Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Привет из Пинска. Беларусь


Gość Mamochka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Nowe wie?ci z Pińska od BTC Burgmania:

Ekipa dotarła w nocy na miejsce. Nie wiem na 100% ale wynika ze wskaĽnika smsowego, że sms o tre?ci "dotarli?my na miejsce+ jedna godzina czasu polskiego" został napisany o 4. 28 tamtejszego czasu czyli o 5. 28 naszego :rolleyes:

Niezły czas.... ;)

Czekamy na dalsze wie?ci.

PS. Pozdrowienia od Was przekazane :o

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    34

  • dacja

    21

  • dr.big

    12

  • Mario

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Najnowsze wie?ci od BTC z Moto festiwalu w Pińsku. Godzina 8. 58>>>

"Poszli?my spać o 7 rano, lecz z powodu niemiłosiernego zimna w Toj tojach a także parku maszyn. Wstalismy o 9- ej ! Jeste?my egzotycznym elementem zlotu ;)"

Kurcze... żeby tylko nam nie zamarĽli. Dobrze, że % tam s? za pół darmo to maj? się czym rozgrzewać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
"Poszli?my spać o 7 rano, lecz z powodu niemiłosiernego zimna w Toj tojach a także parku maszyn. Wstalismy o 9- ej ! Jeste?my egzotycznym elementem zlotu :rolleyes:"

To Art wy?pi się tam za wszystkie czasy ;):o:o

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wie?ci z 12. 40>>>

"Jest pięknie, pijemy kwas chlebowy, tłumy nas uwielbiaj? ;), wszyscy chc? mieć z nami zdjęcia. Przyjęli nas wczoraj fantastycznie, czekali na nas do 4- ej z kolacj? i kluczami. Motocykli jest ok. 90 szt. z Białorusi, Ukrainy, Rosji, Węgier no i Polski :rolleyes:. Kible nie maj? drzwi a czasem i kibla :o "

Kolejne wie?ci jutro o tej samej porze :o

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i melduje sie w domu. Niestety bywalo tak ze nie mielismy zasiegu, stad i brak informacji. Zlot wspanialy ze wskazaniem na rewelacyjny, dostalismy nawet wypasiony upominek od organizatorow zlotu. Juz niedlugo relacja i foty. Powiem wam tylko ze moze pokazow ognia nie bylo ale ogien byl na scenie i to nie tylko byla muzyka. :lol: Obawiam sie ze po tej relacji liczba chetnych do wyjazdu w przyszlym roku zwiekszy sie z 13 osob do 300 :) W powrotna strone przekroczylismy za cala ta papierologia w 30 min granice. Kolejne wypady beda juz szybciej. Mysle ze max 1,5 h w jedna strone i 30 min w 2-ga. ;) Ide sie wreszcie umyc bo przestalem tolerowac swoj zapach :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja równierz melduje swój powrót do domu, imprezka znakomita ;) dużo decybeli,dużo potu,mało snu,dużo %,dużo zabawy... i idę do łazienki,bo brałem od trzech dni tylko prysznic francuskiego księcia. :lol:

Odnośnik do komentarza

Hejka

My też już dotarły?my do domku - skuterki na parkingu - lekko ubrudzone :) a my szczę?liwe i zadowolone ;D

Na Białorusi było poprostu super !!! to co tam widzieli?my i przeżyli?my nadaje się na wypasiony program ekstremalnych wycieczek dla zachodnioeuropejskich obywateli ( i nie tylko)

Wy?cig na zielonym ?wietle - na zawsze pozostanie w mojej pamięci :lol: hmmm nie wiem kiedy będe tak znowu gnała z paszportem w zębach ;)

Plastikowe Toj Toje , vel Legolandy - zauroczyły mnie swoj? prostot? i wdziękiem ( heheheeh ) a ich funkcjonalno?ć przerosła nas w całej prostocie siebie :)

Panie Administratorki - które ze skupieniem i powag? zajmowały się zameldowaniem nas w hotelach ( o 5 rano ich czasu ) s? przykładem pracowito?ci i dum? narodu Białoruskiego :)

Wiele - wiele tego było , i żal tylk o że się skończyło - reszta w szerszej relacji pisanej i wizualnej prezentacji w postaci fotografii komputerowej :)

Pozdrowienia

ps - Wielkie , wielkie Спасиба dla Wiktora i reszty Białoruskich przyjaciół za zaproszenie i tak bardzo gor?ce przyjęcie :)

Odnośnik do komentarza

My toże prijechali c haroszym humoram :)

Oczywi?cie idę się wykompać.

