsss. Zasiałem ziarno niepewno?ci i nic. Z t? miejscówk? to taka moja propozycja była. Tak jak pisałem skoro mam przejechać 700-800 kilometrów to wolałbym spać w Bieszczadach a nie pod Bieszczadami.

W tym miejscu byłem ostatnio 13 lat temu i bardzo miło pobyt tam wspominam. Tak po cichu Wam powiem, że dzwoniłem tam nawet spytać się czy możliwe jest to aby nas tam przyjęli, czy maj? ogrzewanie itp itd.. a kobita na to (jak się przedstawiłem) powiada mi ...." a ja cię pamiętam. Nie poznałabym cię ale pamiętam".... Kurcze, co ja tam nawyprawiałem że mnie pamięta- nie wiem, ale miło bardzo.

Powiedziała, że oczywi?cie jest to możliwe. Co więcej- ponoć ostatnio byli tam motocykli?ci, bardzo dobrze się bawili ł?cznie z gospodarzami więc tym bardziej s? chętni na goszczenie tam nas. Spytała się też czy mieliby?my jakie? życzenia typu impreza, jedzenie, dzik czy có?. Tak więc i takie s? możliwo?ci. Sprawa jest tylko taka, aby się okre?lić (liczba osób i wymagania) i zarezerwować miejsca ...a czas płynie.

Je?li chodzi o post Pidżama to sprawa wygl?da tak, że na li?cie chętnych z S3M brakuje jeszcze Ka?ki, a tak naprawdę to Ona ma w tym całym wyjeĽdzie dużo do powiedzenia, oj dużo....

Bigu. Ka?ka i ja 99% gdziekolwiek to będzie, ale jak wyżej- stawiam na Cisn? lub inne Bieszczady.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Mi tez pasi tak jak ogółowi... Dzik rewela... Usmażymy dzikusa !winkiss

Szkoda tylko, że pomysłodawca wyjazdu w Bieszczady się nie odzywa... Szpaku... Daj znać :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Byleby nie tego z peruka ;):(:sad:

Przecież napisłem że "Dzika" a nie "minimusa"... :(

Ty możesz być spokojny !winkiss

Odnośnik do komentarza
Andrzejku Plebany to liczba mnoga chyba ze Kasia nie chce jechac i na razie j? urabiasz ?

Sorki !winkiss Z tej podniety wyjazdem Ľle przeczytałem. Zwracam honor. Ka?ka? Oczywi?cie że chce jechać szczególnie jak jest już pewna ze jedzie Burgi i Bigu. Zastanawiam się czemu, ale bez względu na wynik przemy?leń- ukrucę to (ale w Bieszczadach) :(:(:sad:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Ka?ka?  Oczywi?cie że chce jechać szczególnie jak jest już pewna ze jedzie Burgi i Bigu. Zastanawiam się czemu, ale bez względu na wynik przemy?leń- ukrucę to (ale w Bieszczadach) :(  :(  :sad:

Ojejkujejkujejku... jaki chytrus !winkiss

Odnośnik do komentarza

Ja,no tego może tyż bym się wybrał,ale nie mam łańcuchów na koła,i zimno ma być :sad: Robię się na stare lata !winkiss.Dobra Bigu wpisz mnie na listę,jadę najwyżej odmrozi mi cztrey litery. :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z tego co wiem to Ciochiny też miały jechać !winkiss

Szuwarek także był fertig na wyjazd.

Ale może niech się sami potwierdz? :(

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem to Ciochiny też miały jechać  :sad:

Hmmm, czy jedziemy !winkiss zrobimy co się da, na dzień dzisiejszy na 90% jedziemy, więc wstępnie piszemy się na listę ja i Kasia.

Je?li chodzi o nocleg jak pisałem wcze?niej, je?li Bieszczady to ?pijmy w Bieszczadach :(

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
Dobra Bigu wpisz mnie na listę,jadę najwyżej odmrozi mi cztrey litery. !winkiss

Na cztery litery? Hmm. Łapy???

I jeszcze jedno. Podczas ostatniego (13 lat nazat jak mawiaj? kaszebi) i jedynego dotychczas pobytu tam jadłem tam barana (czy jagnię) a nie dzika. Może to większa atrakcja bo bardziej regionalna? Poza tym nie wiem czy uzbiera się tyle osób aby ubić "dzikusa" a jagnię jest mniejsze.

Odnośnik do komentarza

Jestem jak najbardziej za baranina...

Kto zajmie sie koordynowaniem zamowien? Probowalem sie dodzwonic do tego schroniska, ale tel staly cos nie funkcjonuje !winkiss . Jutro sprobuje na GSM.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...