Skocz do zawartości
Forum Burgmania

GRUDZIEŃ 2008.


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

No i tak jak podał Bobasek mały , ale prawde zapodał i tak ma pozostać :) . !OKK :D !piwko !TAZ !OKK :P;) !scooter .

Kup? mo?ci panowie :lol: kup? !OKK .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 252
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    45

  • fundi600

    39

  • upiór

    28

  • Bobas

    27

Top użytkownicy w tym temacie

Hola, hola Panowie, a czy z racji wieku (mojego) i przebytych tu i ówdzie kilometrów nie poczekacie na waszego "mniejszego" kompana?! 125 km/h to dla mnie przysłowiowy "piku?" ale czy potraficie tak długo??? !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Agnus - spoko :lol: Chcemy jechać jak największ? grup? niczym "Hells Angels" a po drodze siać spustoszenie i chaos , niech wszyscy poznaj? nas z tej drugiej mrocznej strony !OKK !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Problem może mieć tylko Fundas ze swoj? Aprill? !piwko

No i co się czepiacie mojej Włoszki.To że macie troszkę szybsze maszyny to nie dowód że szybciej jeĽdzicie. A jakby co to my z Robercikiem pojedziemy trochę wcze?niej !OKK :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam .

Zostalo 185 dni ja tam moge nawet na kocie byle tylko ?migał jak SW !OKK .

Wszystkim znany temat BURGMANI , do czerwca jeszcze kawał czasu .

Czas pokaże kto z kim i dlaczego .

Pomy?lałem sobie tak , ja ?migne po Fundiego potem ?migamy po Robsona dalej do Chojnic po Bobasa , potem po Micha . Razem walimy po Tomka a wracaj?c po drodze do Kowalewa na kawe i małe co nie co .

Jad?c na BURGMANIE 2009 po drodze mamy jeszcze KASIA SERNIKA ROBA i pare innych znajomych :lol: .

Ale mam plana , fajoska wyprawa tylko te maxi po niżej 500 cm :lol: !OKK .

NO TO TERAZ MI DADZˇ !TAZ !OKK !scooter .

ALE JAJCA NA MIKOŁAJA !piwko . SPADAM whist .

Jeszcze jedna sprawa beret chyba czy jako? tak .

Odnośnik do komentarza

No ładnie o mnie już zapomnieli?cie ?

Fundi masz fajn? "Włoszkę" i na pewno ich wszystkich objedziesz.. !piwko !TAZ !OKK

Co klan SW to klan ....

A ja jak nie zmienię sprzęta to wyjadę najwyżej 1h szybciej....

pozdro !OKK :lol:

Odnośnik do komentarza
No ładnie o mnie już zapomnieli?cie ?

Fundi masz fajn? "Włoszkę" i na pewno ich wszystkich objedziesz.. !OKK whist:lol:

Co klan SW to klan ....

A ja jak nie zmienię sprzęta to wyjadę najwyżej 1h szybciej....

pozdro !OKK :lol:

Ka?ka spokojnie ,będzie !piwko , JEDEN ZA WSZYSTKICH , WSZYSCY ZA JEDNEGO !TAZ

Odnośnik do komentarza

No ja też mogę mieć problemy aby utrzymać się za klanem SW :lol: . Ale na Burgmanię z takim super gronem to się piszę od razu. Smuci mnie tylko że chyba będę miał z Kujaw najbliżej !OKK Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Jad?c na BURGMANIE 2009 po drodze mamy jeszcze KASIA SERNIKA ROBA i pare innych znajomych !OK .

.

Upiorku pomysł mi się podoba zaje..... wyprawa też

Kasia nikt o Tobie nie zapomniał bo my zawsze razem i nie ważne na jakim sprzęcie a te ich przepychanki o SW to niech se kulaj? beret !OKK !NOT

Odnośnik do komentarza

Ale mam plana , fajoska wyprawa tylko te maxi po niżej 500 cm  !OK  !OKK .

No i się porobiło. Mamy podział na lepszych i gorszych, równych i równiejszych.

A "nie pamięta wół jak cielęciem był" whist , ale nic to, poniżej 500 cm pokaż? , że nie wypadli krowie z pod ogona :lol::D i dotrzymaj? kroku na trasie, bo w KUPIE SIŁA Panowie i Panie :lol:

!NOT

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka.Fajnie i przyjemnie byłoby gdyby kolumna prowadzona twoim pomysłem z Chojnic przejechała przez Malbork a następnie dalej do celu.Oczywi?cie w Malborku chętni z woj.pomorskiego wcze?niej oczekiwaliby na prowadz?cego kolumienkę !OKK !NOT !OK .....Ale by się działo! :lol::lol:

Odnośnik do komentarza

Jedziemy wszyscy razem bez względu na wiek, płeć i model skuta. Z tymi SW to tylko przecież żarcik :lol: Nie ma mowy o wy?cigach !wchair

Ale będzie kolumna skuterowa!!!! !OKK !NOT !OK :lol:whist:D;) !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter !scooter

