Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w m.Czajkowa w dniu 23.04.2023r. Bo sezon czas zacząć.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Taka stuacja niespodziewana🤪

Chociaż powinienem się już spodziewać, że jak kogoś z burgmani w trasie spotkam to na pewno 20230422_142943.thumb.jpg.08845501a0f63fa44827a4878a05e058.jpgbędą to Nietoperki🦇🦇

W każdym razie już czuć ognisko kibaski z🔥

Do zobaczenia jutro👌

Odnośnik do komentarza

Nazir gdzie Ciebie dzisiaj nie było ?. Fakt pogoda piękna ale ja musiałem kosić trawkę  na działce. W oddali tylko było słychać silniki motocyklów. Nic jutro to nadrobię. Do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Rafa303 napisał(a):

Nazir gdzie Ciebie dzisiaj nie było ?. Fakt pogoda piękna ale ja musiałem kosić trawkę  na działce. W oddali tylko było słychać silniki motocyklów. Nic jutro to nadrobię. Do zobaczyska!

😁

Widzę, że ktoś w Albigowej szykuje srebrnego burka☝️😉

Teraz robię objazdówkę:

Łańcut/ Zabrama/Kańczuga/Przeworsk

Trzeba rozminowań teren😂

Same piękne trasy👍👍👌

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
6 godzin temu, Nazir napisał(a):

Taka stuacja niespodziewana🤪

Chociaż powinienem się już spodziewać, że jak kogoś z burgmani w trasie spotkam to na pewno 20230422_142943.thumb.jpg.08845501a0f63fa44827a4878a05e058.jpgbędą to Nietoperki🦇🦇

W każdym razie już czuć ognisko kibaski z🔥

Do zobaczenia jutro👌

Do zobaczenia zaś🤣

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.04.2023 o 21:30, frodka2 napisał(a):

Pozdrawiamy z okolicy🙂....

a gdzie to taki "kukuruźnik" wylądował we Frysztaku ? 🤫 No nie kojarzę miejsca.  

3 godziny temu, Nazir napisał(a):

,,,,,Widzę, że ktoś w Albigowej szykuje srebrnego burka☝️😉  ....

jutro w okolicy jest kilka lokalnych zlotów, tak że nie koniecznie ten "srebrny" będzie u nas.  A gdzieś ty to pojechał ? 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, EndriuBis napisał(a):

a gdzie to taki "kukuruźnik" wylądował we Frysztaku ? 🤫 No nie kojarzę miejsca.

Bo to w Mielcu jest. Nie kojarzysz, bo nie bywasz. 🙂

Odnośnik do komentarza

😀 no tak nie do końca. Jedyny dwupłatowiec jaki widuję to właśnie ten w Mielcu, tylko ja go oglądam zawsze z drugiej strony 🙂 tylko nie bardzo mi Mielec pasował do Frysztaka. 🤔 no ale OK.

A tak przy okazji.  "Śmieciowóz" gotowy 🤣, ale raczej pojedziemy osobno.  Do zobaczenia na miejscu. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, EndriuBis napisał(a):

 🤫 

jutro w okolicy jest kilka lokalnych zlotów, tak że nie koniecznie ten "srebrny" będzie u nas.  A gdzieś ty to pojechał ? 

A może🤔

Jestem (w sensie nocuję) niedaleko zamku Łańcuckiego😁 prawie derzavi🤣🤣

Właściciel gościńca też ma squta taką kawasaki czista ale mówi, że Cię niezna🤔😁

Jeszcze dopnę zamek nocą☝️20230422_201132.thumb.jpg.694ec7c927eb6c08d9c8e8378cb6b88f.jpg🙂

No i całkiem blisko jest Leżajsk👌20230422_204651.thumb.jpg.d565916115d93510b945c4045e6b5732.jpg

Odnośnik do komentarza

Taa  ...  szkoda że browar mają zamknąć lada chwila, a "Leżajsk" ma być ważony gdzie indziej 😞 no takie czasy. Żubr przegania żywiec, a Leżajsk będzie produkowany w Warce 😐

Odnośnik do komentarza

Miło było Was poznać. Trochę nieswojo się czułem bez nikogo znajomego, ale wszyscy przyjaźnie nastawieni:) Jak wskoczę na większe moto to chętnie w dalsze regiony przyjadę na inne spotkania. 

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu już w domku powolnym tepem zresztą jak zwykle, Vince dziękuję za wspólną podróż w te i nazat Wszystkim za miłe przyjęcie i gościnę i do zobaczyska.0038ed256fa6bc3a3684d1e02c20d881.jpg

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Ognisko zgaszone, śmieci posegregowane, jakoś tak pusto się zrobiło .

IMG_20230423_163914.jpg

Dzięki wszystkim obecnym za spotkanie. Do zobaczenia gdzieś..... 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...