Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GRUDZIEŃ 2008.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Robson- to rozumiem, ale Andrea na SW ? :)

Na zlocie bieszczadzkim Andrea przymierzał się do różnych skuterów: SW, B650, Tmax,

może na wiosnę nas czym? zaskoczy ???? A że, to Wasz ziomal pewnie będzie rozważał SW. whist

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    45

  • fundi600

    39

  • upiór

    28

  • Bobas

    27

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy
muszę powiedzieć , że Andrea jak sie przejechał na SW Bobasa , to oczka mu sie za?wieciły :)

Bobas oddał swoj? miło?ć w obce ręce whist , nie wierzę. whist A ja miałem o nim takie dobre zdanie :):):)

Odnośnik do komentarza
muszę powiedzieć , że Andrea jak sie przejechał na SW Bobasa , to oczka mu sie za?wieciły :)

Bobas oddał swoj? miło?ć w obce ręce whist , nie wierzę. :) A ja miałem o nim takie dobre zdanie whist:):)

Andrea przejechal się tylko przy stacji benzynowej, ale i tak prawie skończyło sie to tragicznie. Nigdy więcej......... :)

Odnośnik do komentarza

Jolka -Michu Wielkie Gratulacje. Marysia i ja bardzo się cieszymy z Waszego zakupu :)

Michu whist niech Tobie i plecaczkowi służy jak najlepiej i bez awaryjnie oraz zawsze dowiezie szczę?liwie do domeczku.

Odnośnik do komentarza
Gratuluję  :) ,

ale Was nakręciło na te SW. Normalnie epidemia  whist  whist  :)

To jeszcze został Robson, Andrea ......

A Ka?ka się wyłamie i kupi Tmaxa  :)

Masz rację cały czas rozważam markę, ale Tmax to jest to co barrrdzo

bym chciała kupić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
muszę powiedzieć , że Andrea jak sie przejechał na SW Bobasa , to oczka mu sie za?wieciły :lol:

Bobas oddał swoj? miło?ć w obce ręce :) , nie wierzę. :) A ja miałem o nim takie dobre zdanie :):):)

Andrea przejechal się tylko przy stacji benzynowej, ale i tak prawie skończyło sie to tragicznie. Nigdy więcej......... :)

Worlanie, nie wiem jak Szuwarek, ale ja "pieknego Tmaxa" do jazdy nie udostepnilem :) . Moze inaczej ... nie wszystkim udostepnilem ...

PS. Michu -> gratki :) .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

:):lol::)

GRATULACJE z zakupu :)

Niech ?miga dzielnie po drogach i .......bezdrożach kujawskich i nie tylko.

p.s

Jolka tam z tyłu jest całkiem wygodnie :)

Odnośnik do komentarza

Gratuluję udanego zakupu :lol::):) ,

bo jak stary szman mówił gdy chciał kogo? przekl?c "oby? musiał kupic kolejny pojazd :) ".

A tak poważnie to rado?ci po pachy, cysterny wachy, kulania po szosach :) i niech wszystkim gra na nosach :) , tego życzy szczę?liwemu nabywcy i jego maszynie nowo zalogowany, Pozytywnie Zakręcony. :)

Odnośnik do komentarza

Dzięki wszystkim , Bardzo miło czytać te posty :):)

Tomeczku tobie bym chciał osobno podziękować :) za namiary na moj? ?licznotkę

A wła?ciwie to wszystkim za zaangażowanie i pomoc !OKK

Jestem dumny ,że należę do takiego klubu :) !OK

Adas- pomysł z koszulkami !OK

Dzisiaj mnie nie będzie na forum - impreza z pracy :lol::):):):):):) !TAZ

Odnośnik do komentarza

Nie którzy kupuj? AN 650, nie którzy kupuj? SW, ważny jest ruch w interesie

Gratulacje Michu, niech ?miga po drogach i.............bezdrożach.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Michale cieszymy się wszyscy z Twego szczę?cia i nie wypij za dużo dzi? bo jutro po?migamy na tym sprzęcie

Odnośnik do komentarza

Jestem dumny ,że należę do takiego klubu :)  !OK

A ja jestem też dumny, że Ty jeste? dumny :lol:

Adam, z tymi koszulkami to ?wietny pomysł. Moge temat zrealizować.

