Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GRUDZIEŃ 2008.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Ka?ka masz rację zima jest poto aby był mróz i ?nieg a co za tym idzie ?migamy na nartach lub sankach. Jak się pojawi normalny ?nieg to zorganizujemy jaki? kulig, my?lę że będ? chętni pozdro :lol: !happybth

Na motorach? :D:lol:;):D !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    45

  • fundi600

    39

  • upiór

    28

  • Bobas

    27

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze

Kulig na moto?. To tylko z koszem bocznym. Kiedy? co? takiego przeżyłem ujeżdżałem wtedy K72 mał? 750 z koszem. Zajefajna zabawa polecam wszystkim

Odnośnik do komentarza

Dzieciom z rowerków zabierzemy dodatkowe kółka i przykręcimy do moto !placz1

Lepsze to niż kosz - będziemy mieć 4 a nie 3 koła! !placz1

Odnośnik do komentarza
Wiosna idzie a Wy o zimie :D .

Ciekawe gdzie ONA idzie? :lol: Bo na pewno nie do nas !placz1

Wczoraj trochę posypało białym puchem !placz1

Nie wiem jak w Kowalewie, ale w poniedziałek sprawdzę :lol:

Odnośnik do komentarza

We Wrocławiu nic... Tylko deszcz dzisiaj i wieczorny przymrozek (akurat jak jechałem - szlag by te lodowe drogi! - ciężko miedzy autami ?migać i trzeba czasami odstać ze dwa cykle na ?wiatłach).

Z t? pani? w koszu, potem ?niegowe mycie i jak rozumiem wszystko zmierza ku wspólnemu rozgrzewaniu się potem w zaciszu domowym? !placz1 Też dobra metoda - stosuję na ?niegu na żonce - zawsze działa! (czyli jak j? umyję tym ?niegiem to mam spokój i ciszę, bo się nie odzywa cały dzień !placz1 )

Odnośnik do komentarza

No tak wiosny to tu nie widać. !placz1

U mnie zimno i mokro. Od czasu do czasu widać jakiego? skuta, ale ?migaj? tylko 50-tki. Przy większych prędko?ciach nie ma chyba dobrych ciuchów !placz1 :D

Zaraz ?więta, potem 2009, a jeszcze potem będzie ciepło.

No i wtedy zaczynamy kulać beret :lol:

Odnośnik do komentarza

Bobasek kulac beret ,będziemy już niedługo .Może tym razem do Rudzkiego pojedziemy wcze?niej? Najwyżej będziemy spać w kasku :lol:;);) !placz1 :lol: !placz1

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Chłopcy , co Wy piszecie - jakie zimno , jakie ciuchy nie odpowiednie :lol:

Dzi? rano jad?c do roboty na termometrze było -1 C , ale odczuwalna jak podaj? to w rzeczywisto?ci ok. -6 -7 C , i do tego jad?c np. z prędko?ci? 100km/h to jest chyba z -20 C :lol: , a mnie marzn? tylko palce dłoni - grzane manetki by się zdały !OKK , no i poza tym jest zno?ny komfort termiczny , także nie wymiękajcie ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tam beret kulam cały czas... Niestety - wczoraj wieczorem i dzi? rano mróz we Wrocławiu i takie jakie? ?liskie drogi... Ale co tam - dla zawodowego "kulacza" to nie przeszkoda! A teraz zmykam kuln?ć beret do roboty niestety !OKK

Tak na marginesie odno?nie grzanych manetek - dużo daj?? Jak się je mocuje? Zakłada się na zwykłe manetki? Dużo przy tym roboty? I jak te najtańsze za 100 peelenów się sprawuj? - kto? testował z was?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Tak na marginesie odno?nie grzanych manetek - dużo daj?? Jak się je mocuje? Zakłada się na zwykłe manetki? Dużo przy tym roboty? I jak te najtańsze za 100 peelenów się sprawuj? - kto? testował z was?

Poczytaj TUTAJ oraz TUTAJ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Tak sobie siedziałem od godz. ok. 14 powiedzmy dłuższy czas , i popijałem po kolei siedem kaw czekaj?c na zapowiedzianych go?ci , aż mi się troszku ci?nienie podniosło (wiadomo - tyle kawy :P ) i się nie doczekałem ... :lol:;) , ciekaw jestem dlaczego ??? !OKK

Cholera - nie można pić tyle kawy , może zaszkodzić :blink:

Odnośnik do komentarza

No to jak nikt nie pisze to mamy dużo czasu na tuning naszych maszyn.

Na wiosnę jak się spotkamy to nam gały wyjd? jak zobaczymy te wszystkie SW w regionie !piwko

Podkręcone silniki, kolory kameleon, skórzane siedzenia, gumowe opony...... :blink:

Odnośnik do komentarza
No to jak nikt nie pisze to mamy dużo czasu na tuning naszych maszyn.

Na wiosnę jak się spotkamy to nam gały wyjd? jak zobaczymy te wszystkie SW w regionie ......

No nie, bo się obrażę :blink: ZNOWU TE "SW"

Mam tylko nadzieję, że ten tuning powali nie jedn?..... na kolana !piwko

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...