Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bieszczady


Gość SZPAK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 227
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    24

  • 𝕄𝕒𝕣𝕚𝕦𝕤𝕫𝔹𝕦𝕣𝕘𝕚

    20

  • Artix

    18

  • Pleban

    18

A mi się wydawało że jest dopiero 16.30 ????

W radiu mówili że kawalkada zdesperowanych motocyklistów zbliża się do połonin bieszczadzkich. Wszystkie wilki, niedĽwiedzie i inne dzikie stworzenia proszonę s? o natychmiastow? ewakuację b?dĽ też cierpliwe znoszenie ryków rozpędzonych po górskich serpentynach maszyn przez najbliższy weekend !w00t

Zazdroszczę i życzę miłych wrażeń czekaj?c na jak najszybsz? relację z imprezy...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ok. 18stej dotarli?my z Bigiem do Wawy po długiej podróży. Z tego co pamiętam to z Cisnej ruszyli?my ok. 12- stej więc czas mamy całkiem niezły.

Pogoda na starcie była trochę niepewna ale im bliżej Mazowsza tym więcej cennych stopni powyżej 0 a od Sandomierza (gdzie mijał nas Maximus, podczas gdy jedli?my obiad) było już ok. 20 stopni... więc upał.

1200 km w weekend, m. in po górach, serpentynach, w deszczu i we mgle. Na szczę?cie przynajmniej połowa była przejechana przy słonecznej pogodzie.

Wróciłem z Bieszczad padnięty ale szczę?liwy.

Przez ostatnie trzy noce przespałem raptem 12 godzin :D

Dziękuje wszystkim za spotkanie. Oczy mam na zapałki ale czuję w ?rodku co? super miłego.

To wszystko dzięki Wam :lol:

Ps. Zaczynam powoli skupiać się na relacj?. W tym tygodniu powinna pojawić się na stronie głównej.

Ps 2. Pro?ba do wszystkich od podsyłanie mi zdjęć... Przede wszystkim pro?ba do Szuwarka.

Odnośnik do komentarza

Nareszcie dotarłem do domciu,

pod lokalem wyborczym oczywi?ie kontrola Policyjna ale chyba zd?żyłem wytrzeĽwieć bo pu?cili mnie, przypieprzyli się że Ľle zaparkowałem.

Pragnę podziękować wszystkim uczestnikom zlotu za imprezę,

Mariuszku zdięcia jutro rano będę wysyłał.

Spadam, naraa.

Odnośnik do komentarza

Witam ;)

Melduje swój bezpieczny powrót do domku :D - troszkę jestem zmęczona ale bardzo szczę?liwa :)

Wyjazd był fantastyczny ( jak zawsze ) - doborowe towarzystwo , wspaniałe krajobrazy i o dziwo genialna pogoda jak na t? porę roku.

Nie udało nam się niestety suchymi dojechać do domu, gdyż tuż tuż pod Warszaw? ( w Konstancinie ) złapał nas niewielki deszczyk ;)

Teraz do pełni szczę?cia brakuje mi wanienki ( woda już leci ... ) i jedzenia ( Pizza już do mnie jedzie )

Nie zdecydowali?my się niestety zje?ć po drodze , bo obawiali?my się powtórki ,,wilczej jamy '' :lol:

Pozdrawiam wszystkich z którymi tak dobrze bawiłam się przez 3 dni , a także pozdrowienia dla Drogowca za wspaniał? dla nas niespodziankę ;)

Buziaki

PS- moje planety nie zostały zniszczone uff.... ;)

Odnośnik do komentarza

Hej,

My już szczę?liwie dotarli?my do domu, zaległy obiadek zjedzony teraz tylko kompiel i łóżeczko.

P.S. Dziękuje Wszystkim za wspólny wyjazd, było super. :lol::D

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Przybyłem Zobaczyłem i .........już wróciłem

Powrocik bez najmniejszej przygody poza deszczykiem który spadł w Warszawie.

Dzięki za wspaniał? przygodę i miłe towarzystwo :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i ja rowniez dotarlem do domku, zaglosowalem jeszcze we wlasnym obwodzie wyborczym a wpisuje sie dopiero teraz bo jestem jeszcze w szoku po wyborach.

Wyjazd byl rewelacyjny, zmeczony ale i zadowolony. Ostatni tak daleki wyjazd tegoroczny obeszlismy hucznie i z pompa :lol: 1200 km ale warto bylo ci co nie pojechali to jak by powiedzial Pidzam "glupie ......" hehe no dobra ja tego nie powiedzialem, ale zalujcie. Drogowiec jeszcze raz wielkie dzieki za przesylke :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dzięki za wspólnie wspaniale spędzony czas.

