Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co tam słychować nowego ?


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wczorajsze popołudnie spędziłam na "Zawiszy"na "Streetbike freestyle"

Jestem pod wrażeniem różnych ewolucji na moto, ale to co potrafi? wyrabiać ze skuterami przechodzi ludzkie pojęcie......

Było super ...... naprawde warto było to zobaczyć!!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    121

  • fundi600

    107

  • upiór

    97

  • Bobas

    81

Top użytkownicy w tym temacie

Fundi ciesze sie razem z tob? . Pozdrowienia dla Sławki . Bobas przeciesz nam pogoda nigdy nie przeszkadzała . Ka?ka jak masz to wrzuc jakie? fotki z tej imprezki . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam .

Kochani nerwa mi dały wolne więc pisze pare zdań !scooter .

Niestety młodo?ć i brak wprawy s? czasami powodem do żalu i łes dla rodziny .

W pi?tek niestety zgineła tragicznie mojego gobrego kolegi i s?siada ukochana córka , wracała z Torunia samochodem marki Fiat siena , niestety los tak chciał że zgineła na miejscu miała dopiero 23 lata studiowała w Bydgoszczy .

Prawojazdy zdała 33 dni temu , a auto kupila w Bydgoszczy 21 dni temu .

Kochani dlaczego o tym pisze . Sami ?migamy samochodami skuterami , ale od my?lenia nawet sam pan Wszechmog?cy nas nigdy nie powinien zwolnic , a my?leć na drodze musimy my i nie tylko sami bo ten co jedzie za nami czy obok nas powinien my?lec i przewidzieć co w danej chwili może nas czekać .

To tyle bo narazie niemam głowy do niczego innego .

Powodzenia dla wszystkich UPIÓR .

Sławka i Fundi zdrowia i Miło?ci oraz szeroko?ci ,do miłego .

Dodam tylko tyle że prawdopodobnie ?migała za szybko i nie opanowała samochodu .

Odnośnik do komentarza

Bardzo przykro, że tak młoda osoba zginęła. Niech to bedzie przestroga dla nas wszystkich. Oczy dookoła głowy!!!

Fundi, fajnie w tym Ciechocinku. A gdzie Twoja broda? !scooter

Odnośnik do komentarza

szok i przerażenie co sie dzieje na drogach !winkiss

Jechalem dzisiaj po miescie asekurujac corke na "50" i kilkakrotnie musialem blokowac 4oo ktore chcialy zepchanac małolate na pobocze !winkiss .W koncu skonczylo sie na jezdzie rónoleglej tak ze zajelismy caly pas ruchu dwoma skuterami

oczy z 4 stron głowy nie starczaj? jak zabraknie rozumu !placz1 !piwko

Odnośnik do komentarza
Witam .

Kochani nerwa mi dały wolne więc pisze pare zdań !winkiss .

Niestety młodo?ć i brak wprawy s? czasami powodem do żalu i łes dla rodziny .

W pi?tek niestety zgineła tragicznie mojego gobrego kolegi i s?siada ukochana córka , wracała z Torunia samochodem marki Fiat siena , niestety los tak chciał że zgineła na miejscu miała dopiero 23 lata studiowała w Bydgoszczy .

Prawojazdy zdała 33 dni temu , a auto kupila w Bydgoszczy 21 dni temu .

Kochani dlaczego o tym pisze . Sami ?migamy samochodami skuterami , ale od my?lenia nawet sam pan Wszechmog?cy nas nigdy nie powinien zwolnic , a my?leć na drodze musimy my i nie tylko sami bo ten co jedzie za nami czy obok nas powinien my?lec i przewidzieć co w danej chwili może nas czekać .

To tyle bo narazie niemam głowy do niczego innego .

Powodzenia dla wszystkich UPIÓR .

Sławka i Fundi zdrowia i Miło?ci oraz szeroko?ci ,do miłego .

Dodam tylko tyle że prawdopodobnie ?migała za szybko i nie opanowała samochodu .

Upiorku to smutne co piszesz . Niech to będzie przestrog? dla nas wszystkich .

Odnośnik do komentarza

No niezle!!!!!

Mamy cał? zimę, żeby poćwiczyć i za rok wzi?ć udział w zawodach !jump

Przed chwil? wróciłem z przejażdżki. Zimno jak cholera. Trzeba skończyć z krótkim rękawem pod kurtk?. !scooter

Odnośnik do komentarza
No niezle!!!!!

Mamy cał? zimę, żeby poćwiczyć i za rok wzi?ć udział w zawodach !jump

Przed chwil? wróciłem z przejażdżki. Zimno jak cholera. Trzeba skończyć z krótkim rękawem pod kurtk?. !scooter

Bobas ja też sobie poćwicze

Jak tylko bede mógł . Caly czas czekam na klamoty.,:@

Odnośnik do komentarza

Witam .

Po rozmowie telefonicznej z Fundim zapadła decyzja 21 wrzesień w Bydzi może na działkach u Sławki Jolki Fundiego i małego Misia ;) . Wła?nie dzwonił Fundi 21 i jedziemy Jolka do Izabeli .

Godzine ustali Bydzia .

Po Izabeli można skoczyć na tereny inne wolny czas jak na wakacjach :D:P .

Zartowałem sory , mam nadzieje że kolega Krzy? 68 znajdzie czas na ?miganie !happybth .

