Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza na rozpoczęcie sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
Proszę o zgłaszanie na forum swojej chęci przyjazdu celem zalatwienia noclegu dla tych którzy chc? uczestniczyc w Mszy w Warszawie.

Możesz mnie Pilocie wpisać na listę, przy czym prawdopodobnie do Częstochowy pojadę już w sobotę. !OKK

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    12

  • pilot

    10

  • Karolina

    8

  • Pleban

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety nie będę mógł być 19.04 w Warszawie,... może nie telefon, ale siła wyższa zatrzymuje mnie w Częstochowie, gdzie będę po raz pierwszy na zlocie 20.04. Jako ten, który wierzy w "Siły Wyższe" doł?czę do Mszy o 12 i spojrzę wszystkim w Oczy! :)

Odnośnik do komentarza

Niestety ja i żoneczka nie damy rady przyjechać do Wa.-wy.Będziemy w niedziele w Częstochowie, a jak damy radę to może i w sobotę.Tak więc do zobaczenia w Cz-wie :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Po mszy w Wawie proponuje ognisko w Roztoce tam gdzie czasem wpadalismy na nasze skromne skuterowe otwarcie sezonu. Zaleta jest taka, ze po drodze tam jest sklep gdzie mozna kupic wszystkie produkty potrzebne na ognisko, a drewno na ognisko i kije sa na miejscu za oplata.

Oczywiscie czekam tez na inne propozycje z malym dojazdem co by troche skutery rozruszac !OK

Odnośnik do komentarza

ehh.. a ja do 16:00 mam nauki na studiach: 3 kolosy. Ani nie zabiorę się na Bemowo ani na modły do ko?ciółka. Może ta Roztoka, drogę na skuterku mam już opanowan?. Byłbym z moj? lub? ok 17:20, dajcie znać jakby?cie planowali wyjazd w okolice Kampinosu !OK

Odnośnik do komentarza

czy chodzi o Roztoke w puszczy kampinoskiej?

Proponuję pełne opisanie weekendu - rozpoczynaj?c od spotkania w starym młynie - (czwartek czy piatek - o której?) aż po wyjazd do Częstochowy.

pozdrawiam i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lufciku bo widzę, że nie czytasz nas regularnie:

- w Starym Młynie spotykamy się do weekendu majowego w pi?tki o 19:00

- Msza odbędzie się w sobotę 19.04.2008 w Warszawie, ko?ciół ?w. Franciszka przy ul. Zakroczymskiej 1 o godzinie 12.00. Czy przed msz? zbiórka ustalimy prawdopodobnie w Młynie w pi?tek

- Roztoka jest w kampinosie na drodze Leszno - Kazuń

- Do Częstochowy w "mazowieckich" zbieraj? się chętni ale jeszcze nic nie wiadomo co do godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórki

PrzyjedĽ w Pi?tek do Młyna to wszystkiego się dowiesz ;)

PS. Dlaczego nie chwalisz się, że kupiłe? mojej Ypce siostrzyczkę !OK

Odnośnik do komentarza
Czy przed msz? zbiórka ustalimy prawdopodobnie w Młynie w pi?tek

PS. Dlaczego nie chwalisz się, że kupiłe? mojej Ypce siostrzyczkę ;)

Wła?nie miałem pisać o wcze?niejszym przybyciu pod ko?ciół, tak żeby?my mogli się przywitać, słowo zamienić, maszyny ładnie ustawić (lans przede wszystkim :P). Mam zatem propozycję - przegadajcie j? we "Młynie": dojazd na Zakroczymsk? między 11.15, a 11.30.

PS. Wła?nie. I mojej :P

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Po mszy w Wawie proponuje ognisko w Roztoce tam gdzie czasem wpadalismy na nasze skromne skuterowe otwarcie sezonu.

Oczywiscie czekam tez na inne propozycje z malym dojazdem co by troche skutery rozruszac :P

;)

Ja bym nie chciała krakać, ale pogodę to mało optymistyczn? zapowiadaj?.......... :P

Czy jaka? alternatywa dla ogniska????

Odnośnik do komentarza
Po mszy w Wawie proponuje ognisko w Roztoce tam gdzie czasem wpadalismy na nasze skromne skuterowe otwarcie sezonu.

Oczywiscie czekam tez na inne propozycje z malym dojazdem co by troche skutery rozruszac ;)

:P

Ja bym nie chciała krakać, ale pogodę to mało optymistyczn? zapowiadaj?.......... :)

Czy jaka? alternatywa dla ogniska????

Tak ognisko po parasolami :):)

Nie po to jadę z Krakowa że Smoczyc? żeby mnie deszcz wystraszył. :P

Będę twardy nie miętki. :)

PS. Jak Smoczyca to przeczyta to mnie :)

Odnośnik do komentarza
Lufciku bo widzę, że nie czytasz nas regularnie:

- w Starym Młynie spotykamy się do weekendu majowego w pi?tki o 19:00

- Msza odbędzie się w sobotę 19.04.2008 w Warszawie, ko?ciół ?w. Franciszka przy ul. Zakroczymskiej 1 o godzinie 12.00. Czy przed msz? zbiórka ustalimy prawdopodobnie w Młynie w pi?tek

- Roztoka jest w kampinosie na drodze Leszno - Kazuń

- Do Częstochowy w "mazowieckich" zbieraj? się chętni ale jeszcze nic nie wiadomo co do godziny wyjazdu oraz miejsca zbiórki

PS. Dlaczego nie chwalisz się, że kupiłe? mojej Ypce siostrzyczkę ;)

Dzięki Orzechu!

