Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Co tam słychować nowego ?


Bobas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 741
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • michu

    121

  • fundi600

    107

  • upiór

    97

  • Bobas

    81

Top użytkownicy w tym temacie

Bobas sorrki ale musze niestety zrezygnowac z imprezki.

Przepraszam sila wyzsza.

Mamusia przyjedzie na obiad !holiday !OKK !tut !tut !happybth !happybth !happybth

Pidzamku, czy dla Rudej zarezerwować imprezę?

Odnośnik do komentarza
Witam, mam nadzieję że nie szykuje się jaka? zamknięta impreza i dla delegacji z Uci też się jakie? miejsce znajdzie? Nie wiem jak żonka ale ja chętnie zamelduję się w pełnym wymiarze czsowym czyli od pi?tku do niedzieli. Niktórych jeĽdżców pznali?my w Wa-wie ale chętnie poznamy szeeeersze grono :)

Ps. Gdzie i komu wpłacic zaliczkę ??

Trochę nieobecno?ci, a tu już ludziska chc? płacić.

WeĽ ze sob? jakie? 500 OJRO, to powinno wystarczyć... na małe wpisowe :P:P:D

Przepraszam, że pytam: ta Kasztanowo-Ruda Piękno?ć w wojskowym uniformie (PAdiQ) w Roztoce, to Twoja sympatia czy może małżonka? :D Bo, je?li to tylko sympatia, to możesz mieć problem(y)... ze wzrokiem !OK :D !YES , :D :D :D

W Roztoce bujałem już w obłokach (czytaj: byłem trochę niewyspany), więc pewnych rzeczy dokładnie nie pamiętam :D

Wal Bracie na imprezę, byle nie sam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Trochę nieobecno?ci, a tu już ludziska chc? płacić.

WeĽ ze sob? jakie? 500 OJRO, to powinno wystarczyć... na małe wpisowe !YES :P !OK

Przepraszam, że pytam: ta Kasztanowo-Ruda Piękno?ć w wojskowym uniformie

Opanuj się troszkę bo nie każdemu mog? pasować takie żarciki :D

Odnośnik do komentarza

Aqnus, rozczaruje Cię - to moja żonka !OK

Chyba nie pozwolę jej czytac forum i znajdzie się jaka? niecierpi?ca zwłoki sprawa w Łodzi coby jechac nie mogła. Wszystko to w trosce o mnie bo mi jeszcze żonę rozpu?cisz komplementami i co ja póĽniej zrobię?? :P

A co do OJRO to chyba !YES zastawie w lombardzie i się poci?giem dobujamy :D

Odnośnik do komentarza

Normalnie mnie zatkało !OK , bo ja taka nieprzyzwyczajona do komplementów jestem. !YES

Pozdrawiam wszystkich imprezowiczów. :D

Być może też do was doł?czę jak się uda dzieciaki dziadkom podrzucić i aura będzie sprzyjaj?ca. No i jeszcze te sprawy niecierpi?ce zwłoki , które już mi mężu? szykuje... :P

Odnośnik do komentarza

Trochę nieobecno?ci, a tu już ludziska chc? płacić.

WeĽ ze sob? jakie? 500 OJRO, to powinno wystarczyć... na małe wpisowe :rolleyes:  !tut  :D

Przepraszam, że pytam: ta Kasztanowo-Ruda Piękno?ć w wojskowym uniformie

Opanuj się troszkę bo nie każdemu mog? pasować takie żarciki !happybth

Fundi: wrzuć sobie na LUZ. !tut

Padiq i GRinKU: Komlementom mówimy: NIGDY do?ć!

A tak poważnie: bez obawy, ja też przyjeżdżam z małżonk?.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam .

Ja mam groby w Kowalewie tak więc jechac nigdzie nie jechałem .

Pogoda jak na 1 listopada byla ok .

Mam nadzieje tak jak Michał że wszyscy szczę?liwie wrócili .

Pozdrawiam całe grono maxi !scooter .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Cze?ć maniacy !happybth A'propos pogody na 14 - 16 listopada , ma być podobno bardzo zimno , także podróż skuterem stoi pod znakiem zapytania !tut wczoraj zrobiłem sobie mał? przejażdżkę w dżinsach i adidaskach , no i dzisiaj odczuwam skutki !YES w czasie tej mgły bylo zimno jak diabli no i mam za swoje !piwko . Żarty się "skończyli" !happybth

Zapowiadaj? , że pod koniec miesi?ca bura suka zima ma do nas zawitać !scooter !happybth

3 majcie się ciepło !

Odnośnik do komentarza

No hej

Ja również groby mam niedaleko więc po tylu miesi?cach jazdy !scooter

przyszła pora zrobienia "dłuższego spaceru", a że szło się lasem to się szło .....

gorzej było z powrotem

Mnie niestety też przeraża my?l schowania 2oo pod kołderkę ... ale mus to mus

Ten weekend 8-11 dla mnie jest bardzo dłuuugi więc ukołyszę do snu moj? SUZI i zrobie jej wszystkie zabiegi kosmetyczne ;)

POZDROWIONKA !winkiss

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam wszystkich byłem widziałem i powróciłem więc jestem znowu z Wami Maniakami !scooter !winkiss oczywista cały i zdrowy uuuuuuuuuuhhhhhhaaaaaaaaa zima nam nie zła ;)

Odnośnik do komentarza
Ej skejpowcy ;) Jak nic nie będziecie pisać, zgrzej? się Wam mikrofony i kamerki  ;)

Adam ma racje :D sam przegadałem nie jedna godzinę z Wami jako konferencja i indywidualnie.( zawsze nasze pogaduszki były super) a w tym czasie prawie nikt nic nie pisał.

Podejrzewam że niektóre wypowiedzi kilku użytkowników forum s? czasami denerwuj?ce i z tego powodu często sobie odpuszczacie pisanie ----------- i następuje cisza.

PS. Pozostało 8-m dni. !OKK ;) !TAZ :( !bicz !OKK :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...