Michu jak Burgolocik mam nadzieje że do 21 dasz rade .

Na go?ci co nie trzymaj? terminu ;):D !OKK ;););) .

Wal ostro , pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza

Witam! Jak ja zazdroszczę tym co maj? czas na ?miganie :D .Dopiero dzi? po 19 znalazłem czas na przejadżkę po okolicy i muszę przyznać że trochę przemarzłem ;) dlatego teraz dla rozgrzewki !happybth . Tak czytam te nasze posty i my?lę że super byłoby się jeszcze raz przed końcem sezonu jeszcze spotkać. Nigdy nie będzie takiego terminu aby wszystkim pasowało, zwłaszcza gdy już po wakacjach, ale spotkanie nawet w niepełnym gronie też może być super. W moim przypadku jedyny wolny weekend to 20-21 wrze?nia a potem to koniec pażdziernika.

Bardzo przej?ł mnie Twój post Upiorku o wypadku tej młodej dziewczyny. Moja córka miesi?c temu zdała egzamin na prawo jazdy i muszę przyznać że każdy jej samodzielny jej wyjazd to dla mnie i żony jest wielk? traum?.

Ka?ka! Masz rację bezpieczeństwo przede wszystkim. Ja jeszcze dodam: rozs?dek.

Pozdrawiam Was wszystkich. ;) !OKK ;):D

Odnośnik do komentarza

A ja uważam, że *dla chc?cego nie ma nic trudnego* !happybth

Chodzi mi oczywi?cie o możliwo?ć ?migania na 2oo i spotykania się w Regionach ( taki jest przecież jeden z warunków przynależno?ci do Burgmanii).

Za każdym razem, kiedy jadę na spotkanie kosztuje mnie to dużo, a nawet bardzo dużo. !happybth Niestety pasja w każdym wypadku kosztuje wielu rezygnacji często z bardzo ważnych !happybth rzeczy

Odnośnik do komentarza
Witam .

Po rozmowie telefonicznej z Fundim zapadła decyzja 21 wrzesień w Bydzi może na działkach u Sławki Jolki Fundiego i małego Misia :D . Wła?nie dzwonił Fundi 21 i jedziemy Jolka do Izabeli .

Godzine ustali Bydzia .

Po Izabeli można skoczyć na tereny inne wolny czas jak na wakacjach !happybth :P .

Zartowałem sory , mam nadzieje że kolega Krzy? 68 znajdzie czas na ?miganie !happybth .

Michu jak Burgolocik mam nadzieje że do 21 dasz rade .

Na go?ci co nie trzymaj? terminu :D !TAZ !happybth :D !happybth !happybth .

Wal ostro , pozdrawiam .

dwa tygodnie jeszcze wiec...

Jak dojedziemy to na pewno na dwa !happybth

jak bedzie nikt nie wie,sporo zalezy od pogody

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Decyzja odno?nie objazdu regionu 21.09. zapadła. Po?migamy do Izabeli a potem po regionie aby naprzód kto chetny niech pisze i potem ustalimy czes i miejsce spotkania Rob namów Sw? lepsz? połowe :lol::P;) !flower !piwko

Odnośnik do komentarza

Oj oj chm !tut .

Ro?niemy a to cieszy .

Rob wspominał że tereny koło Niego s? bardzo atrakcyjne !tut .

Warto może i tam zajechać , ale ten temat pozostaje w rekach Bydzi .

SZAMANI dajcie mocy co by Michu dał rade na tego co go Jolka nie chciala :P;):lol: !flower !piwko .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
.

SZAMANI dajcie mocy co by Michu dał rade na tego co go Jolka nie chciala :P;):lol: !flower !piwko .

Oj to musz? być mocni szamani co by Jolce dali rade

Odnośnik do komentarza

Fundi Jolce to Michu da rade ;) .

Ale Burgi słabnie a czas leci .

Jak mało czterech to może tyle :P !flower !piwko !tut !tut :lol::):P !TAZ !TAZ !TAZ .

Fundi ten go?ć od toczenia ugotował się :) , to piernik ale mi nerwa z szarpał .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Je?li chodzi o spotkanie 21.09 to akurat ten weekend mam wolny , także spoko możemy gdzie? po?migać :lol::P

A co porabiacie w w najbliższy weekend ? Pogoda ma być podobno super , jestem chętny również na jaki? wypadzik ;) ?

Michał - jak tam Twoja ch....a ? !flower

Odnośnik do komentarza

Co? czuję, że będzie fajosko na tym objezdzie po regionie.

Ja jutro muszę i?ć do pracy. Wracam w poniedziałek, a we wtorek ?migam na tydzień do Italii.

Mogę być mało aktywny na naszym Forum, ale jak wrócę to będę pisał i pisał i pisał... ;)

Michu, napraw maszynę koniecznie :P

Upiorek, wzywaj tych szamanów !flower

Fundi, jak nie przyjd? szamani to napraw Michowi skuta i po kłopocie !piwko

3majcie się :lol:

Odnośnik do komentarza

No to życzę WAM miłej przejażdżki,

ja odpadam będę na innym spotkaniu motocyklowym jak wspomniałam już wcze?niej....

Michu trzymam kciuki że w kopńcu uda Ci sie złożyć swój !happybth

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...