Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Maj 2009


fundi600

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kujawiaków !OKK

Dzisiaj miałem zaszczyt pomykac swoim skutem :) po Waszym rewirze.

Daleko jednak nie dojechałem, ponieważ w Grudzi?dzu na stacji Shell podczas tankowania zostałem przyłapany :) przez niejakiego Tomkagdz.

Tak więc opłatę za przejazd przez kujawsko-pomorskie i testowanie mojego ;) Burgmana wniosłem w gotówce !placz1 na ręce Tomka :):).

Chwilę porozmawiali?my i każdy z nas pojechał w swoj? stronę.

Dzięki Tomku za sympatyczne spotkanie.

!zorro

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 221
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    36

  • upiór

    28

  • fundi600

    23

  • Bobas

    22

Top użytkownicy w tym temacie

Wychodzi na to, że Grudzi?dz to węzeł kujawskiego :)

Robsonku, w niedzielę do południa mam wolne, ale chyba nie zd?żę dojechać w obie strony :)

Siemik, masz Ty pecha z tym deszczem.

W Chojnicach padał dzi? ulewny deszcz.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzi? wieczorem u mnie też padał deszcz i nawet grzmiało z błyskami jednak po trzydziestu minutach przestało padać a przy 17tu stopniach jest do?ć ciepło na balkonie !placz1 Pozdrawiam wszystkich,którzy maj? czas i mog? pojeĽdzić na :) Mnie w najbliższym czasie czeka tylko praca abym mógł mieć w czerwcu dwa weekendy wolne.

Dodam tylko że to ja my?lałem o szybszym powrocie z przejażdżki w deszcz jednak córeczka i plecaczek Burgermana chciały jechać dalej.

:) Pochwaliłem się.23.20 znów zaczęło LAĆ :) Podobno to dobrze dla rolników.

Odnośnik do komentarza

Tak więc opłatę za przejazd przez kujawsko-pomorskie i testowanie mojego :) Burgmana wniosłem w gotówce :) na ręce Tomka

I tu się wydałe? !zorro na ziemiach Kujawsko-Pomorskich nie pobiera się gotówki :) tylko przelicznik % !placz1

Odnośnik do komentarza
Wychodzi na to, że Grudzi?dz to węzeł kujawskiego :)

W zeszłym tygodniu w Grudzi?dzu straciłem dwie stówy, ale dostałem 6 pkt :):)

Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu w Grudzi?dzu straciłem dwie stówy, ale dostałem 6 pkt  :)  :)

policjant1.gif

To zapewne Tomka znajomy, sprzedał z rabatem. :):):)

PS. Jak byłem w Grudzi?dzu to zauważyłem że panowie w mundurach to sami znajomi Tomka.

Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu w Grudzi?dzu straciłem dwie stówy, ale dostałem 6 pkt :):)

:) Było zadzwonić do kolegi :) straciłby? mniej a przy okazji :) a tak :)

Odnośnik do komentarza

W zeszłym tygodniu w Grudzi?dzu straciłem dwie stówy, ale dostałem 6 pkt  ;)  :o

:o Było zadzwonić do kolegi :) straciłby? mniej a przy okazji :) a tak :)

Oj Adasiu jeste? bardzo rozrzutny , za t? kasę było by przynajmniej 10flaszek żoł?dkowej gorzkiej oraz zak?ska (?ledziki)w oleju. ;):):):):)y.jpg

Zawiodłe? i zasmuciłe? Tomcia swoj? rozrzutno?ci?. :);)

Odnośnik do komentarza

Wolę za te dwie stówy nie wypić, niż dostać punkty "bonusowe".

