Skocz do zawartości
Forum Burgmania

7. Majówka Zachodniopomorska - Pogorzelica 9-11 września 2022


Urbi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Sympatycy

Wiadomości do poszczególnych uczestników naszej Majówki z wyliczonymi indywidualnie opłatami zostały rozesłane na PW. 

Niestety niektórzy mają przepełnione skrzynki - prosimy o zrobienie porządku.

 

Odnośnik do komentarza

zakończyłem już aktualizację dzisiaj, przesłałem do Wojtka na sprawdzenie drugą ręką osoby, których pieniądze doszły do chwili obecnej a Wojtek będzie uzupełniał ze stosowną adnotacją - pewnie wieczorem. Pieniądze dochodzą, zatem mój największy koszmar, że np podałem złe konto się nie ziszcza -:). Myślę o Waszych pieniądzach ciepło (jak to księgowy) i spokojnie- czas na wpłaty jest. Niektóre osoby otrzymały dodatkową informację z zaznaczeniem - że to za kogoś. Dotyczy  to "za kogoś" osób, które mamy zapisane jako osoby dzielące pokój- zatem domyślnie znajome a których kont pocztowych na forum nie znalazłem. Jest to skrótowa prośba o kontakt z nimi i przekazanie informacji a nie płacenie. Wpłaty dotychczas są dobrze opisywane co mnie bardzo cieszy. W tym roku wystarczy w opisie  tylko nick z Burgmanii i wskazanie, za co (może być napisane majówka, impreza, konkretne zamówienie etc) Pieniądze wpływają na konto depozytu radcowskiego, który otwarłem dla Was  a zatem nie mieszają się z żadnymi innymi.

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Banknoty pofrunęły nad morze 🤑. Już cieszę się na to spotkanie 😀. Do zobaczenia we wrześniu. 

P.S. Na imprezę jedzie AndrzejS, więc ładna pogoda gwarantowana 🏖️☀️

Odnośnik do komentarza

Zakończyłem aktualizację- przesłałem do Wojtka na sprawdzenie i umieszczenie na liście (na Piootrze dziś skończyłem)

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista uaktualniona o Wasze zaksięgowane wpłaty. Proszę o bieżące sprawdzanie listy. 

 

 

 

W dniu 28.06.2022 o 22:34, Szuszfol napisał:

Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników Szuszfol wariant 1 koszulka męska L oraz Avon wariant 1 koszulka damska S. 

Przyjedziemy z Leonem lat 3.

PS. Prośba o łóżko małżeńskie mody śpi z nami 😉

Oczywiście spełnimy Wasze życzenie odnośnie pokoju z łóżkiem małżeńskim.

W dniu 23.06.2022 o 08:27, cris76 napisał:

Hejka. Zgłaszam obecność. Wariant drugi - sobota (tylko).Chciałbym wpaść z Asią (Mp3) ale będzie to dla nas gorący okres - przeprowadzka.

Cris, fajnie by było, jakby Wam się udało wpaść chociaż na całą sobotę. Tylko bądźcie przed godz. 10-tą, żebyście zdążyli dołączyć do przejażdżki. 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

W dniu 1.07.2022 o 12:44, dr.big napisał:

Niestety proszę o zmianę na wariant 2, pobyt w sobotę.

Robert, mam nadzieję, że chociaż wpadniesz na cały dzień? Do zobaczenia. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.07.2022 o 21:27, Urbi napisał:

Wiadomości do poszczególnych uczestników naszej Majówki z wyliczonymi indywidualnie opłatami zostały rozesłane na PW. 

Niestety niektórzy mają przepełnione skrzynki - prosimy o zrobienie porządku.

 

Wojtku, mam w skrzynce wiadomość, że użyłem 0% zawartości, czyli w sumie skrzynka jest "czysta". Żeby nie komplikować nadmiernie sprawy przeleję po prostu tą stówkę na podane konto. 

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy
14 godzin temu, dr.big napisał:

Wojtku, mam w skrzynce wiadomość, że użyłem 0% zawartości, czyli w sumie skrzynka jest "czysta". Żeby nie komplikować nadmiernie sprawy przeleję po prostu tą stówkę na podane konto. 

Robert, dziękujemy - wszystko jasne i ustalone.

Pozdrawiam

 

 

 

Kolejna aktualizacja wpłat została odnotowana na liście uczestników.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Z przykrością informuję że jesteśmy zmuszeni zrezygnować z wyjazdu. 😞 

19. EndriuBis - war. 1 (przyjazd w czwartek )  i 20. Basia - war. 1 (przyjazd w czwartek ).

Ponieważ wyczytałem że brakowało już miejsc na czwartek - zwalniam dwa miejsca. 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Leo60 napisał:

Przelew zrobiony w zeszłym tygodniu a na liście nie ma zapłacone.

Niestety Twoja skrzynka nie przyjmuje wiadomości, mam jedną wpłatę- czy to oznacza, że zapłata z tego konta przyszła za Ciebie i za dwie jeszcze osoby?

Odnośnik do komentarza
  • Klubowicze

Proszę o wykreślenie z listy uczestników :

24.SzymonSeptic

25.przemas1965

33.Maras - XADV

, przepraszam za niepotrzebne zamieszanie 😉

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

Lista zaktualizowana o osoby, które zrezygnowały z udziału oraz o kolejne wpłaty. Proszę o sprawdzenie i ewentualne sygnały, jeśli coś jest nie tak.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...