Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Привет из Пинска. Беларусь


Gość Mamochka

Rekomendowane odpowiedzi

Мамочка благодарит за хорошо организованый слёт, мне очень понравилось! :). В следующем году приеду обязательно! 100%

P.S. Приглашаем всех польских байкеров принять участие в 4-м Мотофестивале Пинск 2005 (подробнее здесь) который состоится 9-11 сентября 2005 года в городе Пинске(молодёжный центр Полесье). Проживание в номерах 3-х видов, просьба бронировать номера по телефону GSM +375297637760. Если будете ехать , то сообщите вас встретят и проведут до лагеря. ЖДЁМ ВАС!!!! Мой телефон +375293190210

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Artix

    34

  • dacja

    21

  • dr.big

    12

  • Mario

    10

Top użytkownicy w tym temacie

Мамочка благодарит за хорошо организованый слёт, мне очень понравилось! ;). В следующем году приеду обязательно! 100%

P.S. Приглашаем всех польских байкеров принять участие в 4-м Мотофестивале Пинск 2005 (подробнее здесь) который состоится 9-11 сентября 2005 года в городе Пинске(молодёжный центр Полесье). Проживание в номерах 3-х видов, просьба бронировать номера по телефону GSM +375297637760. Если будете ехать , то сообщите вас встретят и проведут до лагеря. ЖДЁМ ВАС!!!!   Мой телефон +375293190210

No Dobra , dobra - więc wolne tłumaczenie :

Mamochka dziękuje za wspaniale zorganizowany zlot, bardzo mi się podobało! ;) za rok przyjadę napewno na 100 %

P.S. Zapraszam Was wszystkich polskich motocyklistów aby?cie uczestniczyli w 4-tym motofestiwalu Pinsk 2005.

link szczegóły tutaj

który odbywać się będzie 9-11 wrze?nia 2005 roku w mie?cie Pińsk , (młodzieżowe centrum polesia )

Zakwaterowanie w 3 osobowych pokojach, pro?ba aby rezerwować pokoje pod nr telefonu GSM +375297637760. Je?li będziecie jechali, to po Was wyjade i zaprowadze do obozu.

CZEKAM NA WAS !!!! Mój numer telefonu +375293190210

;););) ale fajnie międzynarodowo się robi na forum ( to już moje nie tłumaczenie)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ok, ale kto to jest i o jaki zlot chodzi. No fakt ze sympatycznie ze miedzynarodowo sie zrobilo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Ok, ale kto to jest i o jaki zlot chodzi. No fakt ze sympatycznie ze miedzynarodowo sie zrobilo. Pozdrawiam

Art, a ja myslalem ze to Mario oproznil lodowke ;) ...

Odnośnik do komentarza
No ale kto wykradl "ciezarki" z lodowki ;) ?

Heh - no , ten tego ciężarkami się powymieniali w gescie sympatii - ciężarek od Ypki Madzi za ciężarek od Ypki Wiktora.

Kurcze a myslałam, że to tylko ja tak wiele nie pamiętam ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jakie znowu ciezarki ??? ;) Zlot na Bialorusi, ale tam chyba nie kochaja polakow i trzeba miec jeszcze wize. Hmm kto wie, lubie dzicz. Swoja droga nie wiedzialem ze tam jest internet. Strasznie cie milo widziec na forum Mamochka.

ps.

to chyba watek najszybciej rozwijajacy sie jaki widzialem na Burgmanii

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Ciezarki z lodowki powymieniali, a na koniec wykradl je Mario ;)  ;)  ;) . No nie pamietasz ;) ???

