Skocz do zawartości
Forum Burgmania

Bura suka zima :[


Rekomendowane odpowiedzi

SKM i metro :P , a nie jakies ogladanie zakorkowanych ulic :) .

PS. Po wyjezdzie do 3m wracalismy w deszczu przemieszanym ze sniegiem i temperaturach okolo 0- 3°C. Musze przyznac, ze niechcialbym jechac w takiej pogodzie na 2oo.

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

A ja wczoraj przewiozłem YP400 zegara, z MotoStylu do Z?bek.

Hardcorowe przeżycie. Zimno, ?lisko jak diabli ale wrażenia z jazdy

niezapomniane.

Jak po ?więtach będzie chociaż sucho na jezdniach, wyci?gam swoj?

popierdółkę bo mam już do?ć pie...ch korków.

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dla mnie...i dla mojej majki...ani deszcz ani snieg..ani..lod na drodze nie jest straszny :lol:

Niestety..taka jest prawda ze ja musze ni? codziennie dojezdzac do szkoły..wiec nie dam jej odpoczac nawet w zimie !happybth

Odnośnik do komentarza
  • Sympatycy

No i stało się sezon 2007 skończył się bezpowrotnie !piwko , Nowy 2008 no to jeszcze zobaczymy, na razie spadł ?nieg pomimo, że tamperaura cały czas na plusie, pożyjemy zobaczymy. :lol:

Odnośnik do komentarza

Wczoraj jechalem troche autostrada i na ringu berlinskim zlapala mnie taka zawieja ze samochody zwolnily do 30- 40 km/h bo przez walacy snieg widocznosc byla bardzo ograniczona.

W takim przypadku nie wyobrazam sobie jazdy na 2oo, to raczej malo prawdopodobne i zbyt ryzykowne !piwko .

Cale szczescie, po ok. 2-3 godzinach sniegu na drogach juz nie bylo, bo plusowa temperatura i jezdzace samochody zgodnie go zniszczyly.

Odnośnik do komentarza

to ja dzi? odpu?ciłem i ja ale 31.12 jeszcze normalnie na oklep, mam nadzieję, że to białe gów.. sobie pójdzie sk?d przyszlo jak naszybciej - choć w ludobusach dziwnie ciepło i luĽno dzi? było

Odnośnik do komentarza

Hmm, ...no wreszcie spadł porz?dny (hee, porz?dny, "aż" 10 cm -mógł by być większy) i pierwszy ?nieg !happybth (nie licz?c raz szadzi i raz ?niegu 5mm, który od razu stopniał) w Poznaniu.

Ech, ...pamiętam tak? zimę (chyba w 79-tym), że nie szło się do szkoły bo były pozamykane. To był ?nieg !happybth , to była zima !happybth !

Od razu wyszedłem wczoraj z córk? na sanki. Ech, ...niech dzieci też maj? co? z tej zimy, a prognozy s? mniej zadowalaj?ce -od jutra temperatura na plusie w dzień i w nocy. Bleee :) , ...co to za zima...

Odnośnik do komentarza

Przykręciłem dzi? rejestrację do Xcitinga wraz z nowo nabyt? tabliczk? z nickiem .... i udałem się wykonac kilka okr?żeń nowym pojazdem do okoła osiedla..... xcytuj?ce przeżycie hehehhe wiosna już za pasem.

Odnośnik do komentarza
Przykręciłem dzi? rejestrację do Xcitinga wraz z nowo nabyt? tabliczk? z nickiem .... i udałem się wykonac kilka okr?żeń nowym pojazdem do okoła osiedla..... xcytuj?ce przeżycie hehehhe wiosna już za pasem.

...ech, napisałem na forum PES co? takiego:

Niby robi się trochę cieplej, ale jest to bardzo złudne ...drogi nadal ?likie od szadzi, ...ech brrr, i tak jest zimno...

Przed garażami zrobiło mi sie prawdziwe lodowisko. Doj?ć nawet trudno, wyjechać autkiem oczywi?cie można, ...ale skuterem ...można zapomnieć.

Kilkucentymetrowa warstwa trzyma, ...uczepiła sie jak "diabeł sołtysa" jak "rzep psiego ogona". Ziemia zamarznięta utrzymuje "lodzik" w "nienagannym" stanie od ostatniego ?niegu... Marne słonko nie potrafi za dnia sobie z tym poradzić.

Ech ...i tak sobie jeszcze ?lizgawka potrzyma, póki w nocy s? temperatury ujemne.

Dzisiaj do pracy pojechałem autkiem, ...drogi w mie?cie to ?lizgawki od zamarzaj?cej w nocy opadaj?cej mgły. I ten lód przed garażami... muszę jeszcze poczekać...

Odnośnik do komentarza

a mnie tam zima jeszcze nie zmogła !scooter jezdze sobie po 3miescie i jakos nie czuje wielkich niedogodnosci (no - parujaca szybka w kasku...) Oponki zimowe jednak spisuja sie na medal !scooter

krotkie dystanse do 20km spokojnie mozna pokonywac.

Odnośnik do komentarza

A ja się dziasiaj skusiłem i pojechałem do roboty. Wprawdzie zapowiadali w Krakowie ok. 7 st, a faktycznie było 2 i mgła że konie w skucie dusiło. Ale była radocha po ponad miesi?cu wyjechać w miasto

Odnośnik do komentarza

Smartek pokazywal 11°C, sloneczko, drogi suchutkie ... juz myslalem jak by to bylo pieknie ... a za chwile slysze jakis odglos z tylu i jakis przechodzen wskazuje natarczywie na samochod, guma :lol: . Przynajmniej taka, ze udalo mi sie podpompowac zestawem awaryjnym, pozniej na stacji i jakos dojechalem do serwisu :lol: ...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Nie dało rady się powstrzymać... Pierwsze pięć dych w nowym roku na :) zrobione. !scooter

Asfalty suchutkie, temperatura z LCD pokazywała dzi? 7- 8 stopni i gdyby nie "wiaterek" było by pięknie... A tak było "kamikadze boski wiatr" !yeah

Sezon mimo tego, że nie był zamknięty można w zasadzie uznać za w pełni otwarty !scooter

Odnośnik do komentarza
Gość swider1969

ja tez dzis po wawie zrobilem kolo 50km tylko ten wiatr a tak wogole to jeżdże prawie (snieg lub duzy deszcz) bez przerwy od końca sierpnia do dnia dzisiejszego:) i juz nie moge sie doczekac kiedy zrobie prawo kat A i bede mogl kupic cos wiekszego tzn pojemnosc bo moja 50 nie jest taka mala (1935 / 660 / 1160)(dł x szer x wys) prawie maxi:) :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...