Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Привет из Пинска. Беларусь


Gość Mamochka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Wiec tak, na czwartek zbieram od warszawiakow na spocie wypelnione deklaracje, paszporty i 6 $. Skocze do ambasady i zalatwie to hurtem. Reszta musi jakos zalatwic sobie na wlasna reke wize. W czwartek poprosimy tez naszego tlumacza Dacje o zarezerwowanie lego landu.

ps. Dacja opuszczasz sie w tlumaczeniu :( nowe posty pozostaly bez tlumaczenia :(

lista deklaracji uczestniczenia w wyjezdzie

Mario

Artix + Gosia

Kris

Kefir + Marzanna

Mutek + Kasia

Dacja

Ermi + Jace

Mariusz Burgi ?????

Madzia z Poznania

Wiwo

jesli kogos pominalem prosze o glos :(

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    34

  • dacja

    21

  • dr.big

    12

  • Mario

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Jak za pozno, wyrobienie wizy trwa 5 dni max. Kolejek pewnie nie bedzie. W czwartek jest 1 wrzesnia wiec do 8 wrzesnia (kolejny czwartek) jest 5 dni roboczych, zakladajac ze wizy zloze w piatek z rana. A w piatek wyjezdzamy to jest 9 wrzesnia o godzinie 15-stej, wiec na dobra sprawe mamy jeszcze jeden dzien na odebranie wizy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
ps. Dacja opuszczasz sie w tlumaczeniu  :( nowe posty pozostaly bez tlumaczenia  :(

No sorry - poprawie się jak wróce do domku - jako? mnie Matrix strasznie opanował ( ale wyjde z tego :D ) i hurtowo potłumacze :(

Chciałam tylko przypomniec wszystkim aby nie zapomnieli zabrac na czwartek fotografii swojej szanownej buĽki , gdyż takow? trzeba doł?czyć do deklaracji wizowej .

Odnośnik do komentarza
Привет ВСЕМ! Пишет вам один из организаторов Пинского мотофестиваля. Очень рад, что вы решили посетить наш Мотофетиваль!!! :D

Огромная просьба тем уважаемым людям, кто решил приехать к нам в гости  сообщить нам по форуму точный день вашего выезда, и если будет возможность, позвонить с границы или послать SMS

Виктору +375293190210 (точно так и набирать на сотовом) или мне +375297637760(меня зовут Руслан ).

Мы встретим вас по трассе где-то за 50km от Пинска. Будете ехать с Бреста всё время по прямой по трассе М10 до ПИНСКА пока не увидите на обочине нас,

а дальше мы уже вместе. Ну вот и всё! Пока! До связи....

B)

Obiecałam tłumaczyć - więc nadrabiam zaległo?ci :

Cze?ć wszystkim ! pisze do Was jeden z organizatorów Pińskiego festiwalu. Jestem bardzo szczę?liwy, że postanowili?cie odwiedzić nasz festiwal. Ogromna pro?ba do tych osób, które postanowiły przyjechać do nas w go?ci okre?lcie na forum dokładny dzień waszego przyjazdu i je?li jest to możliwe zadzwońcie z granicy , lub wyslijcie sms-a do Wiktora +375293190210 , lub do mnie +375297637760 ( mam na imię Rusłan )

Spotkamy się z wami na trasie , gdzie? za około 50 km od Pińska. Będziecie jechać z Brze?cia wszyscy razem w lini prostej tras? M10 do Pińska , póĽniej zobaczycie nas na poboczu, a potem pojedziemy wszyscy razem. I to wszyststko, Do zobaczenia, do usłyszenia ...

Dalsze : post drugi 1.

Беларусь, Брестская область, Пинский район, деревня Кончицы, Молодёжный центр "Полесье", оздоровительный лагерь "Орлёнок"

2. В пластиковых 2-х местных модулях по 2 кровати тоесть один модуль ращитан на 2-х человек

3. Немножко не понял вопроса! Я же не знаю сколько точно вас приедет, и на сколько суток (уточните пожалуйста вопрос) PS Одно место в пластиковом 2-х местном модуле(тоесть на одного человека) будет стоить 8$ в сутки, за двое суток(если приедете 9 сентября в пятницу) - 16$ с человека

4. Будет работать просторная столовая с 3-х разовым питанием, а так же полевая кухня и несколько точек быстрого горячего питания

Ad.1 - Adres - już tłumaczyłam

Ad 2 - W plastikowych dwuosobowych modułach s? dwa łóżka , tzn jeden moduł może pomie?cić 2 osoby

Ad.3 - Nie zabardzo zrozumiałem pytanie - ja nie wiem ile osób od Was przyjedzie i na ile nocy ( uszczególnijcie bardzo proszę pytanie ) PS - Jedno miejsce w plastikowym dwuosobowym module ( tzn dla jednej osoby ) będzie kosztowało 8 dolarów za noc , za dwie noce ( je?li przyjedziecie 9 wrze?nia w pi?tek ) - 16 dolarów od osoby

Ad 4 - Będzie pracowała kuchnia z trzema jednorazowymi ( szybkimi ) daniami a także kuchnia polowa z róznymi szybkimi daniami ciepłymi

Руслан

Мы бы хотели арендовать все эти плястиковые павильоны напиши нам сколько ест спальных мест ? ( всех в месте ) в комплексе током как на фото ?

