Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co tam słychować nowego ?


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    121

  • fundi600

    107

  • upiór

    97

  • Bobas

    81

Top użytkownicy w tym temacie

Fundi. Melduję się!!!! !scooter Jestem "zarobiony" i nawet nie mam czasu na dłuższe waj?cie na forum a na dodatek moja druga połowa zaatakowała mnie grypskiem. Ufam jednak że do niedzieli jako? dam radę i wszyscy !OK po regionie kuj-pom. Dodam tylko że w Żninie w niedzielę odbywa się impreza pod nazw? "Jesień na Pałukach" jako dopełnienie festynu archeologidznego w Biskpinie. Pozdrawiam wszystkich maniaków i czekam na info gdzie i kiedy zaczynamy ;) oraz kończymy !scooter .

Odnośnik do komentarza

Nie jadę z Wami, tylko jedziemy razem!!! ;) Przez atrakcję Pałuk z przyjemno?ci? Nas poprowadzę tylko gdzie zacznamy? Mogę dojechać do punktu zbiorczego a dalej to tylko ;) !scooter .Region Nasz ma wiele atrakcji więc tak sobie kombinuje że możnaby zwiedzić nie tylko Pałuki tym bardziej że ciekawe miejsca Pałuk s? raczej zlokalizowane do?ć blisko. Pozdrawiam gor?co (około 38,5 !sciana )

Odnośnik do komentarza

Rob kuruj się kuruj . My?lę ze spotkamy się tam gdzie ostatnio w zatoczce koło restauracji Biskupinek około 9,30 . Co wy na to?????? ;) !scooter !sciana ;)

Odnośnik do komentarza

a dokladniej gdzie?

obiecywac nie moge ,u mnie sporo zalezy od:

1.samopoczucia-dzisiaj jeszcze musze "odbebnic imienino-urodziny"

2.pogody

Moze jakies tel na PM !V

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

ile razy obchodzisz imieniny !OKK może wreszcie się zobaczymy ?

spotkanie : trasa Bydgoszcz Poznań

Bydgoszcz-Białe Błota-Lipniki i tam po lewej stronie jest przystanek autobusowy z zatok? a po prawej stronie jest zajazd drewniany Biskupinek i droga na Murowaniec trudno przegapić ale Robsonowi ostatnio się udało i mósiałem go gonić !V !OKK !OKK na pm dam Ci nr tel.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Siema !OKK wła?nie wrócili?my z Tomasem z dalekiej podróży - ok 900km . padam na twarz , sprzęt zakupiony ale jak i co to już Tomcio Wam opowie , miałem jazdę testow? w deszczu i zanosiło się na ?nieg , zimno jak w kieleckiem !OKK

to tymczasem - jak wstanę jutro to się spotkamy !V

Odnośnik do komentarza

Długo czekałem z podjęciem decyzji o jutrzejszym wypadzie z nadziej? że dam radę. Niestety :lol: . Grypa która po kolei dopadała moj? rodzinkę w tym tygodniu złożyła mnie totalnie i od trzech dni czuję się półżywy. Serce podpowiada i ci?gnie na !V ale rozs?dek mówi co? innego. Bardzo żałuję że nie będę mógł się z Wami spotkać, mam jednak nadzieję iż przy okazji kolejnych wypadów nie zpomnicie o mnie i pozwolicie się podczepić.

Życzę fajnego ?migania, przyjaznej pogody i do zobaczenia

Rob !OKK !OKK !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

No i co mamy poradzić siła wyższa ale nie wykpisz się tak łatwo co z t? imprez? w żninie bo sie tam jutro pojawimy i postawimy Ci bańki

Odnośnik do komentarza

Je?li wybieracie się na Pałuki to radzę zacz?ć od Festynu Archeologicznego w Biskupinie. Czynny od 10.00, lepiej być w miarę wczesniej bo to ostatni dzień i z praktyki wiem że w godzinach południowych bywa tam poz?dny ?cisk. Byłem tam w ?rodę jako opoiekun wycieczki szkolnej i muszę powiedzieć że to jeden z lepszych festynów w ostatnich latach. Dojechać najlepiej skręcaj?c za Żninem w prawo w Bożejewicach. Z Biskupina macie około 4km do Wenecji gdzie warto zajrzeć do Muzeum Kolei W?skotorowej i na ruiny zamku. Je?li chcecie to dalej można skoczyć przez G?sawę do Rogowa i połazić po parku jurajskim. W drodze powrotnej można zahaczyć o tzw Jesień na Pałukach w Żninie ( rózne takie stoiska twórczo?ci regionalnej i nie tylko) i kompleks pałacowy w Lubostroniu ( ze Żninia w kierunku najpierw na Inowrocław , za Żniniem na Łabiszyn). Polecam tam obiadek, sprawdzone!

PS Cholera mnie weĽmie !V jak rano pod oknami usłyszę mruczenie waszych maszyn (mieszkam przy samej trasie Byd. Poz. przy jedynych ?wiatłach)

Udanego dnia!

Bańki!! Mnie najlepiej leczy ciepłe !OKK

Odnośnik do komentarza

wstalem,jak mawiaj? "będę żył"

Impreze nie ja robilem ale bylem zaproszony wiec whist

Na wycieczke jenak sie NIE NADAJĘ :D ,zbyt duzo :lol: !YES było wznoszonych !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Wycieczka udana nawed troszke popadało

Tomaszu wielkie gratulacje ale miałe? się chwalić na jawie !YES !OK

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Ja już też w domu , wycieczka nam się udała - no może nie wszystkim :lol: , przejechałem ponad 300 km . Szkoda , że nie było reszty towarzystwa

:lol: . Tomas - skończ już z tym oblewaniem SW , bo się utopi !YES !OK :ph34r:

PS. Marzenka - jak Ci się podoba " nowy " nabytek ? Tomas powiedział , że teraz nie będzie Cię już zabierał nigdzie :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...