Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Привет из Пинска. Беларусь


Gość Mamochka

Rekomendowane odpowiedzi

Привет всем! Вот хочу попросить всех  кто приедет к нам на фестиваль что б, если будет возможность, поменяли на границе в обменном пункте немного белорусских денег. Дело в том что расчёт за жильё будет принематься только в белорусских рублях! И вообще имея на фестивале наши деньги вы без проблем сможете удовлетворить все свои потребноти :) , чего не могу сказать про иностранную валюту! Поймите пожалуйста нас правильно - такие у нас законы!

:lol: Всем удачи! С нетерпением ждём вас у нас в гостях!

Hejka - szybkie tłumaczenie - mam nadzieje, że da nam to odpowiedĽ na pytanie czy ruble czy też dolary :)

Witam Wszystkich ! Chciałbym poprosić wszystkich , tych którzy przyjad? do nas na festiwal aby , je?li będzie to możliwe wymienili w kantorze na granicy troche pieniędzy na białoruskie. Powód jest taki, że zapłate za nocleg będzie przyjmowany tylko w białoruskich rublach ! Także na festiwalu możecie nasze pieni?dze bez problemu wydawać na swoje potrzeby , nie wiem jak będzie z inn? walut?. Zrozumcie prosze tak u nas najlepiej - takie u nas prawo!

Wszystkiego dobrego! z niecierpliwo?ci? czekam na Wasz przyjazd !

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    34

  • dacja

    21

  • dr.big

    12

  • Mario

    10

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

No prosze, na granicy wiec musimy wymienic kasiorke, a chyba w takim razie nie ma roznicy czy wymieniamy zlotowki, euro czy dolce. Wiec tylko prosze na dzis na spota o zabranie po 6$ na leb. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Привет! Вот хочу посоветовать вам одну очень важную вещь! Когда будете на границе, лучьше всего сказать или может написать(не знаю как там потребуют) что вы едете транзитом через Беларусь в Россию. Так у вас будет намного меньше волокиты и вы быстрее пройдёте таможню! :lol: Это чисто наш вам совет! Многие поляки которые к нам ездят так и делают. У Виктора есть друг, зовут его Грэгор(может вы его и знаете), он приезжал к нам в Пинск и в курсе всех этих дел и сказал что потом напишет на форуме подробнее как это сделать! Удачи!

Odnośnik do komentarza
Привет! Вот хочу посоветовать вам одну очень важную вещь! Когда будете на границе, лучьше всего сказать или может написать(не знаю как там потребуют) что вы едете транзитом через Беларусь в Россию. Так у вас будет намного меньше волокиты и вы быстрее пройдёте таможню! :lol: Это чисто наш вам совет! Многие поляки которые к нам ездят так и делают. У Виктора есть друг, зовут его Грэгор(может вы его и знаете), он приезжал к нам в Пинск и в курсе всех этих дел и сказал что потом напишет на форуме подробнее как это сделать! Удачи!

Szybkie tłumaczenie dla zainteresowanych :

Cze?ć!

Chciałbym przekazać Wam jedn? bardzo ważn? informację ! Kiedy będziecie na granicy , najlepiej by było powiedzieć lub napisać ( nie wiem jak tam potrzebuja ) że jedziecie tranzytem przez Białoru? do Rosji . Tak dla was będzie mniej problemów i wy szybciej przejedziecie celników :) Wielu polaków, ktorzy do nas przyjeżdzaj? tak robi. Wiktor ma przyjaciela , który nazywa się Gregor ( może go znacie ) on przyjeżdzał do nas do Pińska i jest w tym zorientowany , powiedział że póĽniej napisze na forum szczegółowo jak to zrobić

powodzenia!

