Skocz do zawartości
Forum Burgmania

7. Majówka Zachodniopomorska - Pogorzelica 9-11 września 2022


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

UWAGA - WAŻNA WIADOMOŚĆ !!!

Na chwilę obecną zamykamy listę uczestników chcących rozpocząć pobyt od czwartku. Wyczerpała się pula wolnych miejsc. 

 

Odnośnik do komentarza

Urbi. Jak będzie opcja od czwartku,może coś się zwolni to proszę o listę rezerwową 

Wiola ,Subaru. 

P.S Od piątku troszkę za daleko mam 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
A już sie bałem, że Tej imprezy juz nie będzie... no i zaplanowany mam remont chaty... nosszzzz.
 
Nie róbcie nam tego i przyjeżdżacie

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o dopisanie mnie i Sabinkę do listy zlotowiczów pokój  2 osobowy koszulki damska ,m,, ja,,xl,,od czwartku z śniadaniem w piątek dzięki 

My podobnie jak Sebuś wyjazd tylko w czwartek

Odnośnik do komentarza

Hejka. Zgłaszam obecność. Wariant drugi - sobota (tylko).Chciałbym wpaść z Asią (Mp3) ale będzie to dla nas gorący okres - przeprowadzka.

Odnośnik do komentarza

Czy mogę jeszcze dodać dwie osoby Krzysztofa i Alexa wariant 1, koszulka XL i XXXL jak pokoju dwu osobowego nie ma to zmieniam na trzy osobowy z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uaktualniona. 

W dniu 22.06.2022 o 17:38, subaru gtb320 napisał:

Urbi. Jak będzie opcja od czwartku,może coś się zwolni to proszę o listę rezerwową 

Wiola ,Subaru. 

P.S Od piątku troszkę za daleko mam 

 

W dniu 22.06.2022 o 22:33, karton napisał:

Proszę o dopisanie mnie i Sabinkę do listy zlotowiczów pokój  2 osobowy koszulki damska ,m,, ja,,xl,,od czwartku z śniadaniem w piątek dzięki 

My podobnie jak Sebuś wyjazd tylko w czwartek

subaru i karton, zgodnie z życzeniem wpisani zostaliście na listę rezerwową - postaram się do końca czerwca przekazać możliwości ośrodka. Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że będziemy razem we wrześniu, na Majówce.

W dniu 23.06.2022 o 19:16, Leo60 napisał:

Czy mogę jeszcze dodać dwie osoby Krzysztofa i Alexa wariant 1, koszulka XL i XXXL jak pokoju dwu osobowego nie ma to zmieniam na trzy osobowy z góry dziękuję.

 

Leo60, zgłoszeni koledzy dopisani do listy uczestników, ale przydzieliłem Waszej trójce pokój 3-osobowy. 

Pozdrawiam i do zobaczenia we wrześniu.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników Szuszfol wariant 1 koszulka męska L oraz Avon wariant 1 koszulka damska S. 

Przyjedziemy z Leonem lat 3.

PS. Prośba o łóżko małżeńskie mody śpi z nami 😉

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2022 o 02:01, Urbi napisał:

36. dr.big - war. 1 - koszulka męska L - pokój 1-os.

Niestety proszę o zmianę na wariant 2, pobyt w sobotę.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Hej Wojtku, ale ze mnie GAPa . Poproszę o zapisanie, najchętniej od czwartku. Wersja z zakwaterowaniem w pokoju 1 osobowym plus koszulka męska XL. Jestem w stanie przelać należność za pobyt w każdej chwili jak tylko uzyskam od Ciebie potwierdzenie możliwości noclegu od czwartku. Pogorzelica ciut daleko od Warszawy, aby jechać tylko piątek - niedziela.
pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję zobaczyć Was po latach. 

7dbfe2e601fab43c35590e1fc4cc5691.jpg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 22.06.2022 o 17:38, subaru gtb320 napisał:

Urbi. Jak będzie opcja od czwartku,może coś się zwolni to proszę o listę rezerwową 

Wiola ,Subaru. 

P.S Od piątku troszkę za daleko mam 

Potwierdzona rezerwacja miejsc od czwartku - zapraszamy serdecznie i do zobaczenia we wrześniu, w Pogorzelicy 🙂 

W dniu 22.06.2022 o 22:33, karton napisał:

Proszę o dopisanie mnie i Sabinkę do listy zlotowiczów pokój  2 osobowy koszulki damska ,m,, ja,,xl,,od czwartku z śniadaniem w piątek dzięki 

My podobnie jak Sebuś wyjazd tylko w czwartek

Potwierdzona rezerwacja miejsc od czwartku - zapraszamy serdecznie i do zobaczenia we wrześniu, w Pogorzelicy 🙂 

W dniu 1.07.2022 o 17:48, Piootr napisał:

Hej Wojtku, ale ze mnie GAPa emoji848.png. Poproszę o zapisanie, najchętniej od czwartku. Wersja z zakwaterowaniem w pokoju 1 osobowym plus koszulka męska XL. Jestem w stanie przelać należność za pobyt w każdej chwili jak tylko uzyskam od Ciebie potwierdzenie możliwości noclegu od czwartku. Pogorzelica ciut daleko od Warszawy, aby jechać tylko piątek - niedziela.
pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję zobaczyć Was po latach. 

