Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Привет из Пинска. Беларусь


Gość Mamochka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Co do dopisku zeby zabrac paszport, nawet gdyby planowany byl wypad na Ukraine, nie bedziemy mogli tam pojechac. Wiza Bialoruska turystyczna, jest jednokrotna, wiza tranzytowa 2 krotna upowaznia do pozostania na terytorium Bialorusi do 48 godzin. Coz w takim razie trzeba zalatwic wize turystyczna jednokrotna za 6 $ :) czyli w cenie 2 piw w Italii :) lub jednego piwa na Warszawskiej Starowce :( Pozdrawiam

ps. wlasnie sie dowiedzialem ze paszport na Bialorusi oznacza dowod osobisty, bo maja paszporty wewnetrzne i zewnetrzne i zeby przejechac z jednego regionu do drugiego tez trzeba miec paszport wewnetrzny. Czyli wystarczy nam wiza turystyczna w cenie jednego piwa :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    34

  • dacja

    21

  • dr.big

    12

  • Mario

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Miałam chwilke wolnego czasu ( teraz na L4 do końca tygodnia będe go miała masę :) )

więc dla zainteresowanych przetłumaczyłam program omawianego zlotu :

Program 4-go motofestiwalu Pińsk 2005

Dzień pierwszy ( pi?tek )

7:00 Zjazd Uczestników 4- go motofestiwalu Pinsk 2005 z Białorusi i z zagranicy, zakwaterowanie w obozie.

18:00 – 0:00 – występ rock kapeli i innych zespołów muzycznych

Dzień drugi ( sobota )

10:00 techniczne przygotowanie do parady, formowanie parady

11:00 wyjazd motocykli na parade

12:30 przeprowadzanie różnych konkursów motocyklowych na placu miasta ( wolna jazda, konkurs na najgło?niejszy wydech,

14:00 Odstawienie motocykli do obozu

15:30 Rozpoczęcie zgodnie z programem konkursów na terenie obozu ( konkurs ,,parówka’’ turlanie beczki, przeci?ganie motocykli, przejazd po desce itp.)

18:00 Występy grup rockowych z miast: Mińsk, Gomelya, Pinsk , konkursy na secenie z udziałem publiczno?ci, wręczenie honorowych dyplomów.

19:30 kolacja

20:00 – 2:00 Występy zespołów tanecznych z miast : Brze?ć , Pinsk i z okolic Pinska, występy zespołu rokowego i innych zespołów muzycznych.

1:00 ( w trakcie koncertu ) sztuczne ognie

Dzień trzeci ( niedziela )

8:00 – 9:00 ?niadanie

9:00 – 10:00 końcowe podsumowanie

11:00 – 15:00 rozjazd uczestników czwartego motofestiwalu Pinsk 2005

muszę przyznać, że zafascynował mnie niesamowicie planowany konkurs, przez organizatorów nazwany słodko ,,parówka'' :blink::)

Dodatkow, zamieszczam dokładniejsz? mapkę z lokalizacj? zlotu - ze strony organizatora

karta.gif

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Program 4-go motofestiwalu Pińsk 2005 (...)

Dzień drugi ( sobota )

12:30 przeprowadzanie różnych konkursów motocyklowych na placu miasta ( wolna jazda, konkurs na najgło?niejszy wydech

Hehe powiem Wam, że konkurs na najgło?niejszy wydech, to chyba wiadomo kto z Naszej grupy DO NIEDAWNA by wygrał :):):blink: ... Niestety, teraz Mój burgi to psowrotem Seria, wiec ani nie będzie męczył Waszych uszu, ani nie będzie w stanie przytrzeć nosa Atlanticom, a Xcitingowi, to już wogóle...

A co do zlotu, to szkoda, że skuterek STOI i czort wie narazie co z nim znów jest...

Życzę miłego wyajzdu i OCZYWI|CIE do zobaczenia na Stegnie...

