Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co tam słychować nowego ?


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    121

  • fundi600

    107

  • upiór

    97

  • Bobas

    81

Top użytkownicy w tym temacie

Mam go ,mam go, mam ten komputer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sorki za kilka dni nieobecno?ci, ale robota nie wybiera :rolleyes:

Maras, ?wietna ta piosenka o wódce. Proponuję na następnym spotkaniu zrobic konkurs PIOSENKI PIJACKIEJ !OK To będzie jazda!!!

Fajnie, że mieli?cie imprezę u Michała. !happybth

Z tym kluczem do SW to mieli?cie rację. W Chojnicach zaden kowal nie potrafi dorobić ;)

A jak wiosna zza chmur wyjdzie to musimy oblać nasze wszystkie SW. !yawn !piwko !happybth

Niebawem dostanę sprawny inaczej komputer. Wreszcie będę mogł normalnie pogadać na Skype i poogl?dać zdjęcia z imprez. !tut

Odnośnik do komentarza

A jak wiosna zza chmur wyjdzie to musimy oblać nasze wszystkie SW.  ;)  ;)  !scooter

Bobas popieram Ciebie w 100% ;) co by żaden whist SW na Kujawach i Pomorzu nie skrzypiał.

Upiorku lepiej nie pisz na Laptopie, widzę że (Caps Lock) jaki? taki mało sprawny ;) pisałe? samymi dużymi literami . ;););););)

Odnośnik do komentarza

No to szykuje się nowe SW w naszej rodzinie whist

W sobote się wszystko wyja?ni !OKK

Kasia, fajnie, że przesiadasz sie na co? większego.

Miszczu, by? widział jak Kasia powozi to by? dał jej conajmniej 650 ;)

Przyszły sezon będzie więc znacznie szybszy od tegorocznego.

2 cylindry gór?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;);)

Odnośnik do komentarza

Nowy X-max 250 jest troche krytykowany za jako?ć wykoczenia. My?lę że 500-ta typu Atlantic byłaby dla Ciebie dobra :) . Ten piękny krztałtny tyłeczek !OKK Tylko czy nie bedziesz miała prolemów z dzwiganiem jakiejkolwiek 500 tki. :D

Odnośnik do komentarza
......Tylko czy nie bedziesz miała prolemów z dzwiganiem jakiejkolwiek 500 tki. !scooter

Mam zamiar na nim jeżdzić ..... :)

Jeszcze nie podjęłam konkretnej decyzji jaka marka i jaki konkretnie model...

Przypuszczam , że T-maxem jestem w stanie jechać np. z moim mężem na przejażdże( on jeĽdzi plastikiem suzuki gsxr 600 K8) osi?gi yamahy s? niesamowite 168 kmh, 0-100 kmh w 7,6 sek...hm gdzie aprilla bez obrazy osi?ga 140 kmh

waga dla kobiety no cóż ...najważniejsze jak dla mnie, aby całymi stopami dotykać podłoża i nie stać na palcach :D bezpieczeństwo

Odnośnik do komentarza
Kobieta na 500?(...)

Nie widze w tym nic dziwnego czy nadzwyczajnego !scooter .

PS. Kaska, w Bieszczadach Spinka robila testy na AN650, Tmaxie, AN400 i chyba innych... Zapytaj sie jej, jak jest z ta wysokoscia kanapy :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ka?ka Atlantica Tobie nie polecam jest to do?ć wysoka maszyna i tylko 1 cylinder

jak chcesz duże przyspieszenie to 2 garki rozważ może GP 800 to jest pałer.Dwa małe gareczki i pojemno?ć 850

ps. co do V-maxa Atlantica to troszkę dołóż bo masz z czego

pozdrawiam wszystkich !scooter mamiaków

Odnośnik do komentarza

Ka?ka życzę ci udanego zakupu !scooter :)

Koledzy mam nadzieję , że sobota będzie udanym dniem ..................... :D !holiday , może się spęłni !V !V

Odnośnik do komentarza

Koledzy mam nadzieję , że sobota będzie udanym dniem ..................... !V  !V , może się spęłni !V  !V

No tak nasz kolega w sobotę ?miga po dwu cylindrowe monstrum :) miejmy nadzieje, że zakochaj? się w sobie :D . Michu życzę ci powodzenia w zakupie my?lę, że dasz znać :) !holiday

PS Fundi i Bobas na pewno tobie doradz? !scooter

Odnośnik do komentarza

Jak tak dalej pójdzie, Kujawy i Pomorze będ? miały najwięcej użytkowników tej marki !scooter Chyba żaden region w Polsce nie ma tyle efjotesów co my :)

|miało możemy otwierać klub i forum polskich miło?ników SW !holiday

Jeszcze Ka?kę trzeba namówić i zrobimy j? Prezesem :D !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Widzę pozytywne my?lenie oby tak dalej.Może teraz Ka?ka się skusi się na SW .Adamie musisz jeszcze przyjechać swoj? !scooter ma puc en Ka?ka i napewno da się namówić {przecież Ci obiecała czyszczenie maszyny je?li mnie pamięć nie myli }

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Mam nadzieję ze będzie to jaka? 500-ka  może t-max?

!scooter Będzie Pani zadowolona :)

Tylko nie kupuj w oklepanym kolorze !V . Niech będzie mało powtarzalny, ciepły, przykuwaj?cy uwagę ... :D !holiday

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...