Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w m.Czajkowa w dniu 23.04.2023r. Bo sezon czas zacząć.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

To był bardzo udany dzień :) Do domu dojechałyśmy z Honoratą koło 19.00 i teraz czas na odpoczynek :) 

Miejscówka ogniskowa w Czajkowej rewelacyjna, bardzo się cieszę, że nareszcie udało mi się wziąć udział :) 

Dziękuję za spotkanie, pogaduchy, wspólne pieczenie kiełbasek. 

Saper kawa pierwsza klasa :) 

Basi i Marcinowi dziękuję za wspólną drogę tam i z powrotem :) i za lody na rynku w "polskim Carcassonne" 

ps. na wyjeździe Honorka skradła show 🤣 nigdy nie miałam tak licznej asysty przy ruszaniu 🤣

IMG_20230423_155813.jpg

IMG_20230423_142013.jpg

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Joasia70 napisał(a):

Ps. na wyjeździe Honorka skradła show 🤣 nigdy nie miałam tak licznej asysty przy ruszaniu 🤣

😁no cóż. Nie jest to zbyt częsty widok, przynajmniej na Podkarpaciu,  wiadomo - ściana wschodnia 😁 ale piesek jest spoko. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, EndriuBis napisał(a):
19 minut temu, Joasia70 napisał(a):

ps. na wyjeździe Honorka skradła show 🤣 nigdy nie miałam tak licznej asysty przy ruszaniu 🤣

IMG_20230423_155813.jpg

IMG_20230423_142013.jpg

 

A moje serce patrzyło na moje kymco czy nie zahaczysz o nie przy wyjeździe, ale spoko (po prawej z wiszącą  kurtką) dałaś radę. Pozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
3 minuty temu, Rafa303 napisał(a):

A moje serce patrzyło na moje kymco czy nie zahaczysz o nie przy wyjeździe, ale spoko (po prawej z wiszącą  kurtką) dałaś radę. Pozdrowienia !

Widziałam i czuwałam :) w życiu bym nie zahaczyła :) 

Odnośnik do komentarza

Stalowa również już w domu. Pogodę mieliśmy super Ponoć saper załatwił z leśniczym przy tej flaszeczce co ją pokazywał na zdjęciu Tą kawe parzy coraz lepszą za każdym razem. Już prawie doszedł do prawdziwej PERFEKCJI 👍😋 Było naprawdę super Mam nadzieje że wszyscy szczęśliwie i bez przygód wrócili do domu Pozdrawiamy serdecznie 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Joasia70 napisał(a):

Widziałam i czuwałam :) w życiu bym nie zahaczyła :) 

Wiem kobiety są bardziej wyczulone i ostrożniejsze. Psina szczęśliwa, że już w domu !?!

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziękuję za fajny dzionek w super towarzystwie. Kiełbaska skonsumowana , oponki obkopane 👍

Wpadło 480 km i we wtorek można lecieć na pierwszy przegląd ( I info dla niedowiarków: szutrów nie było 😜 )

Dziękuję za fajny dzionek w super towarzystwie. Kiełbaska skonsumowana , oponki obkopane 👍

Wpadło 480 km i we wtorek można lecieć na pierwszy przegląd ( I info dla niedowiarków: szutrów nie było 😜 )

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nietofrodki również w domu. Bardzo dziękujemy za bardzo miło spędzony czas. Do  zobaczenia gdzieś w trasie,  miejscu i czasie 😉

Aneta i Jurek 🦇🦇

Odnośnik do komentarza

Opisałem spotkanie troszkę na stronie małopolskiej ale jeszcze nie do końca. U Was nie trzeba bo to klasyka. Saper i spółka organizacja perfekt.

Odnośnik do komentarza

W domu nawet przed Jędrkiem byłem, ale tylko dlatego że do WPR bylo bliżej.

Serdeczne podziękowania i ukłony dla Organizatorów. Fajnie, że Wam się chce, a i pogoda oraz frekwencja też zaskoczyła na plus.
Wasze Ognisko już na stałe wpisane na moją listę "must be/must have"

Wszystkim przybyłym podziękowania za dobrą atmosferę, do nastepnego.

20230423_141924.jpg20230423_131012.jpg20230423_120508.jpg20230423_120437.jpg20230423_120425.jpg20230423_120331.jpg

Odnośnik do komentarza

Niewiem, czy miałem najdalej, czy najwolniej jeżdżę🤔🤪

Po 21szej dotarłem do🏡. Ostatnie 15km w deszczyku ☝️No i dobrze, bo na Podkarpaciu to już jakaś przesada była, żeby tak ładnie i gorąco o tej porze roku było🤯. Na koniec starczyło ściereczką powycierać te całe robactwo, co się rozbiło o plastiki - wiecie: chodzi o to coś, co Roztomiły z XMarcinem jedzą w Wietnamie każdego dnia😁

Podsumowując te 900km z weekendu:

Dziękuję całej "demokratycznej" grupie podkarpackiej za tak zacne spotkanie🔥👌 (cel tego wyjazdu☝️😃) miłe przyjęcie, wesołą przyjacielską atmosferę i zapewnienie tej jakże wyjątkowej pogody💪🏻. Jesteście WIELCY!!

Grupie powrotnej z Królem Arturem na czele dzięki za wspólne (jak zawsze piękne🤩) km przejechanych dróg!

IMPREZA DLA MNIE NIE DO POMINIĘCIA!!!