Nie mam teraz czasu na rozpisywanie się bo dla nas wyjazd jeszcze się nie skończył. Siedzimy teraz w Kazimierzu i ..... lecę bo piwo się grzeje.

Pozdrawiamy Was.

Większa czę?ć ekipy wydelegowanej z S3M.

Odnośnik do komentarza

WITAMY,

MY TAKŻE JUŻ W DOMU, NAWET NIE TAK BARDZO ZMĘCZENI, ALE Z KUFREM PEŁNYM SUUUUPER WRAŻEŃ. ;)

DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY NAS OPU|CILI ZAWIADAMIAMY, ŻE NIE BYŁO POWTÓRKI Z WILCZEJ JAMY (CHODZI O OBIAD W GARBATCE). PRZY OKAZJI WPADLI|MY NA CHWILKĘ W ODWIEDZINY DO RODZINKI.

PO WYBICIU 1222KM NA LICZNIKU I GODZINY 21.45 MELDUJEMY SIĘ POD PRYSZNIC I DO ŁÓŻECZKA. :lol:

WYPAD MAŁO POWIEDZIANE, ŻE EKSTRA - BYŁ POPROSTU ZAJEBISTY!!! ;)

RÓWNIEŻ DZIĘKUJEY W SWOIM IMIENIU DROGOWCOWI ZA PRZESYMPATYCZNˇ PRZESYŁECZKĘ - MAMY NADZIEJĘ, ŻE W NIEDŁUGIM CZASIE RAZEM OTWORZYMY I SKONSUMUJEMY PODOBNˇ "PACZUSZKĘ".

PODZIĘKOWANIA TAKŻE DLA SZPACZKA ZA ZORGANIZOWANIE NAM TAK MIŁEGO WEEKENDU.

WSZYSTKIM WIELKIE DZIĘKI!!!

:D

Odnośnik do komentarza

Mimo fatalnej pogody po drodze (na odcinku Warszawa - Gdańsk), dotarli?my szczę?liwie do domu.

Wielkie dzięki za miło spędzony czas :lol: i do zobaczeniu na kolejnym takim spotkaniu

Pozdrawiamy

Magda i Mareczek

Odnośnik do komentarza

Witam

Chcialbym wszystkim bardzo , bardzo serdecznie podziekowac za przybycie , ciesze sie ze doszlo do tego spotkania , niestety nie udalo sie uniknac pewnych niedociagniec , na ktore mam nadzieje przymkniecie troche oko .

Oczywiscie spotkanie dla mnie bylo bardzo mile i jestem z niego bardzo zadowolony , ciesze sie ze moglem choc troche pokazac Bieszczady , choc szkoda ze wiekszosc ogladalismy raczej po zmroku , ale moze to bedzie zacheta do spotkania w tym rejonie za rok .

Wszystkich goraco pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niedociagniecia, hmm jakie. Bylo naprawde super i to wlasnie dzieki tobie Szpaku. Bawilismy sie wysmienicie, nawet zebym mogl pospac dluzej i nikt mi nie przeszkadzal popsulem z premedytacja zamek w drzwiach :lol: no dobra moze nie z premedytacja ale zabawy bylo masa. :D

Odnośnik do komentarza

Czesc Pidzamy witaja juz z Gdanska.Plebany i Jacek tez juz chyba dotali.

Ludkowie bylo naprawde zaje-kurcze-fajnie,wielkie dzieki dla wszystkich za super zabawe.Kto nie byl naprawde ma czego zalowac , tereny przepiekne gdyby to bylo z 15km blizej bylbym tam co weekend.

Specjalne pozdro i podziekowania dla SZPAKA no i dla DROGOWCA za paczuszke

(mam nadzieje ze przepis nie jest chroniony szkoda go trzymac w tajemnicy przed swiatem).

Aha kiedy kolejna impraza bo juz tesknie?

Odnośnik do komentarza

jejku jak Wam zazdroszczę. Wróble ćwierkały po k?tach o "facecie z ga?nic?" i diwnych dostawach pok?tnie przesyłanych jak za dobrych czasów prohibicji :D No takie co? mnie ominęło :D być nie może :D

Szanowny panie nocny stoj. - odpowiadam ze każdy termin jest dobry aby wybrać się na zwiedzanie okolic torunia. Jak będzie wola będzie i rada. :D

napisze troche prowokacyjnie:

może kto? s?dzić ze głupi ch... jestem ale nikt mi nie powie że zostałem przygnieciony przez pantofel albo pidzame :D:D

Odnośnik do komentarza

A dla będ?cych inaczej będ? zdjęcia?

Gratuluję udanego łikendu w siodle :D

Czy to nie pora na relację z wakacyjnej wyprawy (chyba, że co? przespałem - mam ostatnio niezł? gonitwę :D :D )

pozdro!!

ultars

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...