Pozdrówka, Kubo :(

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po wczorajszych namowach udalo mi sie zwiekszyc sklad na wyjazd na Bialorus, obecny sklad to:

Mario

Artix + Gosia

Kris

Kefir + Marzanna

Mutek

Dacja

Ermi ?

Mariusz Burgi ?????

Jak widac szykuje sie calkiem sympatyczny wyjazd do egzotycznego kraju.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Na stronie informuj?cej o zlocie jest na końcu wielki napis NIE ZAPOMNIJCIE PASZPORTU !!!! może jako atrakcja jest wycieczka do polski ( ale by było fajnie :( )

Привет всем! Паспорта нужны для заселения в номера! В основном это касается байкеров из Беларуси, потому что у всех иностранцев паспорта и так будут!!! :D А вот наши их то могут и позабыть! :o

Odnośnik do komentarza
Привет всем! Паспорта нужны для заселения в номера! В основном это касается байкеров из Беларуси, потому что у всех иностранцев паспорта и так будут!!! :D А вот наши их то могут и позабыть! :)

Dla zainteresowanych kolejne wolne tłumaczenie :

Cze?ć Wszystkim ! Paszporty będ? potrzebne do zameldowania się w pokojach! W zasadzie to dotyczy motocyklistów z Białorusi, dlatego że wszyscy z zagranicy i tak będ? mieli paszporty :( A tak nasi mog? ich zapomnieć

Heh to niby takie proste, a my zaczeli?my wymy?lać jakie? wycieczki zagraniczne :(

Dodatkowo przekazuje ważne informacje odno?nie zlotu ( ważne bo zwi?zane z kosztami ) Informacje te dostałam od Wiktora :

1. Pokoje hotelowe kosztuja 10 $ od osoby ( pokoje s? komfortowe )

2. Pokoje w ,,drewnianych szałasach'' ( oczywi?cie chodzi o rodzaj domku campingowego ) i w plastikowych dwumiejscowych modułach ( to chyba też rodzaj jakiego? domku ) kosztuj? 8 $ od osoby

3. Wszystkie zdjęcia możliwo?ci zakwaterowania można zobaczyć na stronie organizatora pokoje

4. Wej?cie na teren zlotu będzie kosztowało 2,7$ (6000 rubli białoruskich) dla Panów i 1,9 $ ( 4000 rubli białoruskich ) dla Pań Wow cóż za gest :P

5. Parking strzeżony za darmo !!!!!

Je?li macie jakie? dodatkowe pytania to dawajcie :P:(:P

A tu dla zainteresowanych logo imprezki :P z amorkiem ( a raczej AMOREM :P )

logotip.gif

Panie - Panowie

Już wiem gdzie będziemy nocować na zlocie w Pinsku

Czy spali?cie kiedy? w czym? takim ?

je?li nie :o to zróbmy TO - wynajmijmy całe to cudo dla Burgmanii

Widok ogólny

3tip1.gif

Tu powiesimy baner Burgmanii :o

3tip5.gif

Widok z boku ( czyż nie wspaniały :P )

3tip2.gif

Apartamenty w ?rodku - 3 pomidory w gratisie

3tip4.gif

Jest własny dziedziniec - brama główna

3tip3.gif

Odnośnik do komentarza

dla mnie bomba

super wrażenie zrobiliby?my gdyby Wiktor przysłał nam zaproszenie na zlot. :P (bumaszku i piecziatka robi cuda)

a jeszcze większe jak wydrukujemy sobie i nakleimy na sqty nalepke zlotu :D

Tylko może tak się zdarzyć że na granicy spędzimy dobę obalaj?c wudziunie z z jakim? celnikiem motonit?. :(

Można by się Wiktora spytac jak z bezpieczeństwem nocuj?cych sqterów (jaka pewno?ć ochrony) i gdzie po nas wyjedzie?

