Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogolnopolski Zlot w Stegnie 2005


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

od 2 godziny jestem juz w domku :D ...nadal mam piach w zebach :D (Kasia dzieki :D )

Zlot rewelacyjny, szczegolnie wyjscie na plaze w nocy :D fajerweki, kapiel w morzu :D:D:D .

Zaluje tylko ze dotarlam na zlot dopiero w sobote :D .

Jak odespie napisze cos wiecej i wrzuce oczywiscie fotki :D .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    17

  • dacja

    11

  • ERMI

    8

  • MAXIMUS

    7

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

Meldujemy się w domu. Zlot bardzo udany, podziękowania dla organizatorów i wszystkich przybyłych. Mieli?my podwójn? zabawę, bo w pi?tek zaliczyli?my super widowisko w postaci koncertu J.M. Jarre'a w Gdańsku :D

Droga powrotna była ?wietna: 0 wiatru, mały ruch, ładna pogoda. Niemiły akcent to wypadek smaochodowy koło Olsztynka, którego ofiarom pomagali?my... :D

No i Qwaki gdzie? zagin?ł-miał nas dogonić i się pożegnać.

Odnośnik do komentarza

Witam

I ja wróciłem do domu swoja czerwon? C1.

Zlot super!!!!!

Pozdrawiam wszystkich i dalej choruję na jaki? rzeczywi?cie Maxi-skuter....

pozdr...

Ortos

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Tu ukochana i jedyna córka użytkownika Pawla. Tatu? jest straznie zaaferowany, bo wła?nie wrócił. Cieszy się jak dziecko. Awanturował się że musi się zgłosić na forum ale mama go zajęła i mam na niego donie?ć. Mówi że przyjechał o osiemnastej czterdzie?ci pięć po dziewięciu godzinach drogi z tankowaniem i postojami (ale nudy). Rado?ć go ogarnia więc proszę go nie gasić.

Córka użytkownika Pawla883

Karolina

Odnośnik do komentarza

Bzzzzz

Witam ja też dojechałem razem z Komark? i Białym. Droga minęła bardzo szybko.

Zlot suuuupeerrr. Bardzo się Cieszę że czę?ć z Was dojechała do domów cało i bez przygód. Czekam na info od reszty uczestników.

Pozdrawiam

Bzzzzzz

Odnośnik do komentarza
Tu ukochana i jedyna córka użytkownika Pawla. Tatu? jest straznie zaaferowany, bo wła?nie wrócił. Cieszy się jak dziecko. Awanturował się że musi się zgłosić na forum ale mama go zajęła i mam na niego donie?ć. Mówi że przyjechał o osiemnastej czterdzie?ci pięć po dziewięciu godzinach drogi z tankowaniem i postojami (ale nudy). Rado?ć go ogarnia więc proszę go nie gasić.

                              Córka użytkownika Pawla883

                                                Karolina

Witam. Masz rację nie ga? zapału taty. Ponieważ on nic nie robi w domu tylko gotuje, pierze, sprz?ta, gary myje, odkurza, pozdrowienia od SHREKA I FIONY.
Odnośnik do komentarza

Witam. też dotarli?my spokojnie do domciu ale nasza trasa zamiast liczyć około 300 km. z licznika pokazała ponad 500. W wolnej chwili doł?cze fotki. Było ok. zlocik uważamy za bardzo udany. Pozdrawiamy SHREK I FIONA.

Odnośnik do komentarza
Gość elwood_blues

Witam wszystkich. To mój pierwszy post na Burgmanii, ponieważ zwykle buszuję na forum S3M.

Bardzo sie cieszę, że miałem okazję Was poznać. Było bardzo miło, ekipę macie mocn? w każdej niemal dziedzinie. Tak trzymać !

Serdecznie pozdrawiam wszystkich Burgmaniaków i nie tylko...

P.S. Spodobał mi się Tarzan Qwaki'ego :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Heloł Everybody....

Jest godzina 21.25, Kubo wchodzi do domu, ledwo stoi na nogach, bo tak Go razem z tyłeczkiem bol?...

Narazie napisze tylko skrótowcem, ze było ZAJEBI|CIE...

