Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co tam słychować nowego ?


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    121

  • fundi600

    107

  • upiór

    97

  • Bobas

    81

Top użytkownicy w tym temacie

Dotarli?my do domku ok. 20:20 (z godzinn? przerw? w Lęborku). Droga powrotna to istny hardcore: od Bytowa do Cewic deszcz prawie nie ustawał. Potem troszkę przerwy ale i tak mokro i 10 km przed Łeb? gradobicie i za chwilkę deszcz. Marta była przerażona! Dorze, że oponki nowe.

Ogólnie impreza bardzo udana i jeste?my zadowoleni.

Pozdrawiamy Wszystkich Imprezowiczów a ci, co nie byli niech żałuj?.

Tutaj OBIEKTYWna relacja (nieco ocenzurowana): http://picasaweb.google.pl/agnus04/ZlotMAX...MYn1416112008R#

Wielki SZACUN dla AGNUSA, przyjechał na :lol: z plecaczkiem 170 km. we mgle,deszczu i temperaturze ok.4 stopni i teraz razem z nami bawi? się 

                                                               B)  !happybth

Siemik, dzięki za wyrazy uznania ale, aż tak Ľle nie było. !happybth Deszczyk był, temperatura circa about +4 st. ale mgły... nie pamiętam. Droga powrotna - jak wyżej.

Pozdrówka dla Sylwii i Latoro?la.

My również trafili?my do domku  !happybth

Dziękuję za miło spędzony czas w super towarzystwie. Nie spodziewałem się takiej ilo?ci uczestników i takiej sympatycznej atmosfery  ;) Miło było poznać nowych Burgmaniaków: Siemika zwanego Sernikiem  !happybth , jego urocz? żonę Sylwię i córeczkę Anię. Wielki szacun dla Agnusa i Marty, jedyni przyjechali na skuterze  :angry: Kujawiakom należy podziękować za super pomysł z burgmaniowym tortem, to dopiero była niespodzianka  !happybth

Fajnie było Was wszystkich widzieć, no może po za Plebanem !vampire Tego to nie lubię !winkiss

Dzięki również za wyróżnienie. Następnym razem, jak Wy przyjedziecie skuterami, to My przylecimy na miotle !happybth

Tutaj: http://picasaweb.google.pl/lh/photo/KO32wO6ZjWBoRo1Iy2a-bQ kawałek tego, co pozostało z torta i przypadkiem znalazło się w mojej kieszeni.

Pozdrowienia dla Smerfetki i Córek.

Jak to było? Szacun i kulaj...  !happybth

....kulaj beret... Mariuszku.

Dawac foty z Agatka... bo juz tesknie :)

Pidżam, mówisz i masz: http://picasaweb.google.pl/agnus04/ZlotMAX...MYn1416112008R#

Odnośnik do komentarza

Ja dokulałem beret po 20 minutach od wyjechania z Raci?skiego Młyna B)

Tak, tak, mój dom był o kulnięcie baretem od naszego miejsca biwakowania.

Dziękuję wszystkim za ?wietn? imprezę :angry:

Upiorek, jak dojechali?cie?

Pozdrowionka i do zobaczenia za jaki? czas :lol:

Agatka była zaj......... ;)

Odnośnik do komentarza

Witam .

Bobas jak to opisać :( .

Oj działo się działo , za prawie 800 zł dojechałem do domu .

Bardzo ogromny szacun dla Jolki i Michała , a dla Robsonka poprostu ogromne dzieki za jego serce dla kolegi . Robercie jeste? ogromny :) , no i oczywei?cie kulaj beret :) .

Odnośnik do komentarza

Witam .

Ekipa spotkania cała i zdrowa inne okolicznosci powaliły moj? skromn? osobe na kolana , ale otym to na BURGMANI .

Dzieki za spotkanie Cappo nie my?lałem że Chłopaki z poznania zaszczyc? nas swoj? obecno?ci? , jak powiada Robson szacun Koledzy .

Jak dobrze policzyłem pozostalo tylko 206 dni :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siemka wszystkim :) Dopiero dzisiaj mogłem co? skrobn?ć , wczoraj już mi się po prostu nie chciało przez te cholerne przygody w drodze powrotnej do domu :(

Dzięki WSZYSTKIM za wspólnie spędzony weekend - było z......cie :)

Jeszcze raz dzięki Joli i Michałowi za podwiezienie do Torunia , do domu dotarłem dopiero po godz. 20 - po prostu pechowe popołudnie:huh: po takiej fajnej imprezce.