No a w kupie jest rzeczywi?cie siła !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Oj Bobas - z tymi SW to żadne żarty , a to dlatego że wiadomo?ci z ostatniej chwili podaj? , że SW to podobno nie skutery i na żadne zloty ich nie będ? wpuszczać , a na Burgmanie tym bardziej - przecież to zlot maxi-skuterowy , a nie jaki? ?cigaczy z przełomu wieków !OK !NOT . Upiorek - ale? trasę wymy?lił najpierw Bydgoszcz , pózniej po mnie , następnie do Chojnic po Bobasa i jeszcze raz do Bydzi po Micha , a jeszcze po Tomasa do Grudzi?dza , sk?d już tylko rzut beretem do Malborka ( tam czekamy na odział Mazury ) po chłopaków , no i pozostało niecałe dwa rzuty/kulnięcia beretem do 3M po resztę ekipy :D Wracaj?c zgarniemy jeszcze Kasię z Bydzi i pozostał Rob w Żninie i praktycznie wszyscy jezdzcy już s? razem. Cały misterny plan trzeba jeszcze dopracować , ale wstępnie jak wyjedziemy ?witem , to przed północ? zd?żymy na zlot :D . Cała " traska " to jakie? 600 - 700 km !OKK .

Sorki chłopaki - to żarcik taki , ale nie mogłem się powstrzymać

P.S. Rob - ta traska specjalnie dla Ciebie bo masz najbliżej - chciałe? to masz ;)

Odnośnik do komentarza

Sorki chłopaki - to żarcik taki , ale nie mogłem się powstrzymać

P.S. Rob - ta traska specjalnie dla Ciebie bo masz najbliżej - chciałe? to masz !OKK

W tym roku jad?c na zlot Burgmani zajechali?cie do mnie i zarazem (po mnie )to może i w przyszłym roku zrobicie to samo. Ja przygotuje jakie? małe co nieco a przy okazji nakręcicie kilka kilometrów więcej. !NOT

Odnośnik do komentarza

Chłopaki my?lę , że należy skończyć te żarciki odno?nie SW itd. , bo co niektórzy mog? się obrazić !NOT , a tego by?my nie chcieli :D

Tak jak zawsze (JEDNA DUPA JEDEN SMRóD) !OK CZYLI jEDEN ZA WSZYSTKICH , WSZYSCY ZA JEDNEGO !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Chłopaki my?lę , że należy skończyć te żarciki odno?nie SW itd. , bo co niektórzy mog? się obrazić !OK , a tego by?my nie chcieli ;)

Tak jak zawsze (JEDNA DUPA JEDEN SMRóD) :D CZYLI jEDEN ZA WSZYSTKICH , WSZYSCY ZA JEDNEGO !NOT

Ależ Michale - czyżby? sie obraził ;) , taka ch.....a pogoda jest trzeba troszkę z przymrużeniem oka !scooter A'propos SW - dopiero co wst?piłe? do klanu !OKK , ale chyba zmienimy temat do żartów , jakie? propozycje??? !scooter :D

Odnośnik do komentarza

Wyrażam kategoryczny sprzeciw ;) abym doł?czył do ekipy !OKK na końcu!!!

Dlaczego mam mieć przyjemno?ć z jazdy jakie? góra 40km? Upiorku, propozycja Twojej trasy jest całkiem ok !scooter . Z przyjemno?ci? przył?czę się do jednego z wcze?niejszych etapów. A tak to zapowiada się niemały peleton !NOT !OK :D:D . Panie, Panowie- Wasze ;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
w przyszłym roku zrobicie to samo. Ja przygotuje jakie? małe co nieco a przy okazji nakręcicie kilka kilometrów więcej. !NOT

Mareczku jeżeli chodzi o Robsona i o mnie to my po Ciebie możemy się wybrać je?li za? chodzi o grono SW to w tym czasie wszystkie cysterny z paliwem jad? w kierunku Rogożna i ten klan może gdzie? utkn?ć i nie dojedzie na Burgmanie Pozostanie im tylko kulać beret !OKK

Odnośnik do komentarza

Klan SW zacznie od jutra zbierać na paliwo i może będzie OK !OK

Szkoda, że tak długo trzeba czekać do Burgmanii :D

Chyba zrobimy se jaki? zlocik, np. w kwietniu, cooooo?

Nie żeby tańczyć i ?piewać, ale po?migać na !OKK by?my mogli !NOT

A tak powinna wygl?dać SW

http://74.125.77.101/translate_c?hl=pl&sl=...I6qXrDVoS9fZVlw

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Burgmania 2009 - ło matko , jeszcze pół roku zostało :D !!! może jaki? wypad na !OKK zimowo - noworoczny po ?niegu i lodzie , założymy jakie? łańcuchy i kolce i po?migamy :D Ja na razie się nie poddałem je?li chodzi o jazdę !NOT , ale zanosi się znowu na kilkudniow? przerwę - pogoda się lekko pogarsza !OK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...