Powinni?my chyba poczekać na post Gregora w tym temacie , mam nadzieje że Jego rady pomog? nam szybciej przedostać się przez granicę :) Przyznam sie jednak, że nie zabardzo wiem jak powiedzieć na granicy , że jedziemy tranzytem do Rosji majac bialorusk? wize docelow? i nie majać wizy do rosji :)

Ale może wszystko jest możliwe :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Chyba informacja jest juz po ptakach, bo we wnioskach wizowych wpisalismy nie wize tranzytowa, tylko turystyczna. Wiec ciezko wmawiac ze jedziemy do Rosji, tym bardziej ze jak zapisza ze jedziemy do Rosji a okaze sie ze wcale tam nie bylismy to bede wieksze klopoty. Zreszta nie przypominam sobie zebym w jakimkolwiek kraju na granicy bedac na motocyklu musial stac w kolejce. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Oto uktaulnienie listy ostatecznej

Mario

Artix + Gosia

Kris

Kefir + Marzanna

Mutek + Kasia

Dacja

Ermi + Jace

Wiwo

+ jedna osoba tajna ;) tak zwany anonimus ale powszechnie znana

Wnioski zlozone, paszporty z wizami odbieram we wtorek lub w srode. Na wtorek beda gotowe. Jedzie nas 13 osob, calkiem niezle jak na wyjazd na Bialorus. Z informacji ktore udalo mi sie uzyskac w konsulacie, na granicy motocykle nie powinny miec problemu z kolejkami. Wjezdzamy na poczatek kolejki i lecimy dalej, na haslo Motofestiwal Pinsk. Planowany wyjazd godzina 14, miejsce spotkania do ustalenia w czwartek na spotkaniu, proponuje R66. Jedziemy potem droga krajowa Nr 2. Tempo 110 km/h. Prosze zeby wszyscy byli zatankowani. Przerwa bedzie dopiero na granicy i tankowanie po stronie Bialoruskiej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Super - już się ciesze

Aby nie było problemów z godzin? wyjazdu - biorę urlop w Matrixie na pi?tek - wyjazdowy :P

Bardzo prosze w zwiazku z tym aby wszyscy stawili sie punktualnie w ustalonym miejscu ;)

A jesli chodzi o Anonimusa - powszechnie znanego :P heh moze bede miala szanse na wspolny nocleg w jednym z plastikowych lego landow :P

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Trzeba jeszcze pokombinowac z jedna osoba bo jest nas 13 czyli nie do pary. Pozdrawiam

ps.

podczas skladania wiz wynikl tylko jeden problem ktory zostal dosyc szybko rozwiazany, ale to juz nie jest do opisania na forum, tylko face to face ;)

ps.'

jak donosi Ermi, nasze paszporty maja juz wizy wklejone i czekaja do odbioru, choc mozna je odebrac dopiero we wtorek bo nie placilismy za ekspress.

Odnośnik do komentarza

no gdyby to mnie by?cie zapłacili za expres to już bym je miał u siebie ;) bo usilnie próbowano mi je wcisn?ć (paszporty)

Ogólnie cała akcja jak? zrobilli?my z Artixem była bardzo sprawna. :P

Pracownicy ambasady bardzo mili i służ?cy pomoc? w każdym detalu. Przesympatyczni ludzie.

Tak jak mówiłem ja na Bielarus jadę w ?rodę. Postaram sie skontaktować z Rusłanem i Wiktorem i oblukać o?rodek.

w pi?tek jak dostane sms-a od Was to postaram się podlecieć z druzjami do Pińska na protiw.

Odnośnik do komentarza

Здравствуйте дорогие наши! Вот

ЦЕНЫ НА 4-м МОТОФЕСТИВАЛЕ ПИНСК 2005

-- Въезд для лиц мужского и среднего полов - 6000 руб.

-- Въезд для лиц женского пола - БЕСПЛАТНО!

-- Вход для лиц мужского и среднего полов - 5000 руб.

-- Вход для лиц женского пола - 2000 руб.

-- Вход для девушек с обнажённой грудью - БЕСПЛАТНО!

-- Вход детям до 10 лет - БЕСПЛАТНО!

-- Стоимость значка - 11000 руб

-- Стоимость майки - 22000 руб

-- Стоимость номеров гостиничного типа - 10$/сутки с человека

-- Стоимость летних домиков(шалашей) - 8$/сутки c человека

-- Стоимость пластиковых двухместных модулей - 8$/сутки с человека

-- Стоимость установки палатки - БЕСПЛАТНО!

-- Стоимость охраняемой стоянки для автомобилей - 10000/сутки

-- Стоимость охраняемой стоянки для мототехники(с оригинальной наклейкой) - БЕСПЛАТНО!