7dbfe2e601fab43c35590e1fc4cc5691.jpg

Potwierdzona rezerwacja miejsca od czwartku - zapraszamy serdecznie i do zobaczenia we wrześniu, w Pogorzelicy 🙂  Piotruś cieszę się, że będziesz i znów się spotkamy po latach. 

P.S. Jacy byliśmy wszyscy młodzi na tym spotkaniu w Szczecinie 😉 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
3 minuty temu, subaru gtb320 napisał:

Super, Dzięki za info .😀

Przyjęte do wiadomości kasiora nie bawem wyleci.

Z kasiorą proszę się na razie jeszcze wstrzymać. Szczególnie dotyczy to osób przyjeżdżających wcześniej czyli od czwartku z dodatkowymi wariantami wyżywienia. Każdy otrzyma na Priva informację potwierdzającą całkowity koszt uczestnictwa i wtedy dopiero prosimy o wpłaty. 

Z góry przepraszam za kłopot, dziękuje za wyrozumiałość i pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Urbi napisał:

Z kasiorą proszę się na razie jeszcze wstrzymać. Szczególnie dotyczy to osób przyjeżdżających wcześniej czyli od czwartku z dodatkowymi wariantami wyżywienia. Każdy otrzyma na Priva informację potwierdzającą całkowity koszt uczestnictwa i wtedy dopiero prosimy o wpłaty. 

Z góry przepraszam za kłopot, dziękuje za wyrozumiałość i pozdrawiam serdecznie.

Oki 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
W dniu 20.06.2022 o 22:47, Urbi napisał:

UWAGA - WAŻNA WIADOMOŚĆ !!!

Na chwilę obecną zamykamy listę uczestników chcących rozpocząć pobyt od czwartku. Wyczerpała się pula wolnych miejsc. 

 

Nadmienię i uspokoję osoby z listy rezerwowej, że udało się jeszcze załatwić kilka miejsc na przyjazd w czwartek - lista uczestników i wariantów pobytowych została uaktualniona - proszę sprawdzić informacje na pierwszej stronie. 

Ponadto chciałbym też poinformować, jeszcze nie do końca zdecydowanych, że nadal są wolne miejsca w wariancie pobytu od piątku 9-września do niedzieli 11-września.

Serdecznie zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Zostały ostatnie dni na zgłoszenie się i udział w naszej Majówce. Jeśli ktoś ma ochotę na maxiskiterowy weekend nad morzem - zapraszamy bardzo serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
W dniu 8.07.2022 o 22:45, Urbi napisał:

Z kasiorą proszę się na razie jeszcze wstrzymać. Szczególnie dotyczy to osób przyjeżdżających wcześniej czyli od czwartku z dodatkowymi wariantami wyżywienia. Każdy otrzyma na Priva informację potwierdzającą całkowity koszt uczestnictwa i wtedy dopiero prosimy o wpłaty.

 

Przypominam o info co do płatności.

Za 2 tyg. wyjeżdżam na urlop i chciałbym uregulować wszystkie sprawy.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
1 minutę temu, arturo-bb napisał:

 

Przypominam o info co do płatności.

Za 2 tyg. wyjeżdżam na urlop i chciałbym uregulować wszystkie sprawy.

Podłączam się pod zapytanie,   razem z Jaki40

 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Chciałbym Was uspokoić. Prosimy o jeszcze kilka chwil cierpliwości. Właśnie liczymy indywidualne kwoty i jeszcze dziś wszyscy otrzymacie informacje z kwotami do zapłaty.

Pozdrawiamy serdecznie.

WIADOMOŚĆ DLA PRZYJEŻDŻAJĄCYCH W CZWARTEK !!! 

Dodatkowe posiłki 

Kolacja czwartkowa (za dodatkową opłatą), w formie szwedzkiego stołu z ciepłym posiłkiem w godz. od 17:00 do 20:00.

Piątkowy obiad (za dodatkową opłatą), dwudaniowy wraz z deserem, wydawany w godz. od 13:00 do godz. 16:00.

 

Odnośnik do komentarza

Rozpoczynamy wysyłkę indywidualnych rachunków. Każda osoba, nawet ta, która już zapłaciła otrzyma taki rachunek. Jeżeli zapłaciła to proszę sprawdzić, czy kwota się zgadza i ewentualnie dopłacić różnicę. Jeżeli różnicy nie ma to proszę tylko sprawdzać, czy na liście będzie oznaczona jako zapłacono. Wpłaty będą na bieżąco sprawdzane i raportowane dalej do Wojtka, który je będzie uwzględniał na liście w miarę wysyłki moich raportów- przypuszczalnie raz dziennie godzinami wieczornymi. Prosimy o weryfikację (pamiętając, że wpłaty dochodzą sesyjnie poza dniami wolnymi)

Wasze skrzynki są zapchane, proszę je wyczyścić

Wysłałem do wszystkich, niestety na mojej liście zapchane skrzynki mają LEO 60,  Ziuta, Jaco, Robsson i w związku z tym informacji o zapłacie nie otrzymaliście. Proszę oczyścić skrzynki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...