Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w m.Czajkowa w dniu 23.04.2023r. Bo sezon czas zacząć.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

Jest takie stare powiedzenie że "Wstyd to kraść i z du.y spaść" 😀 teraz może czasy są inne, bo ja to stary już jestem, ale nie dołuj się tak bo nie ma czym. Najważniejsze jak koledzy piszą to chęci do jazdy na 🛵 i raz na jakiś czas do wspólnego spotkania. Obserwuj wątek Świętokrzyskie  i  Podkarpackie. Czasem tam się coś dzieje to w miarę możliwości przyjeżdżaj. Damy radę i ze 125 w składzie.

Dobrze szefie. 

Na ognisku poczęstowano mnie kawą(która oczywiście była zajebista), ale herzklekoty miałem do wieczora po takiej siekierze. Mocniejszą serwują tylko na Łysej Górze w barku:)

Michu to niezwykły człowiek. Ileż on tematów jednocześnie potrafi prowadzić, można słowem się nie odezwać tylko słuchać jego opowiadań. Super, że tutaj trafiłem:)

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, EndriuBis napisał(a):

(...) ja to stary już jestem (...)

"Dziadku" - chyba pora na zmianę nicka, 😉

stary - to może być osioł, albo ... "staaary karabin, mój brat, jeeeszcze" ...

@Dzejva najważniejsze, żebyś chciał jeździć i przyjeżdżać na spotkania i imprezy, a czym jeździsz to jest najmniejszy problem.

Jeden z moich serdecznych Kolegów jeździł na Burgmanie 125ccm, ale do Giżycka dojechał i do tej pory tam  jeździ, ... obecnie trochę szybciej 😀.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Saper napisał(a):

Chyba nie może. 🤣

Nie chce się wtrącać ale .... medycyna poszła do przodu i mała tabletka ''pomoże'' i wtedy każdy może😁

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, EndriuBis napisał(a):

@Rafa303 ale my z @Saper  mówimy o jeżdżeniu na skuterach 🤫  w moim przypadku tabletka nic nie da bo nie ma czasu 😐

no ale jak to mówią "głodnemu zawsze chleb na myśli"  🤣 

🫢 to wycofuje co napisałem,  źle zrozumiałem Sapera. A głodny jestem (co jakiś czas - podróży😀).

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Nazir napisał(a):

Trącło zakończeniem sezonu😫  ....

spoko 😀  ja tylko ...........    

bylem zasiać grzybnie, tak aby można było nazbierać pełne koszyki w odpowiednim czasie 🤣 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...