Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Msza na rozpoczęcie sezonu


eMKa

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiaj? się coraz czę?ciej tematy zwi?zane z Otwarciem 2008/2009.

Zatem zgodnie z obietnic? złożon? w tym temacie wracam do zawarto?ci powyższych postów i proponuję spotkanie w który? z czwartków kończ?cych marzec / stanowi?cych kwiecień / rozpoczynaj?cych maj.

S?dzę, że rozs?dnie byłoby planować (choć to jeszcze szmat czasu i wiele może się zdarzyć) między 27 marca i 24 kwietnia.

Miejsce naszego pierwszego spotkania (przymknięcia sezonu 2007/2008 :() wydaje się być odpowiednie i jeste?my tam mile widzianymi go?ćmi, czego wyraz został nam dany przez nieformalne zaproszenie.

Faktem jest, że dla wielu z nas sezon się nie kończy i jest "uchylony" przez 12 m-cy w roku, ale "otwarcie" to dobra okazja do spotkania - zdecydowanie lepsza niż "brak okazji" :(.

Zatem czekam na nie?miało podsuwane terminy zdaj?c sobie sprawę, że nie da rady zadowolić każdego, ale... vox populi - vox dei :(.

Szczegóły ustalimy bliżej wybranej daty.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • eMKa

    12

  • pilot

    10

  • Karolina

    8

  • Pleban

    6

Top użytkownicy w tym temacie

Już drugi raz dzi? czytasz w moich my?lach.

Widzę że obietnicy dotrzymujesz. Mam rozumieć że i ?więcenie maszyn przy okazji będzie.

Kurcze, daleko ciut.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

a w jakiej miejscowo?ci planujecie mszę ?

może by tak w okolicy centralnej Polski , co by wszystkim jednakowo blisko było ?

Odnośnik do komentarza

Proponuję z duż? doz? nie?miało?ci whist miejscowo?ci takie jak .......

Słupsk.....Koszalin....Szczecin !V

Oczywi?cie wiem że i tak będzie w Wa-wie....ale co...nie można pomarzyć? :rolleyes:;)

Odnośnik do komentarza

Dla eMKi najlepsza lokalizacja to Darłówko, ale ja proponuję Gdynię.

Czyż to nie jest miejsce dogodne dla wszystkich? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Proszę o info gdzie i kiedy odbędzię się ceremonia a na 99% się stawiam whist

Dzięki eMKa za inicjatywę :rolleyes: .

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
Jestem za, w okolicy s? 4 kesze whist

A wczorajszy wydobyty???? :rolleyes:

A wracaj?c do tematu, stawiam się i na kadzidła i na inne takie.....

Odnośnik do komentarza

Szybciuteńko tnę marzenia i pragnienia dotycz?ce lokalizacji:

bez zmian, zgodnie z pradawnym zwyczajem, aby nie zmieniać tradycji !V whist :

Warszawa, ko?ciół ?w. Franciszka na Zakroczymskiej (róg Franciszkańskiej) nieopodal PWPW, blisko "Starego Młyna".

Dokładna data to jeszcze mglisto?ć, ale w "widełkach" z pierwszego postu (nie mylić z Wielkim Postem ;)). S?dzę, że wybierzemy jaki? czwartek - dzień Burgmaniaka :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza

Zawiodłem się eMKa,oj zawiodłem !V ;);)

A już my?lałem że powstanie nowa tradycja odno?nie lokalizacji,a co tam....niech jad? do nas :rolleyes:

Lecz skoro starodawnym oraz pradawnym zwyczajem nic nie zmieniasz to ..... ;)whist;)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Koniec tygodnia byłby może rozs?dniejszy, może więcej burgmaniaków mogłoby sie stawić. Godzinę też może udała się dopasować aby zd?żyć przyjechać :D i wrócić ;) .

Odnośnik do komentarza

My też chętnie się zjawimy :D

I mamy mał? pro?bę, żeby jednak to był kwiecień. W Marcu mamy bardzo napiety plan... :-)

pozdrawiamy...

Sylwia, Przemek i Olaf.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

:P Bardzo bym chciała przyjechać. :P

Dajcie szansę przyjezdnym, którzy ucz? się/pracuj? w tygodniu i proszę - zorganizujcie tę ważn? "uroczysto?ć" w sobotę.

Kwiecień jak najbardziej, :P byle nie wtedy, kiedy rozpoczęcie w Częstochowie na Jasnej Górze...

Odnośnik do komentarza

No to bior?c pod uwagę powyższe posty (kto pierwszy temn lepszy :P) zaczyna się wyłaniać termin około 12 kwietnia... Na razie jeszcze wstępnie.

A że to nie będzie dzień roboczy to może godzina też bardziej popołudniowa niż wieczorna? Co s?dzicie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...