Przesympatyczni ludzie, przesympatyczne powitanie i pożegnanie, super zabawa.

Przesympatyczni organizatorzy w tym okazało sie że i ja ;), przesympatyczni policjanci. I dziwni celnicy i ich bumaszki i piecziatki.

Wszystkim organizatorom chciałbym podziękować za ciepłe przyjęcie, Wiktorowi za niezłomne podjeżdzanie po nas i wogule za wszystko co dla całej grupy zrobił- będzie w relacji.

Brudasku (Rusielu) za zarezerwowanie dla nas Znaczków zlotowych i Gregorowi za dotrzymanie towarzystwa w oczekiwaniu za poljakami - przy okazji Bieloruckiej Milicji również za martwienie się i wyjeżdzanie "po poljakow i ?wieże wiadomo?ci gdzie poliaki projechali :lol::):) ", Romanowi z Brze?cia za pozytywne ustawienie władz i za niespodziewany prezent.

Jedno jest pewne. Z cał? pewno?ci? na rozpoczęcie sezonu do Brze?cia pojade choćby sam.

Odnośnik do komentarza

Cieszę się, że podróż powrotna była udana, mam nadzieję, że dla wszystkich. Zlot był przyjemny, pogoda wspaniała, ludzie serdeczni i sympatyczni. Jednego tylko nie mogę sobie darować i my?lę, że inni maj? podobne odczucia: że nie wzięli?my udziału w sobotniej paradzie, która była najważniejszym punktem programu, a nasze skutery mogły być prawdziw? atrakcj? dla licznie zgromadzonych widzów na trasie parady. A poza tym dużo atrakcji, niespodziewanych przygód, do tych zaliczam np. przeprawę promem przez rzekę Pinę, w ?rodku nocy! (co dobrze widać na zdjęciu (i innych) pod tym adresem: http://uk.pg.photos.yahoo.com/ph/wpietrzyk/my_photos

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz za rok bedzie znowu parada, zreszta hmm poczekajcie do relacji :lol: juz niedlugo bedzie. ;) W sumie szkoda ze tak szybko przejechalismy na polska strone bo w 6 h to spokojnie bym napisal :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
u mnie WSZYSTKIE linki trybi?, bez zgrzytów.

Nie to żebym się czepiał Wiwo ale u mnie toże nie trybi? linki :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Czyli w sumie można powiedzieć, że co? się Ľle zaczyna to sie dobrze kończy :lol:

Czekam na fotki relacje Arti... ;)

Odnośnik do komentarza

A wiec nie wiem kto pisał smsy ale "konsul" pomagał nam bezpłatnie i wielkie dzieki dla niego . Mimo ze troche stalismy to humory cały czas nam dopisywały a czas szybko mijał bo w miedzyczasie sami sobie robilismy atrkcje np. areszt jednego Pana K. :lol: a to drugi Pan K. jeĽdził po przejsciu Daewoo Nexi? itp.

Ja jeszcze swoje słowa uznania skieruje do Wiwo ,ma chłop j..... W Brze?ciu chciała nas zatrzymać drogówka do kontroli , Wiwo jechał pierwszy na wyci?gnietego lizaka dodał gazu i w nogii , mnie nie pozostało nic innego jak takze dodac gazu i tyle nas widzieli ;)

Zlocik bardzo udany,

Odnośnik do komentarza

To w takim razie ja tez sie melduje :lol:

Dotarłam dzis koło 10.30

deszcz po drodze mnie nie złapał ,choc w Poznaniu padało

a po południu zmykam do lekarza ...kto był ten wie dlaczego ;)

było bosko.....choc pewne rzeczy mogłyby sie nie wydarzyc ...

ale najbardziej podziwiam tych ludzi za to jak sobie radza, jak sa usmiechnieci i szczesliwi -- i jak mało samochodow jest na drogach ..a to ze stacje benzynowe sa co 200km to juz inna sprawa :)

No i kibelki .. :) wspaniałe bez drzwi :)

szczegolne podziekowania dla WIKTORA za okazana pomoc

Dzieki Wielki WIKTOR - jestes wielki

P.S.

Wiwo-linki nie dizałaja ...choc u Dacji smigały jak głupie :)

:):):)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bedzie bedzie, ale realacja z Grecji zajmuje troche wiecej czasu. Zreszta tez jest juz na ukonczeniu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...