Proponuję koszulki z najwyższej półki jako?ciowej tak samo jak nasze SW :)

A tak na poważnie proponuję takie koszulki, które z jednej strony na piersi będ? miały logo Burgmanii, a z drugiej logo i nazwę modelu skuta, na którym każdy z nas ?miga. Na całe plecy można też waln?ć logo Burgmanii.

Czy będ? chętni na tak? inwestycję ?

Je?li tak to proszę o rozmiarówki do końca roku :)

Odnośnik do komentarza

Proponuję koszulki z najwyższej półki jako?ciowej tak samo jak nasze SW :lol:

A tak na poważnie proponuję takie koszulki, które z jednej strony na piersi będ? miały logo Burgmanii, a z drugiej logo i nazwę modelu skuta, na którym każdy z nas ?miga. Na całe plecy można też waln?ć logo Burgmanii.

Czy będ? chętni na tak? inwestycję ?

Je?li tak to proszę o rozmiarówki do końca roku :)

Pomysł z koszulkami podoba mi się !OK . Piszę się na 4 sztuki w rozmiarze M, podaj tylko jaki jest koszt takiej inwestycji i czy jest możliwo?c zrobienia koszulek w rozmiarze dziecięcym, bo moje b?ble nie dadz? mi życ :).

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jaki? klan SW. Gratki dla wszystkich nowych posiadaczy 2oo !OK

tak jak piszesz Orzech - klan sie utworzył :) w kuj - pom. , a co z klanem posiadaczy potrójnego kamertonu ??? masz podpis , że brak Ci drugiego cylindra - to kiedy Ty zmienisz sprzęta ??? Ja jestem w posiadaniu dwóch Yamah - jedna to :) , a druga całkiem niezły Hi Fi :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich

Bobasku pewnie ,że się pisze na koszulki oczywi?cie 2 sztuki , dla mnie i Jolki :D

Fundi - dzisiaj nie jestem wstanie prowadzić żadnego pojazdu ( !OK :lol::);) 4-rano)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A ja trochę z innej beczki :D Zapoznajcie się z planami Burgmanii 2009 - już s? :);) . Można by powoli ustalać np. kto z kim mieszka/?pi i dlaczego !OK , kto się wybiera a kto nie , czy jedziemy w grupach podzielonych np. ze względu na markę skutera np. SW oddzielnie ( ze względu na przyspieszenia i rozwijane prędko?ci ) a reszta z pewnym wyprzedzeniem czasowym :lol::) etc. Czekam na jakie? propozycje :P

Odnośnik do komentarza

Witam .

Robercie nic się nie stanie , tyle razy ?migałe? za mn? to teraz ja pojade za Tob? .

Tylko ta maszyna ten kolor :lol: .

Nie ma jak Silver w promieniach słonecznych , to jest to !OKK .

Nic się nie stanie jak ?migniesz dwie godziny przed nami !piwko .

Pozdro UPIÓR .

Odnośnik do komentarza

My?lę, że wszyscy Kujawiacy powinni jechać w jednej grupie. Spotkamy sie gdzie? jak zwykle i ?migamy na Poznań. I żeby nikt nie narzekał, że musi jechać, np. 20 km dalej żeby spotkać się razem.

Kto nie przyjedzie ten sknera !piwko

Robson, przecież Twoja Yamaha leci jak strzała. Dasz radę ze wszystkimi SW.

Problem może mieć tylko Fundas ze swoj? Aprill? :lol:

Fundi, żartuję oczywi?cie !OKK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...