Ja jak nie płace, to długo. Ale jak mnie trafi? to zawsze kilka razy pod rz?d. Przedwczoraj na Rzeczpospolitej wystartowałem pierwszy ze ?wiateł moim białym b?kiem, reszta została daleko z tyłu i co? Przy pasie wpakowałem się na suszarkę :rolleyes: Nawet nie zd?żyłem sięgn?ć do klamek. Kole? strzelał we mnie, ale na szczę?cie mnie nie zatrzymał. Zdziwiłem się trochę, bo skuter wygl?da na 50 a na liczniku miałem jakie? prawie 9 dych. Na tym odcinku obowi?zuje ograniczenie do 70 km/h. Chyba, że ten biały kolor rozprasza fale i suszarka nie zadziałała? :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witajcie, pogoda nie ciekawa. Pewnie z jutrzejszego spotkanka !piwko !OKK :) wyjd? nici bo jak tu grilować jak pada deszcz? :)

Odnośnik do komentarza

Witam :) .

Po pierwsze primo , Ada? ?migaj tylko przez Kowalewo i kasa zostanie w kieszeni .

W razie czego na wlocie i wylocie z Kowalewa , koledzy maj? now? stacje na pistolecik !V , tym bardziej jak był kuzyn i opowiadał że radiowóz może stać schowany tak aby nie było go widać i jak chc? to i tak go?cia maj? , za winkla !V .

Włodek byłem chwile u Robsona i cały wypad uzależniony jest od pogody , tak więc rano będzie wszystko wiadomo na Burgmani , znaczy się internet , albo telefonicznie :) . Ale mam nadzieje że pogoda będzie !YES :) .

Pozdrawiam serdecznie ;) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Upiorku dlaczego kierujesz te słowa tylko do mnie czy tylko my jedziemy?? :) !YES

Odnośnik do komentarza

Oj Włodek masz jak najbardziej rację ale ostatnie trzy dni miałem w robocie bardzo trudne , od kompa to oczy wyłaziły mi na wierzch , z tond ten bł?d z mojej strony .

Dlatego bardzo wszystkich serdecznie przepraszam . Jak wiadomo spotkanie jest dla wszystkich chętnych , to jasne jak słońce :) .

P.S

Jak kto? kiedy? napisał .

Czepiasz się !YES :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Bobasku szkoda wielka że nie będę mógł zobaczyć i porozmawiać z tob? na zlocie.Jednak "co się odwlecze to nie uciecze".Mam nadzieję że to ostatnie w tym roku Twoje niepowodzenie. !happybth

Odnośnik do komentarza

więc kiedy i gdzie najbliższe spotkanie? bardzo prosze o podanie dokładnego ternimu i miejsca. czekam z niecierpliwo?ci?, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Bobasku szkoda wielka że nie będę mógł zobaczyć i porozmawiać z tob? na zlocie.Jednak "co się odwlecze to nie uciecze".Mam nadzieję że to ostatnie w tym roku Twoje niepowodzenie. !happybth

Też mam nadzieję, że to ostatni efekt kryzysu w moim gospodarstwie domowym !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witajcie, pogoda nie ciekawa. Pewnie z jutrzejszego spotkanka !happybth !happybth !happybth wyjd? nici bo jak tu grilować jak pada deszcz? !piwko

Podobno w niedziele ma się wyklarować pogoda !tut ale niestety nie będę mógł się z Wami spotkać - czeka mnie wyjazd z moj? osobist? małżonk? w sprawie ogl?dania pewnego pojazdu - Upiorek wie w czym rzecz !tut

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No masz ci los..... !piwko

Robsonek, co to za pojazd ?

Dopiero nasza strona niedawno odpaliła !happybth , nie mogłem wej?ć przez ponad 10 godzin.

Jak już wspomniałem wcze?niej , miałem dzi? nie zaplanowany do końca wyjazd z małżonk? w sprawie bliższego ogl?dnięcia kilku 400 , i okazało się że szkoda było czasu !happybth , co? w stylu jak w ogłoszeniu - " panie igła normalnie , nic tylko wsiadać lać paliwo i jechać " etc. Małżonka moja planuje zmienić auto , a niestety nie łatwo jest o jak?? normaln? sztukę bez przej?ć większych lub mniejszych , tak jak ze skuterami albo jeszcze gorzej !happybth . Sorki że nie mogłem się wyrwać , ale cóż czasami siła wyższa !tut

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...