Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co tam słychować nowego ?


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    121

  • fundi600

    107

  • upiór

    97

  • Bobas

    81

Top użytkownicy w tym temacie

Witajcie lokalni rodacy,

Jakoze w koncu aktywowano mi konto, moge troche poskrobac na forum.

Wszystkim wybierajacym sie na zlot/spotkanie zycze udanej zabawy i niezapomnianych wrazen. Mam nadzieje, ze pogoda rowniez dopisze.

Do zobaczenia na scieżce.

Pzdr.

Radek

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Siemka wszystkim nie obecnym na spotkanku :angry: Imprezka się rozkręca,przybywa coraz więcej "pozytywnie zakręconych" !V Na razie wszyscy trzymaj? się OK. :lol: Nie wiem jak ale udało się znaleĽć sygnał choć brak zasięgu w Tel.Kom.Pozdrowionka dla tych co nie mogli do nas doł?czyć. !piwko

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wielki SZACUN dla AGNUSA, przyjechał na !piwko z plecaczkiem 170 km. we mgle,deszczu i temperaturze ok.4 stopni i teraz razem z nami bawi? się

:lol::angry:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Chyba co niektórym sałatka zaszkodziła :angry:

To i sałatka była???? Full wypas impreza :lol:

może była za zimna ?

trzeba było j? na ciepło podać !tut

ps. miłej dalszej zabawy !OK

Odnośnik do komentarza

My również dotarli?my cało i zdrowo do domeczku. Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników spotkania za wspóln? zabawę, gadanie i małe co nieco. :):):):):)

Odnośnik do komentarza

Ale sie dzialo. :)

Przednia imprezka. :)

Dzieki wszystkim za wspolne zrobieni kilku,kilkunastu,kilkudziesieciu* flaszek.

Dojechalismy cali,Pijawka pedzila jak szalona,ja znieczulalem sie browarkiem.

Do nastepnego spotkania. :)

* niepotrzebne skreslic

Odnośnik do komentarza

I my dotarli?my do domu cali i zdrowi.

Dziękujemy za wspoln? zabawę i za przyjęcie bo przyjechali?my w zasadzie nieplanowani.

Do zobaczenia gdzie? kiedy?.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
:):) My również dotarli?my cało i zdrowo impreza przednia kto nie był niech żałuje jego strata a działa się oj działo.
Odnośnik do komentarza

My również trafili?my do domku :)

Dziękuję za miło spędzony czas w super towarzystwie. Nie spodziewałem się takiej ilo?ci uczestników i takiej sympatycznej atmosfery :) Miło było poznać nowych Burgmaniaków: Siemika zwanego Sernikiem :) , jego urocz? żonę Sylwię i córeczkę Anię. Wielki szacun dla Agnusa i Marty, jedyni przyjechali na skuterze :) Kujawiakom należy podziękować za super pomysł z burgmaniowym tortem, to dopiero była niespodzianka :)

Fajnie było Was wszystkich widzieć, no może po za Plebanem !happybth Tego to nie lubię !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Super imprezka, super towarzystwo i super atmosfera :)

Tort był naprawdę mił? niespodzianka :)

Aha... czy udało się złapac kota? Jakby co to w naszym pokoju zostało na podłodze żarełko dla sier?cia :) !happybth

No coż... podróż powrotna bez najmniejszych problemów a teraz czekam na jakie? ciekawe fotki :)

Do zobaczenia na kolejnych spędach.

Ps. Czekam na fotke Pidżama z schnyzel gruben i Agat? !happybth

Mirka--- a dzi? znów noc a kozy brak... !happybth !happybth

Ps2> Po tej imprezce wypadałoby zmienić zasady dopuszczania nowych do strefy pampers... Grupa Kujawska podniosła znacz?co poprzeczkę :)

Jak to było? Szacun i kulaj... !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No i my z Gosia dotoczylismy sie do domku. Dzieki za imprezke, bylo zajebiaszczo, fajnie bylo sie spotkac pogadac i poznac np Agatke :lol:

A poprzeczka bardzo bardzo wysoko podniesiona :angry:

Odnośnik do komentarza
Dawac foty z Agatka... bo juz tesknie :lol:

Agatka poszła wła?nie na wieczorowy kurs gotowania w kole gospodyń wiejskich w Raci?żu. Specjalnie dla Ciebie Piotrze :angry::)B)

Je?li chcesz powspominać to jest TUTAJ

I jeszcze jedno. Proponuję założyć sondę- Agatka na pampersa ;) !happybth !happybth

Było miło, to prawda. Szkoda tylko że musiałem znosić towarzystwo Abacha, bo tego go?cia to nie cierpię !happybth !happybth !happybth

Pal narty Abach !happybth !happybth !vampire

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...