Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co tam słychować nowego ?


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    121

  • fundi600

    107

  • upiór

    97

  • Bobas

    81

Top użytkownicy w tym temacie

Witam i ja .

Tomek. On niechciał się pokazac ja tak my?lę ale i tak Go to niestety nie o minie !OK .

Do domu dotarłem o 17 30 , licznik pokazał 365 km i dwie krople wody , padało czy może to jaki? ptaszek zrobił hm :lol: .

Kochani serdeczne dzieki za wycieczke , pogoda była ładna, a te słońce to tak dawało że szok . Napewno stan?ć na ziemi gdzie było się 25 lat temu to robi wrażenie . Nie było a raczej wcale nie było tych spraw i problemuw co teraz , miałem wtedy na?cie a ?wiat i życie było wspaniałe , Jolka napewno to wspomina tak samo jak ja . A to że mogli?my wdepn?ć do pałacu to normalnie nie do opisania :ph34r::D .

W takim razie serdeczne dzieki Jolce za jedzonko i kawe , szkoda że Sławka !YES niestety .

Szkoda jak pisał Robert że było tam nas tak mało oj szkoda :P .

Michu serdeczne dzieki za fotki s? zacne szacun i do miłego .

Na koniec wypada koledze pogratulować , Tomek niech Cie SW wozi szczę?liwie i ?migaj że cho cho , powodzenia :lol: .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Tomek, gratuluję zakupu :ph34r:

Honda to Honda a nie tam jakie? .... wiadomo co :D:lol:

Tylko cichooooo :P Tomas jeszcze pewnie nie wie , ale jest to niestety wersja pakistańsko - wietnamska !OK !YES , a nie jak Twoja Adam chińska ,czyli krótko mówi?c , ta lepsza :lol:

Odnośnik do komentarza

Ale mieli?cie fajn? wycieczkę. Już nigdy wiecej nie zabraknie mnie na żadnym wyjezdzie !OK

Michu, super zdjęcia.

Tomas, gratuluję zakupu i życze miłego ?migania.

Super, że jest w naszej ekipie coraz wiecej 2- cylindrowców.

!YES

Odnośnik do komentarza
Witam widzę koledzy że pogoda nie dopisała .  :P  :P  :P  :P

Dobra teraz  będę się popisywał kupiłem Honde Silver Wing  2002r :D  ;)  ;)

Kiedy ogladamy?? ;)

Tak :P tak :lol: krzys-68 może to już pora poznać (ogl?dać)Tomka a następnie Hondę. !YES

Region Kujawsko- pomorski jest bardzo aktywny, bardzo często się spotykaj? , nawet Pomorzanie często się z nimi spotykamy. !OK :ph34r::lol::P

Obiecujesz że się spotkasz i zawsze występuje jaki? problem, podejrzewam że Ty nie mieszkasz w Grudzi?dzu tylko może gdzie? za granic? tylko duchem jeste? w tym mie?cie. :P

Odnośnik do komentarza

:D przykre ze tak? odpowiedĽ czytam.

Wyjasnie wiec:

W G-dzu jestem praktycznie codziennie,pracuje wiec nie mam duzo czasu( do emerytury jeszcze troszke latek zostało :lol: ),mam tez swoje zycie prywatne i inne zobowiazania towarzyskie.Skutery nie s? "dla mnie wszystkim" i nie zamierzam przewarto?ciować dla nich swoich wartosci

ostatnio coraz wiecej jeżdże 4oo(pogoda,praca)

Ogladanie skuta w godzinach wieczornych zawsze mozna zorganizowac :lol:

co do spotkań to nigdy nie napisalem "że bedę na 100%"-to mozna sobie odtworzyc w historii :P i tak też zalecam koledze uczynić :ph34r:

Odnośnik do komentarza

Cieszę się że wyprawa choć w okrojonym gronie udała się. :)whist . Tak jak Bobas obiecuję stawiać się na kolejnych spotkaniach whist . Fajne :) z tej wyprawy, takie klimatyczne, ciekawe miejsce. Przy następnym wyjeĽdzie liczę że nadrobimy zaległo?ci i pokażę wam piękno Pałuk. Gratulcje Tomku z okazji zakupu, czekamy na foty. Pozdrawiam. Rob.

Odnośnik do komentarza

Krzy?-68,

Burgmania to rzeczywi?cie klub skuterowy dla maniaków. S? to ludzie, dla których ten ?rodek lokomocji zajmuje sporo miejsca w ich sercach whist:)

Znam dwa inne kluby motocyklowe. Z nimi jest podobnie.

