Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza na rozpoczęcie sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    12

  • pilot

    10

  • Karolina

    8

  • Pleban

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co wiem, to główny organizator przez poprzedni jak i ten tydzień jest "bezinternetowcem".

Je?li się nie mylę został ustalony termin 19 kwietnia wła?nie po to, by można było to poł?czyć z Częstochow?.

Czy może to kto? potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
tylko żeby nie było tego księdza co tak ostatnio gło?no o nim w miediach :)

My?lisz o... tym Księdzu ?

Nie miałbym nic przeciwko spotkaniu z nim . Choć szkoda, że o nim nie jest "tak gło?no".

No cóż, dobre wiadomo?ci zwykle przegrywaj? z tani? sensacj? !yeah.

Sorki za OT, starałem się "nie robić z tego zagadnienia" ale babranko w czyim? (kimkolwiek jest) dramacie nie bardzo mi pasuje. Zwłaszcza w takim kontek?cie.

Wracam do tematu: po szeroko zakrojonych konsultacjach mamy już miejsce -

Warszawa, ko?ciół ?w. Franciszka przy ul. Zakroczymskiej 1 (N52°15'13" E21°0'24")

i dzień - sobota 19 kwietnia.

Została jeszcze godzina - najprawdopodobniej będzie 14.00 lub 15.00 - szczegóły ustalę z gospodarzami miejsca i podam w najbliższej przyszło?ci. Po Mszy planowany jest wspólny wyjazd na zielon? trawkę, może jaki? ogień i kiełbaska...

Co do Częstochowy - najprawdopodobniej będ? chętni do niedzielnej eskapady, ale tego raczej nie "organizujemy". Będ? chętni - pojedziemy.

Odnośnik do komentarza
tylko żeby nie było tego księdza co tak ostatnio gło?no o nim w miediach :)

Sa takze w PL inne gazety niz gazeta wybiórcza !yeah

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

eMKa, Mario, nie ma co karmić tego trolla. Wielu już próbowało trolla z "ECHO-UE" :lol:

"naprostować" ale nic z tego. Wpada tu raz na jaki? czas, "poznaczy teren" debilnymi wstawkami, topi?c swoje frustracje z reala na forum i robi wypad. !yeah

A co do Ks. prof. Michała Hellera, to naprawdę niezwykła postać, jednak

nie jest zbyt popularne obecnie w?ród dziennikarzyn, zajmowanie się kapłanami

katolickimi w sensie pozytywnym. Tani poklask wzbudzaj? tylko niusy

negatywne, wałkowane póĽniej tygodniami. Niestety.

Wracaj?c jednak do meritum, skłaniałbym się ku jak najwcze?niejszej

godzinie Mszy |w. Tak aby?my mogli w miarę "za dnia", spędzić razem trochę czasu na "zielonej trawce"... :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Jak najbardziej za ,mam zaprzyjaznionego ksiedza ktory pomyka na 50-tce.w razie potrzeby prosze o kontakt 600 22 85 06.moge to zalatwic w kosciele u ?w,St,kostki na zoliborzu.pozdrawiam ;) OK to była tylko propozycja.nie ma problemu.Mam tylko jeszcze male pytanko.jak mozna zostac pelnoprawnym klubowiczem?

Odnośnik do komentarza
Jak najbardziej za ,mam zaprzyjaznionego ksiedza ktory pomyka na 50-tce.w razie potrzeby prosze o kontakt 600 22 85 06.moge to zalatwic w kosciele u ?w,St,kostki na zoliborzu.pozdrawiam ;)

Swietnie ;) . Ale przeczytaj caly temat, bo odprawiajacego msze czyli ksiedza (?) "mamy" od dawna :lol: , a miejsce mszy jest tez dawno ustalone ;) .

Odnośnik do komentarza

W sobotę 19 kwietnia stawię się w wawie na mszy. Co do godziny to skłaniałbym się bardziej ku 12-tej, ale jak będzie wyznaczona inna godzina to się dostosuje. :lol:

Odnośnik do komentarza

Miejsce - Warszawa, ko?ciół ?w. Franciszka przy ul. Zakroczymskiej 1 (N52°15'13" E21°0'24")

Dzień - sobota 19 kwietnia

Godzina - 12.00

I wszystko już jasne. Godzina 12.00 bo planujemy po mszy i po?więceniu spotkanie (grill, ognisko...).

Co do Częstochowy - ja najprawdopodobniej będę jechał w niedzielę rano.

Je?li s? chętni z Trójmiasta możemy pojechać wspólnie (proponuję temacik w "regionalnych").

Czekam z niecierpliwo?i? na spotkanie z Burgmaniakami. Mam nadzieję, że pogoda nam planów nie pokrzyżuje.

Odnośnik do komentarza

No i stała się rzecz straszna :unsure:

Otrzymałem telefon i zostałem wezwany na 19.04 w Bieszczady !V , przez osobę w...?, która zamiast zaplanować spotkanie na 12.04 w sprawach nie cierpi?cych zwłoki to wymy?liła sobie 19.04. !OK !V

Z przykro?ci? informuję, że na mszy rozpoczynaj?cej sezon będę obecny z Wami tylko duchowo

Pozdrawiam

Więcek

<_< !w00t

Odnośnik do komentarza
No i stała się rzecz straszna !tut

Otrzymałem telefon i zostałem wezwany na 19.04 w Bieszczady B) , przez osobę w...?, która zamiast zaplanować spotkanie na 12.04 w sprawach nie cierpi?cych zwłoki to wymy?liła sobie 19.04. !OKK !scooter