Chciałem podziękować organizatorom za WIELKI wysiek jaki włożyli w ÓW zlocik...

Nastepnie WSZYSTKIM przybyłym, za wytrwało?ć i chęć uczestniczenia w takim spędzie miło?ników...

BARDZO, BARDZO, BARDZO chciałem podziękować Majonowi z Dadzi? i Ireczkowi, którzy zabrali mnie ze sob? w drogę powrotn?(wtajemniczeni wiedz? czemu :D ), a Irkowi za dowiezienie Mnie do domq...

Dacji dziękuję za przyjęcie do swojego domeczku i przespane tam 2 noce...

Ermiemu dziękuję BARDZO za wożenie jako plecaczka wszędzie gdzie jechała grupa...(i sorry za hełmofon :D )

GORˇCO pozdrawiam nowopoznanych(w realu) członków grupy... Pokazali?cie chłopaki i dziewczynki klasę, [rzyjeżdżaj?c na zlot... To lubię :D .

Narazie musze kończyć, gdyż chce nadrobić zaległo?ci na forum...S?dzę, że jutro po pracy zasi?dę i napiszę co? więcej...

Pozdrawiam Was kochani i mam nadzieję, że do zobaczenia jak najszybciej, Kubo :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Wielkie dzieki dla S3M za zorganizowanie tak zacnej imprezy. Zlot rewelacyjny, widac ze wlozyliscie mase pracy w organizacje, ale dzieki temu bylo jak bylo. Super. Po drodze zobaczylismy na kanale Elblaskim jak to statki jezdza koleja :D po polach. Pozdrawiam tych co juz znalem i tych wszystkich nowo poznanych.

:D

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Tak jak napisał Artix dotarli?my do domu a po drodze zaliczyli?my super miejsca ziemi Elbl?skiej.

Zlot pierwyj sort.

Gaga i cała Wasza ekipo> Było naprawde bardzo miło i choć wiem, że pewnie teraz możecie mieć wszystkiego do?ć to wierzcie mi, że 99% osób jakie zapytałem o zlot były zadowolone a to powinna być dla WAS cenna wskazówka na przyszło?ć :D .

Dzięki za super zabawe.

Już wkrótce będzie relacja na stronie głównej www.burgmania.net.

Muszę tylko wybrać foty debe?ciaki a wierzcie mi jest z czego wybierać :D

Odnośnik do komentarza
Narazie musze kończyć, gdyż chce nadrobić zaległo?ci na forum...S?dzę, że jutro po pracy zasi?dę i napiszę co? więcej...

OT:

to ma byc skrótowiec ??

i że co ?? będzie jeszcze wiecej ?? :D:D

a niemoglbys raz chociaz zmiescic sie w 5 linijkach tekstu ?? :D:D:D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

khy khy,

My tez dotarli?my cali .... przy dynamicznej jeĽdzie Ysabel tylko pozostał mi uszczerbek na psychice :D

Na zdrowie moje wpłynęły nocne kapiele morskie, i bynajmniej nie maj? one skutków odmładzaj?co - upiekszaj?cych... połamało mnie i wszystko mnie boli :D

Maxymalna ilo?ć alkoholu i minimalna dawka snu :D sprawiły, że wygladam i czuję się jak rozdeptana żaba (Żaba nie bierz tego dosłownie...;-) )

a poza tymi samymi plusami to - było zajebi?cie .... :D

pozdrawiam :D:D:D

Odnośnik do komentarza

Witam

Ja też już w domku :D wła?nie s?cze zimne piwko na dobranoc :D Zlot wspaniały , wspaniały i na dodatek był wspaniały :D

W drodze powrotnej wpadli?my zobaczyć statki ci?gnięte po trawie , zostali?my ,,klulinarnie dopieszczeni'' w restauracji przy trasie ( krewetki bomba :D )

Dziękuje wszystkim za wspaniał? zabawę

Ermi, Kubo, Szuwarek - wielkie dzięki za domkowe towarzystwo

Iro - thx :D

Do następnego spotkania

Odnośnik do komentarza

Hej,

My już z Kasi? szczę?liwie dotarli?my do domu, po drodze jeszcze pozwiedzali?my Malbork. :D

Zlot hmmmm pierwsza klasa, co mogę powiedzieć najlepszy na jakim byłem :D (a nie wspomnę, że był to pierwszy na jakim się pojawiłem :D:D ).