Rozumiem ze to na ?cianie w pokoju to plazma? :P - to ja chce ten pokoik :o

(Madzia przeciez oczywi?ci widać ze to plazma a nie lufcik :o ) a u góry wisi klima :P

Odnośnik do komentarza

Rozumiem ze to na ?cianie w pokoju to plazma? :( - to ja chce ten pokoik :o

Dumam 4to , to na ?cianie to plazma a'la lufcik :D i jest w standarcie każdego z pokoików w luksusowych plastikowych apartamentach :o

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Niezła polewka... Z tej plazmy to się ob?miałem jak norka :o

Jak tak czytam o tym zlocie to coraz bardziej nabieram ochoty na czynne uczestnictwo... :(

Kefir ma racje... przy takich opłatach może faktycznie trzeba zabukować cały "apartamentowiec" :D

W końcu 8 baxów za miejsce to nie maj?tek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak dla mnie wypas, jestem jak najbardziej za wynajeciem calego tego lego landu. No i oczywiscie musimy zabrac ze soba banery Burgmanii, co by wiadomo bylo kto tam zamieszkuje. Mariusz mysl mocno o tym wyjezdzie. Mysle ze Kymco Xciting zrobi furore bo bedzie to jedyny sprzet tej marki na calej Bialorusi. Pozdrawiam

ps.

wyglada na to ze 150 000 rubli powinno wystarczyc a moze jednak zaszaleje i wydam cale 200 000 rubli, jakies 180 zl na 2 osoby :D, tylko nie wiem czy jestem w stanie przepic cala ta kase, no ale na szanownego Kefira to zawsze moge liczyc.

A tak serio, Dacja zapytaj sie Wiktora czy zabrac dolary czy kupic walizke rubli tudziez inny kontener na granicy np w Brzesciu, bo w przeliczniku walut nie wymienialnych 100 tys rubli to 150 zl, czyli za 1000 rubli 1,5 zl a przeliczajac ceny podane to 2 200 za dolara.

Wjazd na teren zlotu 9 zl Panowie i 6 zl Panie

Odnośnik do komentarza

Привет ВСЕМ! Пишет вам один из организаторов Пинского мотофестиваля. Очень рад, что вы решили посетить наш Мотофетиваль!!! :D

Огромная просьба тем уважаемым людям, кто решил приехать к нам в гости сообщить нам по форуму точный день вашего выезда, и если будет возможность, позвонить с границы или послать SMS

Виктору +375293190210 (точно так и набирать на сотовом) или мне +375297637760(меня зовут Руслан ).

Мы встретим вас по трассе где-то за 50km от Пинска. Будете ехать с Бреста всё время по прямой по трассе М10 до ПИНСКА пока не увидите на обочине нас,

а дальше мы уже вместе. Ну вот и всё! Пока! До связи....

:o

Odnośnik do komentarza

Witam

Napisałam do Rusłana pro?bę o informację czy możemy wynaj?ć cały plac z apartemontowcami i ile jest tam miejsc . Mam nadzieje, że jak wrócimy ze Stegny będziemy mieli odpowiedz na nurtuj?ce nas pytanie :D

a tak dla lepszego planowania zalaczam fotke parkingu dla naszych maszyn :D

stojanka.gif

buziaczki

PS - czy musze tłumaczyć to co pisz? Nasi Przyjaciele z Białorusi , czy też rozumiecie wszystko ??

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ja rozumiem, ale obawiam sie ze nie wszyscy znaja rosyjski, wiec skoro juz przypadla ci funkcja tlumacza z tego jezyka, to badz konsekwentna :D Zreszta ty jako jedyna masz cyrylice na kompie. Ja najwyzej moge pisac robaczkami :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

(:zołem,

ctrl+c --> http://babelfish.altavista.com/ --> ctrl+v --> translate:

"Regards BY ALL! It writes you one of the organizers Of pinskogo motofestivalya. It is very glad, that you decided to visit our Motofetival'!!! Enormous request to those respected people, who decided to arrive in us in guests to report to us on the forum the precise day of your departure, and if there is possibility, to ring from the boundary or to send SMS to Victor +375293190210 (exactly so to collect on the honeycomb) or me +e"shch29"'e""'0(menya call Ruslan). We will meet you along the route somewhere after 50km from Pinsk. You will go from Brest always along the straight line along the route Of my0 to PINSK you will not thus far see on the curb us, but are further we already together. Well here and everything! Thus far! To the connection...."

