Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogolnopolski Zlot w Stegnie 2005


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    17

  • dacja

    11

  • ERMI

    8

  • MAXIMUS

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Sympatycy

Gwoli wyja?nienia powtórzę tre?ć posta z innego w?tku:

Udział w rajdzie (poniedziałek,wtorek,?roda,czwartek,pi?tek) nie koliduje ze zlotem, a do Stegny jest jedynie 320km z Gawrych Ruda więc można tam być w ci?gu 3-4godz. i być na wieczorku integracyjnym z s3m.

Można być i nad Wigrami i nad Bałtykiem <_<

Odnośnik do komentarza

Cóż , na pewno wcze?niej niż planowali?my a to ze wzgledu na fakt, iż musimy sobie darować jednak podziwianie przeciagania statków.

Szkoda, bo to niezwykła sprawa. Postarajcie się zobaczyć poczylnie wracaj?c ze zlotu bo patrz?c na Wasz? trasę to chyba nawet będzie Wam łatwiej to zrobić. Proponuję nie sugerować się godzinami rejsów statków białej floty (tzw. kaczorków), bo przeci?ganie odbywa się w miarę potrzeb a wierzcie mi pływa tam sporo łódek.

Acha i jeszcze jedno, choć powinienem to zrobić na pocz?tku. To mój debiut na Burgmanii więc witam Was wszystkich i do zobaczenia w Stegnie a z niektórymi na ?rodowej sumie w S3M.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Szkoda, bo to niezwykła sprawa. Postarajcie się zobaczyć poczylnie wracaj?c ze zlotu bo patrz?c na Wasz? trasę to chyba nawet będzie Wam łatwiej to zrobić.

Wszystko zależy od planów powrotnych , jak narazie plany czę?ci W-wa zone przewiduj? troszkę inn? drogę a to ze względu na planowany obiadek w pobliżu łeby http://www.ewazaprasza.com.pl/ - co uważam jest warte przejechania tych paru km więcej (prawie 200 <_<:lol: )

Odnośnik do komentarza
(...)jak narazie plany czę?ci W-wa zone przewiduj? troszkę inn? drogę a to ze względu na planowany obiadek w pobliżu łeby(...)

No przynajmniej raz w moim kierunku :lol: , chetnie sie dolacze do grupy kulinarnej :) .

@Pleban: Witamy na stronie <_< .

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
No przynajmniej raz w moim kierunku :lol: , chetnie sie dolacze do grupy kulinarnej :)

O Tobie też wła?nie pomy?lałem z racji kierunku wyjazdu, ale rozmowy będ? dopiero przeprowadzane na miejscu w Stegnie i jak się zbierze grupa chętnych trzeba zadzwonić i zamówić odpowiedni? liczbę stolików na dan? godzinę.

Znam dosyć dobrze obłożenie restauracji w klientelę i wiem że im wcze?niej zamówimy stolik tym lepiej :) . Co do niedzielnego ?niadania radzę sobie odpu?cić(dotyczy zdecydowanych wyjazdem do "Ewy") gdyż tamtejsze porcje s? dosyć sporawe a sledzik podawany jako przystawka przed posiłkiem palce lizać- zreszt? stali bywalcy znaj? z pewno?ci? to zagadnienie :):)

Oczywi?cie wszyscy chętni na dobr? wyżerkę mile widziani , powrót planowany jest drog? nr 214 w kierunku Torunia(Ermi twoje okolice <_< ).

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych Burgmaniaków P ,

jestem nowym użytkownikiem, chętnym na wyjazd na zlot do Stegny.

Mam w zwi?zku z tym kilka pytanek:

-ponieważ jestem z W-wy czy mógł bym się podczepić do grupy wyjeżdżaj?cej w pi?tek o 10.00

-oraz czy kto? może ma zbędne wolne miejsce w pokoju np. dwu lub trzy osobowym naturalnie odpłatnie, po prostu jadę sam, a niestety nie znam jeszcze nikogo z kim mógłbym się umówić na wyjazd, a może jest kto? kto jest w podobnej sytuacji do mojej.

Odnośnik do komentarza
-ponieważ jestem z W-wy czy mógł bym się podczepić do grupy wyjeżdżaj?cej    w pi?tek o 10.00

Ja też witam bardzo serdecznie , ależ oczywi?cie, że możesz się ,,podczepic'' pod grupę piatkow? Wawa Zone , po to jest organizowany taki wspólny wyjazd aby droga do Stegny była mił? wycieczk?.

Je?li za? chodzi o miejsce do spania w Stegnie, z tego co pamiętam to Burgmania zawsze stara się sobie pomóc i pewnie znajd? się jakie? wolne miejsca w domkach lub pokojach :) ale za tym trzeba bedzie się rozgladać na miejscu.