PS 

Zapomniałem JoaSi spytać, czy tę czapeczkę Honoratce to nie projektował przypadkiem Arkadius🤔😉

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
56 minut temu, frodka2 napisał(a):

Nietofrodki również w domu. Bardzo dziękujemy za bardzo miło spędzony czas. Do  zobaczenia gdzieś w rrasie,  miejscu i czasie 😉

Aneta i Jurek 🦇🦇

My w domu byliśmy o 20 tej i ostatnie kilka kilometrów padało. Już myślimy kiedy znowu odwiedzić Podkarpacie! 

Odnośnik do komentarza

Muszę jak najszybciej się przesiąść na coś lepszego i nowszego bo aż wstyd było przyjechać takim wypierdkiem, w porównaniu z Waszymi maszynami:)

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, każdy od czegoś zaczynał.
Ja np. od burgmana 125, zresztą 125 też były na ognisku, więc luz. A jak jedziesz w grupie to zawsze dostosują się do Twojego tempa jazdy. Nie skuter najwazniejszy, a chęć do jeżdżenia.



Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Dzejva napisał(a):

Muszę jak najszybciej się przesiąść na coś lepszego i nowszego bo aż wstyd było przyjechać takim wypierdkiem, w porównaniu z Waszymi maszynami:)

Spokojnie, Migu na 125-tce przyjechał ostatni i jako jeden z ostatnich wyjechał. Pewnie jeszcze jedzie, ale zawsze dociera szczęśliwie na metę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 minut temu, tomekstw napisał(a):

Migu na 125-tce przyjechał ostatni i jako jeden z ostatnich wyjechał. Pewnie jeszcze jedzie

🤣👍

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, arturo-bb napisał(a):

.... ( I info dla niedowiarków: szutrów nie było 😜 )  ...

ale jak to tak ? 🤫 bez szutrów ? 🤫 to nie może być. Jest na to tylko jedno wytłumaczenie. Sprzęt nowy, trochę szkoda, ale pewnie to się na dniach zmieni. 🤣

Podczas przymiarki do Forzy Janusza dałem komuś do potrzymania telefon, bo mi przeszkadzał.  A ten "ktoś" wykorzystał sytuacje i na trzaskał nam zdjęć. Dopiero po powrocie do domu odkryłem. W życiu tyle zdjęć nie miałem z imprezy.

Przyznawać się kto był tym fotografem. 🙃

IMG_20230423_124905.jpg

Odnośnik do komentarza

Miło było was w końcu poznać na żywo , chociaż słowo poznać to dużo powiedziane . Jeszcze sporo czasu minie zanim będę w stanie was wszystkich spamiętać 😀Za pierwszym razem zawsze jest trochę łyso jak się nikogo nie zna ale myślę , że jakoś się powoli wdrożę . 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.04.2023 o 20:00, Joasia70 napisał(a):

Saper kawa pierwsza klasa :)

W dniu 23.04.2023 o 20:46, Bienias napisał(a):

(...) Tą kawe parzy coraz lepszą za każdym razem. Już prawie doszedł do prawdziwej PERFEKCJI (...)

Kto parzy najlepszą kawę? 🤔: Sekretarka?, ekspres?, Barista?, Teściowa?, Brazylijczycy?, Saper? 🤔

NIE WAŻNE KTO PARZY!!!

Ważne  KTO PIJE. 😀 👍

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.04.2023 o 22:25, Dzejva napisał(a):

Muszę jak najszybciej się przesiąść na coś lepszego i nowszego bo aż wstyd było przyjechać takim wypierdkiem, w porównaniu z Waszymi maszynami:)

Jest takie stare powiedzenie że "Wstyd to kraść i z du.y spaść" 😀 teraz może czasy są inne, bo ja to stary już jestem, ale nie dołuj się tak bo nie ma czym. Najważniejsze jak koledzy piszą to chęci do jazdy na 🛵 i raz na jakiś czas do wspólnego spotkania. Obserwuj wątek Świętokrzyskie  i  Podkarpackie. Czasem tam się coś dzieje to w miarę możliwości przyjeżdżaj. Damy radę i ze 125 w składzie.

7 godzin temu, ComoDo napisał(a):

Miło było was w końcu poznać na żywo , ....

Na spotkaniu zapomniałem zapytać.  Oglądałeś te boczne bagażniki do Forzy 750 u kolegi @Bienias  ?  Bo w pewnym momencie ciężko się tam było dopchać 😀  No i liczymy na to że przy najbliższej okazji jak się znów spotkamy to i Tobie skopiemy oponki 🤣 

 

Na jesieni na pewno będzie powtórka, ale jakieś tam wspólne jednodniowe wycieczki też się szykują.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, EndriuBis napisał(a):

"

Na spotkaniu zapomniałem zapytać.  Oglądałeś te boczne bagażniki do Forzy 750 u kolegi @Bienias  ?  Bo w pewnym momencie ciężko się tam było dopchać 😀  No i liczymy na to że przy najbliższej okazji jak się znów spotkamy to i Tobie skopiemy oponki 🤣 

 

Na jesieni na pewno będzie powtórka, ale jakieś tam wspólne jednodniowe wycieczki też się szykują.

Tak. Obejrzałem bagażniki i kilka innych dodatków. Teraz już mam jakieś rozeznanie co i jak . Czeka mnie trochę zakupów . 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...