Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w m.Czajkowa w dniu 23.04.2023r. Bo sezon czas zacząć.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Rafa303 napisał(a):

Pytanie jaką trasą  będziecie pomykać. (...)

Będą szutry, głównie szutry. 🤣🤣🤣 I może jeszcze bezdroża. 👍

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Saper napisał(a):

Będą szutry, głównie szutry. 🤣🤣🤣 I może jeszcze bezdroża. 👍

Jeżeli tak no to dupa przyjadę sam 94-ką

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Spoko. Nie daj się zastraszyć. Możemy się spotkać np w Wieliczce a potem lecę przez Niepołomice i bokami do Mielca. Tempo normalne (jedzie z nami 125cm )

Na tej stacji możemy być ok 10

Stacja Paliw ORLEN
18 267 60 19
https://maps.app.goo.gl/3LEnCKdiK9Rb8ioB6

Godzinę temu, Rafa303 napisał(a):

Jeżeli tak no to dupa przyjadę sam 94-ką

Osobiście unikam głównych dróg, wolę te lokalne.

Jeśli Ci pasuje to napisz

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Saper napisał(a):

Arturo, ale w tym przypadku Rafa z Brzeska będzie się musiał cofać, może znajdź jakiś punkt w okolicy Szczurowej?

Jestem w szoku, że ktoś z obcego województwa zna topografie i  rozmieszczenie miejscowości 👏

Godzinę temu, arturo-bb napisał(a):

No fakt .Może być Szczurowa tylko to tak ok 10,30-10,45 na oko 😉

 

Gdziekolwiek po tej trasie. Mam nadzieję, że pociągniesz za sobą całą sforę. Jeszcze nigdy nie jechałem w ''konwoju'' Będę czekał. Mam nadzieje, że ''Kraków'' czyta i dołączy!

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Rafa303 napisał(a):

👏Jestem w szoku, że ktoś z obcego województwa zna topografie i  rozmieszczenie miejscowości ....

jak to mówią "młody zawsze zdziwiony" 😋 Akurat Grzesiu - Saper to i ze stolicą Małopolski ma trochę wspólnego 🙂 a po za tym ma wujka ......  Google 🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Rafa303 napisał(a):

Gdziekolwiek po tej trasie. Mam nadzieję, że pociągniesz za sobą całą sforę. Jeszcze nigdy nie jechałem w ''konwoju'' Będę czekał.

No to do zobaczenia na parkingu.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Rafa303 napisał(a):

Mam nadzieję, że pociągniesz za sobą całą sforę.

Na ognisko może jeszcze pojedziesz luźno za Arturo ale z powrotem to już może być ciasno😁

Jak Artur nie będzie miał nic przeciwko (a na ogół nie ma☝️😃) to ja dopisuję się do wspólnego

powrotu🛵🛵🛵🛵🛵... 

Na 🔥 planuję wyjechać trochę wcześniej od Was - tak dzień lub dwa🤭😂.

Jeszcze ze sobą się nie dogadałem🤪

11 godzin temu, Rafa303 napisał(a):

Jeszcze nigdy nie jechałem w ''konwoju'' Będę czekał. Mam nadzieje, że ''Kraków'' czyta i dołączy!

Jak nie jechałeś w grupie to nawet dobrze, że zaczniesz z Arturo👌

Już On Cię wyprowadzi na ludzi😈 

Jak każdy nie lubię pouczania ale lubię jak mi ktoś (☝️słusznie - zaznaczę😜) wytknie błędy.

Dużo w tej kwestii zawdzięczam właśnie Arturowi (pierwszy OPR był, że na miejsce spotkania przyjeżdza się zatankowanym na maxa - do dzisiaj mu to pamiętam🤭), Marcinowi78 co uczył mnie jak się jedzie na zamek w mieście i poza oraz Joasi która również poinstruowała mnie jak prowadzić większą grupę.

Oczywiście więcej od nich się dowiedziałem niż wypisałem😉

Ważne to niezgrywać chojraka i pytać lub pozwolić sobie na zwracanie uwagi.

Nikt się mądrym nie rodzi😊

PS

Może jest już na forum savoir-vivre jazdy w grupie🤔

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My jedziemy w piątek po południu o jeszcze nie określonej godzinie. W sobotę odwiedzamy rodzinę we Frysztaku i Krośnie i kręcimy się po okolicy. W niedzielę ognisko i do domu. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Nazir napisał(a):

👌Jak nie jechałeś w grupie to nawet dobrze, że zaczniesz z Arturo

Nie no jechałem w konwoju 1991 r przebazówka wyrzutnie rakiet z Oświęcimia do m. Lędziny (jak byłem w woju), średnia prędkość 30 km/h. Ale to były Ziły i Krazy😀

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, EndriuBis napisał(a):

(...) przyswój słowa wachmistrza Kality 🤣 (...)

Żebyś nie musiał szukać: "przed Gospodarza - nie leź".

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Saper napisał(a):

Żebyś nie musiał szukać: "przed Gospodarza - nie leź".

To nawiązując do filmów Roch Kowalski ,,rozkaz to rozkaz''

Odnośnik do komentarza

Forza 750 jeszcze w salonie ze względu na formalności przy rejestracji , ubezpieczeniu itp (dokumenty w drodze) ale postaram się przyjechać jej mniejszą siostrą 125 . 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Uuuuuu cośik długo to ogarniają.

Mnie w zeszłym tygodniu zajęło wszystko 35 min ( zakup,rejestracja + ubezpieczenie) Więcej czasu straciłem na dojazd do salonu  😜

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, arturo-bb napisał(a):

Uuuuuu cośik długo to ogarniają.

Mnie w zeszłym tygodniu zajęło wszystko 35 min ( zakup,rejestracja + ubezpieczenie) Więcej czasu straciłem na dojazd do salonu  😜

 

Tu akurat wina leży po mojej stronie bo musiałem czekać ,aż mi się skończą lokaty terminowe , żeby odsetek nie tracić . Stąd prawie 3 tygodnie opóźnienia. Tak czy owak w końcu kasa poszła i kurier jutro będzie z papierami u mnie. W przyszłym tygodniu zarejestruję , ubezpieczę i trzeba będzie do Krakowa pojechać po odbiór bo nie uśmiecha mi się 700 zł płacić za transport.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Długi 1973 napisał(a):

Jeszcze nie miałem przyjemność Was odwiedzić, więc tym razem powinienem być 😁 Bynajmniej tak wskazują ślady na niebie i ziemi 😉

I pogoda ma być zaje....a

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...