Z przykro?ci? informuję, że na mszy rozpoczynaj?cej sezon będę obecny z Wami tylko duchowo

Pozdrawiam

Więcek

whist:D

Takiemu to dobrze w Bieszczady se jedzie a nas zostawia w Wa-wce. To ci dopiero kolega :P

Tłumaszczy się że telefon dostał ,chba w zamian za zostawienie nas. :)

Odnośnik do komentarza
No i stała się rzecz straszna !tut

Otrzymałem telefon i zostałem wezwany na 19.04 w Bieszczady  :) , przez osobę w...?, która zamiast zaplanować spotkanie na 12.04 w sprawach nie cierpi?cych zwłoki to wymy?liła sobie 19.04.  !OKK  !scooter

Z przykro?ci? informuję, że na mszy rozpoczynaj?cej sezon będę obecny z Wami tylko duchowo

Pozdrawiam

Więcek

whist  :D

Takiemu to dobrze w Bieszczady se jedzie a nas zostawia w Wa-wce. To ci dopiero kolega :P

Tłumaszczy się że telefon dostał ,chba w zamian za zostawienie nas. B)

Smucę się bardzo Pilocie, że mnie tak oceniasz :) , ale cóż ja biedny żuczek mogę, bywaj? takie chwile kiedy nie ma się wyj?cia i dostaje się propozycję nie do odrzucenia.

Więcek

Odnośnik do komentarza
No i stała się rzecz straszna B)

Otrzymałem telefon i zostałem wezwany na 19.04 w Bieszczady  !tut , przez osobę w...?, która zamiast zaplanować spotkanie na 12.04 w sprawach nie cierpi?cych zwłoki to wymy?liła sobie 19.04.   !OKK  !scooter

Z przykro?ci? informuję, że na mszy rozpoczynaj?cej sezon będę obecny z Wami tylko duchowo

Pozdrawiam

Więcek

whist  B)

Takiemu to dobrze w Bieszczady se jedzie a nas zostawia w Wa-wce. To ci dopiero kolega :)

Tłumaszczy się że telefon dostał ,chba w zamian za zostawienie nas. :)

Smucę się bardzo Pilocie, że mnie tak oceniasz :P , ale cóż ja biedny żuczek mogę, bywaj? takie chwile kiedy nie ma się wyj?cia i dostaje się propozycję nie do odrzucenia.

Więcek

Już widzę ten Twój smutek :) .

Też bym tak chciał Ale Ci tego nie wybacze zamienić nasze spotkanie na telefon.Chodz powiedz jaki model. :D

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Już widzę ten Twój smutek !scooter .

Też bym tak chciał Ale Ci tego nie wybacze zamienić nasze spotkanie na telefon.Chodz powiedz jaki model. <_<

i tutaj pilot zagi?ł na ciebie parol , ciekawe jak się z tego wytłumaczysz ?

Odnośnik do komentarza
Już widzę ten Twój smutek !scooter .

Też bym tak chciał Ale Ci tego nie wybacze zamienić nasze spotkanie na telefon.Chodz powiedz jaki model. :huh:

Cnot? jest wybaczanie bliĽniemu błędów i pomyłek:), Ja wybaczam, a Ty i do tego jeszcze za słówka łapie z tym telefonem.

Ku sprostowaniu nie chodzi tu o aparat telefoniczny tylko o informację, która została mi przekazane przez telefon. <_<

P.S.

Jeżeli chodzi o aparaty telefoniczne to najbardziej lubię te, które zostały wyprodukowane od pocz?tku powstania pierwszego telefonu do kończ lat 60 ubiegłego wieku.

Mówię tu o telefoni stacjinarnej

Więcek

Odnośnik do komentarza

Cnot? jest wybaczanie bliĽniemu błędów i pomyłek:), Ja wybaczam, a Ty i do tego jeszcze za słówka łapie z tym telefonem.

Ku sprostowaniu nie chodzi tu o aparat telefoniczny tylko o informację, która została mi przekazane przez telefon. <_<

P.S.

Jeżeli chodzi o aparaty telefoniczne to najbardziej lubię te, które zostały wyprodukowane od pocz?tku powstania pierwszego telefonu do kończ lat 60 ubiegłego wieku.

Mówię tu o telefoni stacjinarnej

Więcek

Ja też Tobie wybaczam i rozumie siły wyższe. Co jak co ale :huh: że nie będziesz na naszym spotkaniu. Ale nic się nie martw i tak niedlugo się spotkamy !OKK bo czas płynie szybko.

Odnośnik do komentarza

Piszę w imieniu grup z południa.

W zwi?zku z dużym zainteresowaniem Msz? w Wa-wie jest pro?ba do Warszawa-zone o znalezienie taniego Hotelu w okolicach Wa-wy. Z tego co wiem nie którzy chc? przyjechac już nawet w pi?tek do Starego Młyna i pozostać aż wyjazdu w niedziele do Częstochowy. Proszę też o szybk? interwencję bo czasu niezbyt dużo a każdy chce zaplanować ten wyjażd.

Licze na Warszawa-zone :D

Odnośnik do komentarza
Pilocie ile osób jest chętnych na przyjazd? Podaj dokładnie ile osób w jaki dzień. Być może co? poradzę.

Pozdrawiam

Mamu?ka

Warto by było zrobic liste i żeby każdy sam się opowiedział czy przyjeżdza. Z tego co ja wiem sa chętni na przyjazd w pi?tek a wyjazd do Częstochowy w niedziele.

Proszę o zgłaszanie na forum swojej chęci przyjazdu celem zalatwienia noclegu dla tych którzy chc? uczestniczyc w Mszy w Warszawie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...