Ja, np. mam 3 dzieci, ciężko chorego ojca,pracę często po 12h dziennie i na dodatek tego własny interes. Jestem prawie na każdym spotkaniu. Nasi koledzy podobnie jak my zap..... od rana do wieczora, żeby utrzymać swoje rodziny i od czasu do czasu zainwestować w swoj? pasję.

Jak masz czasem dosyć pracy, s?siadów i psa, który codziennie z rańca obsikuje koła Twojego samochodu to spotkania w naszym gronie na skuterach odstresuj? Cię na maxa.

Być członkiem Burgmanii, a mieć tylko skuter w posiadaniu to dwie inne rzeczy.

Kończy się sezon i chcemy Cię poznać whist:)

Odnośnik do komentarza

Hejka

Ja również cieszę się że chłopakom udała się wyprawa, następnym razem muszę też być z Wami

Tomek GRATKI odno?nie zakupionego sprzętu ...na pewno będzie Cię fajnie woził :)

Moje spotkanie też sie udało i BS pożegnało sezon

whist:):):):)

Do miłego whist

Odnośnik do komentarza

Witam .

Krzy? tylko się nie gniewaj o tym co pisali koledzy , bo jak sam widzisz to nasza pasja i czasem można sie spotkać porozmawjać i tak jak pisał Bobas oderwac się od tego co cały tydzien nas otacza , a sam jak widzisz czasem jest bardzo ale to bardzo wesoło :)whist . Ja osobi?cie to Tomkowi zazdroszcze że jest go?ć w Grudzi?dzu co ma skuter i wrazie czego jest a raczej mógłby się spotkac i pogadać na tematy nam bardzo ale to bardzo miłe chodzi mi o maxi .

Wła?nie rozebrałem piastiki od majki i cały warjatot i nie mam nikogo blisko żadnego kolegi :):) , co by mi poradzil wspomógł , ale odczego s? telefony prawda koledzy whist .

Tak jak widzisz Kszy? nikt nie jest na 100 procent , wczoraj byla nas niestety tylko pi?tka a spotkanie wypadło że normalnie szkoda czasu na pisanie niech to co sie teraz dzieje przejdze do pamięci i nigdy naprawde nigdy nie zginie .

Co by było na stare lata co wspominać , Amen .

Pozdrawiam Grudzi?c :) .

Dodam tylko tyle Fundi ten klucz na 220v to super sprawa , ale stres to był że niewiem :) .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
. ale odczego s? telefony prawda koledzy  !OKK .

Prawda Upiorku prawda dzwoń na ile Ci tylko kasa pozwoli a jak się skończy to ja zadzwonie wkońcu poto jeste?my !OKK !OKK !YES

a kto nie !piwko ten...

Ka?ka może jakie? fotki z Kamieńczyka ?

Odnośnik do komentarza

Witam

Bardzo dziękuję za pomoc w zakupie !piwko wszystkim co mi pomagali !OKK a w szczególno?ci !OKK Robson, Mareczek , Abach, Pidzam i wielu innych którzy doradzali !OKK

Odnośnik do komentarza

Tomas, cieszę się, że SW sprostało Twoim wymogom. To ?wietny sprzęt. Wiedziałem, że Ci się spodoba !tut

Niedługo będzie okazja, żeby? zaprezentował nowy nabytek !YES

Dasz się bujn?ć? B)

Odnośnik do komentarza

Witam .

Lakiernik dziala pasek i rolki nagrane , pogoda sie poprawia to czego chcieć jeszcze . Tylko kiedy ja to zmontuje w cało?ć , ale jak potym liftingu bedzie ?migała laleczka !tut .

Od 30 ego cały tydzień wolny . Pogoda ma dopisać bo Upiór składał będzie laleczke i niewidze inaczej bo szamani zaczn? działać !YES B) .

No a jeszcze płotek .

Bobasek z Tomciem ale teraz to koledzy hi , hi B) ale co tam niech im tam .

Pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza

Upiorku twoja lalunia na pewno bedzie ?migać jak nowa . !OKK !OKK !OKK

Cieszę się , że wszystko masz już nagrane

Bobasek jak tak dalej pójdzie to nie długo wszyscy będziemy jeĽdzić na SW

POZDRO !TAZ !TAZ

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Co tak cicho ciekawe czy to o to chodzi:

Gdy gazela budzi się o poranku wie, że musi biegać szybciej niż

najszybszy lew, inaczej zostanie pożarta...

Gdy rano budzi się lew - już wie, że musi biec szybciej niż

najwolniejsza gazela, bo zdechnie z głodu...

Nieważne czy jeste? gazel?, czy lwem od rana musisz zapier..."

Troszke humoru !TAZ

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...