Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    36

  • upiór

    28

  • fundi600

    23

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

ale cóż czasami siła wyższa !OKK

Robercie wiadomo żonce nie wolno odmawiać !bicz a co takiego szukasz !piwko

A co do spotkania w niedziele to jak tam się sprawił ziomal? :)

Michale a jak tam mu mu !piwko ty co? mi podpadasz pamiętaj ćwiczenia czyni? mistrza !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Spontaniczne spotkanka zawsze się udaj?.W końcu trafiłem na ładn? pogodę !happybth Kolega ORCIO zaskoczył nas mile.Najpierw pojawił się znik?d i doł?czył do nas a potem zaprosił nad jezioro i poczęstował kawk?.

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Potwierdzam spotkanko nad jeziorkiem(Grudzi?dz) , było bardzo miłe (Upiór, Siemik,Orcio , Fundi , Michu)

Orcio - dzięki za kawkę

Tomek - ostatnio mm , mm -słabo , trza będzie jaki? trening zorganizować

Pare fotek:Rudnik whist

Odnośnik do komentarza

CHWALE SIĘ....

Przesieka zdobyta .... w weekend zrobiłam moja niuni?

ponad 800 km i jestem bardzo zadowolona i z siebie i z niej:

nie zawiodła, mało spaliła, a na dodatek ten komfort jazdy !tut

niektórzy bardzo zazdro?cili !piwko prędko?ć przelotowa ok.130 km/h

żaden winkielek nie odpuszczony, a było ich trochę

może więcej niż trochę..... aż uszy zatykało od zmian ci?nienia

podjazdy i zjazdy 15% -we

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Cieszę sie że kawa smakowała, miło mi było zobaczyć was w końcu w realu. Mam nadzieje ,że reszte szacownego grona też niebawem zobaczę !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ka?ka pełen szacun a reszta niech kula beret

Orcio dzieki za spotkanko i kawusie

Ci co byli nad jeziorkiem to wiedz?. Super i dzięki

Do następnego razu !piwko !tut !tut

A ten stamt?d niech żałuje jego strata.

Odnośnik do komentarza

Cytu?c Ka?kę. Chwalcie się ( to już moje) k****. Ja cał? niedzielę spędziłem na "najciekawszej" imprezie rodzinnej czyli..... Kto zgadnie? Dla ułatwienia podam że z !happybth raczej cieńko było !happybth Dzi? za to nie wytrzymałem i mimo że wróciłem o 20 nie wytrzymałem i objechałem okolicę !happybth Jakby co koledzy planowali na niedzielę to nieskromnie zgłaszam swoj? obecno?ć !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

Od czego zacz?ć .

Kasiu jak powiadaj? ludzie szacun dla Pań !happybth , 800 whist , ciekawy jestem jak tyłeczek , mowa o ?miganiu na !happybth , co by kto? sobie czego nie dobrego nie pomy?lał .

Orcio jak koledzy miło było Cię poznać , dzięki za kawę .

No a mój serdeczny kolega z pod Ciechocinka niech tylko pomarzy jak nam było fajnie w niedziele . A pogoda !happybth :P , a kolega w 4oo się gotował :lol: .

Dzięki za spotkanie i do miłego , może w niedziele u tego z A .

Niech nie my?li że tak łatwo i po cichu ta niedziela Mu minie o nie Robsonku , na raziłe? nas na stres i zostałe? kolektywnie ukarany .

Kare zaproponował kolega T.... !happybth , głosowanie o każe było jedno gło?ne , tak więc blado widzę szanownego Kolege oj blado .

Winy i stresowe maj? być od kupione w terminie jak najbliższym , no prawie natychmiast :lol::lol: !tut .

P.S

Ja tam nie degustuję !happybth , tak więc moj? działeczkę oddaję Michałowi :D .

Michał tylko nie zapomnij o kolegach bo !happybth !tut !piwko . Pozdrawiam !OK .

Rob ta impreza to Komunia !happybth .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No to teraz banda Silverowców mi nie odpu?ci !happybth !happybth , raz człowiekowi się przydarzyło . A tak poważnie to jak mogę się pokazywać swoj? skromn? majk? w?ród ujeżdżaczy "zacnej marki" , no jak ??? !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ka?ka wielki szacun za tak? przejażdżkę,podziwiam Cię WIELCE.Jako skromny i malutkiej postury facet nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się choć dorównać Twojej niewielkiej przejażdżce.Nie Dawaj się dalej "biegowc?" a będziemy mieli wzór dla kobiet na !happybth .Sylwia już jest w szoku po przeczytaniu.Pozdrawiam Siemik i mój słodki plecaczek. !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
.Sylwia już jest w szoku po przeczytaniu.

Czy ten szok się zakończy na zakupie !scooter oczywi?cie dla Sylwi

Robson nie przesadzaj jaka banda?? !tut !tut

Odnośnik do komentarza
Witam  whist .

Od czego zacz?ć .

Kasiu jak powiadaj? ludzie szacun dla Pań  !tut , 800  :blink: , ciekawy jestem jak tyłeczek , mowa o ?miganiu na  !scooter , co by kto? sobie czego nie dobrego nie pomy?lał ....

Mój tyłeczek ma się dobrze, whist

Upiorku najważniejsze żeby robić odpoczynki, rozprostować

gnaty, wypić co? wzmacniaj?cego ...

bo bez tego ani rusz !tut no i koncentracja nie taka jak być powinna

bardzo dziękuje Wam wszystkim chłopaki za szacun ;)

to co kiedy spotkanko .. może jakie? piwko? !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ka?ka nie wierze że musiała? Ty się zatrzymywać. Wiem za to jedno, że to koleżeństwo nie pozwalało Ci jechać dalej jak Bractwo musiało się zatrzymać. Po tak długim dystansie to by nie zeszli ze swych biegowców. A Ty oczywi?cie jak ten skowronek !scooter gór?. Co do !tut mówisz i masz !tut

Odnośnik do komentarza

Witam ;) .

W niedziele w A..... na ognisku pogode zapowiadaj? ;) .

Może w końcu wszyscy się spotkamy !OK !scooter !tut !tut !OK whist;) .

No i Temu z A..... damy za niedziele :blink:;) , załapał bonusa za zacn? whist .

Odnośnik do komentarza

weekend mamy zajety niestety.Monia wyprawia pierwsze "dorosłe" !OKKa Tomek mógłby zawalczyć o poprawienie swego "podwórka przed garazami" !tut

jakis rów Mu wykopali i dzisiaj prawie połozem skuta przy hamowaniu !scooter

Odnośnik do komentarza

Kasia, ja też oczywi?cie składam wielki szacun na Twoje damskie motocyklowe dłonie !scooter 800 km to już wypasiony wynik.

Jak będzie pogoda w niedzielę to może też dam radę przyjechać na to ognicho w ogrodzie u Robsona i na kawę do jego te?ciowej !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...