Na pewno jednak by uławtwiło wszystkim odpowiedĽ jakby? cokolwiek napisał o sobie < profil >

pozdrawiam i zapraszam

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po to miedzy innymi organizowane sa zloty, zeby wlasnie poznac sie na zywaca, a kiedys trzeba zaczac sie poznawac. Co do miejsca noclegowego, cos sie wymysli na miejscu. Czesc ma zarezerwowane domki juz dawno, ale czesc jeszcze bedzie kombinowac cos na miejscu. Z Wawy zreszta wyjezdza tyle grup ze mozna sie zawsze pod jakas podczepic. Ja niestety nie moge o 10 rano jechac, wiec jade po pracy. Grunt zeby byc na miejscu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

No to ja jeszcze raz, a ten zdublowany to prosze skasowac:

Pierwsze pytanie powinno zabrzmiec :) , jaka predkosc podrozna mozesz osiagnac :) ? Ciezko to wywnioskowac, bo w profilu nie ma zadnych danych o Twoim skuterze...

Odnośnik do komentarza

Niestety nie udało mi się nic wykombinować i na zlot w stegnie nie mam możliwo?ci przyjechać :)

Dlatego już dzi? życzę wam ?wietnej zabawy i mam nadzieję że wypijecie za mnie trochę bursztynowego płynu :)

No ale obiecuję solenn? poprawę i jak bed? organizowane spotkania weekendowe to na bank się pojawię co by poznać w końcu chociażby Kefira bo jak na razie to non stop się rozmijamy lub widzimy się przelotem :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Niestety nie udało mi się nic wykombinować i na zlot w stegnie nie mam możliwo?ci przyjechać :)

(...)

No kurcze, zabraknie czerwonego Hexa z Zaloga :) ??? Chyba nastepny kupujacy odemnie skuter bedzie musial podpisac deklaracje uczestnictwa we wszelkich zlotach do czasu pozbycia sie sprzetu :) , taki "cyrograf" nie bylby wcale zly :) ...

@Szuwarek: Taki topic lub post melduje sie buttonem "raportuj" :) ... i prosi wszechpoteznego admina o skasowanie bzdurek :) .

Odnośnik do komentarza
(...)

Co potem jeszcze nie wiemy... Może polecimy już na miejsce zlotu albo do Juraty na jedn? kime ;)

Witam,

widze ze w Burmanii żywo poruszany temat zlotu -bardzo miło ;)

@Bigu&Mariusz: Je?li Wam nie wypali spanko w Juracie tudzież dopadnie Was jakis wypadek losowy to oferuje spanko u mnie w domku - pokoik niezaduzy i na luxusy nie liczcie ale we 2ke sie na luzaku pomie?cicie. No i w drodze wyjatku moge auto wykopać pod chmurke i Wasze sprzety przenocować tysz.

Pozdrovka i dozobaczenia soon!

Odnośnik do komentarza

Bigu też mi przykro

Niestety nastał czas weselisk i muszę być obecny w innej cze?ci polski ale obiecuję że na imprezie wychylę nie jedn? wudziuchnę z my?l? o was :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Bigu też mi przykro

Niestety nastał czas weselisk i muszę być obecny w innej cze?ci polski ale obiecuję że na imprezie wychylę nie jedn? wudziuchnę z my?l? o was  :lol:

Pozdrawiam

Krzysiu a kiedy nas odwiedzisz???

Moze wybierzesz sie z nami na wspolny wypadzik za miasto???

W grupie wroclawskiej coraz wieksza robi sie przewaga maxi skuterow....

hhmmm niedlugo bede musiala stuningowac swoja vespy, zeby dogonic reszte :lol:

Od nas chyba tez nikt nie wybiera sie do Stegny :lol: ale moze zmienia zdanie, bo jakas reprezentacja Wrocka przydalby sie :lol:

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Od nas chyba tez nikt nie wybiera sie do Stegny :lol:  ale moze zmienia zdanie, bo jakas reprezentacja Wrocka przydalby sie :lol:

pozdr.

Ja /najprawdopodobniej/ pognam do Stegny

pozdr...Ortos vel Mr.C1

Odnośnik do komentarza

Na 3 dni niestety nie uda mi sie przyjechac :lol: ...mam duzy remont w domku i musze pilonowac go!!

Ale postaram sie wpasc chociaz na jeden dzien :lol: mysle ze bedzie to sobota, wiec raczej z zadna grupa warszawska sie nie zabiore ;) .

Moze nawet na skuterku przyjade :lol: ...ktoz wie.

Pozdrawiam i do zobaczyska :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Hmmm dzisiejsze wydarzenia(czyt. w?tek w serwisie) postawiaj? mój wyajzd Burgim na zlocik pod znakiem zapytania...

Oczywiscie na zlociku się pojawię jak najbardziej...

Jednak, jesli serwisant nie upora się z Burgiem do pi?tku, będe musiał jechać ze Scottim jako plecaczek(moze keirowca :lol: z papierkiem)...

To byłoby narazie tyle z Newsów...Kubo :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...