Можно просить Вас о потверждене аренды ? сколько это стоит ?

Пришлийте Ваше предложене

Жду ответа . :D

Dacja

Rusłan

Chcieliby?my wynaj?c wszystkie te plastikowe pawilony , ile jest miejsc sypialnych ( wszystkich razem ) w takim kompleksie jak jest na zdjęciach , czy jest taka możliwo?ć i ile by to kosztowało

czekam na odpowiedĽ

Dacja

Odnośnik do komentarza

Nie robcie siary, bo sie obraza :D . Moze to sa jedyne miejsca gdzie beda spali zlotowicze, A Wy chcecie wszystko wykupic. To tak jakby do Stegny przyjechalo pare osob z zagranicy i chcieli wykupic caly osrodek wyrzucajac reszte :D ...

Plazma i klima, dobre B) ... nie przypominam sobie takich extrasow na zadnym zlocie...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Dacja, jakie wszystkie, max 7 modulow, a mam nadzieje ze 6 wystarczy bo i tak nie wszyscy z listy pojada. Cholera nie zainstaluje sobie ruskiej czcionki i nie kupie klawiatury zeby napisac 2 zdania. Wiec napisz dokladnie, ze potrzebujemy 7 lego landow. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Qwaki uprzejmie melduje wysokiej komisji, że w dniu 11 wrze?nia będzie od rana przebywał w Radomiu na zawodach Super-Moto ze swoim zawodnikiem(czyt.synem) od samiutkiego rana do póĽnego popołudnia.

W zwi?zku z czym uprzejmie prosi o zwolnienie z obowi?zku wyjazdu na wschodnie kresy dawnej Polski, a obecnie zaprzyjaĽnionego kraju.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No coz szkoda, ze jednak sie nie udalo. Choc mowiles ze tak moze byc liczylem ze jednak pojedziesz, trudno. Usprawiedliwienie przyjete :D Pozdrawiam i zycze 1-szego miejsca.

Odnośnik do komentarza

No dobra , dobra :D jak nie wszystkie to czę?ć - my?le , że konkretna ilo?ć osób będzie pewna w czwartek i wtedy podejmiemy decyzje ile lego landow wynajmujemy B)

A może 7 to s? wszystkie :D

Buziaczki

Odnośnik do komentarza

to Dacja

Здравствуй Dacja!!! Да!, я могу предложить вам целый сектор таких модулей.

В этом секторе 14 домиков по 2 места в каждом. Тоесть получается вы снимаете жильё на

28 человек!!! Это вам обойдётся в 448 $(полностью на 3 дня). Если вас это устраивает, то

пожалуйста сообщите мне, и я вам забронирую эти места. Большая просьба - думайте побыстрее, а то эти номера могут уже забронировать другие(ведь они самые популярные :D ) До связи!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i co bysmy zrobili z z rezerwacja na 28 osob jak tylko max pojedzie 14, o ile tyle pojedzie. Ja jak zwykle bardzo sceptycznie podchodze do wszelakich deklaracji, wole sie rozczarowac ze pojechalo wiecej niz myslalem :D Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dokładnie

my?lę, że można zamówić 14 miejsc i to wystarczy. Można Rusłanowi napisać, że bęzie nas co? koło tego i że prosiliby?my pokoje obok siebie w 1 sektorze (module legolandu)

Na Bielaru? jade ale autem i w czwartek :D tak więc będę miał możliwo?ć zabrania od was jako? rzeczy- typu ?piwory itp.

Do zobaczenia w czwartek bo przyjeżdzam do Was.

Acha do ermiego można dopisać Jace. :D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ba, Jace tez musi miec swoje luzeczko :D Ermi moze zmien nick na ErmiNeptoperek :D

ps.

Pamietajcie o PL naklejonym na skuterze

Odnośnik do komentarza
to Dacja

Здравствуй Dacja!!! Да!, я могу предложить вам  целый сектор таких модулей.

