Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ogolnopolski Zlot w Stegnie 2005


dr.big

Rekomendowane odpowiedzi

Ja rowniez zglaszam swoja gotowosc do zlotu .... niestety ostatnio tylko katamaranem sie poruszam .... i tak ten zlot tez musze zaliczyc.

Do zobaczenia po drodze .... :blink:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • dr.big

    17

  • dacja

    11

  • ERMI

    8

  • MAXIMUS

    7

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Jak tak dalej pójdzie to i ja dojadę dopiero w pi?tek z Iz? katamaranem bo chróbsko rozłożyło mnie doszczętnie :blink:

Wyć mi się chce :)

Odnośnik do komentarza

Bzzzzzz

No to i ja się wpisuję. Grupa kilku Burgmanów planuje wyjazd z Warszawy około godziny 14.30 w pi?tek. Prędko?ć przelotowa około 100km/h. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam. Szczegóły do omówienia.

Pozdrawiam

Bzzzzz

Odnośnik do komentarza
Jeżeli kto? leci z dolnego ?laska to pewnie przez poznań, chętnie się podł?czę w wielkopolsce. O której i gdzie proponujecie ? Jaka prędko?ć podróżna ?

pozdro all

Witaj!

Je?li chodzi o mnie to mam zamiar wyjechać z Wrocławia o 6.00, jechać przez Poznań, a prędko?ć podrózna 100 km/h

pozdr...

Ortos vel Mr. C1

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

cze?ć

małe pytanko do grupy komara (bzzzz) gdzie bedziecie w warszawie ?(o 14:30).mój wyjazd do samego piatku jest pod znakiem zapytania (z tendencj? na tak).je?li nic poważnego niewyskoczy w pracy to będę startował koło 9:00 z jastrzębia (?l?sk),w wawie dałbym rade do was doł?czyć .podajcie miejsce zbiórki do wyjazdu,gdzie was szukać.

pozdrawiam pawel883

Odnośnik do komentarza
cze?ć

małe pytanko do grupy komara (bzzzz) gdzie bedziecie w warszawie ?(o 14:30).mój wyjazd do samego piatku jest pod znakiem zapytania (z tendencj? na tak).je?li nic poważnego niewyskoczy w pracy to będę startował koło 9:00 z jastrzębia (?l?sk),w wawie dałbym rade do was doł?czyć .podajcie miejsce zbiórki do wyjazdu,gdzie was szukać.

pozdrawiam pawel883

Bzzzzz miejsce zbiórki jeszcze nie ustalone ale wkrótce tzn. najpóĽniej do czwartku do godz. 15-tej dam znać

pozdrawiam Bzzzz....

Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam z 3miasta i zycze wszystkim milej i bezpiecznej drogi na zlot w Stegnie :D ...

PS. "Suma" zaliczona i tradycyjna rybka w Sopocie skonsumowana :o ...

PS. Czekamy wszyscy na Burgiego :( ...

Odnośnik do komentarza

Witam :D

No i stało się :(

Wła?nie został podjęta bardzo ważna decyzja :P , wybieram się wraz z moj? lub? w pi?tek na zlot :o .

Dzwoniłem do o?rodka i zarezerwowałam już nocleg.

Z Warszawy wyruszamy ok. 10 i spokojnym tempem kierujemy się na Stegnę.

Niestety tutaj ogranicza nas trochę prędko?ć, jednak to tylko 125 i to jeszcze we dwie osoby i z bagażem.

Będzie to najdłuższa tras w jak? się wybieram swoim skuterkiem. :o

To będzie pierwszy mój zlot i okazja do poznania się, bo jak do tej pory nikogo z Was jeszcze w realu :P nie widziałem.

Do zobaczenie na miejscu.

P.S. Trasa to droga krajowa nr 7 ewentualnie jaki? skok w bok gdzie? na chwilę, ale pewno raczej za dużo czasu na to nie będzie.

Nie wiem ile nam zajmie dojazd na miejsce, a może kogo? po drodze spotkamy (hmm prędzej to kto? nas spotka jak będzie nas wyprzedzał, ja nie spodziewam się abym kogo? dogonił :P ).

Pozdrawiam

Piotr i Kasia

Odnośnik do komentarza

Witam

Dla wszystkich Tych, którym szkoda dnia na wyjazd po 14 tej, przekazuje informacje odno?nie pierwszej grup Wawa - Stegna :D

Po długich naradach, namowach , przekonywaniach - nieprzekonanych ustalili?my:

1. godzinę wyjazdu

2. Miejsce startu

3. Odwiedzane po drodze miejsca

4. Mete :(

Na jutrzejszy dzień :

Ad. 1 - Nie ma zmiłój ruszamy o godzinie 9.30 rano :P:o:o

Ad. 2 - punkt zbiorczy to McDonalds Polscka MC na trasie wylotowej na Gdańsk, po wyjechaniu z Warszawy to pierwszy MC za Waw? po prawej stronie ( chyba Łomianki ??????? )

Ad. 3 - Po drodze mały rekonesans w sklepie z ubrankami motocyklowymi w Mikołajkach Pomorskich , Obiadek i rodzinne u?miechnięte zdjęcia w Malborku

Ad. 4 - Meta końcowa - finał całej wycieczki to Stegna :P))))

Wszystkich, chętnych Serdecznie Zapraszamy :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witka,

Grupa Krakowska(+Ja z Trzebini) ruszamy o godzinie 16.30 spod mojego domu...

Wła?nie wypisałem swojego domowego GPS'a, który doprowadzi Nas do Stegny...

Jedziemy w mocnym skł?dzie 4 osób = Ja, Scottie, Damles i Allmer(vel "What'sup")...

Jedziemy niestety autkiem Scottiego, gdyż w niedziele ma lac i Marek nie chce wracać skuterem w deszczu, a ja musze się dostosować, kiedy nie jadę swoim...

Podejrzewamy, iż dojedziemy na miejsce w okolicach godziny 24...(Może wczesniej)...

Do przejechania 600km...

Do zobaczyska jutro...Kubo :D

Odnośnik do komentarza

:D

Dziękuję za podanie miejsca zbiórki pierwszej grupy wyjazdu na zlocik do Stegny,

będę na 100%.

Nie mogę się już doczekać wyjazdu, będzie to mój piewszy tak daleki wyjazd

po za Warszawke.

Pozdrawia wszystkich

Szuwarek

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę grupę porann? o punktualny przyjazd na miejsce zbiórki (?rednia przyjemno?ć oczekiwania w pełnym rynsztunku bojowym w ?wiec?cym słonku), oraz na pełne zatankowanie paliwka(wspólne tankowanie na trasie w jednej stacji po przejechaniu około 200km).

Do zobaczenia pod McDonalds-em o 9.30 :D

Odnośnik do komentarza

jak by tu zagladal Michał z Poznania Piaggio na 250, to zdazylem na zawody bilet kupilem fuksiarsko od komika bo juz bylo po czasie 5 minut i wzialem ostatni :D , wystartowalem z powrotem o 22.30 no i o 3 bylem WeWrocławiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...