Skocz do zawartości
Forum Burgmania

7. Majówka Zachodniopomorska - Pogorzelica 9-11 września 2022


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro będę aktualizował nową partię dla Wojtka. Ostatnia aktualizacja pewnie w poniedziałek wtorek w przyszłym tygodniu. Dziś jestem przygnębiony bo komp mi strzelił i musiałem go oddać do naprawy 

Odnośnik do komentarza

Wiadomość poszła na priv. Lecę sam 

Ale Oficanie proszę o zmianę pokoi  uzgodnione z resztą .Ponieważ Podbeskidzie Arturobb i Ja jako jedni z pierwszych idziemy spać z (kurami) robimy roszade w pokojach aby nikt nas nie budziłl😁 i nasze towarzystwo nie przeszkadzało innym😉🤣

Jaki + Robert (uzgodnione)

Artur + Ja ( dogadane)

Sorki Za zamieszanie 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Nic nie szkodzi, jeszcze jakoś nad tym panuje i staram się spełniać Wasze prośby i fanaberie 😉 

Rozmiar koszulki poproszę jeszcze. 

Pozdrawiam

W dniu 12.06.2022 o 07:32, GrzechoCnik napisał:

Poproszę o dopisanie, wariant 1-szy, pokój 3 osobowy z Saperem i Vince. Od czwartku, jeśli to możliwe.

Poproszę jeszcze o rozmiar koszulki. 

W dniu 23.06.2022 o 08:27, cris76 napisał:

Hejka. Zgłaszam obecność. Wariant drugi - sobota (tylko).Chciałbym wpaść z Asią (Mp3) ale będzie to dla nas gorący okres - przeprowadzka.

Krzysiu, poproszę o rozmiary koszulek dla Ciebie i Asi.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Kolejne wpłaty na liście naniesione i uaktualnione zgodnie z otrzymaną informacją od skarbnika. 

Pozdrawiam i do zobaczenia za 5 tygodni. 🙂

P.S. Sprawdźcie proszę jeszcze raz informacje przy swoich nickach na liście, czy na pewno wszystko się zgadza, termin przyjazdu, ROZMIAR KOSZULKI, wybrany pokój i zapis o zapłacie kosztów uczestnictwa.

Odnośnik do komentarza

Zakończyłem zbierać wpłaty. Otworzę stany jeszcze we wtorek jeżeli jakaś jest w tzw biegu i czekam jeszcze na dwie niewielkie dopłąty zgodnie z info od Wojtka

Odnośnik do komentarza
  • Administrator
Dlaczego w nadchodzących wydarzeniach na forum nie ma Majówki zachodniopomorskiej?
 
ff9f18a5b1603f658716f7a0e181ec8d.jpg
Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

To chyba już wszystkie zgłoszenia i opłaty uczestników tegorocznej - 7 Majówki Zachodniopomorskiej. Lista ostatecznie zaktualizowana. 

Jedynie cris76 nie określił rozmiaru swojej i Asi koszulki - ponownie proszę o informacje.

A my bierzemy się teraz do dopięcia wszystkich spraw organizacyjnych i czekamy na Was 8 i 9-ego września w Pogorzelicy. Pozdrawiam i do zobaczenia. 🙂

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Ostatnie uaktualnienia na liście uczestników naniesione i widzimy się za dwa tygodnie 🙂

 

Pozdrawiamy Was serdecznie i już nie możemy doczekać się spotkania z Wami wszystkimi. 

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie wszystkich

Dziękuję za dołączenie mnie do grupy. Jestem ze Szczecina i dopiero wczoraj dowiedziałem się o planowanej imprezie.

Czy jest możliwość uczestnictwa w spotkaniu? Jeśli tak , to chciałbym przyjechać z pasażerem w piątek lub sobotę na jeden dzień bez noclegu.

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Andrzej B, witamy Cię bardzo serdecznie w naszej burgmanijnej społeczności i zapraszamy na naszą Majówkę Zachodniopomorską do Pogorzelicy. 

30 minut temu, Andrzej B napisał:

...

Czy jest możliwość uczestnictwa w spotkaniu? Jeśli tak , to chciałbym przyjechać z pasażerem w piątek lub sobotę na jeden dzień bez noclegu.

Pozdrawiam

Andrzej

A dlaczego tylko na jeden dzień, możesz uczestniczyć od piątku popołudniu do niedzieli... 

A jeśli tylko na jeden dzień, to chyba więcej atrakcji i szansy na zapoznanie będzie w sobotę - wtedy weźmiecie udział w wariancie GOŚĆ - opis warunków uczestnictwa na początku tematu, w pierwszym poście. Proszę o podanie i nicku albo imienia pasażera i rozmiarów koszulek oraz wpłatę na konto po 100 zł od osoby.

Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza

Niestety tylko jeden dzień, inne obowiązki 😞 Na obecną chwilę nie mogę potwierdzić czy piątek czy sobota. Na pewno jeden z tych dni.  Mam nadzieję że to nie problem.

Bedę jednak sam , rozmiar koszulki XL

Kasę wysyłam

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.06.2022 o 02:01, Urbi napisał:

Sobota 10.09.2012:

(...)

10.15 - 15.15 - Wspólne spędzanie czasu na zaplanowanych atrakcjach turystycznych - oczywiście na naszych skuterach

(...)

