Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co tam słychować nowego ?


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

Cze?ć Dziewczyny i Chłopaki,

pozwoliłem sobie założyć nowy temat, w którym proszę umieszczać codzienne posty.

Ze skuterowym pozdrowieniem.

Bobas

PS. założyłem dzi? do SW tak? szybkę jak miał Orzech w swojej Majesty.

Niesamowity efekt. Uci?żliwe wibracje przy większych prędko?ciach zniknęły!!! !scooter

Się cieszę !scooter

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    121

  • fundi600

    107

  • upiór

    97

  • Bobas

    81

Top użytkownicy w tym temacie

Cze?ć Dziewczyny i Chłopaki,

pozwoliłem sobie założyć nowy temat, w którym proszę umieszczać codzienne posty.

Ze skuterowym pozdrowieniem.

Bobas

Czesc ziomki . My?lcie kiedy następne spotkanie 'Bobas a może rudzki ? !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Cze?ć Dziewczyny i Chłopaki,

pozwoliłem sobie założyć nowy temat, w którym proszę umieszczać codzienne posty.

Ze skuterowym pozdrowieniem.

Bobas

Czesc ziomki . My?lcie kiedy następne spotkanie 'Bobas a może rudzki ? !piwko

Z tym Rudzkim to trzeba się spieszyć , nie mam zamiaru spać w kasku :P , je?li będzie zimno !scooter A może co? na Pałukach jak pisze Rob ?

Odnośnik do komentarza

Siemka

Spotkanie może być gdzie kolwiek , ale w Rudzkim s? dobre warunki na ognisko i wogóle !piwko :P !scooter !scooter !scooter .

Oczywi?cie Bobas musi się dowiedzieć czy będzie taka możliwo?ć !czary

Odnośnik do komentarza
Siemka

Spotkanie może być gdzie kolwiek , ale w Rudzkim s? dobre warunki na ognisko i wogóle :P  !scooter  !scooter  !scooter  !czary .

Oczywi?cie Bobas musi się dowiedzieć czy będzie taka możliwo?ć !TAZ

Możecie mnie u?wiadomić gdzie to jest? !piwko

Odnośnik do komentarza
:P

Możecie mnie u?wiadomić gdzie to jest? !piwko

Zaraz za Tuchol? ,Fajny osrodek ,domki letniskowe , mmiejsce na ognisko itd..

Ka?ka wejdz na wiosenne spotkanie tam s? fotki z Rudzkiego MOstu !scooter !scooter !scooter

Prosze ; sama oceń - kilka fotek

http://picasaweb.google.com/oko.micha/RudzkiMost

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

A co Wy na wyjazd gdzie? dalej może Karpacz,Szklarska Poreba albo cu? !scooter !czary

A jak by się przebieg zwiększył !piwko :P

W góry Panowie i Panie w góry to was kręci a może nie

!scooter !scooter Albo do Żywca też tam piknie

Odnośnik do komentarza

Michu

Jak dla mnie SUPER... !scooter !scooter !czary

Tylko rzeczywi?cie w pażdzierniku to już może być zimno...

Zreszt? : "NIE WAŻNE GDZIE ALE Z KIM...." !piwko :P !scooter

Odnośnik do komentarza
Michu

Jak dla mnie SUPER... :):):)

Tylko rzeczywi?cie w pażdzierniku to już może być zimno...

Zreszt? : "NIE WAŻNE GDZIE ALE Z KIM...." !piwko :P !scooter

myslałem o wrze?niu ma być ładna pogoda

Fundi chodziło mi o spodkanko gdzies blisko !scooter !scooter !czary !TAZ !piwko !piwko

Odnośnik do komentarza

Michu, burgi musi ?migać :P . Dosyć jazdy na plecaczka. Jakby?my kiedy? mieli wybrać się :) w okolice Szklarskiej to mam zaj... miejsce na noclegi, w rozs?dnej cenie i w super okolicy. Widoczek na Karkonosze, miejsce na grila i ognisko nad samym górskim potokiem na prawie końcu ?wiata. Znam te obszary do?ć dobrze (uwielbiam góry) i mogę podj?c się roli instruktora kulturalno-o?wiatowego :) . Tylko , że to chyba propozycja raczej na okres o pewniejszej pogodzie. No ale jaki? taki jednodniowy wypad jeszcze mogliby?my powtorzyć!

P.S. Te zdjęcia Rudzkiego Mostu to !scooter . Aż żal że tak póżno się poznali?y.

Pozdraiwam i miłego ?migania.

Odnośnik do komentarza

Nie wiedziałem, że z Majeczki (nie tylko TomkaGDZ) można zrobić tak wypasiony barek. Człowiek uczy się przez całe życie. :(

A ten pomysł z Rudzkim Mostem całkiem, całkiem. Mi "pasi": niedaleko i z dala od cywilizacji. Pozostaje tylko ustalić termin, żeby innym "przypasił". No i sprawa noclegu(ów), bo jeden dzionek na zlocik, to ciut mało. Wielbł?dy pij? a kierowcy nie mog? :( , bo do domciu trzeba jako? wrócić.

Pozdrawiam.

P.S. Ka?ka zapodaj mi swego mejla na PM to pode?lę Ci obiecane fotki w ilo?ci szt. 10 (przez PM nie można przesyłać plików).

Odnośnik do komentarza

Robson, grzybów u mnie podobno bardzo dużo.

Rudzki Most da się zalatwić, ale Michu musisz najpierw złożyć silnik w Burgim.A ta pazdziernikowa pogoda to nie jest chyba tak? przeszkod?. Po ostatnim polubiłem nawet spanie w kasku, kombinezonie i buciorach :(

Odnośnik do komentarza
Robson, grzybów u mnie podobno bardzo dużo.

Rudzki Most da się zalatwić, ale Michu musisz najpierw złożyć silnik w Burgim.A ta pazdziernikowa pogoda to nie jest chyba tak? przeszkod?. Po ostatnim polubiłem nawet spanie w kasku, kombinezonie i buciorach :(

Bobas masz rację pogoda to jest szczegół 'mam nadzieje ze nie bede musiał jeĽdzić samochodem . Rob - twoja propozycja jest nawet interesuj?ca

. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Nie wiedziałem, że z Majeczki (nie tylko TomkaGDZ) można zrobić tak wypasiony barek. Człowiek uczy się przez całe życie.

Angus oj ta Tomeczka maszynka dużo widziała .

Tomek nie mógł się z ni? rozstać , a więc gorzałk? się częstowali?my przy jego ukochanej :(:(:( !scooter :(:D

Odnośnik do komentarza
Rudzki Most ;) KIedy jedziemy

Bobas załatwiaj i ?migamy Od rana na grzyby a potem :(:( !scooter

Na pewno na pocz?tku pazdziernika zrobimy zakończenie sezonu :(

Proszę, :(;):D zaplanujcie sobie ten okres pod względem spotkania.

3majcie się :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...