Skocz do zawartości
Forum Burgmania

7. Majówka Zachodniopomorska - Pogorzelica 9-11 września 2022


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze

Fajnie było odwiedzić znajome mordki w Pogorzelicy... Miło spędzone popołudnie, a dla Was udanego wieczoru i jutrzejszych powrotów do domu... Do następnego 🤩

 

20220910_175952.jpg

20220910_173212.jpg

 

20220910_194357.jpg

20220910_194326.jpg

20220910_194413.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dziś fajnie spędzony dzionek zwieńczony wspólnym kibicowaniem w gronie niemal całej grupy Zachodniopomorskiej. Na początku mecz siatkówki Brazylia - Polska, a później Idze Świątek w finale US Open. Brawo 1GA

4f12e13d48a1cc39efc4bf434dc90406.jpg

3baeda061cbbffe4bbf4d66e218ee156.jpg

ba5b4f93b47368b82fee66df00a4627c.jpg

Odnośnik do komentarza

Najważniejsze, że pogoda dopisała i obyło się bez deszczu, co o tej porze roku nie jest takie oczywiste. Bardzo miło spędzony czas. Podziękowania dla Organizatorów👍.

PS. Aż się od różnych opowieści niezłej chrypki nabawiłem 😁

Odnośnik do komentarza

Majówka zakończona, ostatnie zdjęcie morza zrobione, nastał czas powrotu do MSD. 

Dzięki Wszystkim za miło spędzony czas, Organizatorom za trud włożony w to przedsięwzięcie, dzięki do zobaczenia 

20220911_073254_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Melduję się z Bydgoszczy. Byłem u Was pierwszy raz,dzięki czemu miałem okazję poznać osoby face to face. Wiem jedno-z pewnością tam powrócę na kolejną Majówkę. Widać było zaangażowanie organizatorów. Dzięki serdeczne i pozdrawiam uczestników. 

PS Jutro z rańca do wilkanizatora- już od sobotniej wycieczki na zachód w tylnej pance siedzi mały gwoździk. Ale dojechałem bez problemu do domu.

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu juz w domku Wszystkim dziękuję za przednią zabawę zamartwiającym się czy dojedzie obesrany💩 czy nie oświadczam wszem i wobec że prania nie będzie 🤣🤣🤣Saperku Grzybek dziękuję za medykamęty i do następnego. 

Pozdrawiam Was Wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Nie ma sprawy. Jak tu nie pomóc mega potrzebującemu😃. Najważniejsze, że obyło się bez prania- w dobie podwyżek za energię trochę zaoszczędziłeś😅

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My już w domu. Bardzo dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom za super spotkanie. Wrażeń było co niemiara. I do zobaczenia.2b91323690f3a22cdfb0776a44fe7597.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

My też w domu troche pokropiło ale to nie ważne zlot bardzo udany dzięki organizatorom stacjonarnym i w trasie pozdrawiamy i do zobaczenia 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Do Wawy dojechałem na g.19 a nad Śródmieściem widać było piękną podwójną tęczę. Do mnie deszcz nie dotarł, chociaż tym państwu z Białogardu (Basia i Paweł) to się kocówa należy, bo nie załatwili dla nas z Vincem słoneczmego przelotu przez swoje miasto, tylko na 5km musieliśmy przeciwdeszczówki zakładać. Jazda z Mirkiem była spokojna, co 130km postój na przegląd własny. 2 razy nas suszyli ale bezskutecznie a jeden raz lotna nas zatrzymała do rutynowej kontroli dokumentów. Sprawdzili i życzyli miłej dalszej podróży. To było gdzieś koło Radzynia Chełmińskiego gdzie są resztki zamku. Podróż trwała 9h30m bo po drodze zjedliśmy obiad w miejscowości wypoczynkowej Tleń. Pyszna dziczyzna w knajpie "Dzik i ryba".

Dziękuję organizatorom za wspaniały zlot i wszystkim zlotowiczom za towarzystwo.

IMG_20220911_152645.jpg

IMG_20220911_140328.jpg

582km dziś zrobione.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

My z Ziutką też w domku od jakiegoś czasu cali i bezpieczni. Dzięki Organizatorom za zlocik, Sławek i Larwa dzięki za wszystko i Wszystkim za wszystko.
LWG

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

I ja w domu od 19.00. Trasy nie będę opisywał bo Grzecho już relacje zdał powyżej.
Podziękowania dla Organizatorów za super spotkanie.
Wycieczek w tym roku nie zaliczyłem, ale dzięki temu zobaczyłem też inną twarz Burgmanii - ludzi serdecznych, chętnych do pomocy i wsparcia. Dzięki wszystkim za to!
Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ja też już w domu od jakiegoś czasu, thx Jaki40 za kulanie do Wrocka. Organizatorom dziękuję że powrócili do organizacji tej zacnej imprezy, mam nadzieje że w przyszłym roku znów będzie się Wam "chciało" . Do Zobaczenia

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Od jakiegoś  czasu  też w domu bez deszczu i Bardzo Dziękujemy  organizatorom  za wspaniałą imprezę  a wszystkim  za miłe towarzystwo  było super i szkoda że to tak szybko się  skończyło 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
My już w domu. Bardzo dziękujemy organizatorom oraz uczestnikom za super spotkanie. Wrażeń było co niemiara. I do zobaczenia.2b91323690f3a22cdfb0776a44fe7597.jpg

A ja jeszcze mam takie ładne zdjęcie zrobione … przy blasku księżyca

ed1d847732f97d4b5e300347eba71b53.jpg
Odnośnik do komentarza

My również w domku od godziny 18 😁 Ponieważ mieliśmy całe 75 km do domu, postanowiliśmy postrzelać z łuku w Wiosce Wikingów , dalej kawka w Szczecinie i powrót do domku . 

Dziękujemy całej ekipie za super spędzony czas 💪

Ps. GrzechoCnik oj nie wiem o czym Ty mówisz, nas przywitało przepiękne słoneczko 🌞🌞🌞😁

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Dzięki za super weekend. 😎😎😎

To moja trzecia majówka i jeśli odbędzie się następna to napewno się pojawię. 🤓

Poziom organizacji na wysokim poziomie (SZACUN) . 😇😇😇

IMG-20220911-WA0018.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...