No nie ..... słów mi już brak ;)

A wracaj?c do tematu to kto jedzie na Białoru? do Wiktora ? ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jesli nie ma wizy, kto wie, moze i zaryzykowal bym tam wyjazd. Z tego co slyszalem to drogi maja tam swietne, gorzej z innymi rzeczami. Ale rzecz warta zastanowienia. No jeszcze psa z wartownikiem do pilnowania skutera i w sumie mozna by wyruszyc. Moze uzbiera sie jakas ekipe, bylo by ciekawie. W koncu Wiktor nas odwiedza to moze i my zrobimy re wizyte. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Predzej do Rosji bo do Polski musieli by napisac "nie zapomnijcie paszportow i wiz do Polski" a nic o tym nie ma. A do Rosji bez wizy nas nie wpuszcza, zreszta tam to i ja sam siebie bym nie wpuscil. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

S? wizy - psia mać ;)

Ale rosja - czemu nie - obiecałam Moskiewskiemu Klubowi Skuterowemu , że kiedy? przyjedziemy - więć trzeba będzie nad tym pomy?leć

Do pilnowania skuterów wynajmiemy ochronę , za dobre dengi będ? stali i bronili dostępu ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Z ruskich to najbardziej lubie pierogi. Zreszta ty masz wize ja nie i jakos wcale nie czuje potrzeby jej zdobycia. Hmm ciekawe ile zajmie zdobycie wizy Bialoruskiej. Musze sie dowiedziec jutro dam znac. Moze poprostu idziesz, placisz i masz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja tam nie mam uprzedzen ;) , ale wole pewych granic nie przekraczac. Po co wyrabiac w sobie uprzedzenia i to jeszcze za wlasne pieniadze, na wlasnej skorze ;) ? Wyznaje zasade: gdzie mnie nie chca, tam nie jade ;) ...

PS. Ale chetnie poczytam o wypadziku...

Odnośnik do komentarza

dokładnie sa wizy wielokrotnego przejazdu ale w takim rozumieniu że np: 10krotnego przekroczenia. ;) nie s? drogie - ambasada bodajże w Białym stoku przyjmuje paszporty przez kurierów.

Z ostatnich wie?ci sprzed tygodnia to mogę powiedzieć że ludzie (w tym policja) sa uczynni i mili i usmiechnięci. Zapytani o drogę pomagaj?. Bardzo wielu ludzi mówi po polsku (nie polaków), drogi - główne bardzo dobre, w miastach takie jak w Toruniu, wsie - czołgowiska. Paliwo dużo tańsze niż u nas i o wiele lepszej jako?ci. Jedzenie i noclegi tanie. (super jedzenie w super knajpie z super pokojem =40 zł)

To polska propaganda telewizyjna przedstawia nam obraz Białorusi jak z epoki kamienia łupanego, gdzie każdy obywatel ma dzide i będzie biegał za Polakiem.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Do Bialegostoku to mi nie podrodze, a do reki to ja moge dac ale nie paszport i to pod warunkiem ze tez mi w oko wpadnie. ;)

Sprawdzilem do Pinska z Warszawy jest 384 km hmm nie wydaje sie to daleko, wiza obowiazkowa. Sadzac po polozeniu Pinska wycieczka raczej moze byc na Ukraine. Co do wizy jeszcze sie dowiem jakie koszty i czas. Jak bedzie ktos chetny jeszcze do wyjazdu to moze pojade. Sam na pewno nie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No wlasnie, liczymy na twardzieli. Wiza Bialoruska kosztuje 6 $, czyli mniej ile trzeba wydac na zdjecie potrzebne do wizy. Wniosek mozna pobrac z netu. Dla ulatwienia podaje link PDF wniosek o wize Bialoruska . Juz same pytania we wniosku sa na tyle sa fajne warto tam pojechac. Na Mario jesli chodzi o dzikie kraje zawsze mozna liczyc. Czekam wiec na innych odwaznych. Zreszta jak przystalo na Burgmania Travel Club czas wyskoczyc gdzies dalej niz do knajpy w okolicy. Pozdrawiam

ps. wydzialy konsularne znajduja sie

Gdansk

Biala Podlaska

Bialystok

Warszawa

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Okre?lcie dokładniejsze położenie tej miejscowo?ci na mapie (jaki? link).

Pozdrawlaju Kwakij

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...