Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogolnopolski Zlot w Stegnie 2005


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Wyjechałem z domu we wtorek o 14.00 w stronę Suwałk, w Gawrych Ruda spędzałem miłe chwile aż do pi?tku do godziny 11.00 gdzie przez te kilka dni uczestniczyłem w super skuterowym rajdzie po przepięknych i urokliwych wschodnio-pólnocnych kresach Polski. Do Stegny dotarłem przed 16.00 w pi?tek (licznik pokazał 996km od wyjazdu z domu), gdzie była już duża ilo?ć zlotowiczów, których w większo?ci znam osobi?cie. Zanim oficjalnie zameldowałem się jako uczestnik :( wyjechałem najpierw na zakupy % do sklepu, a póĽniej na ?wież? rybkę na plażę. Pi?tek min?ł na rozmowach o wszystkim ze wszystkimi znajomymi. Bardzo szybkie spanko i rano wyruszamy na maxi rajd (choć w dużym skrócie). Po południu Gigantyczna Parada naprawdę wzbudzała podziw mijanych ludzi i kierowców, a również braci skuterowej powinna uzmysłowić wielko?ć i siłę ruchu bezbiegowców jedno?ladowych. Wieczorna zabawa z pokazem ogni sztucznych na palaży była równie fascynuj?ca co i ciekawa, a czasami bardzo ?mieszna (karaoke) i wesoła męskie chórki na scenie :( .

Podsumowuj?c zlot był przygotowany i przeprowadzony na wysokim poziomie i nie można niczego szczególnego zarzucić organizatorom ze S3M. Brawo - tak trzymać a polska brać skuterowa będzie chętnie uczestniczyć w tego typu imprezach.

Do domciu ruszyłem w niedzielę o 11.00, trasa liczyła 490km i o godzinie 16.20 zameldowałem się w garażu z przebiegiem ł?cznym 1620km. Mały ruch, ładna pogoda sprzyjały uzyskaniu dużej ?redniej przelotowej. Po drodze mijałem dwa razy kolegę W?skiego, a w KFC przed Płońskiem, gdzie zatrzymałem się na posiłek spotkałem Żabę, którego nie dogoniłem niestety na odcinku 60km do Wwy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    17

  • dacja

    11

  • ERMI

    8

  • MAXIMUS

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli juz "chwalimy i pozdrawiamy", to dopisze jeszcze pozdrowienia dla Strazy Granicznej w Stegnie za wyrozumialosc wobec... :( no powiedzmy kilku pojazdow i kilku §, oraz Policjantow na moto w trasie Koszalin-Szczecin, ktorzy trzasneli mnie na suszarke przy predkosci zblizonej do maksymalnej skuterka, a jedyna "kara"... byly uniesione w gore kciuki :( . A mialem juz pelnego pampersa, ze kwota wydana na wypadzik nagle sie podwoi :( ...

PS. Dla pewnosci dodam, ze na tej trasie patrole na moto staly dwa i oczywiscie nie podam o ktory chodzilo :D ...

Odnośnik do komentarza

Witam

I ja wczoraj o 18 z minutami zameldowałem się w domku. Zlocik uważam podobnie jak poprzednicy za udany.

Pozdrawiam szczególnie organizatorów zlotu, Maximusa za swój wkład, toważyszy podróży i cał? resztę maniaków skuterowych.

PS. Komarku już wogule nie tankowałem aż do domku od momentu tankowania w Nw. Dworze Gdańskim :( . Mam więc swój nowy rekord na jednym baku - 332 km :( .

Odnośnik do komentarza

Witajcie!! :(

To był piękny zlot!!!! Brawa dla organizatorów! Wróciłem wczoraj ok. 22.00(całkowity przebieg od wyjazdu - 1370 km), ale byłem tak skonany, że nie miałem ochoty odpalać kompa. Pozdrawiam wszystkich uczestników, szczególnie tych, z którymi była okazja zasi??ć przy szklaneczce dziurawca :( .

Do zobaczenia wkrótce!

