Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Bydgoszcz 2009

Szczegółowe informacje:

PLAN DNIA NA 1MAJA - ROZPOCZĘCIE SEZONU

1. 11.00 Msza tym razem jednak w bydgoskiej Bazylice.

2. 12.00 Wyjazd parad? do Tarkowa... paradę prowadz? Olasa TIR-y z OL-TRANS`a

3. 13.00 Przyjazd do Tarkowa i przewidziane jest rozegranie jaki? konkurencji, jaka? micha i jakie? atrakcje do godziny 17.00

4. Je?li większo?ć będzie zadowolona to po kilku godzinach czyli ok 15.00-17.00 na klaksony TIR-ów wszyscy się zbieramy i jedziemy przez Barcin Żnin parad? na imprezę do Wenecji ....

je?li Tarkowo okaże się lip?, ludzie się nie będ? mie?cić na tym placu lub będzie ogólne niezadowolenie i uczestnicy mieliby się zacz?ć rozjeżdżać, to molestujemy Olasa aby odtr?bił TIR-ami, że startujemy szybciej do Wenecji.

5. W Wenecji Disco Music Party (Dj od Lajtowców), Ognisko, stołówka z normalnym schabowym, Grill, Bar z alkoholem (lub trunki i popitki przywiezione we własnym zakresie) iiiiiiiiiiiiiiii zabawa do białego rana!!

KLIMAT ZLOTOWY, A WJAZD ZA FREE!!

!w00t whist;):D;) !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    36

  • upiór

    28

  • fundi600

    23

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

skoro temat załozony to juz wiemy kto sponsoruje ;) !happybth

w tym miesiacu !piwko

a na powaznie meldujemy powrót z Bydzi w kpl i dobrym zdrowiu-strat nie zauwazono

Miło bylo nam spedzić przedpołudnie w Waszym towarzystwie !tut

na goraco jedna fota-jako?ć "surowa"

f3660ff509bbab9dm.jpgBydzia

prawie kpl lokalnych userow ;)

i ta biegowa... !happybth

Odnośnik do komentarza

Siemanko

Bobas Robson Rob Dziekujemy za za odwiedziny , jak zwykle było super

Krzys 68 - po długim czasie w koncu się poznali?my

Pozdro dla wszystkich punk.gif ;)

Odnośnik do komentarza

Nareszcie w domu!! Dzięki wszystkim za spotkanie rodzinki :) . Jolka serniczek kawka i babeczka mniam mniam. Szkoda że nie było mi dane zdegustować Pu.......... :( .Mam nadzieję że chłopaki dali?cie radę !happybth Nawet nie będę się chwalił co ja popijałem bo wstyd.Fajnie było poznać Krzysia oraz jego dziewczyny. Bobas- gratki z okazji nowego zakupu. Czekamy na nowy opis !V . Robson. Maszyna wyczyszczona?

Do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony dzień , Joli i Michowi za go?cinę - jak zwykle jedzonko pyszne !V . Krzy? - wreszcie mieli?my okazję się spotkać :)

Bobas - Ty już wiesz co :) , ale "zacna marka " !OK .

A kto nie był ten .......... :( , także oficjalne rozpoczęcie sezonu w Bydgoszczy zaliczone :) , do następnego :):( !happybth

P.S. Rob - majka już l?ni na nowo po przejażdżce "Dakarem" ;)

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że było fajnie :)

Jolka, Michu, ja również dziękuję za wszystkie smakołyki. Wszystko było bardzo smaczne, ale kaszneczka to utkwiła w mojej głowie bardzo mocno, tzn. 1 liga :(

Krzy? 68 miło było poznać Ciebie i Twoje dziewczyny. Przestań jeĽdzić po urodzinach i wybierz się z nami na jak?? imprezkę 2- dniow?. Zobaczysz, że nie jeste?my tacy straszni na jakich wygl?damy !happybth

Odnośnik do komentarza
Bobas, dlaczego nie zostałem poinformowany :) o nowym nabytku? :(

My?lałem, że wszyscy zobaczymy się w Bydzi.

