Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    36

  • upiór

    28

  • fundi600

    23

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

U nas się wyklarowało Tomcio odwiedzil nas na działce  :lol:  :lol:  :lol:  :D

Oj chyba nie pojedziemy............

Pewnie się to nie uda po imprezie. :P:Pgrill_animacja.gif:):):P

Odnośnik do komentarza

Michu, Tomas,

życzę Wam słabego kaca z rańca :lol:

Chociaż po tym co ostatnio widziałem u Micha w szafce to słabo to widzę :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mareczku miałe? rację impreza się udała i chłopaki dogorywaj? i jazda nie wskazana

Niestety musze być dzi? w pracy ale popołudniu i dlatego do Wa-wy nie mogę jechać. !scooter ?migam więc sam sprawdzić jak wygl?daj? Ci po napojach Panoramiksa?? w RogoĽnie

Odnośnik do komentarza

Witajcie

Żyje ......ale jechać gdzie? dalej to lepiej nie... :)

Tomu?, Marzenka dziekujemy wam za spontaniczn? wizytę !scooter :D

Odnośnik do komentarza

Jolka Michu dzięki za spotkanie było bardzo owocne :D:)

Dotarli?my z Marzenk? do domu cali i zdrowi :) pozdrowienia dla tych, co s? w drodze !scooter

Odnośnik do komentarza

Cieszę się ,że dotarli?cie bezpiecznie na miejsce :P:P

Pozdrowienia dla Szefa wszystkich szefów !scooter ;)

Odnośnik do komentarza

Witam !OK .

Jest 10 00 a mnie jeszcze boli d... .

Spotkanie w Warszawie było ok tylko te nasze drogi , długo by pisać :P:P . Dotarłem osobi?cie do domu około 23,00 zacna marka spisała się na medal , Robsona zreszt? też . Kilometrów nie wiem ale chyba 600 km Robert policzy , pogoda dopisała było super . A Warszawa no co tu pisać , czasami mam wrażenie że koledzy z Wawy to ?migaj? po Warszawie jak po jakim? wielkim parkingu . A najlepsze jest to że jak niby nigdy nic koledzy niebiescy stoj? na Wisło stradzie i z całego sznurka katamaranów łapi? kogo chc? i czy to jest normalne , nie wiem ;) .

To tyle , dzięki Robert za wypad , jak zwykle było super a Ci co nie mogli no , szkoda

ale co na to poradzić ;) .

P.S

Robson nawigacja , ;);) .

Odnośnik do komentarza

No nie wiem co Kolega ma na my?li :) .

Ale wycieczka ok i pogoda dopasowała .

Cało?ć wycieczki szacun jak powiada Robson , Warszawa zakorkowana wiadomo stolica !tut , szkoda że musieli?my tak szybko wracać ale co na to poradzić życie , i tak wrócili?my o koło 23 00 jak na jeden dzień 600 km to starczy ;) .

Tyłeczek mam jak deska ;) . Nie wiem jak Robert ;) .

Z Torunia do Sierpca remont i ruchem kieruj? ?wiatła !happybth , odcinek ten jechali?my około godziny :) . Na mszę ?więt? wpadli?my z malutkim po?lizgiem .

Cało?ć soboty i wyjazd do Warszawy udał się w 100 % .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Z Torunia do Sierpca remont i ruchem kieruj? ?wiatła ;) , odcinek ten jechali?my około godziny :) .

Oj tam trza bylo sie zapytac to bym powiedzial ze jest tam 14 mijanek !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Z Torunia do Sierpca remont  i ruchem kieruj? ?wiatła  ;) , odcinek ten jechali?my około godziny  !sciana .

Oj tam trza bylo sie zapytac to bym powiedzial ze jest tam 14 mijanek :)

Artur - następnym razem przed wyruszeniem w trasę zapytamy u zródła ;)

Odnośnik do komentarza

Upiorku tyłeczek musi boleć , bo bez bólu nie ma przyjemno?ci :D:)

Robson fajnie , że pojechałe? z tym naszym ,,małym''

Chłopaki-Szacun !OK :)

Odnośnik do komentarza

Super ze wyjazdy się udały...