Zdrowia,

Ł

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Bzyku, dzieki za tlumaczenie, ale William Shakespeare w grobie by sie przewrocil jak by przeczytal to tlumaczenie. Jesli znasz rosyjski i angielski to porownaj sobie ten tekst, a potem jeszcze raz przeczytaj tlumaczenie na angielski, zobaczysz jaki kwas tu zamiesciles i bynajmniej nie czepiam sie o gramatyke bo Kali nawet nie zrozumial by o co chodzi :D

Pozdrawiam

To the connection :D:D:D

ps.

internetowe translatory zawsze poprawiaja moj humor nawet jak by byl najbardziej podly :D Jesli chcesz wiedziec o czym mowie zamien kiedys tekst angielski na polski a zobaczysz jak "swietnie" sa tlumaczone i czy jestes w stanie zrozumiec polska wersje tekstu :D

Odnośnik do komentarza

Привет всем! Овечаю на поставленые вопросы:

==>1. Какий ест адресс лагера ? Нам нужно это знать что бы вписат в визаваю анкету

==>2. Напиши пожоуста сколко кравати ест в Пластиковых 2-х местных модулах ? я думаю о всех в такой групе

==>3. Сколько стоит забранироване на премер всех для мотоциклистов из Польшы ?

==>4. Напиши мне ещо как з завтракем , обедом и ужынэм ?

1. Беларусь, Брестская область, Пинский район, деревня Кончицы, Молодёжный центр "Полесье", оздоровительный лагерь "Орлёнок"

2. :D В пластиковых 2-х местных модулях по 2 кровати тоесть один модуль ращитан на 2-х человек

3. Немножко не понял вопроса! Я же не знаю сколько точно вас приедет, и на сколько суток (уточните пожалуйста вопрос) :D PS Одно место в пластиковом 2-х местном модуле(тоесть на одного человека) будет стоить 8$ в сутки, за двое суток(если приедете 9 сентября в пятницу) - 16$ с человека

4. Будет работать просторная столовая с 3-х разовым питанием, а так же полевая кухня и несколько точек быстрого горячего питания

Odnośnik do komentarza
Jesli znasz rosyjski i angielski to porownaj sobie ten tekst, a potem jeszcze raz przeczytaj tlumaczenie na angielski, zobaczysz jaki kwas tu zamiesciles

Bo te tłumacze s? raczej dla ludzi kumatych, a nie zawodowych tłumaczy, dziennikarzy, itp. Ja kompletnie nie znam rosyjskiego, a dzięki temu 'tłumaczeniu' czego? się dowiedziałem. Lepszy rydz, niż rydzyk.

A angielski znam na tyle dobrze, żeby bez znajomo?ci rosyjskiego widzieć, że nie jest to wierne tłumaczenie. :D

Odnośnik do komentarza
Беларусь, Брестская область, Пинский район, деревня Кончицы, Молодёжный центр "Полесье", оздоровительный лагерь "Орлёнок"

Witam :D

Dla wszystkich zainteresowanych wyjazdem na zlot w Pińsku podaje adres o?rodka gdzie będziemy mieszkać ( wpiszcie to proszę do ankiety wizowej )

Białoru? , Obwód Brzeski , Rejon Piński , wie? Konczicy , Młodzieżowe centrum ,,Polesie'' , sanatorium ,,Orljonok'' :D

Mam nadzieje , że to dobrze rozumiem i że jest wie? Konczicy ???? :D może kto? znajdzie to na jakie? mapie

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak to jest Sanatorium to kasa chorych powinna mi zaplacic za zlot i pokryc wszelkie koszty leczenia terapia browarowa :( Hehe zamiast brac urlop powinienem miec L4 i byc na zwolnieniu :( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...