Iro

P.S. Kubo - byłe? dzielny! Majon, Dadzia - dzięki za wspólny przelot i za postawę ogóln? :( . Ermi - gdzie Twój avatar...?

Odnośnik do komentarza

:D

no to ja tez powiem ze dojechalismy szczesliwie

wraz z odwiedzinami na Helu...wyszło mi 1021km

po drodze sporo policji...ale na radar nie złapali

a w domku byłam koło 23.30

niestety korki na Helu sa okropne :D

wyjazd był wspaniały ...dzieki wszystkim za TAKAAAAA impreze :(:):(

i pozdrawiam wszystkich nowo poznanych i tych ktorych juz znam :(

Odnośnik do komentarza

Ja wraz z Allmerem i Damlesem dotarli?my dzisiaj ok godz 15 do Krakowa cali i zdrowi. Zajelo nam to troszke wiecej czasu bo zwiedzalismy dogłębnie Gdańsk i Toruń a potem nocowali?my jeszcze koło Włocławka...i dalsza czesc drogi powrotnej dzisiaj.

Dzieki za super zlot, mimo problemow noclegowych ktorych doswiadczylismy :( ale wielkie dzieki dla Simona za namiot :( bez ktorego czekalaby nas kolejna noc na stojaca hehe, albo znowu zasnelibysmy na plaży :D

Organizacja na 6 tke ale za rok prosze o inny o?rodek :D

Parada rewelacja, dziekuje mojemu dobroczyncy czyli Rafałowi za mozliwosc w niej uczestniczenia :(

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues
...........Dzieki za super zlot................Parada rewelacja,.................

Zlot, a szczególnie udana i wielka parada to między innymi WASZA zasługa, bo przecież tak licznie przybyli?cie do Stegny.

W czasie postoju w Krynicy, Mariusz policzył szybciutko ilo?ć maxi skuterów i wyszło mu około 40 sztuk. Naprawdę imponuj?ca ilo?ć dużych maszyn jak na zlot ogólnopolski.

Tak więc : dużo ludzi = duża parada :(

pozdr.

Odnośnik do komentarza

40 min. temu dotarłem do domku...

Zlocik był suuuuuuper, extra.

|wietni ludzi, ?wietne maszyny, ?wietna atmosfera i ?wietna parada :(

Serdecznie podziękowania dla IRA, za wzięcie mojego tyłka na paradę :( , dla Simona za uzyczenie miłego 'gniazdka' i dla wszystkich innych za przybycie...

Wielkie podziękowania dla organizatorów.

Dozobaczenia, pa :(

Odnośnik do komentarza

Hej,

Trochę już odpocz?łem więc i wrzuciłem parę fotek ... B)

Stegna 2005 ..........................

Co do powrotu nam min?ł całkiem przyjemnie zwiedzili?my Malbork w drodze powrotnej :D.

Jedynie mała nieprzyjemna przygoda w drodze do domu :D to Pani w seicento chyba my?l?ca o niebieskich migdałach nie zauważyła, że skręcam w prawo na stacje i mało co by mi w t... nie wjechała B) . Trochę pisku było, ja przerażenie szybko w lusterka i w prawo. W sumie się wyrobiła, ale serce mocniej zaczęło bić, ach...

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza
Tu ukochana i jedyna córka użytkownika Pawla. Córka użytkownika Pawla883

Karolina

Witaj Paweł 883!

rzeczywi?cie udała ci się ta Karola, jest niesamowita

jak Komar czytał mi posta ?miałam się do rozpuku :D

pozdrawiamy i życzyliby?my sobie następnych tak udanych spotkań

Komarka

Odnośnik do komentarza

Czesc witam brac maxiskuterowa!!!!!

W pierwszych slowach mojego pierwszego posta chcialbym serdecznie podziekowac za przybycie na zlocik,pomoc w orgonizacji (wczesna kasa,fajerwerki i rozbawianie tlumy) a co najwazniejsze mile komentaze po imprezce.

Wiem ze nie wszystko wyszlo jak nalezy alesmy sie starally.