Moja ręka powoli dochodzi do siebie...

Mam nadzieje ze wkrótce po?migamy

pozdro....

:)

Odnośnik do komentarza

No Michałku ja Ci dam :(:):lol: mały .

Mogłe? wybrać się z nami to sam odczuwał by? te dolegliwo?ci !OKK .

Jak sam się człowiek przekona na własnym tyłeczku to wie w czym jest temat .

Kiedy? na MZ robiłem 70 km 100 km i to była już wyprawa , a teraz :D .

Czytałem opisy Artixa jak ?migał po północy o ile pamiętam i robił dziennie też ładne trasy oj Sory nie sam rzecz jasna ciekawe jak Oni odbierali fizycznie takie trasy .

Jak by na to nie patrzeć należy im się szacun za taki wyjazd .

Jak mi z głowy nie ucieknie to muszę się dopytać na BURGMANI jak to przeżyli .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

:( w Skandynawii nie robilismy jakis duzych przebiegow max 1 - 1,2 km dziennie tyle ze dzien trwal 40 h !OKK no ale skoro slonce nie zachodzi to nawet noc byla umowna :D w Portugalii i Hiszpanii bywalo ze robilismy 1,5 tys km ale dzien w siodle nie byl dluzszy niz 14 h :lol: Ciagle nie moge skonczyc opisu naszej wyprawy do Portugalii :(

Ale moze wyskoczycie z nami do Marl na zlot maxi skuterow, gwarantowane 1,2 tys km w niedziele do domu :)

Odnośnik do komentarza

Artur ja niestety nie mogę ale może kiedy? :lol: .

Mi osobi?cie po takim dziennym przebiegu to kręgosłup by odmówił posłuszeństwa :D .

O Skandynawii czytałem swego czasu parę artykułów ale tylko pod k?tem wędkarstwa .

Czytałem opis tej wyprawy , nie pozostaje mi nic tylko pogratulować takiej odważnej małej wyprawki !OKK :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
gwarantowane 1,2 tys km w niedziele do domu :P

O :lol: , nie wiedziałem, że Artix chce mnie zniechęcić do udziału w Megatreffen ;) i szuka Kujawiaka na moje miejsce. ;):D Moja d...a na pewno nie weĽmie na siebie takiego dystansu w jeden dzień. Wykluczone. whist:(

Warszawa - Toruń - Warszawa to mały piku? :P, chociaż Orzech trochę narzekał ;) , ale Marl - Warszawa to duże wyzwanie, jak dla mnie. !OKK

Odnośnik do komentarza

O ile kierunek Warszawa- Marl uwazam za "dosyc latwy do zrobienia" :lol: , o tyle jazde z powrotem za niezbyt przyjemna (pogarszajace sie warunki drogowe). Wzecie dystansu na jeden dzien mija sie chyba z celem !OKK ? No chyba, ze mamy naprawde malo czasu whist .

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Warszawa - Toruń - Warszawa to mały piku? :lol:, chociaż Orzech trochę narzekał ;) , ale Marl - Warszawa to duże wyzwanie, jak dla mnie. whist

Grzesiu do Torunia to po pracy mozna na piernika skoczyc i wrocic do domu. A 1200 km to raptem z 14 h jazdy dasz rade :D zdaje sie ze o powrocie jakos nikt nie pomyslal logistycznie. Trza to naprawic w odpowiednim temacie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja bym chętnie wyskoczył do Marl - 2 razy nie trzeba mi powtarzać , tylko niestety nie ma funduszy , chyba że jaki? (jaka? ;) ) sponsor się znajdzie :lol:

My?lę , że dystans dzienny ok. 1 tys. km nie jest straszny po dobrych drogach , no ale jak Worlan wspomniał w moim wieku częstszy odpoczynek jest wskazany , Grze? to młodzian da radę whist no i jeszcze na papieroska trzeba przystan?ć , a nie wspomnę już na siku :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No kujawiaki silvery se pokupowali a nie chca kawalek za kujawy wyskoczyc do sasiedniego wojewodztwa, wstyd ze nie bedzie reprezentacji z tak zacnego regionu.

Chyba wam pojechalem po ambicji co :lol:whist

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...