Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza na rozpoczęcie sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Dzięki wszystkim za fantastyczne spotkanie. Szczególne podziękowania

należ? się Markowi za (mam nadzięję) rozpoczęcie nowej tradycji i bardzo

ważne słowa Homilii. Ważne, coby?my nie tylko o ich sensie pamiętali,

ale równiez starali się ten sens przekazywać dalej. whist

Podziękowania należ? się też Braciom Franciszkanom za ciepłe przyjęcie pod dach i

gor?c? herbatkę.

Bardzo mocno zastanawiałem się czy wczoraj przyjechać (lenistwo, pogoda..),

ale bardzo się cieszę, że przwyciężyłem "przeciwno?ci" i ruszyłe. d..ę.

Kilka rozpoczęć sezonu motocyklowego już za mn?, ale to wczorajsze było szczególne i z pewno?ci? jest dla mnie najmilej wspominane, szkoda tylko, że musiałem tak wcze?nie wracać na "łono rodzinki"... :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    12

  • pilot

    10

  • Karolina

    8

  • Pleban

    6

Top użytkownicy w tym temacie

My ze Smoczyc? dziękujemy za mił? atmosferę jak? stworzyli wszyscy obecni na naszym rozpoczęciu sezonu. Pomimo niezbyt przyjazdnej pogody ja osobi?cie uwżam impreze za udan?. Dziękuje eMKa za prowadzenie tej pouczaj?cej Mszy. Braciom Frańciszkanom za udostępnienie ko?cioła oraz rozmównicy, oraz przygotowanie ciepłej herbaty. Mamu?ce i Smsikowi za go?cinę. Długo można jeszcze wymieniać więc krótko: Dziękuje Wszystkim jeste?cie whist

PS1. eMKa wykład w rozmównicy na temat organów był super.(niech się Pleban boi bo "klawisz" to pamięta co ł?czy kopulator).

PS2. Muszę to napisać bo obiecałem rozżalonej Karolinie i proponuję zmienić ksywę M@rkizowi z "Żelaznego M@rkiza" na "miętkiego M@rkiza". Karolina M@rkiz się do Ciebie umywa.

Odnośnik do komentarza

Wła?nie dotarli?my do domku :)

Bardzo było miło się z Wami spotkać i spędzić trochę czasu. Pogoda nie sprzyjała, ale co tam, twardym trzeba być, nie miętkim :):)

Marku dziękujemy za mszę i wspólne kaemy. Sympatycznie się jechało :)

Gosia i Artur, jeste?my bardzo wdzięczni whist

Andrzej i Kasia, wolna ta Wasza ch..nia i na dodatek ?wieci po oczach :):) mimo wszystko chętnie razem z Wami znów przejadę setki kilometrów !piwko Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za to, że chcieli?cie takiego spotkania, tego spotkania. Na siłę bym nie ci?gn?ł :D .

Plebanom i Abachom (rodzinne klimaty) podzięk za wspólne przemiłe, bezpieczne i takie profesjonalne (modne słowo) przemierzenie traski Gdynia-Gdańsk-Warszawa-Ursus :o .

Nieocenionym Artixom za wikt (sałatka, ach sałatka...) i dach nad głow?.

Każdemu za obecno?ć, pogawędki i wspólny zapał "do tańca i do różańca" !piwko.

Wczoraj jak wracałem deszcz opu?cił mnie już na mo?cie przez Wisłę. Możliwe, że gdyby?my ruszyli do Roztki H2O nas by tak nie rozmiękczyła. Ale nie ma co gdybać.

Było super i tylko się rozochociłem a u nas dzi? słonecznie ale zimno jak piernik.

Oby do wiosny! ;)

Odnośnik do komentarza

Marku. Napiszę tylko dziękujemy. Bardzo dziękujemy. Czasem powiesz co? m?drego !OK :D;)

Dziękujemy też Artixom za go?cinę i wikt, wszystkim napotkanym za możliwo?ć pogawędki i ciepłe słowa a w szczególno?ci Abachowi i Marcie za możliwo?ć wspólnego podróżowania.

Adam! Co do sprzętu to wiesz jak jest. Nie jest taki zły, tyle że woĽnica kiepskawy :o

Odnośnik do komentarza

WITAM !

Niestety nie mogłam być osobi?cie w Wawie ;) i spotkać się z Wami w tych cudownych okoliczno?ciach.Pogoda i choróbsko wredne mi nie pozwoliło :D .

Zostaje mi tylko czytać posty i ogl?dać fotki.

Pozdrawiam i Do Zobaczenia NEXT TIME--- Joa?ka

PEES Worlan- Twoje Słońce !OK ?wieciło przynajmniej w zastępstwie nieobecnego

" górnego" O?wietlenia :o

No i te roz?wietlaj?ce kamiziołki w Ko?ciółku---- i u?miechy na mordeczkach :o

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A może kto? jeszcze poza Grze?kiem, zarzuci tu zdjęcia z soboty ?

Tyle ludzi robiło zdjęcia a tylko Grzesiek swoje udostępnił...

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
PS2. Muszę to napisać bo obiecałem rozżalonej Karolinie i proponuję zmienić ksywę M@rkizowi z "Żelaznego M@rkiza" na "miętkiego M@rkiza".

No aż taka rozżalona to nie byłam... !OK

Przynajmniej M@rkiz miałe? rację - cał? sobotę w Warszawie lało, i pół drogi do Częstochowy też lało, a drugie pół było ciemno i zimno (5 stopni). :D

Ale ja ani nie przemokłam, ani nie zmarzłam (no może trochę w ręce. bo w ramach oszczędno?ci nie wł?czyłam podgrzewania manetek ;) )

Generalnie bardzo się cieszę że do Was przyjechałam! :lol:

P.S. I bardzo dziękuję Mamu?ce i Emiksikowi za zapewnienie noclegu! whist

Pozdrawiam wszystkich z którymi miałam przyjemno?ć spotkać się w ten weekend! ;)

Odnośnik do komentarza
PS2. Muszę to napisać bo obiecałem rozżalonej Karolinie i proponuję zmienić ksywę M@rkizowi z "Żelaznego M@rkiza" na "miętkiego M@rkiza".

No aż taka rozżalona to nie byłam... !OK

Karolina ty może tego nie widziała? ale ja tak. Twój żal i zawiedzenie. :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
PS2. Muszę to napisać bo obiecałem rozżalonej Karolinie i proponuję zmienić ksywę M@rkizowi z "Żelaznego M@rkiza" na "miętkiego M@rkiza".

No aż taka rozżalona to nie byłam... !OK

Karolina ty może tego nie widziała? ale ja tak. Twój żal i zawiedzenie. whist

Pilocie, przesadzasz... ;) Na pewno chcesz wzbudzić w M@rkizie wyrzuty sumienia!... :lol:

Albo mu wej?ć na ambicję, żeby na przyszłoroczne rozpoczęcie się stawił. ;) Bo nie w?tpię, że się odbędzie... :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...