В этом секторе 14 домиков по 2 места в каждом. Тоесть  получается вы снимаете жильё на

28 человек!!! Это вам обойдётся в 448 $(полностью на 3 дня). Если вас это устраивает, то

пожалуйста сообщите мне, и я вам забронирую эти места. Большая просьба - думайте побыстрее, а то эти номера могут уже забронировать другие(ведь они самые популярные :D ) До связи!

No i tak :D macie racje zarezerwujemy na razie 7 takich słodkich ,,tych'' B) je?li będzie więcej chętnych to myslę, że możemy na gor?co dodawać pojedyncze moduły B)

Poniżej tłumaczenie tekstu i wysłana rezerwacja w naszym imieniu do Rusłana na 7 modułów :)

Cze?ć Dacja , Tak, ja mogę zarezerwować dla Was cały sektor tych modułów. W takim sektorze jest 14 domków po 2 miejsca w kazdym z nich . To znaczy, ze wy chcecie tych miejsc na 28 osób !!! Wszystko to będzie kosztowało 448 dolarów ( za 3 dni ) Je?li wam to pasuje to wy?lijcie do mnie informacje , i ja wam zarezerwuje te miejsca. Gor?ca pro?ba - my?lcie szybko , gdyż te miejsca mog? zarezerwować także inni ( one s? bardzo popularne :) )

do usłyszenia

Привет Руслан

Спосибо за Твой быстрый ответ . Я думаю что на мотофестиваль приеде нас всех около 14 человеков , если будет возможность – я хочу забронировать для всех - 7 домиков по 2 места в каждом.

Мы хотели бы приехать в лагер в пятницу вечером и уехат в воскресене с утра. Как мы только будем в Бресте , я позвоню к Тебе или к Виктору с границы и встретимся по шоссе М10.

пока !

Cze?ć Rusłan

Dziękuje za Twoj? szybk? odpowiedĽ . My?lę , że na motofestiwal przyjedzie nas około 14 osób , w zwi?zku z tym je?li to możliwe - chciałabym zarezerwować dla wszystkich 7 domków po 2 miejsca w każdym .

Chcieliby?my dojechać do obozu w pi?tek wieczorem i wyjechać w niedziele rano . Jak tylko dojedziemy do Brze?cia , zadzwonie do Ciebie lub do Wiktora i spotkamy sie po drodze M10

cze?ć

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Im blizej wyjazdu tym lista bardziej sie kurczy, no tradycyjnie juz, co przestalo mnie dziwic.

Mario

Artix + Gosia

Kris

Kefir + Marzanna

Mutek + Kasia

Dacja

Ermi + Jace

Mariusz Burgi ?????

Wiwo

+ jedna osoba tajna :lol: tak zwany anonimus

Odnośnik do komentarza

Eee, a ja wam życzę żeby?cie dostali :) , przecierajcie szlaki, mam nadzieję że po Waszym powrocie zaczniemy w 2006 organizować wypad na Krym :)

Znikna pewnie wszestkie uprzedzenia, które wynikaj? z polityki i sa sprzedawane przez media.

Przecież nawet dzika Bułgaria okazała się całkiem fajna i dojazdówki mięli nie za drogie :):):) .

Życzę Wam wspaniałych wrażeń, niestety zaangażowałem się w znacznie bliższ? imprezkę i słowo się rzekło trzeba dokończyć dzieła, podobno "prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy..." inaczej też bym z Wami jechał, lubie ten język :)

Pozdrawiam

RobB. :lol:

Odnośnik do komentarza

dokładnie sprawdza ze Artix pisze jakimis dziwnymi znakami i nikomu nie dadza, A co do godziny wyjazdu, Artix zwolniłbys sie wczesniej ( wymysl spotkanie np.z Bilem G.) ,jak bedziemy po cnocy jechac nie zobaczymy jak jest na Białorusi.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No ja moge wyjsc z pracy o 13 i wyjechac o 14, ale Dacja nie moze wczesniej. Wiec godzina wyjazdy na 15 jest spowodowana przez nia, a nie przezemnie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Może uda mi się dostać urlop na pi?tek ( ale to dopiero będe wiedziała jutro ) dzi? u mnie w firmie nie jest dzień na rozmowy dotycz?ce urlopu

Jak będe miała wolny pi?tek to moge jechać nawet o 6 rano :lol:

Odnośnik do komentarza

Привет всем! Вот хочу попросить всех кто приедет к нам на фестиваль что б, если будет возможность, поменяли на границе в обменном пункте немного белорусских денег. Дело в том что расчёт за жильё будет принематься только в белорусских рублях! И вообще имея на фестивале наши деньги вы без проблем сможете удовлетворить все свои потребноти :lol: , чего не могу сказать про иностранную валюту! Поймите пожалуйста нас правильно - такие у нас законы!

:) Всем удачи! С нетерпением ждём вас у нас в гостях!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...