Говорил с Виктором он вроде даже думает вас в самом Бресте встретить! Уточню. А вы как не против? :angry:

Odnośnik do komentarza

Madziu z braku kalawiatury z cyrylic? mógłbym Ciebie prosić o wysłanie informacji że ja z Jac? będziemy już w czwartek w pińsku (po południu) i że z chęci? by?my się spotkali.

A co do reszty to możet byt nada nam s Mamoczk? dogawarit kak drug z drugam i my wsiem prijedut na granicu wstrietit was. :angry: ja pasażyr. :D

Odnośnik do komentarza

Życzę w takim razie udanego pobytu.

-- Вход для девушек с обнажённой грудью - БЕСПЛАТНО!

Je?li Dacja, albo która? z naszych dziewczyn skorzysta to proszę o fotki z bramki :):):) .

Pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No dziewczyn to jest az 5. Az bo na 13 osobowy sklad to naprawde sporo. Wiec zdjec ci bedzie dostatek :rolleyes: Swoja droga to jawna dyskryminacja, zloze protest u najwyzszych wladz :) Czy doczekam sie kiedys zlotu gdzie zorganizuje go klub amazonek a wjazd dla facetow bedzie bezplatny ;) Tak czy inaczej w piatek ruszamy w nieznane, dla chwaly i dobra klubu :) Pozdrawiam

ps.

PRZYPOMINAM WSZYSTKIM O NAKLEJKACH PL Z TYLU POJAZDU !!!!

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Konieczne i obowiazkowe, wszystkie stacje benzynowe maja je na skladzie. No coz co do wyjazdu juz sie przyzwyczailem ze wyjazd grupa jest nie mozliwy bo kazdy ma inny punkt widzenia. Grunt ze na miejscu i tak wszyscy bedziemy razem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Pierwsze wie?ci z wyprawy na zlot Białoru?...

Ekipa stoi na granicy 3- ci? godzinę i delikatnie zaczyna się irytować ;)

Jedna z uczestniczek wyjazdu szuka w okolicach Terespola ubezpieczalni PZU, żeby wykupić zielon? kartę... Jedyna agencja Compensy jaka jest na granicy ż?da za tak? usługę 1000 PLN !!

Następne informacje jakie dostanę będę zarzucał w niniejszym w?tku.

Edit>>>> NAJNOWSZE WIE|CI Z GODZINY 21. 30 !

Ekipa nadal stoi na granicy :rolleyes: ! Tzw. graniczny "płatny pomocnik" o ksywce "konsul" pomógł im aby choć trochę to wszystko przyspieszyć ale ilo?ć papierów, deklaracji wwozowych, stempelków, krzaczków, o?wiadczeń, papierków jest tak przytłaczaj?ca, że sytuacja z opisu Kris' a wydaje się byc horrorem nie maj?cym końca. Białoruski celnik jednym palcem wklepuje w komputer dane osób z kolejki w tempie spaceruj?cego żółwia w zwolnionym tępie.

Ogólnie irytacja zaczyna sięgać zenitu!

Chłopaki i dziewczyny... trzymajcie się i może do cholery do północy zostaniecie odprawieni :o

Oby to był tylko nieprzyjemny pocz?tek bardzo przyjemnej końcowo wyprawy.

Edit II>>>>> WIE|CI Z OSTATNIEJ CHWILI 22. 25 !

Ekipa jest już po stronie Białoruskiej. W/ g moich wyliczeń akcje i przeprawa przez granice trwały 6 i pół godziny :o .

Aktualnie się tankuj? i lec? dalej. Kolejne wie?ci już wkrótce.

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

No K.....a dla mnie bomba. Nic tylko jechać za wschodni? granicę.

A była taka fajna piosenka zaaachodni wiatr .......

Nie pozdrawiam

Bzzzzz

Ps jestem zdegustowany tym co przeczytałem

Odnośnik do komentarza

Pozdrowienia dla wyprawy niestrudzonych skuteromaniaków :o , to chyba będzie granica gdzie kiedykolwiek tak długo stali?cie w kolejce będ?c na dwóch kołach. :rolleyes:;)

Czekamy na dalsz? relacje, strasznie jestem ciekaw jak uda się wypad w ten region ?wiata.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...