Wła?nie o taka informację mi chodziło :P

A kupiłem, kupiłem - przyjadę ni? w pi?tek.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Miejsce w Roztoce jak dojechac

mapa%20roztoka.jpg

W przypadku gdyby padalo proponuje knajpe Dzik, Pilot wie gdzie to jest reszta Wawa Zone tez. Sa tam miejsca pod daszkiem na zewnatrz.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Post edytuję gdyż wyraziłem się nie do końca precyzyjnie. Moja propozycja miejsca spotkania po Mszy |w. na wypadek wyjatkowo niesprzyjaj?cej pogody dotyczy gotowej imprezy która odbędzie się trochę bliżej niż Roztoka: otwarcie sezonu w Scooterlandzie.

Z tego co pamiętam w poprzenich latach Burgmania była tam obecna. Marek i Artur, nie zamierzam jednak ingerować w dotychczasowe plany organizacyjne i sam bardzo chętnie przejadę się do Roztoki. Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

POST EDYTOWANY 2008.04.18

Post przeedytowałem, bo Ľle zrozumiałem Areckiego. Propozycja Arka dotyczy zmiany Roztoki na Wawę w zwi?zku z prognozowanymi opadami. Przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza

Nienajlepsza ?

Z tego co widzę to ma prawie nie padać i temp. jest zapowiadana powyżej 6 stopni... tak więc nie ma co narzekać !V

Jutro ok. 9:00 wyjeżdżam z Radomia (je?li nie będzie opadów ci?głych) !V

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

To moze faktycznie plan B nalezy zamienic na plan A czyli grill jak co roku w scooterlandzie. Zupelnie mi to ze lba wylecialo.

Odnośnik do komentarza
Ja odpadam... od rana w Radomiu cały czas pada...

:lol:

Taa, a trza być twardym ewent "sztywnym" ;):lol:

Tym bardziej doceniam Tych,

ktorzy w tak paskudna pogode dotarli na mszę :D;)

Szczególne dzięki dla eMKa za zorganizowanie i przeprowadzenie !YES

Homilia dała nam na pewno wiele do przemyslenia :D

Dobrze, że odważyłe? się na tę odrobinę ewangelizacji w?ród nas !OK

No i te ciekawostki - jak to sie to połaczenie pomiedzy manuałami nazywało, cos tak na ko...... :D:D

Współczuję, że musieli?cie wracać w taka zimnicę i deszcz, aż mnie ciarki przechodz?!

Życzę Wam spokojnego i w miarę suchego powrotu !OK

Dzięki również O. Franciszkanom za goscinę i umozliwienie naszego spotkania.

Bardzo sie cieszę, że mogłem się z Wami spotkać :D

Szkoda, że pogoda nieco popsuła szyki.

Pozdrawiam

RobB. ;)

Zołza dziekuje WSZYSTKIM, którzy za moim po?rednictwem przekazali Jej pozdrowienia !YES !piwko i też Was pozdrawia :D

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Wielkie podziękowanie dla eMKi za przyjazd do Warszawy, odprawienie mszy, (zostan? w pamięci Twoje słowa, i my?lę, że nie tylko w mojej :lol: ). Pogoda co prawda nam nie dopisała ale jako? dali?my radę. Go?ci mieli?my prawie z całej Polski :lol: ,

Gdańsk, Kraków, Wrocław, Toruń, ŁódĽ !YES przepraszam jak nie wszystkie miasta wymieniłem :D . Miło było Was wszystkich ponownie zobaczyc, i nowe twarze też !piwko

A tu kilka fotek:

Msza na rozpoczęcie sezonu 2008

Odnośnik do komentarza

Fajnie bylo pomimo kiepskiej pogody ale milo bylo was wszystkich zobaczyc teraz ze wzgledow zawodowych kontakt mi sie troche urwie z wami ale jak sie gdzies w oklicy pojawimy to znajdziemy troche czasu na"PP"czyli ploty piwne

Pozdrawiam Wojtecki

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Dzięki z spotkanie i wspólne symboliczne rozpoczęcie sezonu. EMKa dzięki za dobre słowo i go?cinę u braci franciszkańskiej.

Szczególne uznanie dla go?ci którzy przemierzyli sporo kilometrów żeby?my mogli się spotkać w jak największym gronie !piwko .

Rob, mam nadzieję że Twoja wróżba, że jakie rozpoczęcie taki i sezon spełni się pod każdym względem z wyj?tkiem pogody !YES .

Odnośnik do komentarza
Dzięki z spotkanie i wspólne symboliczne rozpoczęcie sezonu. EMKa dzięki za dobre słowo i go?cinę u braci franciszkańskiej.

Szczególne uznanie dla go?ci którzy przemierzyli sporo kilometrów żeby?my mogli się spotkać w jak największym gronie :) .

Rob, mam nadzieję że Twoja wróżba, że jakie rozpoczęcie taki i sezon spełni się pod każdym względem z wyj?tkiem pogody !YES .

Oj no pewnie, tak tylko sobie krakałem !OK górale mówi? że dla nich będzie "pikny długi sezon"- bo bedzie mnóstwo...?niegu whist

No, ale w zimie:P !guns

Pozdrawiam

RobB. :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...