Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza na rozpoczęcie sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    12

  • pilot

    10

  • Karolina

    8

  • Pleban

    6

Top użytkownicy w tym temacie

  • Klubowicze
A że to nie będzie dzień roboczy to może godzina też bardziej popołudniowa niż wieczorna? Co s?dzicie?

Jak najbardziej :P - popołudniowa godzina będzie optymalna.

Dzięki za przychylenie się do pró?b przyjezdnych! :P

Odnośnik do komentarza

Jak praca nie będzie kolidowała z terminem mszy (znaczy się jak uda mi się zerwać z roboty:D ) to z wielk? chęci? podjadę na modlitwę, s?dzę że nam skuterzystom (i motocyklistom także :( ) prócz szczę?cia na drogach przyda się protekcja Tego na górze... :angry:

Odnośnik do komentarza

Tydzień na forum Mnie nie było, bo Mazowsze ferie dzieciom zrobiło :D

do terminu 12 kwietnia się przył?czam !scooter

byłem na zakończeniu poprzedniego sezonu to i na rozpoczęcie nowego przyjadę.

Pozdrawiam

Więcek

Odnośnik do komentarza

Widzę, że 12 kwietnia raczej pasi, no to mały kijek w mrowisko... :)

Sonda: co "sonddzicie" o 19 kwietnia?

ZaprzyjaĽniona Plebania :lol: podsunęła my?l - a może kto? będzie chciał poł?czyć ten wyjazd z rozpoczęciem na Bemowie?

A ja pójdę dalej - w niedzielę Zlot GwiaĽdzisty na Jasnej Górze; ze Stolnicy to jakby już niedaleczko.

Ł?czymy terminy, czy raczej obieramy kurs niekoliduj?cy? Wypowiedzcie się, a Kierownictwo podejmie jedynie słuszne decyzje. Wkrótce.

No to pisarze do piór !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Skoro sonda to się wypowiem: jak już dotrę do Wa-wy na rozpoczęcie to raczej wolałabym spędzić tam weekend niż zaraz lecieć do Cz-wy, co by zd?żyć na Jasn? Górę...

Głosuję na 12 kwietnia.

Odnośnik do komentarza

Bardzo spodobało mi się, że to będzie sobota :) a czy 12 czy 19 nie ma dla mnie znaczenia. No chyba, że co? wypadnie ;) tfu tfu :lol:

Andrzejku, trzeba uzupełnić zapasy oleju i ruszamy w drogę :) !bicz

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

dla mnie nie ma znaczenia bo mieszkam akurat między częstochow? a waw? przy samej dk1. postaram się być by osobi?ie poznaĽ maxi brać .

Odnośnik do komentarza

WITAM.

JASNA GÓRA TO JEST JASNA GÓRA I NIE POWINNO SIĘ KOMBINOWAĆ.

W UBIEGŁM ROKU BYŁO 13.500 MOTOCYKLI POD WAŁAMI ,WRAŻENIE STRASZNE, KTO BYŁ TO WIE. GRUPA BURGMANII ZAPREZENTOWAŁA SIĘ GODNIE. PROPONUJĘ NIC NIE ZMIENIAĆ I DOSTOSOWAĆ SIĘ DO TERMINU

OGÓLNOPOLSKIEGO 20.04.2008

BANAT

Odnośnik do komentarza
WITAM.

JASNA GÓRA TO JEST JASNA GÓRA I NIE POWINNO SIĘ KOMBINOWAĆ.

W UBIEGŁM ROKU BYŁO 13.500 MOTOCYKLI POD WAŁAMI ,WRAŻENIE STRASZNE, KTO BYŁ TO WIE. GRUPA BURGMANII ZAPREZENTOWAŁA SIĘ GODNIE. PROPONUJĘ NIC NIE ZMIENIAĆ I DOSTOSOWAĆ SIĘ DO TERMINU

OGÓLNOPOLSKIEGO 20.04.2008

BANAT

Łoj żeby nie być Ľle zrozumianym - żadnej konkurencji dla Bemowa czy "GwiaĽdzistego" nie robimy. Przeciwnie, chodzi o to żeby nikomu nie przeszkodzić a wręcz pomóc we wzięciu udziału w spotkaniu, na które ma ochotę.