Miło było Was poznać :D:D na pewno ze wszystkimi nie udało się porozmawiać, ale pewnie będzie jeszcze nie jedna okazja.

Dobra lecę spać, bo ta droga mnie wymęczyła, jeszcze tyle kilometrów nie narobiłem skuterem jednego dnia.

Jak jutro odetchnę to wrzucę gdzie? na serwerek fotki i dam znać.

Pozdrawiam

ciochin

Odnośnik do komentarza

hejka

posłusznie melduję bezpieczny dojazd do domku o 21.10.

Obiadek "U Ewy" był przepyszny co pozwoliło mi popa?ć w stan "kulinarnej nirwany". Zdecydowanie warto było pojechać 130 km aby tak dobrze i smacznie zje?ć :D

Zlocik super - ubawiłem się, na?miałem, na?piewałem i nagadałem za wszystkie czasy.

Dzięki S3M za wspaniał? imprezę. Kupa dobrej roboty i zgrania.

tym razem na serio

prze?miewca ERMI

No o Simonie zapominac nie można - pycha pifko :D

Odnośnik do komentarza

Hejka!!!

Melduję się. Dotarłem do domu styrany i utytłany z u?miechem na gębie…

Zlocik suuuuuuuuuppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Chciałem podziękować za miłe przyjęcie do grona burgmaniaków.

Szczególne podziękowania dla: Dacji, Ermiego, Kubo, Maximusa i Artixa,

oraz podziękowanie dla organizatorów zlotu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Też melduję swój powrót do domu co nie było łatwym wyczynem Gdyż obiad u "Pani Ewy" dosyć pokaĽnie doci?żył nasze burgerki że ledwo pod górkę chciały i?ć. Dzięki organizatorom za wspaniałe chwile na zlocie i całej wiarze nowo poznanej jak i starej.

Odnośnik do komentarza

Witam, :(

dopiero dzi?,

ale potwierdzam przybycie do domku po powrocie ze zlotu i po ponad 3 tyg urlopie :)

jako? się tak złozyło ze na zlot do stegny wyruszyłem 5 sierpnia i zrobiłem w tym czasie niecałe 3000 km zmieniaj?c sprzęt 4 razy (to niedługo w osobnym temacie) i oto jestem w domku cały i zdrowy i stęskniony. :(:(:(

Wielkie podziekowania należ? się całej ekipie s3m która przygotowywała zlot i będ?c tam na miejscu widziałem, że troszke pracy w to musieli włożyć. Nie wymienię tu wszystkich osób ponieważ nie sposób i niechciałbym kogo? pomin?ć, ale każdy kto w jakim? stopniu w przygotowaniach brał udział niech czuje, że te podziekowania s? skierowane wła?nie do niego. :(:(:(

Super nagrody i naprawdę miłe zaskoczenie ilo?ci? i warto?cia nagród jakie udało sie ekipie s3m zorganizować, zlot w stegnie uwazam za bardzo udany!!!

Podziekowania również dla sponsorów!!! :D

pozdrwiam Przemo :D

ps. nie ma co patrzeć na drobne niedoci?gnięcia i kłopoty z noclegami które nie zalezały od ekipy s3m

Odnośnik do komentarza
QUOTE (Przemo @ Aug 29 2005, 12:16 )

(...) i stęskniony.   

Rozumiem ze chodzi o nastepny zlot      ???

Bigu,

czytaj ze zrozumieniem... chodzi o sprzęt :(:(:( ....

Odnośnik do komentarza
QUOTE (Przemo @ Aug 29 2005, 12:16 )

(...) i stęskniony.   

Rozumiem ze chodzi o nastepny zlot       ???

Bigu,

czytaj ze zrozumieniem... chodzi o sprzęt :(:D:D ....

Oboje nie trafili?cie,

po zlocie wróciłem do domku i zostawiłem Sylwię w gdyni, st?d to stęsknienie.

:(:):(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...