Skocz do zawartości
Forum Burgmania

7. Majówka Zachodniopomorska - Pogorzelica 9-11 września 2022


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Klubowicze
2 godziny temu, Andrzej.S napisał:

Mam pytanie co ile będzie aktualizacja wpłat?

Czyżbym coś żle posłał?

Musisz jeszcze podesłać  PIN do karty🤣

Spokojnie , ja te czekam na odnotowanie wpłaty😜

Odnośnik do komentarza

HEJ:) 

PROSZĘ O DOPISANIE DO LISTY

Baśka: KOSZULKA M - WARIANT 1b 

Paweł : KOSZULKA M - WARIANT 1b 

pokój dwuosobowy

Pozdrawiam 🙂 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Jaco i Ziutka od czwartku poprosimy z wyżywieniem. Pokój dwuosobowy.
Ziutka - koszulka M damska, wariant 1.
Jaco - koszulka L męska, wariant 1.
Dziękować

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Przyjaciele, po zamknięciu listy zostanie każdemu z Was wysłana kwota na priva- stąd prośba o poczekanie na niego. Procedura wygląda tak- lista, następnie weryfikacja możliwości (jest ograniczona ilość pokoi jedno, dwu i trzyosobowych stąd zaznaczenie, że partnerzy (malżeństwa, inne pary płci dowolnej, wieloletni przyjaciele bądż przyjaciółki) mają pierwszeństwo w przydziale pokoi dwuosobowych, następnie wyliczenie należności i wysłanie na priv, wpłata i potwierdzenie wpłaty na liście. Otrzymałem dwie wpłaty samoistne, Andrzeja i Grzybka, przy czym Andrzeju- zaznaczyłeś czwartek a przecież za czwartek są dodatkowe świadczenia- czyli spanie z czwartku na piątek, obiad  i bodajże kolacja w formie bufetu a skorzystałeś w zapłacie z opcji 1, która obejmuje spanie od piątku. Stąd prośba o trzymanie się procedury- czyli- tworzenie listy chętnych, weryfikacja możliwości, wyliczenie należności, wysłanie kwoty na priv do każdego z listy, zapłata na wydzielone oddzielne konto, zaznaczenie zapłaty na liście. Jako skarbnik odpowiadam za porządek finansowy i prawidłowe rozliczenia  i proszę uprzejmie o zastosowanie się do procedury (takiej samej jak 3 lata temu). Wszystko jest zaplanowane, zorganizowane, procedury są wdrożone w ramach fachowej opieki kancelarii prawnej (czyli mnie)  księgowej (też mnie) i w pierwszym rzędzie spinającej wszystko żelaznej opieki organizacyjnej Wojtka czyli Urbiego.    

Stąd procedura podwójnej weryfikacji. Przepraszam wszystkich, iż ta notka nie została dołączona na początku.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To i my prosimy od czwartku:

Larwa - wariant 1, pokój 2 osobowy, koszulka damska M (zestaw wege jak się da)

Radoslav - wariant 1, pokój 2 osobowy, koszulka męska M

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Osoby, które złożyły deklaracje wcześniejszego przyjazdu czyli w czwartek, proszę są o przesłanie na mojego priv'a informacji o opcjach wyżywienia w tej wcześniejszej dobie, w celu podliczenia całkowitego kosztu pobytu. Proszę o informacje czy chcielibyście zjeść w czwartek kolacje i czy będziecie jedli w piątek obiad w ośrodku. Śniadanie wliczone jest w cenę noclegu. Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do @Urbi  odnośnie czwartkowego wyżywienia.  Piszę tutaj bo może komuś jeszcze taka informacja się przyda.

Do której godz. będzie wydawana kolacja w czwartek (nie wiem o której dojedziemy) i w jakich godz. wydawany będzie obiad w piątek ? Przy sprzyjającej pogodzie (a do tej pory raczej zawsze taka była 😃) planujemy się gdzieś ruszyć na wycieczkę. 

Odnośnik do komentarza

a wiesz Artur, naczytałem się o tych "paragonach grozy" nad morzem że aż się boje zamówić cokolwiek w nieznanej knajpie 😜  

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, EndriuBis napisał:

a wiesz Artur, naczytałem się o tych "paragonach grozy" nad morzem że aż się boje zamówić cokolwiek w nieznanej knajpie 😜  

Weż może kanapki z rzeszowską lub krakowską suchą🤣

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 12.06.2022 o 16:23, ziga napisał:

Beta wariant 1 koszulka XXL

Poproszę o zmianę w nazwie mój wielki błąd 

Beata wariant  1 koszulka XXL

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Poproszę o zmianę terminu przyjazdu z piątku na czwartek bez obiadu i kolacji nr na liście 31 i 32

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie do listy uczestników.

FullDip  wariant 1 b)  -  koszulka męska L  ,   - pokój 2 osobowy + Crunchips wariant 1b)  koszulka męska XL 

ps. Proszę o zakwaterowanie nas w jednym pokoju . Podaję dane za kolegę Crunchipsa ponieważ on nie ma konta na Burgmanii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...