My jesieni? postanowili?my rozpocz?ć "now? nie-?wieck? ;) tradycję" i dlatego ta propozycja (zachęcam do lektury tematu z jesieni dot. zakończenia sezonu). St?d Wawa, gdzie nas zaproszono (a nie Darłówko !OK, Gdańsk :D, Toruń ;)...).

Odnośnik do komentarza

Obrazek, który wczoraj wkleiłem znikn?ł, więc zmieniam posta.

Banat, bracie nie pisz, że czepiamy się głupot bo netykieta obowi?zuje wszystkich na tym Forum. Nie raz już wałkowano temat błędów - łatwiej olać ortografię, interpunkcję i "inne takie" ale na Forum piszemy poprawnie bo szanujemy tych, którzy to czytaj?. A wielkie litery na wszystkich forach oznaczaj? krzyk - nic nie poradzisz. Nie ma sensu do tego wracać i od nowa dyskutować nad oczywisto?ciami. Je?li więc kto? grzecznie zwraca Ci uwagę, a musisz przyznać, że Radio zrobił to taktownie, nie uno? się. Nikt przecież nie chce Ci krzywdy zrobić.

A co do daty Zlotu GwiaĽdzistego - znamy j? bo już na Forum ta informacja się pojawiła (patrz kalendarz imprez). Nie ma też mowy o żadnym kombinowaniu i zmienianiu bo to nie my organizujemy ten zlot. Temat, który tu podejmujemy to spotkanie Burgmanii w Wawie i szukamy najlepszego terminu, może wła?nie w blisko?ci "GwiaĽdzistego". Nie bardzo zatem rozumiem Twoje zaniepokojenie i podejrzenie o jakie? kombinowanie...

Odnośnik do komentarza

WITAM. NIE CZEPIAJCIE SIĘ GŁUPOT. PISZE DUZYMI BO JEST WYGODNIE.

ZLOT W CZESTOCHOWIE JEST 20.04.2008. NIE KRZYCZĘ

BANAT

Netykieta zawiera m. in. zakaz ci?głego pisania dużymi literami.

dr.big

Odnośnik do komentarza

Nie?miało zabiorę zdanie - może nie trzeba wyważać otwartych drzwi i wybrać termin 05.04.2008 r. o godz. 12:00 w Starej Iwicznej, gdzie będzie odprawiona Msza w intencji bezpiecznego sezonu jedno?ladowego.

Dostałem takie info od organizatorów:

"Parafia pw. Zesłania Ducha |więtego w Starej Iwicznej i motocykli?ci z okolic Warszawy, serdecznie zapraszaj? motocyklistów, rowerzystów oraz sympatyków dwóch kółek na tradycyjn? Mszę |więt? odprawian? w intencji bezpiecznego rozpoczynaj?cego się sezonu motocyklowego i rowerowego. Uroczysta Msza |więta zostanie odprawiona w sobotę 5 kwietnia o godzinie 12.00 na terenie przy ko?ciele parafialnym w Starej Iwicznej k. Piaseczna. Po Mszy nast?pi po?więcenie go?ci i ich jedno?ladów oraz czas na spotkania wzbogacony pokazem udzielania pierwszej pomocy w wykonaniu Warszawskiej Grupy Ratownictwa Specjalnego PCK.

Kontakt tel. 0603930074, e-mail: zuzka600f@o2.pl

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Witam i od?wieżam temat - kiedy będzie znany ostateczny termin Mszy na rozpoczęcie sezonu?

Ja osobi?cie na ten moment przychylam się także do opcji poł?czenia imprez i terminu 19 kwietnia.

Rozumiem, że jest wstępny projekt wspólnego wyjazdu w niedzielę z Warszawy do Częstochowy na Zlot GwiaĽdzisty?

Je?li tak to może by zacz?ć już jakie? konkretne ustalenia, hmm?... :D

Z niecierpliwo?ci? czekam na decyzję organizatora... !scooter

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...