Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GRUDZIEŃ 2008.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
No dobra

To kiedy jakie? spotkanko? :D  ;)

;) Je?li chodzi o moj? osobę jestem otwarty oczywi?cie !scooter ale 6 grudnia odpada, bo jestem zaproszony na wybrzeże :P na Mikołaja !scooter !piwko !scooter

Tomas czyżby? wybierał się na akcje "mikołaje na motocyklach" w 3-mie?cie swoim SW ???

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    45

  • fundi600

    39

  • upiór

    28

  • Bobas

    27

Top użytkownicy w tym temacie

Je?li chodzi o moj? osobę jestem otwarty oczywi?cie  ;) ale  6 grudnia odpada, bo jestem zaproszony na wybrzeże  :P na Mikołaja  :D  ;)  !OK

Tomcio wiadomo co będziesz robił na wybrzeżu 6-7 grudnia ,będziesz robił za Elfa. :)

:(:) !guns

Przył?czam się do słów Tomka również jestem bardzo otwarty na wszelkie propozycje. !OK

Proponuje zorganizowanie imprezy- zimow? por? w styczniu. Może spadnie ?nieg , jakie? igraszki na powietrzu. :(:P:P !OK !TAZ

Odnośnik do komentarza

Siemanko

Tomcio -Ciekawe kto by był tym prezesem :( ?

Wła?ciwie mógł by być każdy z nas , bo my się oczywi?cie alkoholem brzydzimy !guns :(

Odnośnik do komentarza

Witam .

Dobrze że ja jak widze !happybth to mam !happybth .

Ale prezesem , AA co by kolego wontroby ratować to moge zostać .

Zakładam sonde . Bo kto nie pije i tak dalej !happybth .

Mam w barku małe co nie co , to kulam beret !happybth !happybth .

Odnośnik do komentarza

Tomas na prezesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tomas na prezesa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ile masz w końcu tych udziałów w Starogardzie, bo różne plotki po kraju chodz? !happybth

Ja mogę być ewentualnie księgowym !happybth Moja w?troba nie nadaje się na prezesure !happybth

Odnośnik do komentarza

Tomcio -Ciekawe kto by był tym prezesem :( ?

Wła?ciwie mógł by być każdy z nas , bo my się oczywi?cie alkoholem brzydzimy :(  !happybth

Widzę że Prezesur? jest zainteresowane kilka osób BRAWO !OK i jest nawet kandydat na księgowego jest SUPER !OK

Ja mógłbym zostać-być „Kiper – degustator” ;) kto? musi przecież sprawdzić co pijecie żeby wam czasem nie zaszkodziło. !happybth !tut :) !happybth :)

Tylko kto jeszcze składki będzie wpłacał !happybth !happybth !happybth na cele klubowe AA :):(:):(

Odnośnik do komentarza

Alhhohhholiki jedneee!

A hto oooo tttaak póĽneeej porzee sam do siiiieeebie gadaaa po ssssssssiódym browarzeeeeeeee i po 16 hhhhhhhhhhhh prasyyyyyyyyyyyy?

Mięęęęęęęęęętkie jesteeeeee????scie Koooledzzzzzzzzy...

ddddooobranossssssss! !happybth

Poż !happybth drawiaaaaaaaam ! !happybth !happybth !happybth Klaabbbbbbbbb AAAAAAAAAAAA!

PP.SSSSS. JUtroooooooooo jaaaaaaaaaaaadęęęęęęęę ubezzzzoieszyććććććććććcccc siebiieeeeeeeeeee i móóójjj !happybth odeeeeeeeeeee złegoooooooooo. BYEEEEEEeee, byyyyyeeeeeeeeee.

Odnośnik do komentarza

Dzi? zmieniłem filtr powietrza przy SW.

Stary wygl?dał jak nieogolone nogi 80-letniej cyganki !happybth

Ciekawe, czy wymiana będzie miała jaki? wpływ na chód silnika. Może dojdzie mu ze 20 KM !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Czołgiem Burgmaniaki napiszę wam w tajemnicy iż w Kujawsko Pomorskim przybył squter zpod skrzydła HONDA SW 600 ale nie napisze kto jest jej wła?cicielem niech sam się chwali a ma czym !happybth

Odnośnik do komentarza
Pomorskim przybył squter zpod skrzydła HONDA SW 600 ale nie napisze kto jest jej wła?cicielem niech sam się chwali a ma czym  !happybth

Podejrzewam że stoi już w garażu, !happybth bo do tego czasu jeszcze nic do końca nie jest pewne. !happybth

Odnośnik do komentarza
Czołgiem Burgmaniaki napiszę wam w tajemnicy iż w Kujawsko Pomorskim przybył squter zpod skrzydła HONDA SW 600 ale nie napisze kto jest jej wła?cicielem niech sam się chwali a ma czym  !happybth

!happybth Widzę, że co? się będzie działo !happybth Michał podaj termin, co zaznaczę ciebie w grafiku :)whist !OK dawaj foty !happybth szacun i kulaj beret

Co do prezesury to sam whist nie wiem ja w Starogardzie mam tylko 76% ale cały czas ro?nie !OK

Bobas księgowy !tut

Mareczek Kiper !happybth

Oczywi?cie POMORZE też !happybth wystawia kandydatów a jest tam paru z 1 ligi :):)

Co to jest nic?

- Pół litra na dwóch!

Odnośnik do komentarza

No Michał szacun i kulaj beret !happybth .

Michale niech Ci SW pomyka na drogach EU .

Niech chodzi i nigdy nie zabraknie etelinki , pomykaj tak , żeby banan nigdy nie schodził Ci z u?miechu .

Tego życzy Tobie UPIÓR !happybth .

Zacna marka , no i kolor !happybth !happybth !happybth .

Odnośnik do komentarza

Mam , mam

Moj? ?liczn? SW , już jest w garażu :):):):)

Miło?ć od pierwszego wejrzenia :):)

Dzięki bardzo Fudaskowi , był wczoraj ze mn? na oględzinach

Bobasku dzieki bardzo - Jak się okazało Bobasek specjalnie dzisiaj przyjechał do mnie żeby towarzyszyć mi w transporcie mojej pięknej SZACUN whistwhist:)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Gratuluję :) ,

ale Was nakręciło na te SW. Normalnie epidemia whistwhist:)

To jeszcze został Robson, Andrea ......

A Ka?ka się wyłamie i kupi Tmaxa :)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Następny SW whist to już nie było nic godnego uwagi whist:)

A tak na marginesie - niech Ci służy jak najlepiej :)

Odnośnik do komentarza

Ja wła?nie wróciłem do domku.

SW Micha chodzi jak zegareczek whist

Kiedy będzie ta wiosna?????????????????

Jak się zrobi ciepło to chyba na cały tydzień gdzie? pojedziemy, co ??????

A na razie trzeba kulać beret whist

A może w grudniu zapowiadaj? jakie? ciepłe dni ? :):):)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Michu moje gratki fura jest wypasiona i ma kopa tego było Ci trzeba pełen szacun i kulaj beret

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...