Chciałem zadziałać z zaskoczenia !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

I ja dziękuje za mile spędzony czas i miłe spotkanie :):(

Dzi? dalsza czę?ć !happybth

Odnośnik do komentarza

No to witam .

Narobiłem się jak ............ i jutro czas na !vampire , chociaż 2 km !OK :lol: .

Tym co byli w Bydzi to szacun , ale jak czytam to co nie którzy pojechali na kaszankę kawę ciacha , !OK a może ja jutro pojadę na działkę :lol: , żartowałem .

Ta podłoga niech j? korniki pożr? tylko mój kręgosłup , ale za to Alina , oj banan whist .

Bobasek od kolega cicho siedział a tu masz , oj drogo będzie Go kosztować !OK !V . A na jaki stres nas naraził :lol: , ale ważne że jest z nami !OKK . No i marka :P .

Odnośnik do komentarza

No Upiorku czekam i czekam i nie mogę się Ciebie doczekać ,a miale? być dzisiaj na działkach !piwko ,ale do wieczorka jeszcze trochę zostało !happybth

Odnośnik do komentarza

Witam !bicz .

Misiek planowałem planowałem , i co du.. .

Nawet do Roberta nie dałem rady , kręgosłup tak mi dał że nie pytaj jak powiada Fundi . Cały dzień na leż?co , nawet na obiad do te?ciowej nie poszedłem . Szkoda pogoda była zajefajna oby taka była za tydzień . W razie czego to torcika możesz zamrozić , będzie za rok !sciana !piwko . A ten temat !happybth to za zdrowie kolegi mogę nawet soczkiem !scooter . To tyle pozdrawiam !scooter .

Odnośnik do komentarza

Upiorku kuruj się kuruj , a jak sie wykurujesz to oczywi?cie zapraszam.

Jolka dla Ciebie to zrobi NOWY TORCIK !happybth !happybth

Wracaj do zdrowia bo jak nie to !happybth !happybth

A to filmiki z parady

fotki

Odnośnik do komentarza

Witam !happybth .

Znaczy się , Jolka w takim razie na pewno dam Ci znać jak czas pozwoli aby do Was zawitać . Nowy torcik to nie koniecznie wystarcz? ciacha na wagę z polo !happybth .

Dzisiaj już czuje się lepiej i kręgosłup mniej boli ale to !happybth !happybth .

Michu jak to mówi? co masz zrobić dzisiaj zrób po jutrze będziesz miał dwa dni wolnego , a co ma wisieć nie utonie , okazja się trafi !happybth . Bobas za nowe cacko i tak dalej , na pewno okazja się trafi !happybth .

Pozdrawiam serdecznie !happybth .

Najbardziej to szkoda mi tej kaszanki co Bobasek zdegustował , Ten to ma apetyt !happybth , a potem długie nogi !happybth !happybth !happybth .

Odnośnik do komentarza

Michu, dzięki za fotki.

Jak spotkamy się wszyscy to oblejemy Twoje urodzinki i zakup nowej maszyny w regionie !happybth !happybth !happybth

Odnośnik do komentarza
Michu, dzięki za fotki.

Jak spotkamy się wszyscy to oblejemy Twoje urodzinki i zakup nowej maszyny w regionie :D:(:lol:

Oj to pogadamy........ :D;):(;)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Pochwalę się troszkę.Wła?nie wróciłem z przejażdżki,na liczniku stuknęło 1100 km. Wyruszyłem wczoraj o pierwszej nad ranem.Odwiedziłem serwis Sokół w Lublinie,poznałem Qw@kiego,zrobiłem przegl?d całkowity skuterka i odetchn?łem z ulg? ;) Pojechałem potem do kolegi pod Lublin i z rado?ci zdegustowali?my troszkę napoju wy?mienitego :D

Odnośnik do komentarza

Ale to nam podróżnik ro?nie z naszego Siemika :lol::lol:

Pogoda pod psem. Co to się stało ?????????????????????????????

Pisać Chłopaki, pisać, bo się cicho u nas jako? zrobiło :angry:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...