Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Ognisko w m.Czajkowa w dniu 23.04.2023r. Bo sezon czas zacząć.


Saper

Rekomendowane odpowiedzi

Witom Wos bardzo, "kurcza" serdecznie 🙂.
Sezon powoli trzeba zaczynać, więc pora na spotkanie przy ognisku w m.Czajkowa.
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, na ognisko które odbędzie się w dniu 23.04.2023r. godzina 12.00, (bo rano trzeba pospać, wszak to niedzielaemoji6.png),w miejscu zatrzymania Czajkowa, czyli TUTAJ, klik.  Współrzędne GPS:   50° 22´ 26˝ N, 21° 33´ 19˝ E.

Miejsce dla Wielu już znane emoji106.png, a dla Tych, którym jest nieznane - to trzeba poznać emoji3.png, żeby nadrobić zaległości.
Pismo o wyrażenie zgody do Nadleśnictwa Mielec już poszło, jak tylko dostanę odpowiedź, nie omieszkam powiadomić.

Dla jasności - na ognisko każdy przywozi co lubi i co zamierza upiec, że o konsumpcji nie wspomnę.
Wszelkie informacje będę zamieszczał w tym poście, żeby nie trzeba było ich szukać po całym temacie.
 

20220504_145139_HDR.jpg

20220508_124123_HDR.jpg

Z moich wyliczeń wynika, że będzie to już piąte ognisko na podkarpackiej ziemi (jeżeli jestem w błędzie, to proszę o sprostowanie), więc Kolega @Robbi przygotował na tą okoliczność ....

okolicznościową koszulkę, w której posiadanie będzie można wejść drogą kupna. Koszulka ładna, w zielonym kolorze, bo zielony uspokaja - podobno 😉.

Zamówienia można składać w tym wątku, koszt koszulki to 50zł. Wpłaty proszę dokonywać na konto:

Robert Proskura

50 1020 5558 1111 1694 3530 0050

w tytule przelewu proszę wpisywać nick i rozmiar koszulki

na wpłaty czekamy do dnia 06.04.2023r. wtedy zamykamy listę i koszulki idą do wykonania.

koszulka do druku.jpg

Rozmiary koszulek od S do XXXL, rozmiarówka standardowa europejska.

Koszulki zamówili:

  1. Robbi - XL - zapłacone - 2 szt.
  2. Nazir - XL - zapłacone
  3. Bienias - XL - zapłacone
  4. Renia - M - zapłacone
  5. Saper - XXL - zapłacone - 2 szt.
  6. Frodka - S - zapłacone
  7. Nietoperz - XL - zapłacone
  8. ziga - XXXL - zapłacone

 

Edit.

Mamy zgodę Nadleśnictwa Mielec na ognisko w dniu 23.04.2023r.

Odnośnik do komentarza

😃 Raz, dwa, trzy ..zamawiam koszulkę sztuk jeden z odbiorem własnym na🥓🔥 Pytanie tylko o rozmiarówkę: czy taka azjatycka, europejska czy już może amerykancka?

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
7 godzin temu, Dzejva napisał(a):

Świętokrzyskie

Jedziemy, ale jak i o której tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Nazir napisał(a):

(...) Pytanie tylko o rozmiarówkę: czy taka azjatycka, europejska czy już może amerykancka?

Rozmiarówka standardowa "ewropejska". Jaki rozmiar wpisać?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Saper napisał(a):

Rozmiarówka standardowa "ewropejska". Jaki rozmiar wpisać?

Bardzo uprzejmie proszę szanownego kolegę Sapera o zapisanie rozmiaru ewropejskiego: XL ( bo nadal mam nadzieję na to dodatkowe eL🤭😁)

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Mamy zamiar "kurcza" przyjechać 

Frodka koszulka jesli jest damska to M a jeśli nie ma to męska S

Nietoperz koszulka męska XL 

Kasa poszła .

Odnośnik do komentarza

Nasza impreza trwa maksymalnie do godziny 17.00 (w prośbie o pozwolenie na ognisko, godziną zakończenia jest 17.00), jednak jest to teren ogólnie dostępny, co będzie się działo poza tymi godzinami, nie jest już w gestii Organizatorów ogniska pod egidą Burgmanii. My odpowiadamy za to, co będzie się tam działo w wyznaczonych godzinach.

Jak do namiociku/hamaka (poza naszymi godzinami) i działań "pozaogniskowych", podejdą służby leśne (jest to teren Nadleśnictwa Mielec), nie wiem. Wiem, że kiedyś Lasy Państwowe prowadziły program "zanocuj w lesie" i były wyznaczone do tego celu rejony. Moim zdaniem najlepiej będzie, jak zadzwonisz do Nadleśnictwa Mielec i zapytasz u  źródła.

Odnośnik do komentarza

🤔Jak Saper będzie w dwóch koszulkach to znaczy: coś wie o pogodzie🥴

PS

Dla mnie liczy się tylko info☝️

W sensie, czy jechać w pałatce i zabrać termos z ciepłą grochówką, czy starczą tylko dwie koszulki😉

Odnośnik do komentarza

Oj tam, oj tam. Pogoda jest zawsze - czasami tylko do doopy, jak mawia stare porzekadło.

Będzie dobrze. I tej wersji się trzymam.👍

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
Godzinę temu, Nazir napisał(a):

zabrać termos z ciepłą grochówką ?

ZABRAĆ !!!!!! 😛

Odnośnik do komentarza

Wizja lokalna zaliczona, jest jeszcze cicho i spokojnie,  ale niedługo to się zmieni. 

Drewno i kibelek dogadane, na tą chwilę prognoza pogody jest obiecująca. 

Teraz pozostaje tylko czekać. 

20230413_143205.jpg

20230413_143158.jpg

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.04.2023 o 20:22, arturo-bb napisał(a):

Czekam , czekam , czekam z niecierpliwością 😍

Pytanie jaką trasą  będziecie pomykać. Bo jak u mnie nie będzie chętnych to się przykleję do Was !?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...