Nieśmiało chcę zapytać, jakie atrakcje turystyczne są zaplanowane?,

gdyż powoli planuję swoje wycieczki i nie chcę dublować, że tak powiem atrakcji. 😀

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

W planach mamy dwie wycieczki do wyboru: na wschód (bardziej stacjonarna-zwiedzająca) i na zachód (bardziej jeżdżąca).
 

Na zachód (więcej jeździmy):

Niechorze (szybkie zdjęcie pod latarnią), Międzyzdroje (godzinka na lody i spacer po molo), Wolin (koło godzinki zwiedzanie skansenu Wikingów i Słowian) i powrót. Jak się wyrobimy, to szybki rzut oka na Trzęsacz.

Na wschód (dojazd do Kołobrzegu i chodzimy):

Trzebiatow, nadmorską drogą do Kołobrzegu, a tam: można pójść na falochron, latarnię, plażę, molo pomnik zaślubin, lody, kawa bursztyny i generalnie tłumek sobotni. Muzeum wojska to temat dłuższy i może beda chętni. jest tez skansen po drugiej stronie Parsęty. Można na chwile zejść z moto w Bagiczu na lotnisku. I powrót. 

Czy mogę poprosić o wstępne opowiedzenie się kto chciałby na wschód, a kto na zachod? Oczywiście wycieczki będą, jak nie będzie padać… Prognoza ciagle się zmienia, a sprzed chwili jest taka:

4240DD3C-18F8-46E4-899D-DE8260A8CBC4.thumb.jpeg.2a73ae325b30a8f49d962b3746c80fcf.jpeg

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Witajcie drodzy przyjaciele, uczestnicy 7 Majówki Zachodniopomorskiej. Nasza impreza rozpoczyna już za kilka dni, wszystko praktycznie gotowe na przyjęcie i spotkanie z Wami. Wszelkie życzenia odnośnie zakwaterowania i rozlokowania postarałem się spełnić - mam nadzieję, że będziecie zadowoleni.

 

Jeśli chodzi jeszcze o sprawy organizacyjne, to osoby przyjeżdżające w czwartek, zaraz po wjeździe na teren ośrodka, zatrzymują swoje pojazdy przy budynku MEWARecepcji - jest to pierwszy, parterowy budynek, po prawej stronie. Tam podajecie swój nick i dostajecie klucze od Waszych pokojów. Osoby przyjeżdżające w piątek również otrzymają klucze od swoich pokoi w budynku MEWARecepcji, po podaniu swojego nicku. 

 

Posiłki (śniadania, obiady i kolacja czwartkowa) są wydawane w jadalni - budynek Dzik.

* Kolacja czwartkowa (dla osób które wykupiły ten posiłek) - serwowana jest w godzinach: 18:00-20:00.

* Śniadania (piątek, sobota i niedziela) - serwowane są w godzinach: 7:30-10:00.

* Obiad piątkowy - serwowany będzie ok. godz. 15:00.

 

Biuro zlotu będzie czynne w piątek w godz. od 16:00 do 17:30 - prosimy o zgłaszanie się poszczególnych uczestników w celu rejestracji oraz przekazania pamiątek zlotowych.

 

Codziennie w godzinach popołudniowych i wieczornych dostępny będzie dla nas obiekt rekreacyjny KUNA. Tam możemy skorzystać Z PŁATNEJ INDYWIDUALNIE kręgielni, sali fitness, groty solnej i sauny oraz baru. Do dyspozycji naszej jest również bilard i piłkarzyki. Niestety w tym obiekcie obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia i spożywania swojego alkoholu. 

 

To chyba tyle z dodatkowych informacji organizacyjnych. 

Widzimy się już za dwa albo trzy dni. Do zobaczenia w Pogorzelicy. 

 

Mapka Ośrodka Wypoczynkowego BAŻYNA

 

Bazyna mapka osrodka.jpg

P.S. Jeśli macie jeszcze jakiekolwiek pytania, słucham i czekam...

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Monitorujemy prognozę. Dziś jest taka. 
55523861-624C-4391-B8A1-7EA5FE4090C1.thumb.jpeg.e228418d519743c10ffd28c10915fdd6.jpeg


W razie deszczu odwołujemy wycieczki, ale zachęcamy do umawiania się indywidualnie do wyjazdów autami. Ja jadę jutro do ośrodka. Jeśli prognoza będzie deszczowa, przyjeżdżam samochodem…

Dodam jeszcze, że wersja na wschód, to sporo chodzenia. Niestety cała cześć nadmorska koło latarni jest zamknięta dla motocykli…

image.thumb.png.5587e60b66b36ae2dce3212b76c48f53.png

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze
7 godzin temu, ArtCho napisał:

 

Dodam jeszcze, że wersja na wschód, to sporo chodzenia. Niestety cała cześć nadmorska koło latarni jest zamknięta dla motocykli…

I to jest argument aby TYLKO na zachód 👍

7 godzin temu, ArtCho napisał:

W razie deszczu odwołujemy wycieczki,

A co to za zwyczaje ? 😡

Odnośnik do komentarza

Czajnik jest ale z przewodem ręczniki są i Ja już jestem mała kąpiel i zap....alam nad morze 🤣jeszcze w 🤓

Ku..a jak Mi tego brakowało.b764e8290d8d0692c2b4a871eb7cf36e.jpgd03198fd974e7c89c16f5a59970e091c.jpg881434ac838955fb825bbfbb5b8d85a8.jpg

Wysłane z mojego SM-S906B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...