Najgozej wypadl osrodek ale jak szukalismy miejsca na zlot (zaczelismy dosc wczesni bo od lutego)byl to jedyny osrodek w ktorym zagwarontowano organizacie ognisk.Jakies problemy p-poz ,strefa ochronna,wydmy i inne pierdoly,a

po drugie nie spodzewalismy sie az tyle bractwa.

Sorki za urzedowy tryb tego posta ale w nastepnych postaram sie byc soba.

Jeszcze raz dzieki i pozdro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam serdecznie ORGANIZATORÓW spędu, należ? Im się duże litery za włożony w niego trud, ilo?ć nagród, atrakcji i tak dalej.

Nie będę ukrywał że z uwag? podpatrywałem i wypytywałem, jak się to robi ?

Przyjmuję Wasz? Imprezę za wzorzec atrakcji !!!

Wszystko z mysl?, aby i w centralnej Polsce też urz?dzić tak? imprezę :)

Pozdrawiam też serdecznie UCZESTNIKów za to że ne chowali swoich talentów dostarczaj?c nam rozrywki, do dzisiaj mi łzy ze ?miechu lec? na wspomnienie baleciku "Starych Koni" w czasie Sobotniej karaoki, o składance piosenek nie wspomnę :):):) .

Te dwie małe literki to za tego CH*** kleptomana bez zasad co demontował sprzęty, ale wiecej nie będzie miał szans :)

Podziękowania również dla mojej Córy za to że w końcu się przemogła i pojechała ze mn? po raz pierwszy w roli plecaczka, nawet nie wie jakie to dla mnie ważne czuć jej blisko?ć i przeżywać wspólnie emocje z jazdy i pobytów. Szkoda że Grecji nie mogła ze mn? dzielić :)

A emocje były zwłaszcza w drodze do Torunia, piĽdziło jak w New Orleanie :lol:

Ale od Torunia juz do?ć spokojnie Ermi prowadził po Bożemu aż do Mikołajek nasze 4 skuterki. A w Mikołajkach od Raju ciuchowomotocyklowego to już był wypas 10 skuterów w kolumnie (doł?czyli?my do Warszawiaków) na ?wiatłach przepieknie wygl?dało to w lusterkach :) .

Powrót z Gdańska to już był lajcik, pogoda jak marzenie i tez pełne brzuszki po obiadku Cioci/Babci jak również liczne patrole z suszarkami sprzyjały raczej spokojnej, no może czujnej jeĽdzie.

Jeszcze raz DUŻE DZIĘKI za IMPREZĘ i mam nadzieje do zobaczenia niedługo, może blizej domu :)

RobB. :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No to co może jeszcze powspominamy :) ???

ChodĽ tu dzieciaku... przytul się do cycusia :)

img34761qc.jpg

A jakam ja pieknam :)

img35405ng.jpg

Słuchaj małolat ! Chcesz po ryju? Mój Burgman jest najszybszy ! :)

img36194hc.jpg

Przytul się bejbe do Kefiroska :)

img36496ay.jpg

Najważniejsze to wł?czyć "samowyzwalacz" ! Już słyszę Wasze ?miechy na plaży jaka to ze mnie feja :)

p82700697vb.jpg

Prawie na ryło... :)

dsc002097ga.jpg

Te stara... weĽ lepiej kieruj ! :)

img35206sh.jpg

Czasem trzeba poznać życia smaczek...... :lol: Sławetna fotka z kiełbask? :)

p82600271wd.jpg

Fotos cover Dr. Big "ala chlebki na oczach" . Orginal version by Ermi "totalos qwasioros" :)

p82801688wi.jpg

Następna dawka szalonych fotek ze Stegny w najbliższym czasie jak mnie co? najdzie :)

Odnośnik do komentarza

Bigu czy? ty zwariował kanapki na oczy sobie nakładać??? to taka maseczka dla urody dobra :) czy jak? :lol:

hehehe a widze, że jednak się spodobalo. Dawaj to Bigu na avatara. Może doczekam chwili jak większo?ć z Nas będzie miala takie avatary na forum -

już się w duszy ?mieję :) hehehe zakręcone towarzystwo chlebkowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...