Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

No Art pojechałe? , ale pewnych rzeczy nie przeskoczysz .

Może niech się wypowiedz? koledzy/posiadacze " zacnej marki " :lol:whist , a gdzie tam ja ze swoj? skromn? majeczk?

:D

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    36

  • upiór

    28

  • fundi600

    23

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Ja to bym chętnie pojechał nawet na koniec ?wiata na 2oo.

Gorzej jest z moj? drug? połow?. Nie akceptuje mojej pasji i mam w chacie wojnę o to, że ci?gle nie ma mnie w domu, bo pracuję, a jak jestem to ?migam na motorku.

Co? może i w tym jest, ale przyjdzie taki moment, że będę ?migał dniami i nocami :lol:whist:D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Skoro jedzie Orzech, to słyszałem że siku będzie często (...)

Oooooooooooo, moje siku słynne na cał? Polskę. Jeszcze ponad miesi?c do wyjazdu a Wy biadolicie :lol:

Odnośnik do komentarza

Ale nam Artur dokopał :):blink: , ale tak jak napisał Robsonek - pewnych rzeczy nie przeskoczysz .......

Ale jak to mamy u nas w zwyczaju mawiać : ,,Po złym przychodzi dobre''

Pozdro dla wszystkich ;):lol:

Odnośnik do komentarza

Arturo nawet Cię lubię !happybth , wystarczyło parę spotkań ;) i telefonów i stwierdzam wszem i wobec , że jeste? debe?ciak i go?ć , ale napiszę jak koledzy . Nerwa mi ruszyłe? :);) , mam problemy z kręgosłupem i dystans 500 km czy 600 km z przerwami , jest jeszcze do opanowania ale trasa 1200 km w 14 godzin to ja wysiadam :( . Ale skoro Ty masz takie plany to ja życzę szeroko?ci i powodzenia :) .

Odnośnik do komentarza

taki dystans w takim czasie ciezko zrobić dobrym autem ;) ,chyba ze ktos lubi podrózowac z duzymi predkosciami bez odpoczynku :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ehhh a myslalem ze was namowie ;) co do odpoczynku to Silver wymusza odpoczynek co 200 km na tankowanie nawet do 10 min tak mniej wiecej !happybth Jak sie okazalo czesc grupy dzieli ten dystans na 2 czesci. Wiec zostaje 600 km dziennie a zatem niedzielna przejazdzka :) A wyjazd to wiekszosc i tak planuje w czwartek czyli rowniez na 2 czesci podzial. Inna sprawa ze samochodem faktycznie ciezko wytrzymac jak sie jest zamknietym w puszce ale na 2 kolach to sama przyjemnosc z jazdy :(

Co do bolu, mnie przewaznie boli kark tak po 800 km ale juz po 1500 km nawet go nie czuje :) i wtedy zaczynam sie martwic ze stracilem czucie ;)

Odnośnik do komentarza

Artix Ty twardzielu !!!!!! :)

Nie uwierzycie teraz w to co napiszę ;)

Jadę dzi? motorkiem w stronę Bydgoszczy, tankuję w M?kowarsku i widzę z daleka srebrnego Silverka i go?cia w kamizelce Burgmanii ;)

Wylatuję na drodę, kiwam, kole? podjeżdża do mnie.

Co to za go?ć- pomy?lałem.

Przybijamy pi?teczkę, skuterzysta ?ci?ga kask, patrzę a to nasz.................. !happybth

Tak, tak, to był Michu!!!!!!!!!!!!!

No to siadamy na trawie, zapalamy fajana i gadu, gadu.

Tak minęły prawie 3 godziny.

Co za spotkanie.......... :)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam

Wypu?ciłem sie na mał? przejażdżkę ,żeby rozładować stresy .....

Bobas dzięki za zajefajne spotkanie , takie z partyzanta s? najlepsze :P !winkiss

My?lę ,że trza będzie sie spotkać ze wszystkimi z kujawskiego na jakies pogaduchy ,bo dawno tego nie czynili?my :D !vampire

Odnośnik do komentarza

!TAZ . Może w niedziele w Zakopanym :D .

Dzwoniłem do Robsona On w niedziele pracuje B) biedny mój kolega ;) .

Co prawda my?lałem o Fundim bo mam temat do odpracowania , ale co i jak to jeszcze nie wiem . Czas pokaże :D .

Odnośnik do komentarza

Witam :lol: .

|mignę chyba do Bydzi mam temat do Kasi i Włodka oj i Michasia :lol: .

Tylko niech pogoda się wyklaruje bo w tej chwili u mnie si?pi !tut .

Michał kręgosłup cacy !tut , my?lę że pojadę !OKK .

A ten mój kolega pracuje , niestety :D . Ale za to dzisiaj ?pi i ?ni o zacnej marce :lol: .

Pozdrawiam Go serdecznie , Robsonek ?migam jutro sam !tut .

Odnośnik do komentarza

si?pi to lekkie okre?lenie czasami wręcz konkretnie przyleje deszczem !tut

Wiem ze potrzebny ale dlaczego akurat zawsze w weekend :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
ma kto? ochote pomóc w przewiezieniu taczkami 6t kamieni? :rolleyes:

krzys-68 potrzebujesz pomocy. Zorganizuj spotkanie u siebie przy tej górce kamienia przyjedziemy pomożemy, może nawet taczka nie będzie potrzebna, każdy weĽmie w ręce i przeniesie , problem będziesz miał z głowy. !tut

Odnośnik do komentarza

z tym nie ma problemu

narzedzi i taczek nie zabraknie :rolleyes: wazne zeby przenie?ć we własciwe miejsce :lol: i to szybko :) dodatkowo cało?c wymaga sortowania :) pod wzgl. grubo?ci

Odnośnik do komentarza
z tym nie ma problemu

narzedzi i taczek nie zabraknie  :) wazne zeby przenie?ć we własciwe miejsce :rolleyes: i to szybko :) dodatkowo cało?c wymaga sortowania :) pod wzgl. grubo?ci

Krzy? będziemy sortowali tylko napisz kiedy i gdzie. ;):lol: !piwko !piwko !piwko !piwko !piwko !piwko !TAZtaczka.jpg

Odnośnik do komentarza

Marek, ten link z taczk? zaj.........

Krzy? 68, jak zrobisz imprezę w swoich kamieniołomach to przyjadę też pomóc :rolleyes::lol:

Odnośnik do komentarza
Witam  ;) .

|mignę chyba do Bydzi mam temat do Kasi i Włodka oj i Michasia  :) .

.....

No i co Upiorku? Nie pojawiłe? sie w Bydzi?

Dzisiaj ma nie padać? ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...