Ale najważniejsze że?my wrócili do domów cali i zdrowi ( może zdrowi to za dużo powiedziane :( )

Witek - trzymaj się chłopie :)

P.S. Zapomniałbym o najważniejszym - oczywi?cie kulajcie berety wszyscy :(:)

P.S. 2. Tomas - nie czytaj tego ;) - Marzenka , dawno tak dobrze mi sie nie tańczyło :(

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

P.S. 2. Tomas - nie czytaj tego :lol: - Marzenka , dawno tak dobrze mi sie nie tańczyło !OKK

Tomcio i tak Cię obserwowałKto Ci powiedział o tym. Kto? Cię Roberciku wkręcił, przecież nic nie pamiętałe?

Odnośnik do komentarza

Witam czy to znaczy, że kto? na Pomorzu ;) robi jakie? spotkanie to szybko, bo ostatnio bardzo mi się podobało ;):)

PS Jak to nic nie pamiętam :lol: przecież widziałem jak flirtujesz z Agatk? !OKK ;) Z tego co się dowiedziałem to Robson też sobie kupił kozę podobna do Agaty :)

:):lol::lol: Robson szacun :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Witam czy to znaczy, że kto? na Pomorzu :lol: robi jakie? spotkanie to szybko, bo ostatnio bardzo mi się podobało :) !OKK

Jak się podobało - przecież nic nie pamietasz :)

Odnośnik do komentarza

Widzę, że wszyscy byli tak napici, że nikt prawie nic nie pamięta :lol:

A Marzenka to rzeczywi?cie dobrze tańczy !OKK Tomas, szacun, że tak dobrze nauczyłe? tańca swoj? żonkę :)

Upiorek , głowa do góry. W razie czego to silnik VW 1,8 i z gwarancj? rozruchow? kosztuje 400 zł. Zapewniał mnie o tym mój mechanik. Przeliczaj?c Twoj? drogę powrotn? do domu kosztowało Cię to 2 silniki do VW. To przykre :)

A co do następnego spotkania w tak zacnym gronie to proponuję w styczniu Rudzki Most. Zamówię od razu karetki, żeby przewoziły nas rano do szpitala :lol:

Dzwonił do mnie kole? z Raci?skiego Młyna i przepraszał za niedoci?gnięcia. Ze spuszczon? głow? przyznał, że była to ich pierwsza impreza. Wybaczamy, co ???

Odnośnik do komentarza
Dzwonił do mnie kole? z Raci?skiego Młyna i przepraszał za niedoci?gnięcia. Ze spuszczon? głow? przyznał, że była to ich pierwsza impreza. Wybaczamy, co ???

Jak na pierwsz? imprezę, nie było tak Ľle :) Jak dokończ? remont może na wiosnę znów odwiedzimy Agatkę :lol: Ale już na :)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witam serdecznie.Sorki że dopiero dzisiaj się odzywam ale jako? tak wyszło.Chciałbym przede wszystkim podziękować Bobas-owi za zaangażowanie się w zorganizowanie spotkania za które Ja,żonka i córeczka bardzo dziękujemy.Następnie wielkie podziękowania dla wszystkich klubowiczów za tak miłe przyjęcie mnie do swojego grona jako kolegę :D a w przyszło?ci mam nadzieję że jako pełnoprawnego klubowicza.

Odnośnik do komentarza

Cze?ć Pany,

od grudnia proponuję co miesi?c zakładać na naszym Forum nowy temat, żeby nie zapychać niepotrzebnie serwera,np.

grudzień 2008

styczeń 2009

ITP

Odnośnik do komentarza

Upiór jaki ładny avatar :D !OK !V

Witam serdecznie.Sorki że dopiero dzisiaj się odzywam ale jako? tak wyszło.Chciałbym przede wszystkim podziękować Bobas-owi za zaangażowanie się w zorganizowanie spotkania za które Ja,żonka i córeczka bardzo dziękujemy.Następnie wielkie podziękowania dla wszystkich klubowiczów za tak miłe przyjęcie mnie do swojego grona jako kolegę  a w przyszło?ci mam nadzieję że jako pełnoprawnego klubowicza.

I pomy?leć, że takiego kulturalnego, wporzo go?cia Burgmania zmanieruje....

!TAZ

Odnośnik do komentarza

Buuuuu.... Tylko tyle moge powiedzieć :angry:

Miało byc tak fajnie i wraz z moim plecaczkiem PadiQ też mieli?my się odmeldować a tu.... - kurduple na zło?ć "starym "rzekły": Będziemy kichać! I tak własnie zrobiły....

Co za tym idzie nam weekend upłyn?ł na podcieraniu małych nosków zamiast na integracji ze !TAZ braci?. Prosimy, nie skre?lajcie nas jeszcze !OK mimo że my z innego regionu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...